Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

21

Nedjelja, 23. Novembar 2008

A D E M L J A J I Ć

emchoz

Početnik

(10)

• »emchoz« je muško

Datum registracije: 23.11.2008

• Poruku poslati

22

Pa rekao bih da se ovo pretvorilo u thread o Ademu i zaista ja ću se razboljeti ako on ne zaigra za BiH NE novi Ibra NE.

Zanimljiva je bila izjava nejgova kada je rekao da je Španac ili Brazilac bio bi proglašavan svake godine najboljim fudbalerom svijeta ovako je SAMO ŠVEĐANIN.

Mala mu je BiH mala mu je i Švedska!

23

evo još onda:

klik;)

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

24

Ponedjeljak, 24. Novembar 2008

Još jednom prvo ću da ponovim ono što sam podvukao da je za mladog talenta sada najvažnije : 1. da bude oprezan sa menadžerima, to jest mešetarima koji sebe nazivaju menadžeri ( budite sigurni da se njemu počelo javljati i obećavati mu sve i svašta na desetine menadžera ) 2. da se što prije ispali sa ovih jadnih fudbalskih prostora.
Što se tiče njegove reprezentativne karijere mislim da bi trebalo prije svega da bude na prvom mjestu onim ljudima koji su ga uvijek podržavali : Ako Bog da kada Adem bude igrao za neki veliki evropski klub, mislim da bi svaki Sandžakliaj trebao taj klub da doživljava kao reprezentaciju Sandžaka, i budite sigurni da će on sve svoje pobjede posvećivati Sandžaku i biti njegov veliki ambasador. A druga stvar što se tiče zemlje za koju bude odlučio da želi igrati. Za koju god da se bude odlučio treba ga podržati upravo zbog ovoga što sam gore napisao. Ja sam u ovoj temi ovde prvi spomenuo Ćiru Blaževića, i naravno jasno je šta bih ja volio da se Adem odluči, al i ako ne bude tako sasvim mi je ok, jer imam još jedan razlog pored ovih gore koje sam naveo da ga podržim ako debituje za A selekciju Srbije : Gledao sam zadnje dvije tri utakmice koje je igrala Srbija i jedna stvar mi je bola oči - to jest uši. Himna Srbije meni nimalo ne zvuči kao srbijanska himna - nekako mi se čini mada se možda vi i nećete ovde složiti sa mnom da je ta himna namijenjena svim srbima od Beograda do Čikaga ali ne i svim građanima Srbije. Himna uopšte ne opjevava Državu Srbiju i u njoj poziva samo na spas i blagoslov ljudi srpskoga roda. Tako da ako neki Bošnjak ili Albanac može staviti ruku na srce i srcem pjevati tu himnu i naći sebe u njoj zaista mi je onda sasvim ok da brani boje te zemlje. Ako pogledate himnu BIH koju je međunarodna zajednica bez ikakvog razloga rekla da se mora zamijeniti pa tako da danas ni nemamo teksta uopšte - pjevalo se samo Bosni i Hercegovini : ne da se nije pjevalo Bošnjacima, Srbima, ili Hrvatima čak se nije pjevalo ni Bosancima SAMO BOSNI I HERCEGOVINI. Hrvatska himna u svom najvećem dijelu pjeva hrvatskoj državi a pred kraj himne se spmene hrvat -tako da mi zvuči nešto malo manje diskriminirajuće za ostale narode koji žive u Hrvatskoj. Ja ne znam u ustavu Srbije kako se vode Bošnjaci - ustvari mislim da se vode kao nacionalne manjine al opet nisam siguran - al sam siguran 100% da Bošnjaci u Hrvatskoj sledeće godine ulaze u ustav RH kao konstitutivni narod i da hrvatska politika u zadnjih godina više radi na tome da RH što više približi srcima onih ljudi koji žive u njoj a nisu Hrvati po nacionalnosti. Možda ima Bošnjaka u Srbiji koji zaista srcem vole himnu Srbije i Srbiju vole više nego što ja mogu i da zamislim, jer nisam siguran koliko Republika Srbija radi na tome ili koliko je zaista radila na tome da pokuša Srbiju kao domovinu približiti srcima ostalih nacija koje žive u njoj. Ako zaista Adem Ljaić i svi drugi Bošnjaci u Srbiji smatraju da jeste i da ih je privolila meni bi bilo samo drago čuti i ništa više - jer ne volim slušati o tome da je moj narod negdje građanin drugog reda.
Na vatru odgovori vatrom !

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

25

U pravu si za tzv. himnu Srbije, jer ona ne predstavlja himnu Srbije, vec himnu Srbima. U toj himni se Srbija eksplicitno cak ni ne pominje, vec samo Srbi i ja sebe u toj himni nigde ne prepoznajem.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

26

kakvu golcinu je zavuko brateeeee....bice on fudbalski uzor mnogima vec za koju godinu!! (o)
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

27

Utorak, 25. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
kakvu golcinu je zavuko brateeeee....bice on fudbalski uzor mnogima vec za koju godinu!! (o)

Znas to je nebitno sad sa ovom debatom ?
Ovo je dosta ozbiljnije :] hahah..
Bitno je da ce da se pokvari i ljubi orlica koji ce mu stojati k srcu na dresu "majke ponosite" ;)

p.s Nisam siguran sad,al mislim i Tashke da navija za srbiju o|
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

28

Danas su profesor i asistenti na mom fakultetu komentarisali Adema Ljajića. Takođe sam čuo i komentare u autobusu. Dečko je kralj! :)

@na-braniku-grada, spusti malo loptu i o'ladi!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

29

Citirano

Prvotimci Partizana Zoran Tošić i Adem Ljajić na sigurnom su putu ka Old Trafordu, pišu u utorak engleski dnevni listovi i internet sajtovi specijalizovani za Premijer ligu!

Ako sve bude u redu, Junajted će Partizanu poslati zvaničnu ponudu za Tošića (21) i Ljajića (17), a "Gardijan" špekuliše da su čelnici crno-belih već pristali na ukupno obeštećenje u visini od devet miliona funti, što je nešto manje od 11 miliona evra.

Engleski mediji podsećaju da je "mali Kaka" u oktobru bio na probi u Mančesteru i da je aktuelni prvak Evrope i Engleske dobio bitku sa Realom iz Madrida, koji je takođe bio zainteresovan za Ljajićeve usluge.

O Ljajiću se piše kao o budućoj zvezdi evropskog fudbala i podseća da je blistao na utakmicama Partizana i omladinske reprezentacije Srbije.

Mondo
A evo i teksta u Britanskom Mirror-u
http://www.mirror.co.uk/sport/football/p…15875-20922948/

Nadam se da cemo vec za par meseci gledati Adema Ljajica u Premijer ligi,ali verovatno kao pozajmljen igrac Mancestera u nekom drugom klubu.
A kartu za Mancester ce kupit tako sto ce im zabit par komada kada bude igrao protiv njih,tako ih najbrze vrate u maticni klub! :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

30

Svaka cast za ovaj pogodak.

I nemojte ga napadati ako bude igrao za Srbiju, jer realno , bilo ko od nas ovde da moze da igra za Srbiju ljubio bi toga "orlica" ko majku rodjenu. Ali ne mozemo pa svasta pricamo.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

31

Predlazem da se naziv teme preimenuje u "Adem Ljajic", jer od njegovog prelaska u MU za sada nema nista. U toj temi bi pratili karijeru ovog mladog Novopazarca, jer mislim da on vec sada zasluzuje posebnu temu.

Takodje bih predlozio da u ovoj temi ne diskutujemo o tome za koju ce reprezentaciju Adem Ljajic nastupati, a za koju bi trebalo, jer je to diskusija za posebnu temu. Ukoliko bi neko bas voleo da diskutuje o tome za koju reprezentaciju bi Bosnjaci u Sandzaku trebali (ili bi mi voleli) da nastupaju onda neka se otvori posebna tema za to.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

32

Da trebalo bi preimenovati temu jer vidite nikad se ne zna - meni recimo uopšte ne bi bilo iznenađenje da Adem završi u Arsenalu recimo. Jer ako je Adem zaista talenat i potencijal onda je nemoguce da Venger za njega ne zna. Znamo vrlo dobro kakav nos ima Venger i kakvu strategiju gaji Arsenal. Al ja samo onako spomenu Arsenal to može da bude bilo koji drugi veliki evropski div a vrlo često se dešavalo da se veliki klubovi bore za nekog igrača a na kraju ga uzme neki o kojem se najmanje pisalo da je zainteresovan. A na kraju krajeva tajne pregovore vrše čak i velike zvijezde svjetskog fudbala tako da tema samo Adem Ljaic ili Adem Ljaic na meti velikih klubova sasvim odogara svakoj mogućoj opciji.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

33

Srijeda, 26. Novembar 2008

Fan klub

Probajte na ovom linku da dodjete do Fan kluba Adema LJajica. Ja sam vec postao Fan :). Mogli biste i vi koji cenite njegov (i bilo ciji ) uspeh, a mogli bi i poneki koji su očito veoma isfrustrirani...

http://www.facebook.com/s.php?ref=search…d9b4f2f91c1b338

Ako ne proradi, onda pretražite facebook.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

34

Srijeda, 26. Novembar 2008

Njegov fan club na facebook-u ima oko 450 clanova.

A ovi neki likovi stvarno imaju postove to je za uramit'. o|

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

35

Petak, 28. Novembar 2008

Jeli igrao Adem sinoc protiv St. Liegea - ja gledao Dinamo a baš sam imao želju da pogledam Adema al nisam bio u prilici. -

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

36

Petak, 28. Novembar 2008

Igrao je prvo poluvreme i nije bio nesto Bog zna sta zapazen, ali nije ni bio los. Ono sto mu ocigledno fali je snaga u duelima, sto je uzimajuci u obzir cinjenicu da je tek napunio 17 godina i ocekivano.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

37

Petak, 28. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
Svaka cast za ovaj pogodak.

I nemojte ga napadati ako bude igrao za Srbiju, jer realno , bilo ko od nas ovde da moze da igra za Srbiju ljubio bi toga "orlica" ko majku rodjenu. Ali ne mozemo pa svasta pricamo.

Neverujem da bi iko ljubio tog orlica,(ko sto ni adem nece nit bi pevali himnu),e sad dal bi igrali ,bi verovatno svi.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

38

Petak, 28. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od emir-RA
Jeli igrao Adem sinoc protiv St. Liegea - ja gledao Dinamo a baš sam imao želju da pogledam Adema al nisam bio u prilici. -

Nije dobio dobrih lopti. Ustvari uopste nije dobijao lopti( ne racunam one dobijene na 30 metara od svog gola) , a i previse je delovao po strani, znam da je krilo, ali je ipak trebao malo vise da ulazi u sredinu.

A zudo ljubi li bi ovi nasi licemeri orla, pa mozda ja i ti takodje. Nadam se da mi ne bi ali...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

39

Petak, 28. Novembar 2008

Ma gledao sam partizan protiv Štutgarta i vidjeo sam kakva je igra - ne vjerujem da je Adem odigrao lošije od ostatka tima, ustvari siguran sam da se utopijo u svom tom sivilu na terenu.
Što se tiče njegove snage u duelima naravno da je on još uvijek nekomletan igrač i hvala Bogu kad mu samo još to nedostaje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 28. Novembar 2008

Adem nije odigrao nista losije od ostatka tima. Citav tim Partizana je odigrao vrlo ocajnu utakmicu, tj. prvo poluvreme koliko sam ja gledao od utakmice. Jedini udarac ka golu Standarda bio je sut Adema Ljajica koji je zavrsio daleko iznad precke.

Korišteni tagovi

Adem Ljajic

Social bookmarks