Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Hari

Početnik

(10)

• »Hari« je autor ove teme

Datum registracije: 03.11.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 03. Novembar 2002

BAND TRAZI KLAVIJATURISTU!!!!!! RAUM MÜNSTER/NRW

Vozdra Raja!!!!!

za nas Band u Münster trazimo jednog-u Klavijaruristu koji-a ima volje da svira nasu Domacu Rock-Pop Muziku.
Mi smo inace inace 4 sviraca-2xGitara, Bas , Bubanj , a svirali smo nekih 6-7 godina po nasim Zabavama, tj. Bosanskim i Hrvatskim Zabavama i vjencanjima.

Poslije jedne male pauze htjeli bi sada nastaviti taj nas Hoby (koji se isto dobro isplati , mislim financijski) pa eto i preko ovog puta trazimo nekog ko ima volje a i malo znanja sa Klavijaturama (ne mora biti Profi , ali ne i neki teski pocetnik).

Trazimo iskljucivo nekog iz prostora Münster i okoline,musko ili zensko .
Religija i Nacionalnost ne igraju nikakvu ulogu!!!

zato ko ima volje i nek se javi ,

Unaprijed Hvala , Hari........

parbb

Početnik

(10)

• »parbb« je muško

Datum registracije: 01.08.2009

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 02. August 2009

Da li vam treba klavijaturista sa iskustvom? Zivim u Bajinoj Basti a 8 godina sam svirao na Zlatiboru sa bendom koji je otisao ovog leta za crnu goru a ja sam ih napustio zbog porodicnih obaveza jer ne mogu stalno da sviram svako vece. Zavrsio sam nizu muzicku skolu za klavir i sviram 24 godina a od toga profesionalno 16.
parbb je dodao/la ovu sliku:
  • 1.jpg

kindarela

Početnik

(10)

• »kindarela« je žensko

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 02. August 2009

mi smo brat i sestra,non stop sviramo sve,,,inace sam extra,sviram i pevam a u Munsteru imam prijatelje

Social bookmarks