Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 20. April 2009

Ahmedinedzad u UN o RASIZMU!

Nisam mogao otvoriti temu pod Arhiva, te sam morao otvoriti ovdje...

Shta mislite o ovome?
Da zanemarimo zbog toga shto su vechina u Iranu shiti (da ne prichamo o sunni i shijama, molim) kako Vi komentarishete ovu rasistichku, nacionalistichku, odvratno-jadno-nacionalistichku skupinu, Rasista (Jevreja, Amerikanaca i par drzhavica) koji su izashli iz skupshtine tokom govora Mahmuda Ahmedinedzada?

Zashto su "vladari" (propali, jadni) islamskih drzava toliko jadni da ne smeju nishta rechi, niti se pobuniti, niti jednu jedinu stvar uradiati kako bi Nas Muslimane to obradovalo i kako bi se Mi muslimani ponosili time"shto imamo takve vladare", zashto?

Stvarno ne razumem... trpimo, slushamo, gledamo ali stvarno ovo shto se deshava ne ide na dobro, ljudi mi smo ponizheni u ochima svijeta!!!

o| o|

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 21. April 2009

"Stanje jednog naroda se nece promeniti, dok se taj narod sam ne promeni" mei je ovo stvarno odgovor i verujem u to, tako da se nadam da cemo se stvarno promeniti.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

3

Utorak, 21. April 2009

Jahja, slazhem se s' tobom.
Ali tako mi je zhao shto se deshava sve ovo ovako... kako nemaju bar ni malo ono shto imaju pravi Muslimani, hrabrost, odluchnost, iskrenost, ma kom se svidjelo ili ne? :(

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

4

Utorak, 21. April 2009

Citirano

Orginalno od rootXTX

Da zanemarimo zbog toga shto su vechina u Iranu shiti

Eto ti kakvi smo mi muslimani...
Nikakvi!

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 21. April 2009

e iz tog' razloga sam naveo, da nebi tema otishla u stranu "ne on i su shiti, oni su takvi i takvi".

Chisto da ne bude rasprava izmedju shita i sunnija.
Poshto vechina otvorenih tema je otishlo s' teme iz zhelje za raspravljanjem. o|

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

6

Srijeda, 22. April 2009

Ne rekoh ja oni su takvi, nikakvi, nego mi... I to bas zbog te tvoje opaske "iako su shiti", jer bas ta opaska pokazuje da smo nikakvi... ili ti mislis da smo svi kao ti..

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 22. April 2009

Iran

- Izrael radi Arapima isto ono sto su Nacisti radili Jevrejima.

- Iranu bi bilo pametnije da prizna da je bio Holokaust, jer bi onda Ahmedinedzadove izjave imale kredibilitet, ovako nemaju, jer ga on negira.

• »Dr.Albieri« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 04. Maj 2009

"Pred rabom smo svi jednaki
tako Ku'ran casni veli
bilo crni ili zuti
il' crveni ili bjeli"

U Iranu zivi znacajna Jevrejska manjina,tako da je nastup Ahmedinedzada ne rasisticki vec anticionisticki.Cionizam kao ideologija krupnog judeomasonskog kapitala i njegovih interesa ne tretira Arape kao nizu rasu i muslimane kao "rasne" neprijatelje vec kao politicke protivnike.Uostalom i sami Jevreji(ako izuzmemo Hazarsku skupinu)jesu Semiti poreklom.Holokaust Jevreji koriste kao opravdanje za stvaranje svoje drzave opet holokaustom,koji nema opravdanja.
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

Social bookmarks