Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 12. Oktobar 2002

A sad malo odbojke

Samo da izjavim da bi mi u drugoj prilici bilo mnogo više žao što ne osvojismo prvo mesto. Ovako...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 13. Oktobar 2002

Plavi bez medalje: Jugoslavija - Francuska 0:3!!! :(
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 21. Oktobar 2002

Jedina utakmica koju sam uspeo da gledam od kako sam ovde i bolje da ni to nisam gledo. Ruku na srce Francuzi bili bolji.
Ljudi gde igra sad Miljkovic i shta je sa Vladimirom Grbicom? Jel ono bio povredjen, shto udje s klupe?
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 10. Novembar 2005

17 POENA KEMALA ŠEĆERAGIĆA U PORAZU OD BELHATOVA

Odbojkaši podgoričke Budućnosti poraženi su u gostima od poljskog Belhatova sa 3:1, po setovima 25:22, 25:21, 26:28 i 25:19, u četvrtom kolu Lige šampiona. Najviše poena, ukupno 17, u ekipi šampiona SCG ostvario je novopazarac Kemal Šećeragić.
Sve cestitke nasem bratu (o) (o) (o)
Neshvatljivo je da u odbojci imamo toliko talenata a nas Ok Novi Pazar ispada il liga jednu godinu za drugom.Kemo,Hmaza,Mesa,Majdak,...a toliko malo fali da igraju za Np ;( ;(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Tashke brate ne fali malo, fali MNOOOOOOOGO. I para i pameti... Kad bolje razmislim bolje im je u drugim klubovima. Kod nas se sve baca na fudbal. Nemam nista protiv ali zlocin je imati ovakve igrace a ne iskoristiti ih. Hamza je u Budvi, Kemo u Podgorici, Mesa trenutno bez angazmana koliko ja znam (igrao sezonu u Partizanu prije neku godinu). Za Mangeta ne znam gde je trenutno.

Veoma mi je drago zbog mog klupskog druga Kema Seceragica.

P.S. Ovo "klupskog" znaci da smo sedeli u istoj klupi a ne da smo igrali u istom klubu mada je i to moglo da se desi da sam ja nastavio da treniram. Inace on i ja smo zajedno pravili prve odbojkaske korake, a on eto napredova a ja zaglavih na fakultetu o| ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Jugo_ella_

Početnik

(10)

• »Jugo_ella_« je žensko

Datum registracije: 10.12.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 28. Decembar 2005

cao

Ódbojka je lijep i dobar sport, to nije bas nesto veliko u svedskoj ali polako se razvija i postaje puno interesanto. Ja sad igram vec 3 godine i voljela bi na ljetu dolje da treniram s nekom ekipom preko ljeto. Da li se to moze aranzirat :O :O ..
:P Elvira

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

njgori sport...

to shto more najgori...

zhenski...:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od Jugo_ella_
Ja sad igram vec 3 godine i voljela bi na ljetu dolje da treniram s nekom ekipom preko ljeto. Da li se to moze aranzirat

Moze se to uredit,nije problem,samo odes na trening ovdasnjeg zenskog odbojkaskog kluba i nece biti problema.Naravno,neznam koliko si upoznata,ali u Pazaru svakog leta se igra odbojka na rekreacionom centru od popodnevnih sati pa sve do mraka.Tu ces upoznat mnoge devojke koje graju za OK Novi Pazar a i mnogo ces naucit jer tu dolaze i nasi najbolji bivsi i sadasnji odbojkasi koji igraju u domacim i strani klubovima.
U svakom slucaju,odbojke ne manjka tokom leta u Np-u.

@Johny:Ponekad je mnogo bolje ne kazat nista nego onako bezbveze kazat nesto.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jugo_ella_

Početnik

(10)

• »Jugo_ella_« je žensko

Datum registracije: 10.12.2002

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 01. Januar 2006

Cao

Uh hvala ti na informaciju, i sad me ovo jos vise interesuje jer zaista bi bilo lijepo upoznati nove osobe i ovih sto su profesinalci, to ce mi biti koristno jer zelim da se razvijam u odbojci. :D
To da igraju na rekrecionalni nisam znala al zvuci bas super!! Hvala jos jednom i sve najbolje u ovoj novoj 2006 godini 8)
:P Elvira

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 12. Januar 2006

Kemal Seceragic u Holandiji

Odbojkaški klub Buducnost Podgorička banka raskinuo je ugovor sa korektorom Kemalom Šećeragićem.

Šećeragić će do kraja sezone igrati u holandskom klubu Stap Orionom iz Dutinhema, koji je trenutno drugoplasirani u nacionalnom šampionatu. Po dogovoru postoji mogućnost da se saradnja produži na još godinu dana.

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 08. Juni 2006

Imal koga od odbojkasa ?

Pazarci ? Imal nasih odbojkasa gde ? Sta se ovo desava s'klubom ? Dokle su ? Jesul ispali iz lige ?

Sto se tiche Seceragica , karijeru ( posle Buducnosti ) je nastavio u Holandskom S.T.A.P Orionu iz Dotenhema , sezona zavrsena . Klub igra narednu sezonu ligu sampiona , igrom Seceragica klub je zadovoljan , s'tim sto je proveo svega ( nepuna ) 4 meseca u tom klubu , koji je ( da ponovim ) prvak Holandije ( od pre par godina ) .....
AMG

Social bookmarks