Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško
  • »Tahir« je autor ove teme

Datum registracije: 26.12.2008

• Poruku poslati

1

Petak, 26. Decembar 2008

3D modelar...MidNight studio

Pozdrav svima...ja sam Tahir, nisam znao gde da okacim ovu temu, ali ovde mi je bilo nekako ok..pa da krenem...
MidNight Studio koji se bavi izradom igre trazi 3D modelara..ima nas trenutno 7 u timu..Sigurno ce neko od vas da pita a programiranje?!E pa ja programiram, isprogramirano je oko 55% engina(radioo sam engine od nule)..naravno C#...Radi se na dobrovoljnoj bazi(tj.nema novca da se plati) svi radimo jer imamo volju..pa ako ima neko ko misli da moze da pomogne, neka se javi!Jer bi hteli da ubrazmo projekat..imamo prakticno 2 modelara(ja i jos jedan decko) ali ja sam vise na programiranje i resavanje problema..tako da bi mu pomoc bila neophodna...

~Tahir

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Subota, 27. Decembar 2008

Izvini, a koja igra je u pitanju, mislim koji žanr. Čisto onako pitam. A teško da ćeš naći dobrog a "dokonog" stručnjaka za bilo šta u vezi toga, nekog ko je odlučio biti opsednut pravljenjem ozbiljnog softvera "za sevap". Anyway, želim vam puno uspeha -a i da malko unovčite uloženi trud :D
Uzgred, mislim da, ako neko želi živeti i raditi u Srbiji, mora se prilagoditi zahtevima ovog tržišta, jer ovde možeš biti pasionirani programer samo iz hobija, nažalost...
我还记得

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

3

Subota, 27. Decembar 2008

Pa igra je RPG...ma..nadam se da ce neko da se javi, a inace mogu i ja da modelujem, ali nemam vremena sve da postignem :)
Nadam se da ce trud da se isplati, radimo na tome da bude sve na nivou, a sto se tice izdavanja na nasem podruciju, jos o tome nismo razmisljali, tj kako cemo izdavati...prioritet nam je final game:D

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

4

Utorak, 30. Decembar 2008

Nema niko ko poseduje neku dozu znanja u 3D studio Max-u??

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Tahir
Nema niko ko poseduje neku dozu znanja u 3D studio Max-u??

Ima :D
-al ono, koliko da sam pismen u 3D kreacijama i animacijama. Evo ucim AutoCad, nabavih dobar tutorijal
我还记得

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

6

Ma treba mi neko da ima u 3DS max.... :D

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 18. Januar 2009

Ima li neko...molim vas...trebaju nam ljudi koji rade u 3DS MAX...(k'o za leb :D )

na email:

tahirsle@gmail.com
:klanja:

• »nanemaximus« je muško

Datum registracije: 09.12.2008

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 19. Januar 2009

3d modelari

imas svega dva momka u pazaru koji rade malo profesionalnije na 3d programima, na Mayu i 3d Max-a, ja sam skoro batalio... mogao bih te uputiti..

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

9

Subota, 24. Januar 2009

Pa mozes li da mi nekako das kontakte njihove, nesto??

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

10

Subota, 24. Januar 2009

Problem je u tome sto ce slabo ko da radi za bez ikakve novcane nadoknade,jer je to ipak to veoma tezak i zahtevan program,a jos teze je naci profesionalca koji ce da radi za ,,dzabe,,

eljko

Početnik

(10)

Datum registracije: 26.01.2009

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 26. Januar 2009

programiranje

ja sam se bezuspesno bavio programiranjem oko 4 godine, vreme inflacije i sankcija, zemlja u izolaciji.Ali posto sam postao familijaran a to ne ide sa programiranjem nemogu vam pomoci al rado bi, ranije sam programirao u Clipperu i Masinskom jeziku , cak mi je ime bilo u svetu kompjutera, mada kao covek sa decom moras da mislim prvo na finncije ali bi rado pomogao oko ovakve stvari.Posle toga sam otisao u evropu i tu sam montirao kompjutere i prodavao i kasnije sam poceo da se bavim web marketingom

ukupno 20 godina od mog prvog kompjutera commodore 64 , tako brzo.....

• »kolic fahrudin« je muško

Datum registracije: 27.01.2009

• Poruku poslati

12

Srijeda, 28. Januar 2009

3d modelari

Ja bih da pomognem ali neznam kako.Imam neko znanje u 3ds max :P

Tahir

Početnik

(10)

• »Tahir« je muško

• Poruku poslati

13

Subota, 31. Januar 2009

@Eljko....Mi radimo u C#, a ti da li znas :)

@Fahrudin...jesi li mi ti poslao email??Ako jesi, ostavio sam ti svoj broj mobilnog, jer sada trenutno nemam net da bi mogli da se cujemo na msn ili na email...tako da...rado cemo da popricamo...

MidNight studio...

Social bookmarks