Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

121

Ponedjeljak, 28. Maj 2012

Bošnjačka kulturna zajednica: Zato odlaze u BiH, Tursku, Nemačku...
Bošnjačka kulturna zajednica osudila je izbacivanje Adema Ljajića iz selekcije Srbije zbog toga što nije pevao himnu "Bože pravde".

Ovim diskriminacijskim činom selektor Siniša Mihajlović potvrđuje da Bošnjak ne može imati zasluženo mesto u fudbalskoj reprezentaciji bez odricanja od svog identiteta. Ovakav odnos vlasti prema Bošnjacima naterao je vrhunske sandžačke sportiste da zaigraju pod zastavama Bosne i Herecegovine, Turske, Nemačke i drugih zemalja, gde ih niko ne prisiljava da pevaju njihove himne.

Postalo je sasvim jasno da u srpskim timovima i srpskoj reprezentaciji nema mesta ni za koga osim za pripadnike srpskog naroda. Zbog ovakvog ponašanja ne čude sve učestaliji glasovi za formiranje Fudbalskog saveza Sandžaka i Fudbalske reprezentacije Sandžaka.

http://www.smedia.rs/sport/vest/62455/
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

122

Utorak, 29. Maj 2012

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

123

Utorak, 29. Maj 2012

Ponedjeljak, 24. Novembar 2008

Danas mi je pao na pamet ovaj moj post iz 2008-me godine napisan 24 novembra na ovom forumu. Nalazi se na drugoj stranici ove teme, na prvoj sam imao još jedan u kojem sam svim srcem poželjeo da nikada ne doživim da mladi Adem ne doživi nacionalističko šikaniranje srpskih navijača i javnosti.

Još jednom prvo ću da ponovim ono što sam
podvukao da je za mladog talenta sada najvažnije : 1. da bude oprezan sa
menadžerima, to jest mešetarima koji sebe nazivaju menadžeri ( budite
sigurni da se njemu počelo javljati i obećavati mu sve i svašta na
desetine menadžera ) 2. da se što prije ispali sa ovih jadnih fudbalskih
prostora.

Što se tiče njegove reprezentativne karijere mislim da bi trebalo prije
svega da bude na prvom mjestu onim ljudima koji su ga uvijek podržavali :
Ako Bog da kada Adem bude igrao za neki veliki evropski klub, mislim da
bi svaki Sandžakliaj trebao taj klub da doživljava kao reprezentaciju
Sandžaka, i budite sigurni da će on sve svoje pobjede posvećivati
Sandžaku i biti njegov veliki ambasador. A druga stvar što se tiče
zemlje za koju bude odlučio da želi igrati. Za koju god da se bude
odlučio treba ga podržati upravo zbog ovoga što sam gore napisao. Ja sam
u ovoj temi ovde prvi spomenuo Ćiru Blaževića i naravno jasno je šta
bih ja volio da se Adem odluči, al i ako ne bude tako sasvim mi je ok,
jer imam još jedan razlog pored ovih gore koje sam naveo da ga podržim
ako debituje za A selekciju Srbije : Gledao sam zadnje dvije tri
utakmice koje je igrala Srbija i jedna stvar mi je bola oči - to jest
uši. Himna Srbije meni nimalo ne zvuči kao srbijanska himna - nekako mi
se čini mada se možda vi i nećete ovde složiti sa mnom da je ta himna
namijenjena svim srbima od Beograda do Čikaga ali ne i svim građanima
Srbije. Himna uopšte ne opjevava Državu Srbiju i u njoj poziva samo na
spas i blagoslov ljudi srpskoga roda. Tako da ako neki Bošnjak ili
Albanac može staviti ruku na srce i srcem pjevati tu himnu i naći sebe u
njoj zaista mi je onda sasvim ok da brani boje te zemlje. Ako pogledate
himnu BIH koju je međunarodna zajednica bez ikakvog razloga rekla da se
mora zamijeniti pa tako da danas ni nemamo teksta uopšte - pjevalo se
samo Bosni i Hercegovini : ne da se nije pjevalo Bošnjacima, Srbima, ili
Hrvatima čak se nije pjevalo ni Bosancima SAMO BOSNI I HERCEGOVINI.
Hrvatska himna u svom najvećem dijelu pjeva hrvatskoj državi a pred kraj
himne se spmene hrvat -tako da mi zvuči nešto malo manje
diskriminirajuće za ostale narode koji žive u Hrvatskoj. Ja ne znam u
ustavu Srbije kako se vode Bošnjaci - ustvari mislim da se vode kao
nacionalne manjine al opet nisam siguran - al sam siguran 100% da
Bošnjaci u Hrvatskoj sledeće godine ulaze u ustav RH kao konstitutivni
narod i da hrvatska politika u zadnjih godina više radi na tome da RH
što više približi srcima onih ljudi koji žive u njoj a nisu Hrvati po
nacionalnosti. Možda ima Bošnjaka u Srbiji koji zaista srcem vole himnu
Srbije i Srbiju vole više nego što ja mogu i da zamislim, jer nisam
siguran koliko Republika Srbija radi na tome ili koliko je zaista radila
na tome da pokuša Srbiju kao domovinu približiti srcima ostalih nacija
koje žive u njoj. Ako zaista Adem Ljaić i svi drugi Bošnjaci u Srbiji
smatraju da jeste i da ih je privolila meni bi bilo samo drago čuti i
ništa više - jer ne volim slušati o tome da je moj narod negdje građanin
drugog reda.
Na vatru odgovori vatrom !

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

124

Utorak, 29. Maj 2012

Ademu Ljajicu se treba pruziti podrska. Potpuno je u pravu i u ovom trenutku kada ga lincuju treba mu stati u zastitu. Sinisa Mihajlovic pokusava jeftinim trikovima da dobije povjerenje srpskih navijaca. Na ovaj nacin hoce da dobije kredita kod njih i da svojim primitivnim partiotizmom sakrije trenersko neznanje. Pa nikome normalnome ne pada na pamet da tjera igrace da pjevaju himnu. Prije dvije godine je francuski selktor Blan podijelio igracima tekst Marseljeze i preporucio im da je pjevaju kao jedan od nacina da se povrati samopouzdanje i poljuljani ugled francuske reprezentacije. Dakle, preporucio a nije naredio. Ako Srbi vole himnu eto im je. Mi je ne volimo. Da je to pjesma o zemlji Srbiji i da nam ta Srbija nije bila maceha nego majka, u redu. Ali Bosnjaci nece da pjevaju ni "srpskom rodu" koji nas je uzasno napatio a ni "srpskim zemljama" zbog kojih smo stradali. Ako moramo da nosimo pasose sa tom himnom, da je pjevamo sigurno ne moramo. Dobro se sjecamo kada je Adem i pored mogucnosti da obuce neki drugi dres ipak izabrao Srbiju. Ovo mu je zahvalnica FSS-a.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

125

Utorak, 29. Maj 2012

Umjesto Adema i Sulejmanija uskaču Baja Mali Knidža i Miloš Bojanić xD Ko pjeva zlo ne misli glavni je motivaciski moto licencirano trenera Hrvata po materi !!! Samo ti razvijaj klupsku karijeru Ademe, zaradi novac znanje i ugled pa sve to jednoga dana donesi u svoj Pazar i svoj Sandžak. Emir Kusturica je promijenio i vjeru pa je i dalje sa vremena an vrijeme "TURČIN" ... Ja kao veliki Bosanac i navijač BIH u ptpunosti ti skidam kapu što si svima pokazao da si velika ljudina kada si odlučio da igraš zemlju za koju si rođen i tako i treba. Skidam ti kapu i za ovo a nekako sam ubijeđen da je ova režija bila upravo prema tebi usmjerena!! To što si sada na tapetu za pljuvanje neka te dodatno ojača i motivira, a u prvom redu podrška svih nas koji te bodrimo od prvih tvojih početaka...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

126

Utorak, 29. Maj 2012

Mene je Adem bas pozitivno iznenadio njegovim ponasanjem, ali se ipak pitam zbog cega je uopste potpisao taj sporazum kad je od pocetka znao da se toga nece drzat ... mislim fino je to za nas narod, za nase omladince i sportiste, on se pokazuje da nije kao muva bez glave ko sto ga puno njih kritikuju da mu je inace mesto u reprezentaciji bosne ... ipak bi vise voleo da citam vesti, Adem Ljajic odlucio utakmicu il slicno ... a evo prvo ono sa onim ludim trenerom, i evo sad opet sa jos ludjim nacionalistom ... vreme je za neki pozitivni dogadjaj.

A zamislite kad bi i u ostale drzave isteravali igrace koji ne pevaju himnu 8o Zamisljam kako bi onda izgledala reprezentacija Nemacke :rolleyes:

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

127

Utorak, 29. Maj 2012

LJAJICEV OTAC OTKRIO ZASTO ADEM NIJE PEVAO HIMNU

Mogu da ga razumijem kao roditelja, ali mislim da je bolje da nije davao nikavu izjavu.
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

128

Utorak, 29. Maj 2012

Vala ga njegov otac sad urpska, i to do daske ...

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

• Poruku poslati

129

Utorak, 29. Maj 2012

Ja ne znam vise ni ko su ovi Ljajici... da li su Srbi, da li Bosnjaci, da li Albanci, Allah jedini zna... jer ni njima ocigledno nije najjasnije.

Da bi da se izjasne vec jednom da znam da li ih podrzavam ili ne i da ne gubim vrijeme vise na ove gluposti :cursing:

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

130

Utorak, 29. Maj 2012

Naravno odma se vidi da nije istina ovo što navodno otac Adema Ljaića priča. Ako Adem nije znao tekst njemu je vrlo lahko bili Sliniši reći da je zbog toga. ovaj bi mu dao tekst i nikom ništa !? Prvo to a drugo : Da nije znao text ne bi juče govorio o nekom poštivanju sebe ( što će reć da takva izjava može doći samo iz nekih drugo razloga ), nego bi jednostavno rekao : Ljudi nisam znao tekst, uhvatilo me nespremnog šta da radim ?! Ademov otac naravno želi da zaštiti svoje dijete ali svako iz jučerašnje Ademove izjave može zaključiti da nije to u pitanju

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

131

Utorak, 29. Maj 2012

Ocigledno da je cijena slave veoma skupa. A Adem i njegova porodica se ne snalaze bas najbolje u drustvu celebritia.
Lokumu (Ademov Babo) bi najbolje bilo da se povuce iz javnosti i ne unistava karijeru svog sina. Ovo mu nije prvi put da daje izjavi i to ne bas vjesto. Cak je i njegov brat, Ademov amidza sebi dozvolio da ga novinari kontaktiraju povodom slucaja sa Rosijem. Ali takav je nas narod, hoce da je i menadzer i PR menadzer i Babo i sve drugo. Rijetko ces u svijetu cut da se oglasio neki otac nekog profesionalnog fudbalera povodom nekog incidenta. To moze samo u nas bosnjaka.

Adem je najvjerovatnije reagovao srcem i ubjedjenjem kada nije htio pjevati himnu. E sad njegov otac pokusava, iz brige po "posljedice" za svog sina da izgladi stvari, a ustvari samo je napravio medvedju uslugu Ademu.

Medjutim lako je govoriti sa "klupe", na "terenu" je sasvim druga situacija. Neka se svako od nas zapita kako bi se ponio u datoj situaciji. Meni licno ne bi bila cast da mi sin igra u reprezentaciju Srbije ovakva kakva jeste i trazio bih najbezbolniji nacin da toi izbjegne. Pored himne jos vise bi mi smetalo da gledam sina u onom dresu sa ogromnim krstom preko grudi.

A na ovom OFNP je zalosno to sto pojedini clanovi foruma koriste i ovakvu situaciju da isprazne svoju negativnu energiju.
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

132

Utorak, 29. Maj 2012

A na ovom OFNP je zalosno to sto pojedini clanovi foruma koriste i ovakvu situaciju da isprazne svoju negativnu energiju.
Na sta konkretno mislis?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

133

Utorak, 29. Maj 2012

Na sta konkretno mislis?

Ja ne znam vise ni ko su ovi Ljajici... da li su Srbi, da li Bosnjaci, da li Albanci, Allah jedini zna... jer ni njima ocigledno nije najjasnije.

Na primjer ovo.

Ja koliko znam Rasimu Ljajicu i Ademu Ljajicu je zajednicko samo prezime. A @asko je po svoj prilici ovim pitanjem "ko su Ljajici" aludirao na Rasima Ljajica.

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

134

Utorak, 29. Maj 2012

Eto vidis, pri citanju ovog priloga, meni uopste Rasim nije pao na pamet vec Adem i njegov otac.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

135

Utorak, 29. Maj 2012

Eto vidis, pri citanju ovog priloga, meni uopste Rasim nije pao na pamet vec Adem i njegov otac.

Tesko da moze covjek, bilo gdje a pogotovo na sandzackim forumima, pri citanju prezimena Ljajic da ne pomisli na Rasima. Ako si ti to uspio da potisnes iz svijesti, a nema razloga da ne vjerujem da nisi, onda ti se divim.

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

• Poruku poslati

136

Utorak, 29. Maj 2012

Ja koliko znam Rasimu Ljajicu i Ademu Ljajicu je zajednicko samo prezime. A @asko je po svoj prilici ovim pitanjem "ko su Ljajici" aludirao na Rasima Ljajica.

Ne krivim te sto si na to pomislio kad si procitao moj komentar, i sto si pomislio da sam ga indirektno uputio svim Ljajicima i SDP-u. Takva su vremena nazalost u Sandzaku gde iz svega pokusava da se izvuce neka politicka korist. Moja je krivica sto nisam bio precizniji sa mojim komentarom.

Nisam mislio na Rasima Ljajica niti bilo koje druge Ljajice osim one u porodici Adema Ljajica... od kojih konstantno dolaze neke kontradiktorne izjave, i kod kojih se ocigledno gaji neka neizmerna ljubav prema Srbiji i ''patriotizam'' kako rece Ademov babo. Pa bih konacno voleo da saznam kojem narodu pripadaju da se ne bi sekir'o bez potrebe svaki put kad se Ademu nesto lose desi.

Sto se tice Rasima Ljajica za njega znam da je Bosnjak zato sto je to nebrojano puta izjavio, i u to ne sumnjam, bez obzira na politiku. Bilo bi lijepo kad bi i ostali u Sandzaku bili napokon nacisto sa tim ko su i sta su.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

137

Srijeda, 30. Maj 2012

Kada saznas ovakve stvari, slucaj postaje jasniji.

Sinisa Mihajlovic: SLOBA JE IMAO SAMO MOJ DRES!

Siniša Mihajlović otvoreno govori o tome kako su ga zaboravili u FSSCG, o "članstvu" u SPS-u, druženju sa Arkanom, ratu...

Siniša Mihajlović ispričao je u intervjuu za nedeljnik "Evropa" sve "što ste želeli da znate o njemu, a niste smeli da pitate". Otvoreno je govorio o zahlađenju odnosa sa ljudima iz FSSCG, navodnom članstvu u SPS-u, poznanstvu sa Miloševićem, druženju sa Arkanom, ratu i svojoj nezgodnoj naravi. Kurir prenosi najzanimljivije delove ovog intervjua.

- Posle ubistva Bate Bulatovića otišao je i poslednji deo Siniše Mihajlovića iz reprezentacije. Od njegove smrti niko me nije nazvao, a bio sam pet puta povređen. Nisam sujetan, ali me je to zabolelo. Sad i kad bi me zvali, sigurno ne bih igrao. Da su mi se bar javili, da su rekli da sam smrad, nikakav... Ništa, muk! Interesantno je da me u Italiji sto puta više cene nego u Srbiji. A za Italiju me zabole...

O tome kako su ga prevarili da potpiše pristupnicu za SPS, Mihajlović kaže:
- Bio sam u trenerci reprezentacije i sa tadašnjim ministrom sporta Đerićem potpisivao neke papire, misleći da dajem autograme. Posle me zovu iz Italije i kažu da mediji bruje da sam dao pristupnicu za SPS. Nazovem Đerića, a on počne da vrda. Kažem mu: "Ako ovo ne demantuješ, neću igrati za reprezentaciju na EP." Posle je stiglo izvinjenje, ali to niko ne čita, ne objavljuju ga na naslovnim stranama.

Siniša priznaje da je kontaktirao sa Slobodanom Miloševićem i da ga je poštovao kao predsednika.
- Milošević je ostavio super utisak na mene, bar u ona tri kontakta koliko smo imali. On je bio predsednik moje države i zbog toga sam ga branio, kao što bih i svakog drugog predsednika. Mislim da je Milošević imao jedino moj dres, od svih fudbalera. Vidim da se u Hagu dobro drži, da ih zajebava.

Mihajlović kaže da se nije stideo druženja sa Željkom Ražnatovićem Arkanom, jer se "ne stidi nijednog svog prijatelja".
- Arkana sam dobro poznavao, družili smo se, bio je moj sportski prijatelj. Ne ulazim u to šta je bilo u ratu, pre i posle. On mi je pomogao, pošto je moja majka Viktorija Hrvatica. Spasao je i jednog mog strica da ga ne ubiju. Kad je ubijen, dao sam mu veliki pomen. O njemu mogu da kažem sve najbolje.

Siniša je ispričao i kako je njegova kuća prva koja je srušena u Borovu naselju i kako je to uradio njegov najbolji prijatelj.
- Uradio je to jer su svi znali da mi je prijatelj, pa je morao da se dokaže kao veliki Hrvat. Upozorio je moju majku da se iseli, i onda su izrešetali sve moje slike na zidu. Da mi nije srušio kuću, ubili bi ga. Sreli smo se ponovo u Zagrebu, kada je reprezentacija Jugoslavije gostovala 1999. godine. Ja mu verujem da je bilo tako, to je život, to je rat.

Mihajlović tvrdi da za crvene kartone koje je dobio nije kriv njegov temperament, već igrači sa kojima se sukobio.
- Nikoga nisam napao bez jakog razloga, sukobljavao sam se samo sa problematičnima. Eto, Mutu je imao problema sa drogom, a Vijeru i crnci zovu "crnim g0vnetom", a ne ja koji sam belac. Jeremisa sam pljunuo jer liči na nacistu, samo mu fali SS šlem. Ja sam kao mali gledao te naše partizanske filmove i bilo je jače od mene. Što se tiče Slovenca Udoviča, on je Nađu opsovao mater srpsku, a Nađ je Mađar. E, to već nisam mogao da tolerišem.

.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

138

Srijeda, 30. Maj 2012

SDP iznenadjen sto FSS podrzava udaljivanje Ljajica:

Generalni sekretar Sandžačke demokratske partije Mirsad Jusufović rekao je danas da je zaprepašćen što je Fudbalski savez Srbije podržao odluku selektora Siniše Mihajlovića da udalji sa priprema Adema Ljajića.

"Mihajlović nas nije iznenadio, jer je i ranije imao nacionalno obojene izjave, ali nas je zaprepastilo to da Fudbalski savez podržava njegove odluke", rekao je Jusufović za novopazarski radio Sto plus.

Fudbalski savez Srbije saopštio je ranije danas da je Mihajlović udaljio Ljajića jer igrač nije hteo da peva himnu pred početak utakmice sa Španijom, čime je prekršio Sporazum o ponašanju koji je selektor uveo u nacionalni tim.

"Adem Ljajić je jedan od najperspektivnijih mladih fudbalera Srbije, koja nema mnogo čime da se pohvali u ovom sportu, a uvođenje ovakvih normi ponašanja i ugovora koji je Mihajlović postavio kao uslov za igranje u timu neće doprineti poboljsanju sporta i fudbala", rekao je Jusufović.

On je kazao da merilo igranja u reprezentaciji treba da budu nečije fudbalske sposobnosti, a ne pevanje ili ne pevanje himne.

On je ocenio da je država previše uvedena u "nacionalne tokove" i da se previše vodi računa o "nacionalnim krupnim temama".

"Mnogo je bitnije da li vi pobeđujete ili ne pobeđujete na fudbalskom terenu, a Ljajić je svakako fudbaler koji može da doprinese našoj reprezentaciji da ostvari nešto na sportskom polju", rekao je on.

On je istakao da himna "Bože pravde" ima problem jer je pripadnici nevećinskog naroda ne doživlajvaju kao svoju.

“To je krupan državni problem koji ne treba da prenosimo na sport i zato pozivam Mihajlovića da odustane od glupih odluka, već da se posveti rezultatima”, rekao je Jusufović.
Radio sto plus

... a onda:

Rasim Ljajić: Adem je dete, ali je pogrešio

Lider SDPS Rasim Ljajić slaže se da je Adem pogrešio, ali veruje da još nije kasno da se greška ispravi, kako bi karijera mladog fudbalera krenula u dobrom pravcu.
- On je dete, a ova kampanja nije dobra. Ovakvi potezi mogu da mu ugroze karijeru. Činjenica je da je napravio grešku, ali mislim da mu treba pomoći da izađe iz ove krize. Od FSS do medija. On je svoj patriotizam pokazao kada je odbio da igra za druge reprezentacije i kada se odlučio za Srbiju. Ipak, napravio je grešku - rekao je Ljajić
.( Kurir)

Je li ovo ne rade telefonske veze na relaciji BG-NP?

sloboda

Učenik

(57)

Datum registracije: 14.05.2012

• Poruku poslati

139

Srijeda, 30. Maj 2012

Rade tel. veze.
Nego Rasim prica u Beograd sta Beogradu odgovara a SDP prica u Sandzaku sta tamo narod podrzava.

Kao sto rece nabranikugradu: I Suljo i Rasim su odgovorni sto imamo sad cetnicku himnu, jer se obojica glasali na referendumu 2006 za tu.

Dodik: "Ja bih lako u Bosni da imam Rasima"
http://www.youtube.com/watch?v=bVN8er6j0…player_embedded

Ugljanin: "Ja i Ljajić smo jedna politička opcija"
http://www.youtube.com/watch?v=9ma7Nf6MtG4

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »sloboda« (30. Maj 2012, 09:34)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

140

Srijeda, 30. Maj 2012

Nekoliko priloga iz ove teme sam prebacio u za to odgovarajucu temu:

Suljo i Rasim nekad i sad

Molim diskutante da politicke diskusije vode u djelovima foruma predvidjenim za tu namjenu a ne u sportskim temama.

Korišteni tagovi

Adem Ljajic

Social bookmarks