Niste prijavljeni

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 01. Mart 2004

E Kiki ja tek sad vidim da si se ti javljala. Evo sad malo studiram ovo sto si mi ti ponudila.Ove osnovne stvari o kreiranju baza podataka naucili su me Admin i Giovanni a kad budem imala malo vise vremena onda cu da pogledam dali tu ima jos nesto sto mi treba. Hvala ti na svemu. Za tebe jedna velika : x pusa.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

42

Srijeda, 03. Mart 2004

ne znam gde zivis ali o bazama podataka ima knjiga kolko hoces.prema tome kupis i uzivas :]
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

43

Petak, 05. Mart 2004

Bas ti hvala na pomoci (o) ... zivim u Novom Pazaru al tamo nema da se kupi i da se uziva (knjige o bazama podataka) al' studiram u Turskoj i vec sam kupila knjigu. Takve knjige su veoma skupe. Zato imam samo jednu a pored toga kupim i podatke sa interneta i od forumasa. I Fingersbroken mi je postovao neke stvari na engleskom pa cak i dao URL i sifru sa vec kreiranim tabelama. Sto vise scrpti i podataka to bolje (znam reci ces da je bolje kratko al citko. ima i toga veruj mi)

ps. sad sam skontala zasto je moja koleginice htela da ide za svedsku, tamo se znaci kupi i uziva 8)
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

44

Srijeda, 02. Juni 2004

Dobar uvod u SQL :

SQL introduction
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

45

Četvrtak, 03. Juni 2004

Uuuuu, stvarno dobar!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks