Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ramzes_33

Početnik

(10)

• »ramzes_33« je muško
  • »ramzes_33« je autor ove teme

Datum registracije: 14.02.2009

• Poruku poslati

1

Subota, 14. Februar 2009

AKO NEKO ZNA??

POZDRAV SVIM CLANOVIMA FORUMA.

Zovem se Ramiz i zivim u Zivinicama kod Tuzle.
92 godine sam zahvaljujuci jednoj porodici na kratko boravio u NOVOM PAZARU.Prezime je RUPIĆ covjeku sam zaboravio ime a zeni je ime HEDIJA.Imali su sina negdje vani cini mi se SVICARSKA.Kuca im je u starom djelu PAZARA koji podsjeca na bascarsiju.tu su imali i trgovinu.

MOLIM sve koji bi eventualno znali o kome se radi neka pomognu.zelio bih pozdraviti i zahvaliti toj porodici.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 15. Februar 2009

vrlo bih ti rado pomogao,ali ne znam dotične.
kod mene je tih godina,možda oko dvije godine,bukvalno su delili kuću s nama,porodica je bila iz Rudog,delili smo sve što smo imali,ali su se onda oni vratili tamo i više se nikad nama nisu javili,osim jednim pismom,možda 1995.
od tad ne znam šta je s njima,a i ja bih žarko želeo doći u kontakt s njima,eto ti si ipak hvala Allahu od onih kod kojih savjest još uvijek igra svoju ulogu kako treba,i od onih iskrenih.I ja molim ljude da pomognu,ako iko zna te Rupiće.

3

Nedjelja, 15. Februar 2009

dobro simke_np ako neznaš što se javljaš uopšte ?(

@ramzes_33
pogledaj PrivatnePoruke

selam

Social bookmarks