Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

harry

Učenik

(10)

• »harry« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2005

• Poruku poslati

1

Utorak, 01. Februar 2005

Atentat na Djindjica - novo svjetlo

VLADIMIR Beba POPOVIC

INSAIDER I DIO ---klikni na tekst i procitaj

Citirano

Ubistvo premijera Srbije Zorana Ðindica nije do kraja rasvetljeno. Zbog pokušaja mnogih da zataškaju bitne dogadaje koji su do toga doveli, da javnosti bude prikazano da je ubijen zato što je bio kriminalac, ekipa Insajdera je u prethodnih nekoliko emisija istraživala šta se zapravo i kada dogadalo. Ucesnici i svedoci dešavanja koja su obeležila period pre i posle ubistva pricali su svoju verziju dogadaja u serijalu "Rukopisi ne gore".

INSAIDER II DIO --------- klikni na tekst

Citirano

[SIZE=2]B92:[/SIZE]Kako bez dozvole?

[SIZE=2]Popovic: [/SIZE]Pa bez dozvole. On se pojavio, u stvari... On je patrijarh Srpske pravoslavne crkve. On upravlja pravoslavnom crkvom. On ima najviši cin medu oficirima vladikama, pošto je Srpska pravoslavna crkva, nažalost, u poslednjih desetak godina postala jedna paramilitarna organizacija kojom upravljaju ziloti, koji su u meduvremenu kroz ove ratne godine postali oficiri Srpske pravoslavne crkve. I on ima najviši cin, to je cin pukovnika. I onda, ne samo što se pojavio nepozvan, nego što je uzeo za sebe da cita govor koji je bio unapred pripremljen. To je govor koji je unapred pripremljen.

[SIZE=2]B92: [/SIZE]To su jake optužbe, na osnovu cega se to tvrdi.

[SIZE=2]Popovic: [/SIZE]Pa jesu. Ja stojim iza toga imenom i prezimenom. I smatram da je jedan od ljudi koji su odgovorni za stanje u kojem se država danas nalazi, taj covek, vladika sa mašinkom i sa kalašnjikovim. To su ljudi koji su zaštitinici Karadžica i Mladica. To su ljudi koji su nesrecni što nismo pobili pet miliona balija i cetiri miliona ustaša. Oni su zato nesrecni. Oni zato mrze Miloševica, ali su mu na kraju ipak oprostili, jer ipak ih je dovoljno pobio. On je došao na sahranu predsednika vlade i održao politicki govor, koji je bio napad na Zorana Ðindica.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 01. Februar 2005

Citirano

I smatram da je jedan od ljudi koji su odgovorni za stanje u kojem se država danas nalazi, taj čovek, vladika sa mašinkom i sa kalašnjikovim. To su ljudi koji su zaštitinici Karadžića i Mladića. To su ljudi koji su nesrećni što nismo pobili pet miliona balija i četiri miliona ustaša. Oni su zato nesrećni. Oni zato mrze Miloševića, ali su mu na kraju ipak oprostili, jer ipak ih je dovoljno pobio.

Svaka cast Popovicu. Da jednom neko iz Srbije progovori istinu.

harry

Učenik

(10)

• Poruku poslati

3

Srijeda, 02. Februar 2005

Srbija je puna zlocinaca iz Hrvatske , Bosne i Hercegovine i Kosova, a poznat je stav Srpske pravoslavne crkve o manjinama, a narocito njenog kriminalnog vrha na celu sa krvozednim pukovnikom Amfilohijem.

Srbija je drustvo koje je institucionalizovalo zlocin, mafiju i korupciju, drustvo zasticenih ubica njihovih sponzora, dje se stalno smenjuju krvolocne fantazije i zelja da se one prikazu kao patriotski posao i najdemokratskiji oblik komuniciranja, nacin kojima se raskrinkavaju antisrpske zavjere.

Kako ce izaci iz tog zacaranog kruga, sam Bog zna. xx(

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 03. Februar 2005

Pozdrav!

Da se nije mozda Beba Popovic uplasio onog sto bi Bagzi mogao da isprica pa poceo da lupeta? ;( ;( ;(

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Sestovoboy
Da se nije mozda Beba Popovic uplasio onog sto bi Bagzi mogao da isprica pa poceo da lupeta? ;( ;( ;(

jesu li to krokodilske suze, sestovoboje?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

• »Sestovoboy« je muško

• Poruku poslati

6

Intervju Bebe Popovica me najvise podseca na ovaj smajli.
Beba = ;(

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od Sestovoboy
Intervju Bebe Popovica me najvise podseca na ovaj smajli.
Beba = ;(

Bogami, sestovoboje, ima covjek i zasta da place.
Nego, places li nam ti za sta?

• »Sestovoboy« je muško

• Poruku poslati

8

Nemam zbog cega, jedino ako ti ne znas neki razlog zasto bih ja plakao. :D :D :D

9

Ti bi trebo da places posto pricas mucis se a ta ti prica nidje ne prolazi.. pa ni injat.. pa ni provokacija.. sve ti uzaludno. .. ja da sam na tvom mjestu ja bih plako (a ne ocekujem da razumijes stvarno zbog ceg treba da places te ti stoga ove sekundarne razloge dajem.. koji ti se onako poklapaju sa karakterom... bolje ti je da zaplaces malo.. lakse ce ti bit.. A evo mi cemo ti odgovarat da te tesimo.. da znas da smo tu.. da cemo da razgovaramo.. eto.. pomalo ce ti neko merak i ispunit i na provokacije ce da nasedne.. nagovoricemo nekog.. samo da tebi lakse bude.. da nam stvarno ne proplaces... Nedaj Boze sestovoboy da place.. ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

harry

Učenik

(10)

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Sestovoboy
Nemam zbog cega, jedino ako ti ne znas neki razlog zasto bih ja plakao. :D :D :D

Ima puno razloga zbog kojih bi trebali da placemo svi. Ne da placemo, nego da kukamo kukavicki.

A ti sestovoboy, reci mi, kome je u interesu ovakvo stanje u Srbiji ? ?(

• »Sestovoboy« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 04. Februar 2005

Harry, u pravu si da bi trebali da vristimo. a ovakvo stanje odgovara najvise lopovima, propalicama i lazovima poput Bebe Popovica.
Pa ne mogu da shvatim kako neko moze da ne primeti da covek pokusava da se opere u zadnji cas.
Samo fali da se pojavi jos Ceda Jovanovic i pocne i on da drzi predavanja.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 04. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Sestovoboy
Pa ne mogu da shvatim kako neko moze da ne primeti da covek pokusava da se opere u zadnji cas.

Pa jeste, bilo bi fer od njega da mirno stoji u dugackom redu za pranje ruku. U pravu si.

harry

Učenik

(10)

• Poruku poslati

13

Petak, 04. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Sestovoboy
Harry, u pravu si da bi trebali da vristimo. a ovakvo stanje odgovara najvise lopovima, propalicama i lazovima poput Bebe Popovica.
Samo fali da se pojavi jos Ceda Jovanovic i pocne i on da drzi predavanja.

Sesty, izbegavaj sitne provokacije, imas dve opomene, a ja jednu ( nizbogcega ), ovde neki samo vrebaju da se izivljavaju.
Beba Popovic nije odgovoran za stvaranje ovakvog ambijenta, kakav sada vlada u Srbiji. Tome su doprineli oni koje je Beba prozvao, a ja prije svega mislim na vrhove SPC-a.

Beba, Ceda i drugi njihovi istomisljenici su se potvrdili kao reformisticki nastrojene licnosti. Ovi sada sto vladaju nisu nista drugo do konzervativci. Ovim putem se ne stize daleko.

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

14

Srijeda, 16. Mart 2005

Dokumentarac na 3sat 21:00-22:00

16.03.2005 - 21:00 Uhr

Stereo
16:9
Zoran Djindjic - Ein Leben

Film von Dusan Velickovic und Christoph Sodemann

3sat

Erstausstrahlung

Zoran Djindjic war Oppositionspolitiker und Staatsmann, er lebte als Dissident im selbst gewählten Exil und wurde als erster nichtkommunistischer Premierminister in Serbien gewählt. Am 12. März 2003 fiel er in Belgrad einem Attentat zum Opfer. Djindjic hatte Charisma, Eloquenz und Mut, begeisterte mit seinem jugendlichen Charme viele Menschen in Serbien wie im europäischen Ausland. Heute wird er oft als der "JFK des Balkans" bezeichnet. Hunderttausende kamen zu seinem Begräbnis und haben wohl erst dort begriffen, welchen großen Politiker Serbien und Europa verloren hat. Was hat Djindjic erreicht? Wie hat er sein Land und seine Bewohner verändert, und warum wurde er ermordet?
Die deutsch-serbische Dokumentation von Dusan Velickovic und Christoph Sodemann über das Leben von Zoran Djindjic ist eine tiefgehende Auseinandersetzung mit Zoran Djindjic, dem Homo politicus, und mit dessen nicht immer unumstrittener Persönlichkeit. Der Film zeigt Material aus international kaum bekannten serbischen Archiven und erzählt die Geschichte eines romantischen jungen Mannes, der eigentlich Filmregisseur werden wollte, aber dann das viel aufregendere Leben eines Politikers in Serbien führte - auf dem schwierigen Weg in die Demokratie. Dusan Velickovic, ein alter Freund von Djindjic aus gemeinsamen Studienzeiten, verfolgt Djindjics Weg vom Dissidenten zum Premier, befragt Freunde, Weggefährten, politische Rivalen und Djindjics Frau Ruzica.
Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

15

Srijeda, 16. Mart 2005

Ja napisah (na swedskom) da nerazumijem njemacki, i da ako moze da se ovo sa nemackog prevede

Ko izbrisa taj moj post?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 17. Mart 2005

Dobra knjiga o atentatu,nisam je procitao(nisam je kupio)ali sam procitao neke segmenta na raznim sajtovima a i slusao sam autora knjige u jednoj emisiji,tako da sam stekao utisak da otkriva mnogo toga.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • vasic_atentat_novo.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

17

Srijeda, 30. Mart 2005

30. mart 2005.
SKANDAL NA PINKU
Željko Mitrović ukinuo emisiju "Nikad izvini" pošto je u njoj ministar policije Jočić, uz aplauze Koštunice, "uhapsio" mrtvog Đinđića
BEOGRAD - U humorističkoj emisiji "Nikad izvini" na Televiziji Pink u ponedeljak kasno uveče prikazana je scena u kojoj ministar policije Dragan Jočić hapsi mrtvog Zorana Đinđića, dok mu premijer Vojislav Koštunica aplaudira! X(
Ceo tekst mozete naci u danasnjem broju Kurira

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks