Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »josef borg« je muško

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

81

Srijeda, 24. Mart 2004

Ja sam vala pusac i to strastveni!
Sad ce ova norveska govna da zabrane
pusenje na javnim mestima! o|
Jos malo pa ce zabraniti i u kucama! X(
Jadna ja sta cu ?(
Ne pada mi na pamet da ostavim cigare
A meni navika sto ustanem prvo kafu
a onda cigaru a onda na posao!
A kad nemam vremena onda svratim
na benzisku kupim kafu ispusim dok vozim,
pa onda spremna radit kao super mario
kad mu das krila!
Selam ;)
" Ko Priznaje, Pola Mu Se Prasta"

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

82

Četvrtak, 15. April 2004

Ja sam već nedelju dana nepušač!!! :D

Mogu vam reći da je osećaj odličan, naročito kad vas neko ponudi cigaretom pa se lepo zahvalite i kažete.. Hvala ne pušim :D

P.S. Nemoj da se iznenadite ukoliko se naglo poveća broj opomenutih :D :D :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

83

Četvrtak, 15. April 2004

Oho! Poštovanje Sanse.

Baš si me lepo obradovao ovom novošću. I, kad ti pripadne teško, slobodno mi zalepi opomenu i bez razloga, ja ti se za to sigurno neću naljutit.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

84

Subota, 17. April 2004

bravo Sans-e

.

Ovakve vijesti me uvijek obraduju!!!

CESTITKE,.... (o) (o) (o) Samo nastavi.

Radovace me ako budes ustrajan,i ne pokazes slabost u odlucnosti !

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

85

Petak, 23. April 2004

Prva kriza...

je prošla.
Očekuje se nalet druge :D

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

86

Petak, 23. April 2004

Samo da te obradujem, "krize" ce se ponavljat zauvek :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

87

Petak, 23. April 2004

U svakom slučaju, sa ili bez kriza, mislim da je veliki uspeh ostaviti pušenje, te se nadam da ćeš u tome i izdržati i želim ti sve najbolje u tome... (o) (o) (o)

Pozdrav

P.S.

Ranije sam slušaoo tome da svaka cigareta popušena, skraćuje ljudski život za oko 7 min., pa možeš izračunati za ovo vreme koliko si cigareta propustio, tj. koliko si sebi produžio življenje...

Pozdrav

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

88

Srijeda, 01. Septembar 2004

Nedavno sam procitala da svakim dimom cigarete skracuje se zivot za po jedan tren. Britanski naucnici su dosli do zakljucka da svaka popusena cigareta skracuje zivot za 11 minuta. U prosjeku, pusac popusi 311.688 cigareta tokom zivota i time sebi skrati zivot za sest i po godina. :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

89

Petak, 03. Septembar 2004

Ne zelim da sporim stetnost pusenja jer ona nesumnjivo postoji. Medjutim, nekako mi u oci pada prica o navodnom skracenju zivota... Jednostavno to se kosi sa osnovnim islamskim dogmama o duzini zivota. Nadam se da ste to rekli ne verujuci u to. Naravno, ovim ne zelim da kazem da ne trebamo cuvati svoje zdravlje.
Sit Hungry Doesn't Believe

90

Aviceno mislim da ne postoji dogma u islamskim principima na koju se ti pozivas. Jednostavno ne moze biti isto da pod bilo kojim okolnostima posledice necijeg delovanja ce biti jednake. Ne moze ni ljudski vijek u tom smislu biti nezavisan od covekovog delovanja... Covek samo ne moze promijeniti sta je predodredjeno da se desi posle svakog njegovog izbora ali izbori itekako imaju znacaj (a drugo je to sto za iste vec neko i prije nas samih zna jer je iznad vrijemena i relativiteta). Dakle ne mozes piti vodu sa ulice, hraniti se blatom i ne kupati se nikad i ocekivati da to nece uticati na tvoj zivotni vek. Hocu reci ne mozes ziveti nezdravo i pozivati se na 'dogme' govoreci da to nista ne mijenja... S obzirom da pusaci u neku ruku zive nezdravo ovo objasnjenje stoji i za njih. Ne kazem ja da ti sve ovo ovako govoris ali ta 'dogma' ima objanjenu tezinu i koristi se od strane onih koji opravdavaju pogresne stvari koje rade... Tebe u svakom slucaju nisam imao nameru da svrstam tu... Nadam se da se razumemo.. ;) a ne svrstavam nikog.. jednsotavno pricam uopsteno.. nemoj da se sad svi pusaci nadju prozvanim pa da me jos i napadaju.. samo objasnjavam detalje oko 'dogme' :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

91

finger to lijepo rece a ja sam da dopunim malo slikovito, jer nije prvi put da se pominje ovo.
Isto bi ti bilo ko skocis sa desetog sprata i kazes ako mi je sudbina skrhacu se a ako jok onda necu. Ti lijpo skocis i onda hop, vele sta ces nije mu bilo vijeka. Ista je situacija kad voze 200 na sat, pa onda pogine momak od 18 godina, a ljudi kazu eh sudbina, ada brate nije sudbina, nije ti sudbina da imas rak grudi, il grla. To je tvoj izbor.
malo za promenu

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

92

Subota, 04. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
. Naravno, ovim ne zelim da kazem da ne trebamo cuvati svoje zdravlje.

Ja lijepo rekoh ovo gore citirano, jer sam znao da ce me neko prozivati zbog toga :) Naravno, da razumijem sta hocete obojica da kazete, cak sam u nekim slicnim situacijama, ja pricao to isto sto i vi. Dakle, jos jednom kazem da nisam mislio da treba da "jedemo blato", "pijemo vodu iz bare" ili "skacemo sa desetog sprata", vec su me samo ponukale one izjave o duzini zivota. Tako eksplicitno izreceno, ipak se kosi sa islamskim principom da je duzina zivota odredjena jos u utrobi majke. Nemam vremena da sada to potkrepljujem ajetima, mozda drugom prilikom. Takodje, zelim da kazem da se mi apsolutno razumijemo izmedju sebe, ali moze neko ko je slabije upucen doci, to procitati i uzeti zdravo za gotovo, a onda smo mi krivi sto to nismo razjasnili.

Ne zelim takodje da ovo predje u raspravu i jos jednom naglasavam da ste u pravu, ali ipak duzina zivota ne zavisi od nas. I naravno, nisam shvatio fingers da si se meni obracao :)
Sit Hungry Doesn't Believe

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

93

Petak, 09. Septembar 2005

Ko bi batalio pusenje a ne moze, a volio bi da malo novca ustedi, evo reef-ov novi avatar nudi rjesenje :D

ed je dodao/la ovu sliku:
  • stednja.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

94

Citirano

Orginalno od hadzied

U svakom slučaju, sa ili bez kriza, mislim da je veliki uspeh ostaviti pušenje, te se nadam da ćeš u tome i izdržati i želim ti sve najbolje u tome... (o) (o) (o)

Pozdrav

P.S.

Ranije sam slušaoo tome da svaka cigareta popušena, skraćuje ljudski život za oko 7 min., pa možeš izračunati za ovo vreme koliko si cigareta propustio, tj. koliko si sebi produžio življenje...

Pozdrav

ja pusim 5 godina sto je jednako 1825 dana x 20 cigara

nesmijem sad da napisem dalje

no coment!!!!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;(
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

95

Sto rece jedan:

Da mogu i u san bi pusio ( cigarete ) :D

365 x 180=65700 / 61 =1077 Eura 8o koliko ode samo za Duhan :)) :)) :))

A od mojih 29 godina 17 godina se druzim sa cigaretama konstantno ;( ;( ;(
" Bilen alemlere rahmettir "

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

96

Utorak, 04. Oktobar 2005

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

97

Utorak, 04. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od ed

Svaka cast,bas sam se lepo nasmejao :)) :)) :)) (o) (o) (o)
@Annonimus:a kako sad prezivljavas bez cigareta tokom Ramazana?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

98

Utorak, 04. Oktobar 2005

@Tashke

Kod nas Ramazan jos nije poceo t.j pocinje veceras.A to sa cigaretama lako cemo.Nije nam prva godina posta ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

99

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Ada ja te to pitah zbog ove recenice:

Citirano

Orginalno od annonimus
Da mogu i u san bi pusio ( cigarete ) :D

Jer ako bi i u snu,kako ces preko dana ostat uzdrzan....
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

100

Srijeda, 05. Oktobar 2005

@Tashke

Ada salim se ja.Dobro smo prosli prvi dan,mada je bilo malo glavobolje ali nejse :D

Social bookmarks