Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »mafijA_Becka« je muško
  • »mafijA_Becka« je autor ove teme

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 23. Januar 2005

Autoshow 2005 Wien

evo par novih automobila 2005 :)

-> Maserati

-> Ferrari

-> Peugeot 407

-> VW Concept T

-> Mercedes CLS

-> Lamborghini Murcielago

-> Audi RSQ (poznat iz filma: I-Robot ;) )

-> Aston Martin Vanquish (James Bond ;) )

...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 24. Januar 2005

Hvala na lijepim fotografijama. Gledajuci Ferrari, sjetih se kako su nedavno ponudili D.Backhamu jedan na poklon, a ovaj; hvala imam 2 komada u garazi, onda su i Raula ponudili i ovaj je lijepo zahvalio, ja imam svoj Audi. Sta je taj hicmet da niko ne uzme te Ferrarije na poklon :) . Pa vec imas Shumija, sta je tolika panika za reklamom. Sve u svemu izgleda da ce Ferrari pasti u ruke GM, posto Fiat svakim danom sve vise propada. Neznam koliko Ferrari moze biti lijep a da nije Italijan.

Inace dobra je bila i ona reklama gdje Porsche gari po putu i onda iza sebe policija i svjetla, taman se ovaj zaustavio a pored njih proleti Ferrari, ee kaze ovaj iz porschea zar necete kazniti i ovog; u redu odgovara drot, za njega su odgovorni ovi gore pokazujuci policijski helikopter koji je grabio za ferrarijem. :)
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 24. Januar 2005

Ovaj Audi RSQ me me potseca na ves masinu :)

Social bookmarks