Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »pustinjar« je muško
  • »pustinjar« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 19. Februar 2004

Atlas islamskog Svijeta

ATLAS ISLAMSKOGA SVIJETA predstavlja historijski, geografski, etnografski, privredno-ekonomski, pravno-politički, kulturni i vjerski pregled šezdeset muslimanskih zemalja, svih značajnijih muslimanskih autohtonih etničkih skupina i manjina u Africi, Aziji i Jugoistočnoj Evropi, muslimanskih zajednica i grupacija u Zapadnoj Evropi, ...

ATLAS ISLAMSKOGA SVIJETA raskošno je ilustriran kartama, grafikonima, vrhunskim fotografijama prirodnih ljepota, kulturno...

Ovo su samo citati sa rijaset -ove stranice na kojoj je prezentiran ATLAS ISLAMSKOG SVIJETA. Dakako da se radi o nechemu shto je jako bilo potrebno, pogotovu u danashnje vrijeme kada Boshnjaci obnavljaju svoju kulturnu bashtinu.
Sve u svemu lijepo je pogledati gdje nas sve ima, takodjer prelijepe su slike .

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 19. Februar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Veoma mi se je svidio Islamski Atlas Svijeta, jer sam imao prilike da ga vidim u Melajskoj Dzamiji. Veoma lijepa ideja i lijepo odradjeno. Ovo je ja mislim prva knjiga ovakvog tipa u citavom Ummetu.

Jedina "mahana" knjige je sto je skupa (za mene), pa nemogu da je imam, ali ako insallah budem imao para kupit cu je. Prava knjiga. A najvise bi mi se svidjelo kada bi mi je neko poklonio. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »pustinjar« je muško
  • »pustinjar« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 21. Februar 2004

neznam da li redovni dzematlije imaju kakv popust? :klanja:

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 22. Februar 2004

Popust ? :rolleyes: bice ako Bog da .... :rolleyes:
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Social bookmarks