Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško
  • »SuddenDeath« je autor ove teme

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 09. Januar 2007

AlkohoL?

Chuo sam da je doneta fetva da su cigare(te) haram (jer, logicno, shtete zdravlju)...jel to tacno? E sad, naucno je dokazano da pivo (za ostala alk. pica ne znam) dobro za zdravlje [razbija kamenje u stomaku [zeludac, bubrezi, etc]], naravno u "umerenim" kolichinama...

Sad...po nekom mom mishljenju alkohol je haram zbog toga shto shteti zdravlju...znaci li to da je pivo u umerenim kolicinama dozvoljeno? :rolleyes:

Sorry for my ignorance..

P.S. Molim sve one koji nisu sigurni u svoje rechi da nishta ne izjavljuju.... :P
hvala
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 09. Januar 2007

U Alkoholu nema umereno ili pijes ili nepijes.Spomenuo si pivo,i pivo ti ima alkohola i sprema tome Haram je.A to ko ti kaze da ga koristi za lek,laze sebe a i tebe :D
" Bilen alemlere rahmettir "

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško
  • »SuddenDeath« je autor ove teme

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

3

Utorak, 09. Januar 2007

to je ono...il je 1 il je 0....hmmm ja ti kazem shta sam chuo...ne lazem ja nikog.. :)
Ok...kako ti kazes :P
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

4

Srijeda, 10. Januar 2007

Ja ne pijem,tako da vec znate kakvo misljenje imam o alkoholu...Znam da je haram i to cak i veci od konzumiranja svinjskog mesa...
Osim toga,dokazao sam svima da se mogu opustiti i lijepo provesti i bez alkohola...nikad me nije privlacio. X(
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

5

Srijeda, 10. Januar 2007

Zdrav je alkohol to sto moze.Umanjuje jetru,nekad je i skroz odstranjuje.Jetra je vrlo stetna..;)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 10. Januar 2007

Nema sta lepse od jedne bele tekile, sa kriskom limuna i malo soli ... mmmm.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

7

Srijeda, 10. Januar 2007

Ma meni je žao sve ljude koji su robovi poroka...gledam ih kao ljude koji pokušavaju da se uz pomoć pića i igle otmu problemima i pobegnu od stvarnosti.
Nekad ih ne krivim,jednostavno mi ih bude žao,a pogotovu jer je jedna meni(nekada ) vrlo draga ličnost postala takav rob...

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

8

Srijeda, 10. Januar 2007

Odgledajte film "barksa musica", ima mnogo veze sa alkoholom.
A veliki Tolstoj rece da se "uzrom svih ljudskih nesreca nalazi na dnu vinske case" :)
Rusi, moja nacija :)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Social bookmarks