Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 28. Februar 2004

Azra Eminovic prvak SiCG

I dok se FC Novi Pazar bori da opstane u II ligi, nasa mlada sugradjanka postize rezultate o kojima nasi fudbaleri sigurno ni u najludjim snovima nisu sanjali. Naime, ova sesnaesto godisnja devojka iz Novog Pazara osvojila je prventstvo SiCG u krosu u konkurenciji starijih seniorki, iako po godinam pripada mladjim juniorima. Bila je najbolja iako je protiv sebe imala takmicarke koje su bar cetri godine starije od nje. Od njenih uspeha vredno je jos pomenuti sedmo mesto na svetskom prvenstvu prosle godine, gde je bila najbolje plasirana takmicarka iz Evrope. To je ujedno bio i najbolji rezultat u istopriji koje su postigli tamicara iz svih Jugoslavija. Ona je prosle godine na Evropskom prvenstvu osvojila takodje sedmo mesto, ali u konkurenciji koja je iznad njenih godina. Ostale takmicarke su bile po tri godine starije od nje. O ovoj atleticarki sam prvi put cuo prosle godine posle prvenstva sveta, na jednoj od lokalnih televizija, gde je njen trener pricao kako imaju problema sa novcem za kupovinu opreme. Moram priznat da mi je ovo bilo veoma zao, pogotovu kad vidim na koga se najvise para trosi. Ja najvise volim fudbal, atletiku uopste ne gledam, niti pratim, ali mislim da se u Novom Pazaru moraju znati prioriteti. A prioriteti nisu ono sto najvise volimo, vec ono sto je najbolje u nasem gradu.

P.S. Jos nesto sto nije vezano za ovu temu, ali da ne otvaram posebnu temu za ovo, napisacu ovde sta zelim. Pre neki dan sam u Zurnalu procitao clanak o nasim alinistima koji su se popeli na Kilimadzaro sa slikama sa njihovog putesestvija. Posebnu paznju mi je privukla slika nasih planinara na vrhu Kilimandzara sa transparentom "Sandzak". Ta slika u Zurnalu je bila mutna, pa ako neko poznaje te momke, mislim da bi bilo pozeljno da se ta slika skenira i postavi na internet, jer ipak ne vidjamo Sandzak svaki dan na vrhu Afrike. Pozdrav.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 28. Februar 2004

Azrica je carica .... devojcica je i dalje ostala na zemlji i sto je najbitnije radi jos vise .... Naravno da je steta sto se ulaze veoma malo u sportove ko sto je altletika ali izgleda da ce morati da najboljoj sportistkinji Pazara i za proslu godinu mora izaci u susret .... Azra'll make it !!!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

• »Chechenac« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 14. Mart 2004

Selam

Selam ,

[SIZE=4]Azra eminovic je sada osvojila zlatnu medalju na balkanskom prvenstvu. [/SIZE]
Kaže Allahov Poslanik a.s.:"Gotovo da je došlo vrijeme u kojem će na vas navaliti razni narodi, kao što divljač navali na svoju žrtvu (cinjiu)." A ashabi upitaše: "Hoće li nas u to vrijeme biti malo, o Allahov Poslaniče?" Poslanik a.s. odgovori: "Ne, u to vrijeme će vas biti puno, ali ćete biti kao pjena na vodi. Allah će isčupati strah iz srca vaših neprijatelja, a u vaša srca će ubaciti vehen". Rekose: " A šta je to vehen, o Allahov poslaniče? Reče: "Ljubav prema dunjaluku i strah od smrti!".

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 24. Januar 2005

Azra Eminović je četvrti put u karijeri, a prvi put kao seniorka, trijumfovala na tradicionalnom 38 po redu Belom krosu, održanom juče u Košutnjaku. Azra je bila ubedljivo najbolja u trci na 3.000 metara, a za uspešan dan novopazarske atletike pobrinuli su se i Muamer Hasanović, drugoplasirani kod pionira na 1000 metara, i Senadin Plojović, koji je u konkurenciji juniora na 4.000 metara zauzeo deveto mesto.

radio 100+
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

5

Sve cestitke Azri. To je blago koje Novi Pazar i Sandzak treba da cuvaju !!!

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

6

Cestitke nasim atleticarima, a narocito pobednici Azri.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

7

Svaka cast i sve pohvale pobednici (o) (o)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

8

Naravno sve cestitke mojoj do skoro klubskoj drugarici! Sve najbolje! Pored nje treba pomenuti i Emira Kocu koji je takodje u trkama sa starijim od sebe postao dvostruki prvak SCG u SENIORSKOJ konkurenciji na 800 i 1500 m. Treba pohvaliti i Edina Zukovica koji je takodje reprezentativac SCG i koji se sprema za maraton u Italiji!

Ti ljudi ne zasluzuju da se po ovakvom vremenu, snegu, kisi i ostalim vremenskim nepogodama presvlace pod vedrim nebom! Osetio sam to na svojoj kozi i stvarno je bolno! Uspeh atleticara koje vecina gradova u SCG a i sire moze samo da sanja je pred nama ali i dalje AK Novi Pazar nema svoju svlacionicu, novac za pripreme se daje iz svog dzepa i sl.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

9

Petak, 08. Juli 2005

Evo malopre u toku prenosa atletskog mitinga u Rimu(zlatna liga)komentator rece[SIZE=3]:"izvanredne vesti,Azra Eminovic je na OI za mlade osvojila zlatnu medalju na 3000 m i srebrnu na 1500 m,mlada etleticarka iz Novog Pazara svakim danom sve bolja i bolja! [/SIZE]

Ako bogda insallah,ako joj pomognu opstinske vlasti,imacemo za koga da navijamo na OI u Kini a i na drugim takmicenjima! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Azra ponos naseg grada!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 25. Juli 2005

Novopazarska atletičarka i reprezentativka Srbije i Crne Gore Azra Eminović osvojila je treće mesto i bronzanu medalju, u trci na 1500 metara , na Evropskom prvenstvu za juniore koje je juče završeno u Kaunasu. Ona je stazu pretrčala u vremenu ličnog rekorda 4:15, 77, i trku završila iza Britanke Meklerti i Ruskinje Martinove. Dan ranije, Eminovićeva je u finalu trke na 3000 metara osvojila osmo mesto. (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

11

Sve cestitke Azri Eminovic, biseru novopazarske atletike i sporta uopste. Ova atleticarka postize u kontinuitetu izuetne rezultate na domacoj a evo sada i na evropskoj sceni. Jos jednom sve cestitke.
Sit Hungry Doesn't Believe

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

12

Svaka čast

Pridružujem se čestitkama. Da je malo više ovakvih sportista u sportu a malo manje loših političara (takodje u sportu) bolje bi nam ruže cvetale (i bulbuli pevali :D ).
Mens sana in corpore sano!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 18. Oktobar 2005

Azra Eminovic je osvojila drugo mesto na ulicnoj trci za "Veliku nagradu Beograda".Prva je bila atleticarka C.Zvezde Sonja Stolic.Njen trener rece da se za ovu trku nije posebno spremala vec da je ovo uvertira a ono sto nasu atleticarku ocekuje 12-og decembra,a to je Kros prvenstvo Evrope. (o) (o) (o) (o)
Svaka cast nasoj sugradjanki koja svakim danom sve vise,lepse i bolje prezentuje nas grad sirom Evrope,a Insallah da je vidimo i na OI u Kini!Samo da je posluzi zdravlje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

14

Utorak, 18. Oktobar 2005

Amin

Postovanje za sve sportiste naseg kraja i kao sto rece moivre da ih je malo vise a da je malo manje poiticara bilo bi nam bulbula dosta.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

15

Srijeda, 19. Oktobar 2005

Samo

da je vise podre nase gradske i drzavne strukture a ne da je samo iskoristavaju u svoje politicke svrhe.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 19. Oktobar 2005

Svi se nadamo da ce drzava i opstina uvidet da je Emina jedan ogroman potencijal i da nas moze dobro reprezentovati u svetu a narocito na OI u Kini Insallah.
Mislim da bi to bila prva zena(devojka)iz Pazara(Sandzaka)koja bi otisla na OI,nek me neko stariji ispravi ako gresim :D

mirela

Početnik

(10)

• »mirela« je žensko

Datum registracije: 29.04.2005

• Poruku poslati

17

Subota, 12. Novembar 2005

sve cestitke nasim atleticarima a posebno Azri E. i Emiru Koci.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 21. Novembar 2005

AZRA I MUAMER OD ZLATA

Atletičari Novog Pazara osvojili su četiri medalje na Prvenstvu Srbije i Crne Gore u krosu, koje je održano u Virpazaru. Do zlatnih odličja stigli su Azra Eminović u trci seniorki na 4 km i Muamer Hasanović kod pionira na 2 km. Srebrom se okitio senior Edin Zuković u trci na 10 km, a bronzom mlađa pionirka Selma Mustafić na deonici od 1 km. Odličan organizator prvenstva bio je AK Virpazar. (o) (o) (o) (o)
Krajnji cilj>>>>>OI 2008!!! (o) (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

19

Petak, 09. Decembar 2005

AZRA CILJA MEDALJU

Atletičarka Novog Pazara i reprezentacije Srbije i Crne Gore Azra Eminović otputovala je u holandski grad Tilburg, gde će u nedelju učestvovati na Prvenstvu Evrope u krošu u juniorskoj konkurenciji. Uz Eminovićevu će biti i trener Rifat Zilkić koji je izrazio očekivanje da Azra može da se uključi u borbu za medalje. “U konkurenciju preko 90 najboljih evropskih juniorki Azra ima zavidan rejting. Mislim da može bolje od sedmog mesta, što je njen najbolji plasman na krošu Evrope, ostvaren pre dve godine u Edinburgu”, rekao je Zilkić radiju Sto plus

Pozelimo srecu nasoj sugradjanki da ostvari sto bolij rezultata a sve i cilju sto bolje fizicke i psihicke pripreme za OI 2008! (o) (o) (o) (o)

Lukashenko

Početnik

(10)

• »Lukashenko« je muško

Datum registracije: 13.07.2003

• Poruku poslati

20

Subota, 10. Decembar 2005

Azra nas je navikla na uspehe. Puno srece nasoj atleticarki.

Predsednik Belorusije,
Aleksandar Lukašenko.

Social bookmarks