Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško
  • »hobbes« je autor ove teme

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 13. Juni 2003

A debakl u kvalifikacujama?

Niko ne prokomentarisa poraz reprezentacije SICG od Azerbejdžana a ni od Finske?
Ostavka Savićevića?

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 13. Juni 2003

Ovakav rasplet dodadjaja je bio neminovan obzirom na sastav tima i prije svega rukovodstva FSSCG!!! Dejo po meni nista nije kriv! Jednostavno nema ko da igra, mada nije lijepo sto je Dejo napustio klupu prije kraja tekme! Jer ima ona stara da kapetan poslednji napusta brod koji tone! A sto rece Zvonko Mihajlovski "plavi brod je potonuo na obalama Kaspijskog mora!!!" :) Silan je taj Mihajlovski koji rece i da je "nesto trulo u drzavi Danskoj: ! Ali sudija ne moza jos da igra za nas!

Sve u svemu potreban je radikalan rez i potpuna promena svijesti i shvatanja fudbala! Neophodno je vec kroz preostale tri tekme u kvalifikacijama i buduce prijateljske, uigrati jedan novi tim koji ce nash fudbal konacno, posle cak osam (!) godina, odvesti na neko veliko takmicenje, a to je SP u Nemackoj 2006.!
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 13. Juni 2003

najbolje bi bilo da komplet rukovodstvo obavezno sa Miljanom i njegovim vrsnjacima ode iz saveza, i da nemaju na taj savez vise nikakv uticaj
-Star nam je sistem igre, u evropi se sad trazi brz fudbal, iz nase lige videli ste nema ko ni da potrci
u stvari trce oni ali su svi drugi hitriji
-DEBELE reforme pa tek da se nadamo da odemo na prvenstvo 2012
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 13. Juni 2003

Jasmine, cini mi se da malo kasnis sa informacijama! Miljan odavno vise nije u savezu! Njegovo mesto preuzeo je Pixi (mozda si na njega mislio) koji treba da se ugleda na Deja! Istina, nisam bas siguran da Miljanic ne deluje iz senke...
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 13. Juni 2003

Mislim da Miljan i dalje vuče konce, iako je formalno van Saveza
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks