Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

darvin

Početnik

(10)

• »darvin« je autor ove teme

Datum registracije: 24.08.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

AKTIVNA ISLAMSKA OMLADINA

Kako postati njezin clan?
Ja bih zelio tasmo da se uclanim

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Darvine, potraži ih na internetu, nije teško.
Mada, koliko znam, posvađeni su sa jednim Darvinom, pa me strah da ih emocije ne ponesu :D
我还记得

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

3

kasnish par godina.
raspala se...
a nije ni chudo...

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od simke_np
raspala se...
a nije ni chudo...

Zasto to???
SDA 1990

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

5

Eh moj tufan pa zar ne primjecujes da kod nas u Sandzaku sve pocne lijepo a dozivi i brz kraj,pitamo li se zasto? eto Matrica boisnjaka pa preporod, Bosnjacki centar u tutinu sve to neko pocne i onda stane da bi te institucije upotrebio u licne interese.Mozda ce ovi mladzi to spreciti i te institucije i organizacije upotrebiti u prave svrhe zbog cega su i osnovane,a ne zbog promocija licnih interesa.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od Tufan

Citirano

Orginalno od simke_np
raspala se...
a nije ni chudo...

Zasto to???

AIO je nastala odmah nakon rata,i chlanstvo u njoj nije postojalo,bar ono "formalnog" tipa,da chovek mozhe da se pohvali da je chlan i da mashe chlanskom kartom...
AIO je imala svoje projekte,shto u vidu dersova,shto u vidu chasopisa (SAFF,ali nekad,mislim i dalje su to isti ljudi,sad je Semir Imamovic najodgovorniji za tu,nekad moju omiljenu novinu,koja se iz broja u broj sve vise pretvara u politicku) i ostalih aktivnosti tog tipa,koje si mogao ili da podrzhish ili ne...Ali takav projekat da'we u Bosni nije zazhiveo iz ovih ili onih razloga,ali danas da'ije medjusobno saradjuju,neki se razilaze,neki ovako,neki onako...Mislim da je najispravniji metod da'we onaj koji je koristio sejh Jusuf rahimehullah,svaki kutak Bosne i uopshte Balkana dje se moglo stic' autom,on je obishao...A shto se tiche Darvina ovoga,verovatno je on nedje na internetu prochitao neki bombasticno-teroristicko-antisekularisticki tekst o AIO,kako je ona ipak teroristicka,jer je vlada US stavila na svoj spisak...
ali kazem,AIO vishe ne postoji,Adnan Pezo je chini mi se javno rekao na tv da ju je zatvorio.

Social bookmarks