Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 25. Juni 2005

2005-2006???Sta ocekujemo?

Selam svima!
Nisam bio dugo na Forumu,
pa rekoda nacnem malo teme
o sledecoj sezoni!
Sta ocekivati posle ovako
"jadne" sezone?
Pokazace vreme ili....
Totalno sam razocaran padu
morala u taboru FKNP!
Sta se desilosanjima,to samo oniznaju???
Ne bi valjalo da tako bude i naredne godine!
Sve u svemu-nek im je sretno!!!
U L T R A - A Z Z U R R O

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 26. Juni 2005

heh Midjo...

ada vala brate dache Bog da shta bude bolje...

a mi bi hajali... 8)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 26. Juni 2005

Bicu krajnje realan:
Ako nam ne skinu ostatak kazne,ispascemo iz druge lige a ako nam dozvole da pocetak nove sezone docekamo na nasem stadionu,onda kao i uvek:tresla se gora,rodio se mis iliti u prevodu:najava da cemo jurisati na jedno od prva tri a zavrsimo na sedmom-osmom ;( ;( ;(
Jedino kad bi doveli neke mnogo jake igrace i dobrog trenera,onda mislim da bi mogli i kaznu da prevazidjemo ali znajuci situaciju u klubu,tesko :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 08. Juli 2005

U Drugoj ligi u narednoj sezoni igraće - Čukarički, BASK, apatinska Mladost, Bežanija, kruševački Napredak, Novi Pazar, subotički Spartak, Novi Sad, Srem, Jedinstvo sa Uba, šabačka Mačva, OFK Niš, niški Radnički, Vlasina, kragujevački Radnički, pirotski Radnički, PSK - Glogonj, Mladenovac, Sevojno i ČSK Čelarevo.
Sreca nasa pa su dojucerasnji prvoligasi,osim Cukarickog,zbog manjka sredstava prebaceni u srpsku a ne u druu ligu,tako da cemo imati lakse protivnike koji su popunili drugu ligu iz nizih liga-Csk,Radnicki Pirot,BASK itd.
Inace,ove godine drugu ligu trebali su da igraju Borac-Cacak,Hajduk sa Liona i Radnicki-Novi Beograd.
NA DRUGOLIGAKOJ PREMIJERI, 13. AVGUSTA, NOVI PAZAR – NOVI SAD

Fudbaleri Novog Pazara počeće narednu drugoligaku sezonu 13. avgusta utakmicom protiv Novog Sada, na domaćem terenu. U ostalim susretima prvog kola snage će odmeriti:

Vlasina – Napredak

Spartak – Čukarički

OFK Ni – Mladenovac

BASK – Radnički Pirot

Srem – Bežanija

Glogonj – Mačva

Sevojno – Radnički Ni

Radnički Kragujevac – Jedinstvo

Mladost – ČSK

Novi Pazar će susrete na svom terenu igrati subotom, a očekuje se da će disciplinska komisija Druge lige ublažiti ili ukinuti jo uvek važeću kaznu zabrane igranja utakmica na Gradskom stadionu, izrečenu nakon incidenata navijača Novog Pazara, po zavretku utakmice minulog prvenstva protiv beogradske Bežanije.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 09. Juli 2005

Ja kao jedan od prvih u TS sam ZVANICHNO zatrazhio u ime SVOJE NAVIJACHKE GRUPE da se tekme u N.Pazaru igraju Nedeljom!!
Chekamo odgovor!
Nedeljom SVI mogu na stadion,a Subotom ih dosta radi!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 10. Juli 2005

Ma dolazicu/cemo i sredom,samo da nas puste da uopste mozemo da gledamo. o|
Ako ovako ostane,onda taj zahtev mogu razmatrat tek za prolecni deo prvenstva! X(

Social bookmarks