Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško
  • »Shele« je autor ove teme

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 28. Juni 2006

Ah merakaaaa

.... Ovo je jedini Forum na kojem konstantno ima po 10'tak clanova koji nista ne pricaju ... Imal ovde ko da komentarise shta ili samo svi izlistavaju ove teme kao dnevne novine :D

Hajmo Junaci u Boj , zivnite malo ... Leto je , nije mrka jesen... :]
AMG

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 28. Juni 2006

Znaš, sve ti je to do kvaliteta teme, zainteresovanosti, slobodnog vremena, količine živaca.

Ova tvoja tema je jako loše koncipirana i osuđena je na propast ali eto, možda joj ovaj moj skroman doprinos malo poveća nevelike šanse...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 28. Juni 2006

@sheki

ti bi to hajo da ti hvalimo tvoj sajt koji reklamiras ? il na sta mislis ?

Ti ako ti je tolko dosado ti otvori koju temu koje sve zanima pa da vidis kako ima da se opljete prica ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 28. Juni 2006

Eto...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

5

Srijeda, 28. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Shele
.... Ovo je jedini Forum na kojem konstantno ima po 10'tak clanova koji nista ne pricaju ... Imal ovde ko da komentarise shta ili samo svi izlistavaju ove teme kao dnevne novine :D

Hajmo Junaci u Boj , zivnite malo ... Leto je , nije mrka jesen... :]

Evo ja se na tvoj zahtjev prvi put javljam....a ovo sto mi pise preko 1500 priloga to su mi dodjelili onako na moj zahtjev iz zezanja :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 28. Juni 2006

galaksija - legendo :D

Eto i ja se javih, to je tema, jel da? :D
misli globalno-deluj lokalno

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

7

Srijeda, 28. Juni 2006

Uh Shele sto si dosadan :D
Kako mogu da primetim ti bi voleo da se tvojim temama posvecuje velika paznja ali nasuprot tome ti teme i sam otvaras i sam odgovaras i sam polemises o njima slabo ko da ti priskoci u pomoc X(
Mudro zbori brat Pazarac ti otvori neku zanimljivu temu pa da vidis Shelkane muhabeta :)) :))

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

8

Srijeda, 28. Juni 2006

Bas tako !!!

Shele,...vidim da te pomalo bockaju. 8)
Mozda je tacno,.. ( ja sam jedan od tih ) da nas ima koji samo iscitavaju 8o , teme koje drugi obradjuju,i vrlo rijetko komentarisu.
.. I da priznam, mozda je i smijesno,...ali za neke tri godine mojeg ucesca na ovom KVALITETNOM forumu, ja nijesam ni JEDNU JEDINU temu otvorio i pokrenuo. :] ( [SIZE=1]mozda to nikad i ne uradim [/SIZE] )

Citirano

od DjordjeRd :

Znaš, sve ti je to do kvaliteta teme, zainteresovanosti, slobodnog vremena, količine živaca.

Ova tvoja tema je jako loše koncipirana i osuđena je na propast ali eto, možda joj ovaj moj skroman doprinos malo poveća nevelike šanse...

A posto na nasem forumu,ima neke solidarnosti, uvijek, ... mislim da ce vecina clanova odazvati,i uzeti ucesca, sa po par rijeci,...pa ti se zelja i ispuni !!! :P :P

selam meSSko
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

9

Srijeda, 28. Juni 2006

Citirano

Orginalno od galaksija

Evo ja se na tvoj zahtjev prvi put javljam....a ovo sto mi pise preko 1500 priloga to su mi dodjelili onako na moj zahtjev iz zezanja :D

He he DjordjeRD pomenu kvalitet.... bitno je da pise 1500 priloga...o njihovoj sadrzini da ne komentarisemo, nije tema...al ne brini , znamo da si tu i kad pises i kad ne pises. ;)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško
  • »Shele« je autor ove teme

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

10

Srijeda, 28. Juni 2006

...

... E hvala sto ste tako 'jedinstveni' Junaci ..
Ja ne trazim da Vi komentarisete moje teme , nego pricam uopste za ceo FOrum ... Pricam o problemu slabog 'komentarisanja'... Nisam ja uopste pomenuo moj sajt , niti bilo sta vezano za sebe ... Malo vishe obratite paznju pri citanju .... :]
AMG

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 28. Juni 2006

Ma ti si bre lud...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

12

Srijeda, 28. Juni 2006

da li se varam ili se u ovoj temi oseca miris revolucije

eto i ja da se javnem

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

13

Četvrtak, 29. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Shele
Imal ovde ko da komentarise shta ili samo svi izlistavaju ove teme kao dnevne novine :D

... Malo vishe obratite paznju pri citanju .... :]

Shele, ti se sad blagos odluci hoces li da citamo ili da pisemo?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 29. Juni 2006

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od galaksija

He he DjordjeRD pomenu kvalitet.... bitno je da pise 1500 priloga...o njihovoj sadrzini da ne komentarisemo, nije tema...al ne brini , znamo da si tu i kad pises i kad ne pises. ;)

Da,tu sam ja,pomno pratim tebe koja si mi od velike vaznosti....... :))
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 29. Juni 2006

Citirano

Orginalno od pink
Shele, ti se sad blagos odluci hoces li da citamo ili da pisemo?

Ja bih da citam,muka mi da pisem.... ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

16

Petak, 30. Juni 2006

Odlična je tema i svaka pohvala od mene za istu.

Odlično je koncipirana, jer je spontana i evo već daje rezultate. Važno je biti hrabar, jer su hrabri ti koji drmaju ovaj svijet, a onda se kukavice kače za leđa hrabrih i "mudruju", "pametuju", "cool su" i naravno "imaju koncept". Oni imaju metod. Njima je ko biva poznat put do "uspjeha".

Pusti šminkere, fasadere, budi hrabar. Vjerovatno ćeš stradati i postići "neuspjeh", ali si barem bio hrabar.

To je crta koja mi se ovdje sviđa, zato, bravo.

Ko ne smije da piše nek ćuti, a još više nemoj da je od onih koji samo čekaju da neko hrabar bude, pa da ga onda on zaskače, koncipira, demantuje, itd.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

17

Petak, 30. Juni 2006

Spain, hvala... :] Uze mi rijec iz usta!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

18

Utorak, 25. Mart 2008

Da ozivimo malo ovu temu,da malo komentarisemo,da malo zivnemo hehehe
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

19

Utorak, 25. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Muki
Ma ti si bre lud...

meni je sad i jasno zbog cega nema javljanja, iako se puno cita. ovde covek mora zestoko biti hrabar da ista napise, jer ocigledno nekima fali malo da napadnu i pokusaju poniziti nekog ?( na ovoj temi ima nekoliko takvih komentara..zaista ne razumem..deluje mi kao kad deca mala nekog novog u drustvo ne prihvataju, jer je "nov" i eto prilike da budemo ostri ? :rolleyes:

dec not najs, gajs. ;)

a da ne ostane na tome da i ja samo galamim, kvantitet postova nije bitan ko kvalitet, sto pinkic i rece :] tako da je sa te strane samo za pohvaliti 8)..i forum i oni koji ga cine kvalitetnim. (o)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

20

Utorak, 25. Mart 2008

meni naslov teme i sadrzaj postova nisu suglasni. ovde se vrsi rasprava o citanju i hrabrosti pisanja, a u naslovu se kaze Ah merakaaaa (il' ja pogresno citam) a to mi zvuci na on: Ah meraka u veceri rane, setas ulicom 28.novembra,kupis pomfrit, koji se pusi dok ti sneg pod nogom prsti.Setas i zaustavis se ispred lucne da pozdravis svoju raju,smeh i zezanje....
ili
Ah meraka, kad se na 40 stepeni bacis u talas...
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Social bookmarks