Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško
  • »faCHo« je autor ove teme

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 30. Novembar 2005

5 DO 12

Koliko puta sam radio nesto u zadnjem trenutku!
Jel to stvar lenjosti ili mozda sposobnosti
i samopouzdanja da mozes kad hoces,
pa izaberes zadnji trenutak ili...?

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Sve što ne moraš da uradiš danas, ostavi za sutra.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

il mozda sam stvar hajanja.
Ja mlogo hajem da radim u zdnjem trenutku. Ono kad moras da zbrzis, da mislis bez greske.
nekako hajem ono malo stresa, pa kad ti adrenalin udari u glavu ono ka droga.
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Nekako je tad najbolje.Jer se tad totalo posvetis tome sto radis i nemas vremena da razmisljas o drugim stvarima.
A ono kad imas ceo dan na pretek,cek da popijem kafu,evo sacu,ima vremena i milion oprvavdanja samo da se ne pocne to sto treba da se zavrsi ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

5

Pa vidite, ako se posao u odredjeni rok odradi mislim da nije bitno to ako je u poslednjoj minuti vec je vazna samo postignuti uspeh sto ce znaciti da put do cilja moze svako birati kako zeli ili kako je naviknut da radi.
Ali uprkos ovom sto napisah gore, smatram da, svesna odmjera uspeha ili neuspeha u poslednjih 5 minuta je vise stvar neodgovornosti nego bilo cega drugog. U danasnje vreme dobar "timing" je neobhodan za sve poslove koji se odlikuju visokom odgovornoscu. Znamo da je vreme je novac ali nekad vreme moze da znaci i zivot ili smrt. Zamislite na primer jednog hirurga koji ne obavi dobro pripreme pre operacije. Mislim da je lako razumeti da je verovatnoca daleko veca da ce taj dobro ne pripremljeni lekar u hektici za nadomestivanjem vremena kojeg ako vec od pocetka nema dovoljno nikad i nemoze sustici/nadoknaditi, napraviti gresku koja mozda za nekog da bude kobna.
Treba dobro razlikovati 5 do 12 od 12 i 5 kad je eto samo za tih 5 minuta vise za sve kasno.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

6

Četvrtak, 01. Decembar 2005

11:55 je jedna od mojih najgorih mana koja se poslednjih godina iskristalisala :(.

Sve ono sto ne cinim rado, a moram da ucinim ostavim za 5 do 12. Mada me stalno grize savest sto to ne uradim ranije, nego cekam poslednju sekundu.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 03. Decembar 2005

heheheee.....hehe selam za pink !

Citirano

originalno od PYNK :

11:55 je jedna od mojih najgorih mana koja se poslednjih godina iskristalisala .

Sve ono sto ne cinim rado, a moram da ucinim ostavim za 5 do 12. Mada me stalno grize savest sto to ne uradim ranije, nego cekam poslednju sekundu.

[SIZE=3]A sta mrco,...ako ti jos sat zaostaje,...i ti mislis da je 11:55 h ,...a ono je 12:05 h !!!

Moj ti je savjet: '' Kupi novi sat '' :D !
[/SIZE]
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

8

Kol'ko puta nešto radim u zadnjih pet minuta, i tih pet minuta mi prođu kao pet sekundi... A ponekad ne mogu da izdržim još pet minuta do početka nekog filma na TV-u. Tad mi se učine ono baš dugački :D
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

9

Jok meSSko, moj sat uvijek hita 3 minuta, to namerno uvijek nastelujem i onda kad kasnim znam negde u podsvesti da imam tih 3 minuta fore te mi nekako lakse :).

P.S. Jes da si mozda u pravu i da bih trebala konacno kupit novi sat! :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

10

Utorak, 06. Decembar 2005

Ma uvek sve radim u 5 do 12,ono kao stici cu,imam vremena,pa kad dodje voda do poda,onda juris... Malo je lose kada su u pitanju vazne stvari. :]
A sto se tice svakodnevnice ,pa naravno i tu stoji ono 5 do 12,zato uvek kasnim -bilo gde,bilo kome,bilo kad...

Sta cu? :O
misli globalno-deluj lokalno

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 06. Decembar 2005

Takodje radim skoro sve 5 do 12, jer tada radim najproduktivnije. Mogu da sakupim dovoljno materijala i da zavrsim ono sto trebam do date deadline.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Social bookmarks