Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško
  • »rime« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

1

Utorak, 26. Februar 2008

Bekstvo iz zatvora(Prison break)

Zanima me sta mislite o ovoj seriji jer vidim da su se mnogi zarazili njom kao i ja.Evo ukratko o njoj

Bekstvo iz zatvora (eng. Prison Break) je američka TV serija, čija je prva epizoda premijerno prikazana na Foksu 29. avgusta 2005 i prvu epizodu pratilo je više od 10,5 miliona gledalaca[1]. Televizija Foks, na kojoj se serija emituje za američko tržište, nije zabeležila ovakav uspeh još od 1998. godine, kada su emitovane „Melrouz Plejs“ i „Ali MekBil“. O popularnosti ove serije govori i činjenica da je i u drugoj sezoni gledanost bila na zavidom nivou, pa je, iako je planirano emitovanje dve sezone, tj. 44 epizode, producentima odobreno snimanje 3. sezone Bekstva iz zatvora,koje se upravo emituje u Americi. Popularnosti ove serije najviše doprinosi jedinstvena 'serijalizovana' struktura radnje, kao i činjenica da se malo koja televizijska serija zaista snimala u zatvoru. Uspeh i priznanja koje je ovo ostvarenje dobilo kao 'zatvorska drama' ponovo su pobudili interesovanje publike za ovaj žanr. Ova serija je napeta drama koja govori o čoveku osuđenom na smrt za zločin koji nije počinio i o njegovom bratu koji je smislio savršen plan za njegovo bekstvo iz zatvora. Ova intrigantna serija u svakoj epizodi otkriva uvek nove detalje.

Seriju je napisao Pol Šojring, a proizvela je Adelstein-Parouse Productions u saradnji sa Original Television i televizijom Foks. Muziku je komponovao Nemac, iranskog porekla, Ramin Đavadi, koji je bio nominovan za nagradu Emija 2006. Ideja za seriju predstavljena je producentima Foksa 2003 godine, ali tada nije prihvaćena jer serija, navodno, nije imala potencijal za dugoročno prikazivanje. Posle nekog vremena, ponovo je bila razmatrana mogućnost snimanja desetodelne mini serije, za koju su bili zainteresovani Stiven Sigal i Brus Vilis. Ipak, mini serija nije realizovana. Zbog popularnosti serija '24' (2001) i 'Izgubljeni' (2004), producenti su promenili odluku i podržali snimanje serije.

Trenutno su snimljene dve sezone ove serije, koliko je i bilo planirano da se snimi, ali je zbog velikog intersovanja snimljen i treći serijal koji je počeo sa prikazivanjem 17. septembra 2007. u SAD-u a zatim i cetvrti koji jos uvek nije zavrsen.

Trenutno se emituje Bekstvo iz zatvora u Srbiji na prvom programu RTS-a nedeljom u 23:10 časova
rime je dodao/la ovu sliku:
  • prisonbreak2oi6.jpg

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Utorak, 26. Februar 2008

Ovo je jedna od dve serije koje trenutnu pratim (druga je "Lost"). Treca sezona se zavrsila prosle nedelje. Dobra je, mada mi se ne svidja to sto ima dosta nemogucih obrta i situacija i to me po malo nervira. Za mene je ipak "Lost" broj jedan :] Pocela je cetvrta sezona "Lost"-a i serija je dobila na svezini ubacivanjem novih likova, kao i nesto izmednjene koncepcije u odnosu na prve tri sezone.

Inace, moj omiljeni lik u seriji "Prison break" je T-Bag :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

3

Utorak, 26. Februar 2008

Pa bas zbog toga je i zanimljiva sto nikada neznas sta ce biti nije kao one klasicne u kojima uvek unapred znas sta ce biti.Ja sam inace gledao ceo prvi drugi i treci serijal i imam sve do sada epizode na komp.
Jedva cekam da izadze i cetvrti

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

4

Utorak, 26. Februar 2008

Naravno da serija treba da bude neizvesna, ali cesti i drasticni obrti mi se ne svidjaju. Radnja u "Lost" -u je skroz neizvesna i nepredvidiva i uvek se iznenadim, ali ipak nema toliko obrta.

P.S. Fali jedno "e" u naslovu teme :)

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 26. Februar 2008

Hvala

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

6

Srijeda, 27. Februar 2008

Nisam odgledao treci serijal do kraja. Necu ni pitati sta se izdesavalo... BTW, al me onaj Sucre nervira!!! X(
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

7

Gledam seriji al me unistise drugovi. Hteo sam da gledam svake nedelje na RTS-1 . I da je gledam nekoliko meseci. Al ovi drugovi skinuli sa interneta sve serije, i sad svake nedelje skidaju i tu zadnju sto izlazi. PA cu i ja morat tako da gledam. ONih 10 epizoda sto sam gledo pravo su mi se svidele.

P.S. Ipak je jaci"OZ".
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

PB je prva serija koju pratim od pocetka pa do sad ... jedno vreme sam gledo regularno na TV, al nisam mogo vise da se uzdrzim pa sam poceo da skidam sa interneta :]

Trenutno mi je najomiljeniji lik ona vestica u 3 serijal cmook )o(

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

9

Meni se svidja serija, mada ne gledam redovno, ali imam 1. i 2. sezonu na dvd-u pa kad budem imala (puno) vremena pogledat cu i naravno posle toga i 3., iako mislim da ce do tog vremena i cela 4. sezona biti gotova. :O
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

10

izlazi svakog ponedeljka u pola 3 ujutru nova epizoda
prosle nedelje se zavrsila 3 sezona
jeste bolje sto duze gledat ali te to tako vuce da saznas sta ce se desiti a sto da ne kada vec ima na internet
a sukre je bas super lik

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

11

Petak, 29. Februar 2008

danas sam dobio ada bas SVE epizode... i iskreno loshe ne mozes da prestanes da gledas taman hocu da izadjem posle odgledane al zanima me sta ce bit u sledecoj te tako oshturee....

ako neko hoce da mu COPY nek se javi........ nemam zadnjih 5 .... tj ove novije od skoro
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 29. Februar 2008

imam ja sve epizode ceo 1,2 i 3 serijal ako neko hoce mogu da mu dam

• »light of soul« je žensko

Datum registracije: 29.02.2008

• Poruku poslati

13

Petak, 29. Februar 2008

daj meni... :D

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Petak, 29. Februar 2008

Daj i meni 14 epizodu od 3 serijala

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 29. Februar 2008

jako smesno
ima samo do 13

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 01. Mart 2008

mnogo se spekulisalo oko toga dali ce biti ili nece biti 4 sezon ali sada konacno znamo da hoce
http://www.youtube.com/watch?v=6P2AyocAI_Q.
pozdrav za sve fanove ove serije

• »light of soul« je žensko

Datum registracije: 29.02.2008

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

hvala za informacije

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

molim,moglibi i vi da se potrudite da ubacite neke informacuje pitanja ili slicno

nemanja90

Početnik

(10)

• »nemanja90« je muško

Datum registracije: 11.03.2008

• Poruku poslati

19

Utorak, 11. Mart 2008

Koliko ima epizoda o trecoj sezoni? Cuo sam neke price od ortaka da je zaustavljeno snimanje 4 sezone, pa dal zna neko mozda dal nesto vise o tome?

P.S. Posto nisam gledao celu trecu sezonu zanima jel Sari stvarno osecena glava ili je nesto drugo u pitanju?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

20

Utorak, 11. Mart 2008

Treca sezona ima 13 epizoda. Cetvrta sezona jos uvek nije zvanicno potvrdjena, ali sva je prilika da ce je biti.

Sara se do kraja trece sezone nije pojavljivala i ostalo je na tome da joj je glava zaista odsecena.

Social bookmarks