Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

• »Gyerzelez« je autor ove teme

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 08. Januar 2004

Baksuznica iz USA-a

"Sta (ne)bi dao da si na mom mjestu?": http://www.vijesti.cg.yu/naslovna.phtml?…ijest&id=112547

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

2

Lose, nema sta. Cuo sam i za jednog pisca, koji je pisao knjigu 40 godina, i njegova sluskinja nalozila vatru njom, nije znala :]

P.S. Zna l' mu ko ime, jer ja sam zaboravio?
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

3

Hehe.. moj profesor (Britanac jedan) bas prije neki dan prica da prije nego sto je dobio posao na nasem faxu trebao je da magistrira pa je nosio draft za tezu na fax u Londonu. Tamo su mu kaze dali savete da ga popravi i on ga je poneo sa sobom na put u Kuwait posto je bio pozvan tamo na neku konferenciju. Posto je to bilo poodavno sve je bilo u papirima pa sve sto je imao od tog rada bilo mu je u rukama (koferu, gde bilo). Sleteo je u Kuwait i stvari su jos uvijek bile u avionu kad ga je pogodio projektil (sadamov) i razneo u komadice. Srecom svi su vec (putnici) napustili bili avion. Ostao je bez icega sto je radio ali kaze bio je srecan pa mu je supervizor za tezu bio dobar covek pa mu je prihvatio ono sto je vec bio video (draft) i odobrio mu magistrat. I naravno srecom pa je prezivao :). A onda je primio Islam :)

Naravoucenije broj jedan je ona stara "ko zna sto je to dobro", a naravoucenije br dva: ne nosite teze u avion :D.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks