Niste prijavljeni

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

41

Subota, 11. April 2009

ja po starom (svaka mi je za desetku)

Razilazite se puno a vrlo ste blizu a to je opet ono (mi smo bracha halalimo jedno drugom). Chista 10-tka!

Mozhda je to za hajr shto su ovde, mozhda nisu, ko zna, Allah s.v.t.a najbolje zna, vi ne znate i shta je problem?

Da bi donijeli sud o nechemu to morate potvrditi kakav je njihov nijet zbog chega je otvorena ta kancelarija amerikanosa (vi odma shpijuni, ili su iz NASA-e ili ma gluposti)...
Shta treba da radimo da se skupimo da zapalimo opshtinu i sve shto je oko nje? o| (Ne shvatite me pogreshno shto chu ovo rechi, ali moram kao po obichaju, hochu da puknem dok chitam pojedine glupe postove)
Ako mi unishtimo njih shta che nashoj brachi uraditi u americi, zar che njima biti neshto bolje, zar mislimo samo na sebe i svoje strasti. Je li to odlika nasheg najlepsheg uzora Muhammeda s.a.w.s? Zar je Poslanik a.s to radio? Znate, kako jedan moj drugar ovde je, na forumu, stalno me kritikuje kada neshto spomenjem ja imam adet da se nadovezhem, zar je to radio Poslanik a.s ... ali shta chu to mi je u praksi, takav sam ja... PONAVLJAM (puko bi da ne ponovim) Da li je to ponashanje nasheg najboljeg uzora Poslanika Muhammeda s.a.w.s?

Ljudi razumem ja vas, ovo je forum, ovo je ono dok sjedite za rachunarom i kazhete sebi "e odo' neshto napisat' da se dosadjujem" ali shta sam htio rechi je, Allah s.v.t.a je naredio Poslaniku a.s da se shkoluje (uchi) i ako nije znao chitat', zar nema logike? E ima, pa evo, bracho moja mila prvo se shkolujmo, onda se malo vishe poshtujmo, onda vishe cijenimo jedni druge, cijenomo nashe komshije, prijatelje, drugare, profesore, ulice, drveche, parkove, volimo vishe Allaha s.v.t.a, volimo vishe Poslanika a.s, chitajmo knjige Islamske, ne islamske, medicinske, istorijske... da ne nabrajam, pa onda kad neshto uradimo onda mozhemo fino prichat a ne ovako, i da ne zaboravim, problem je u tome IMAN! e Bogomi kad bi vishe namaz obavljali i kada bi nas bilo na Sabahu kao shto nas je na Dzummi namazu onda bi sve drugachije bilo(nisam sishao s' teme nego hochu rechi, da sve ovo radimo nebi nam se ovo deshavalo shto nam se deshava sada), do tad, ci you! :)

Allah dz.sh vas voleo!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

42

Subota, 11. April 2009

@rootXTX

Dugo sam na ovom forumu i dosta sam postova procitao, ali je ovo verovatno najbolji do sada. Allah te zbog toga nagradio. Svaka cast. U ovoj temi nisam pisao, jer sam video kuda ide. Ali svaka cast za post, i njega nisam mogao da ostanem ravnodusan. (o) (o) (o) (o)
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

43

Subota, 11. April 2009

bracho i sestre
recite mi molim vas
a imalj tamo ona britney spears :D

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

44

Nedjelja, 12. April 2009

@ rootXTX

Svaka cast eh to je ispravno razmisljanje
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

45

Srijeda, 15. April 2009

Sto mi niko ne odgvori na pitanje? nije lepo mladog coveka ostaviti bez odgovora? haj pa tako....

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks