Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško
  • »Sandzacki_sin« je autor ove teme

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 20. April 2004

Šta je ZAMBAK mislio

Esselamu alejkum

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Moja je poruka gradjanima da stvar mora da se uzma u svoje ruke.

Sans je zatvorio temu o Buliću prije nebo sm stigao da upitam ZAMBAKA šta ovo znači?
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 20. April 2004

Evo sta sama mislio

Kada neko uzme stvar u svoje ruke to znaci da je drzi pd kontrolom(bez obzira sta neko u ovom trenutku misli). U ovom slucaju rijec je o borbi protiv org. kriminala. Kako se to radi?
-Lijepo. Svaki gradjanin je ujedno policajac, novinar ili sl. Tako se to radi u demokratskim zemljama. oni sto zive i rade u ovakvim drustvima to bolje znaju i neka oni na ovom forumu istaknu primjere kako se to stvar uzima u svoje tuke. Za mene licno znam da ne stojim skrstenih ruku i cekam da neko promjeni moju situaciju. U okviru svojih mogucnosti radim za dobro svih. Bez obzira sto mi govore da nisam normalan i da se ne zamijeram s narodom. Ja se zamijeram i hocu ali sa onima za kojeje laz i zlo mjerilo ljudske vrijednosti.
Svaki dan nilazim na podrsku...od ljudi, da da od ljudi. :] :] :] :]

Neka je mir medju vama!
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 20. April 2004

Esselamu alejkum!

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Za mene licno znam da ne stojim skrstenih ruku i cekam da neko promjeni moju situaciju. U okviru svojih mogucnosti radim za dobro svih. Bez obzira sto mi govore da nisam normalan i da se ne zamijeram s narodom. Ja se zamijeram i hocu ali sa onima za kojeje laz i zlo mjerilo ljudske vrijednosti.

Treba da pametni i mudri iz naroda uzmu stvar u svoje ruke. Ne narod!
No kad si se vec pofalio, zamolio bih te da malo konkretizujes jer ne kontam o cemu pricas.
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško
  • »Sandzacki_sin« je autor ove teme

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

4

Utorak, 20. April 2004

Esselamu alejkum

Citirano

Orginalno od ZAMBAK

A od koga inače dobijaš podršku? Šalim se, naravno. Slažem se da treba izgraditi svijest kod naroda o otporu kriminalu, ali toga ne može biti dokle god je gro naroda zaplašeno tim ljudima. A otkud razloga za strah. Pa jednostavno, svjedoci smo čestih oružanih obračuna tih ljudi, ali ipak ne vidimo da im je to ponašanje sankcionisano.

Citirano

Orginalno od Time_Out|

Treba da pametni i mudri iz naroda uzmu stvar u svoje ruke. Ne narod!

Ipak je ovo realnije gledište.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Srijeda, 21. April 2004

Tema zatvorena

Ja vam predlazem da to raspravite putem privatnih poruka.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks