Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

61

Petak, 02. Januar 2009

Odlicna vest (o) (o) (o)

Odma ima da kupim njegov dres cim bude izaso na trziste :)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

62

Petak, 02. Januar 2009

Nek mu je Hairli.
" Bilen alemlere rahmettir "

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

63

Subota, 03. Januar 2009

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Odlicna vest (o) (o) (o)

Ako Bog da InsAllah. To ce biti dobra fora, da kupis dres na kome pise Ljaic, konacno neko sa nasih prostora da uspe. Zelim mu sve najbolje i da bude najbolji.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

64

Nedjelja, 04. Januar 2009

Citirano

Orginalno od Jahja

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Odlicna vest (o) (o) (o)

Ako Bog da InsAllah. To ce biti dobra fora, da kupis dres na kome pise Ljaic, konacno neko sa nasih prostora da uspe. Zelim mu sve najbolje i da bude najbolji.

Ja ga valha ne nosio !

p.s IZDAJA !
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

65

Ponedjeljak, 05. Januar 2009

Ma nije izdaja,zbog medija je ovo morao.... Neka mu je hairli...

P.S. Zamislite gradski stadion sledece god, svi u crveno :P :P

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

66

Subota, 24. Januar 2009

Adem Ljajic svakim danom pokazuje zasto je treci naskuplji igrac u Srbiji prodat nekom stranom klubu,,evi i na pripremnim utakmicama nemilosrdno trese mreze... (o) (o)

Nadam se da ce Kristijano Ronaldo na leto u Real Madrid a onda se otvara veliki prostor u Mancesteru i nadam se da ce i pre Januara 2010 biti u postavi Engleskog prvaka,bice to istorijski dan za pazarski i sandzacki fudbal,dete sa nasih prostora ce igrata u jednom tako velikom klubu...insallah...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

NatasaNP

Početnik

(10)

• »NatasaNP« je žensko

Datum registracije: 02.08.2009

• Poruku poslati

67

Četvrtak, 06. August 2009

Zasto izdaja? Pa njegova maticna drzava je Srbija , zar ne? Neko ko ne misli tako ima tezak problem i u glavi i u srcu.Skoro pa kompleks sa kojim je tesko ziveti.
Samo naprijed Ademe i zelim ti puno uspeha.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

68

Subota, 24. Oktobar 2009

Adem Ljajic se nalazi u Mancesteru i propustice utakmicu u prvenstvu jer su ga iz Mancestera pozvali kao specijalnog gosta,verovatno za utakmicu u Liverpool-u protiv istoimene ekipe.
Mislim da i ovo pokazuje koliko Ser Aleks Ferguson misli ozbiljno kada je nas Adem u pitanju,a verovatno su ga pozvali da oseti atmosferu na Enfildu jer ce od Januara vrlo brzo mozda i zaigrati na tom stadionu... (o) (o) (o)

Iskreno se nadam da Adem intenzivno uci Skotsku verziju engleskog kezika i da dodatno radi na kondiciji jer to je sve sto mu je na pocetku a i kasnije potrebno,ostalo ima fala Bogu...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

NatasaNP

Početnik

(10)

• »NatasaNP« je žensko

• Poruku poslati

69

Nedjelja, 25. Oktobar 2009

Sigurna sam da ce se snaci u Mancesteru jer ima nesporan potencijal.U Partizanu tesko da moze vise da napreduje i mora da predje u neku jacu ligu i pre svega u jaci klub.Ako to i ne bude odmah Mancester vec bude negde prosledjen nije smak sveta.
I u narednom kvalifikacionom ciklusu da bude prekomandovan u A reprezentaciju gde ga vidim kao jednog od nosilaca igre nase i njegove Srbije.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

70

Mislim da mu nece bit lako u Mencesteru, ali se nadam i drzim mu palceve da uspe ... i jos vise se nadam da ce sa uspehom u macasteru moci sebi da dozvoli da ne igra za drzavu ko sto je srbija.

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

71

Citirano

Orginalno od NatasaNP
Zasto izdaja? Pa njegova maticna drzava je Srbija , zar ne? Neko ko ne misli tako ima tezak problem i u glavi i u srcu.Skoro pa kompleks sa kojim je tesko ziveti.
Samo naprijed Ademe i zelim ti puno uspeha.

Mnogo nas drzava Srbija dozivljava kao svoje gradjane da bi je dozivljavali kao svoju maticu. Ko misli tako ima tezak problem i u glavi i u srcu. ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

NatasaNP

Početnik

(10)

• »NatasaNP« je žensko

• Poruku poslati

72

Delimicno cu da se slozim s tobom.Odnosi su u vreme socijalizma bili generalno dobri ali su se pocetkom devedesetih potpuno poremetili i tu se delimicno slazem sa tobom da su se Bosnjaci mogli osecati "neprihvaceno" u Srbiji. Ali slozices se da su se mnoge stvari promenile.
Evo,na primer ja izuzetno cenim i kao politicara i kao coveka Rasima Ljajica i nista mi ne bi smetalo da zbog njegovog imena i prezimena glasam za stranku ciji je on predsednik.I u lokalu a i za ovu novu na republickom nivou.U ovoj novoj stranci,koja je registrovana u Beogradu i u cijim redovima je mnogo uglednih ljudi iz Beograda(recimo jedan sjajan reziser Jug Radivojevic i mnogi drugi) svima njima nimalo ne smeta sto im se predsednik zove Rasim a preziva Ljajic i sto dolazi iz Novog Pazara. A i medju obicnim ljudima kazu da imaju dosta pristalica.Ja recimo prizeljkujem njihovu koaliciju sa Demokratskom strankom.
E, sad ti kazi,zar ovo ne predstavlja jedan veliki pomak u resavanju tog problema koji si ti opisao kao "neprihvatanje Srbije svojih gradjana bosnjacke nacionalnosti".

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

73

Natasa ne mesaj politiku u ovu sportsku temu.

Nije valjda da mislis da su ljudi toliko naivni da mozes kupiti njihov osecaj patriotizma sa nekim sitnim trikovima poput tih koje si navela. Ma daaj, nemoj da nam vredjas intelegenciju.

Ovo iznad nije postavljeno kao pitanje vec kao konstatacija, tako da odgovor nije pozeljan.

P.S: Tesko onom ko misli da ljubav (patriotizam) moze kupiti (i to jos za neku situ...).
Jedna lasta ne cini prolece...

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

NatasaNP

Početnik

(10)

• »NatasaNP« je žensko

• Poruku poslati

74

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

Za administratora:
"Mislim da mu nece bit lako u Mancesteru, ali se nadam i drzim mu palceve da uspe ... i jos vise se nadam da ce sa uspehom u mancesteru moci sebi da dozvoli da ne igra za drzavu ko sto je srbija."

Ovo je komentar ucesnika "Pazarac" a moj komentar je bio odgovor na ovaj njegov,od kojeg je i pocelo to mesanje sporta i politike, pa nije opomenut.

A sto se tice tvog komentara, procitaj pazljivo nesto sto komentarises.Ja sam samo navela primer za koji sam rekla da predstavlja POMAK u resavanju problema a ne RESENJE tako slozenog problema.Sad ti ne vredjaj moju inteligenciju.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

75

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

U tenisu politika, u futbalu politia, u sve i svasta politika, mozda i u muzici ima neki post vezan za politiku...hmm

Ara obrisi ovo 7-8 postova zadnji, zajedno sa ovim ;)

Be cool :D
" Bilen alemlere rahmettir "

miller

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.04.2009

• Poruku poslati

76

Četvrtak, 03. Decembar 2009

UNAJTED: Nećemo dovesti Ljajića!
Cetvrtak, 3. decembar 2009. 13:41

Mančester junajted objavio je na svom zvaničnom sajtu da je odustao od angažovanja prvotimca Partizana Adema Ljajića.

Time je engleski šampion potvrdio pisanje ostrvskih, ali i pojedinih srpskih medija, koji su prethodnih dana doveli u pitanje transfer ugovoren pre 11 meseci.

Kao razlog Junajtedovog odustajanja od osamnaestogodišnjeg Ljajića navodi se "mnoštvo vrhunskih mladih talenata na toj poziciji", koji su već na Old Trafordu.

Iz saopštenja "crvenih đavola" saznajemo da predugovor sa Ljajićem, sklopljen kada i transfer Zorana Bambija Tošića, nije bio garantovan!

Drugim rečima, postojala je klauzula o odustajanju, koju je Junajted sada aktivirao.

"Imali smo opciju da kupimo igrača, ali pošto smo pažljivo pratili njegov razvoj tokom prethodnih godinu dana i uzeli u obzir momke iz naše omladinske škole, koji su se u međuvremenu nametnuli, odlučili smo da stopiramo Ljajićev transfer", objasnio je portparol Mančester junajteda.

cela vest na:
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=154504

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

77

Četvrtak, 03. Decembar 2009

Steta vala, mogu da zamislim koje je to razocartenje za Adema ... nadam se da ce se ubrzo javit neki drugi malo poznatiji klub ...

MANU

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

78

Petak, 04. Decembar 2009

Citirano

Pomoćni trener Mančester junajteda Majk Felan rekao je danas da taj klub nije odustao od dovođenja Adema Ljajića iz Partizana zbog novca, već zbog poteškoća u obezbeđivanju radne dozvole za mladog fudbalera.

"Raspitali smo se u našem ministarstvu unutrašnjih poslova o uslovima dobijanja radne dozvole i dobili smo odgovor da ne bismo mogli da je dobijemo na vreme da Adem potpiše u januaru. Ne mislim da je novac problem", rekao je Felan.

Ostatak na http://www.radiostoplus.com/index.php?op…petak&Itemid=18

Steta velika,jos onaj Gibs preksinoc dade 2 gola Totenhemu,on igra na Ademovoj poziciji...nadam se samo da ce sto pre iz Partizana otic,jer koliko god on bio dobar,kad ekipa igra lose i nema je na fudbalskoj mapi Evrope u najboljim takmicenjima,on nece napredovati vec samo stagnirat.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

79

Petak, 04. Decembar 2009

"Pomoćni trener Mančester junajteda Majk Felan rekao je danas da taj klub nije odustao od dovođenja Adema Ljajića iz Partizana zbog novca, već zbog poteškoća u obezbeđivanju radne dozvole za mladog fudbalera.

"Raspitali smo se u našem ministarstvu unutrašnjih poslova o uslovima dobijanja radne dozvole i dobili smo odgovor da ne bismo mogli da je dobijemo na vreme da Adem potpiše u januaru. Ne mislim da je novac problem", rekao je Felan."

E ovo sto ova rece je bas smijesno, ko da dosad nisu znali da ce mu trebat radna dozvola i jok ko da Mancester prvi put dovodi stranog igraca.
Al sta ces, steta, a bas smo se ono bili fino napalili. E brate, nas covek da igra za Mansester, pa zamisli to.
Al opet, ima vremena ko zna dje on moze dogurat
malo za promenu

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

80

Utorak, 15. Decembar 2009

Adem najbolji mladi igrac Srbije

Prvotimac Partizana novopazarac Adem Ljajić izabran za najboljeg mladog igrača u Jelen Super ligi

Ljajić je za prvi tim Partizana odigrao 69 utakmica i postigao 13 golova.

"Ova mi se godina završava kao što je i počela - na najbolji mogući način", rekao je Ljajić koji je 3. januara ove godine potpisao za Mančester junajted, ali se nedavno ispostavilo da ipak neće tamo otići.

"Šta da se radi, život ide dalje... Ova nagrada mi je sada novi podstrek da nastavim da radim i napredujem.

Jos jedno priznanje nasem Ademu Ljajicu,i iskreno se nadam da ce sto pre napustiti Partizan jer ovde vise ne moze da napreduje,ovde fudbal svake godine umire i pada na jos nize grane nego sto je bio.

Izjave i slike na
http://www.mondo.rs/s155521/Sport/Fudbal…entovaniji.html

Korišteni tagovi

Adem Ljajic

Social bookmarks