Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

21

Subota, 10. Juni 2006

FINALA : NADAL - FEDERER :D
sve je isto k'o i Lanii .... pa ko bude najbolji nek pobedi :)
Bicemo Do Sudnjega dana

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

22

Subota, 10. Juni 2006

Opet je Nadal pokazao svoju dominaciju na pescanim podlogama !!!

Ne bi mi bilo cudno i da pobedi Federera,kojeg je pobedio pre nekih mesec dana na pescanoj podlozi.
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

23

Subota, 10. Juni 2006

pravo finale,

federer uz predavanje protivnika ide dalje,a nadal sa punom pobedom...

prebio je Ljubichicha,
ovaj kao da je s` krushke pao... :D

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

24

Subota, 10. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
pravo finale,

federer uz predavanje protivnika ide dalje,a nadal sa punom pobedom...

prebio je Ljubichicha,
ovaj kao da je s` krushke pao... :D

Ne podcjenjuj koliko je postovao protivnika i sa koliko zara je igrao pokazuje Nadalovo radovanje, koje je u pojedinim momentima vise licilo na postignuti gol nego na dobijeni gem ili set. Mec je bio na visini polufinala jednog ovakvog turnira a slazem se u potpunosti da je FINALE pravo (o) (o) .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

25

Subota, 10. Juni 2006

valla ne podcenjujem,ali i sam znash da je Ljubichich iskusniji od Nadala koji se s` razlogom radovao,bash zbog tog shto ima 19 godina,i ima razloga za radovanje...u tenisu gem,set...u fudbalu gol:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

26

Subota, 10. Juni 2006

Selam

Stoji to mada za pobjednika Roland Garossa i drugi reket svijeta bijase mi malo previse. Ono sto sam zapazio da je sve meceve igrao sa toliko elana i zelje za nadigravanjem sto zaista postujem. Vise je osvojio breik-ova nego svojih servisa. Sto kod Federera nije bio slucaj on je tukao bez milosti slabije protivnike, osim danas Nalbandijana do povrede.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

27

Subota, 10. Juni 2006

dobar je Nadal,harunh-e...Federer je dobar,

finale je pravo,realno gledano...ispravno finale...

a za prvi ili drugi reket rollad garrosa...nije isto,biti prvi ili drugi...bolje je biti prvi ako ti se pruzhi shansa...ne?

nejse,
videchemo kako che bit ako Bog da,

ja bi haj`o Nadal da osvoji;)

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

28

Subota, 10. Juni 2006

Selam

Pridruzujem se zeljama, ;) i zasluzio je dosadasnjim igrama no sto ti rece nejse vidis kako se za cas povrijedi i gotovo.

(Ovo nema veze sa tenisom al da se nasmijes, prvu noc igram ja ko bajagi lopte ufatilo me nesto pred ovo prvenstvo pa se rastrco po nekoj sljaci, i pred sami kraj ode misic, iskoci iz lezista i sad nemogu ni da spavam kako treba.) :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

29

Subota, 10. Juni 2006

Belgijanka Žistin Ebnan Arden osvojila je ovogodišnji Rolan Garos.

Belgijanka je u finalu savladala Ruskinju Svetlanu Kuznjecovu sa 2:0, po setovima 6:4 i 6:4 i tako došla do svog trećeg pehara u Parizu.

Enan Arden je i prva teniserka od 1996.godine i Štefi Graf koja je odbranila titulu u Rolan Garosu. (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 11. Juni 2006

U muskom finalu na Roland Garrosu,
Rafael nadal-Roze Federer 3:1

Rafael Nadal je uspeo da odbrani titulu osvojenu prosle godine i ovom pobedom i definitivno pokazao da je bolji igrac od Federera kada je u pitanju zemljana podloga.
I pored publike koja je navijala za Rozea,Nadal je ipak pobedio a tome je kumovao i Federer koji je napravio eliki broj neiznudjenih gresaka koje nisu njemu svojstvene.

Vec za 15 dana pocinje i najpoznatiji teniski turnir na svetu,
Vimbldon
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

31

Nedjelja, 11. Juni 2006

Dobro sam prognozirao :O :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

32

Nedjelja, 25. Juni 2006

Sutra pocinje najpoznatiji teniski turnir na svetu,Vimbldon.U senci naravno Svetskog prenstva,mislim da cemo moci da uzivamo u novim spektaklima,ali ovoga puta na travnatoj podlozi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

33

Utorak, 27. Juni 2006

Iako je danas pocelo takmicenje na Wimbldon-u,nijedan mec se nije zavrsio a malo ih je i zapoceto zbog kise koja je padala celog dana u Londonu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

34

Srijeda, 28. Juni 2006

Pobedom u prvom kolu Vimbldona najbolji teniser današnjice Rože Federer nadmašio je legendu “belog sporta” Bjorna Borga. Federer je savladao Francuza Gaskea sa 3:0 i tako ostvario 42. uzastopni trijumf na travnatoj podlozi.

Legendarni Šveđanin je u periodu između 1976. i 1981. godine ostvario 41 uzastopnu pobedu na travi.

Pored Federera,i ostali favoriti su relativno lako prsli prvo kolo turnira u Londonu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

35

Ponedjeljak, 04. Septembar 2006

Legendarni američki teniser Andre Agasi okončao je u nedelju bogatu karijeru.

Jedini aktivni teniser koji je osvajao trofeje na sva četiri gren slema (ukupno osam pobeda) poražen je od Nemca Benjamina Bekera u četiri seta.

36-godišnji Agasi je sa terena ispraćen dugim ovacijama, na koje je odgovorio kroz suze.

„Na semaforu piše da sam izgubio meč, ali ne piše šta sam dobio. Svih ovih 20 godina vaša podrška mi je pomagala na terenu i van njega. Dali ste mi inspiraciju i volju da uspem. Hvala vam, nikad neću zaboraviti ovo“, rekao je Agasi publici na stadionu
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • agasi.jpg

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

36

Utorak, 24. April 2007

SELAM

Odavno ova tema miruje pa rekoh malo da je osvjezimo, blizi se Roland Gaross, Djokovic napreduje, a uvertira za Roland Gaross je turnir u Monte Karlu gdje prije neki dan Nadal ponovo u finalu pobijedi Rozea Federera. Jos jednom je pokazao da je na zemjanim terenima sigurno broj 1. trenutno.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

37

Utorak, 24. April 2007

Federer definitivno ima komplex od Nadala,mada,u poslednje vreme ga cesce vidjaju po golf terenima sa Tajger Vudsom nego na teniskim.

Djokovic je ove godine izuzetno napredovao i to na fizickom ali i psihickom planu.Vec je sa 19 godina uspeo da igra finale Indijan Velsa a u Majamiju(koga smatraju za 5 grand slam)je osvojio tiutulu pobedicvsi Kanjasa,momka koji je 2 puta uzastopno pobedio Federera.

Ono sto Djokovicu ide na ruku ove godine je to sto nema skoro nikakvih poena koje brani od prosle godine pa je ove godine vec stigao na 5. mesto na ATP listi.Sigorna da ce,ako ne bude imao povreda,ove godine stici do treceg mesta,a za drugo i prvo ce morati vraski dobro da se potrudi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

38

Srijeda, 02. Maj 2007

Za neverovati...

dvojica najboljih tenisera današnjice, Rafael Nadal i Rože Federer će u sredu na Majorci odigrati prvi meč na - mešovitoj podlozi, pod nazivom "Battle of the surfaces", odnosno dvoboj podloga.
Svaka cast za ideju,Federer je kralj trave,a Nadal sljake,mada mislim da ce i u ovom duel prednost biti na Nadalovoj strani jer je sljaka sporija pa ce lakase stizati lopte od Federera a i servis je brzi na travi nego na sljaci.
Evo kako to izgleda
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • v55603p0.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

39

Nedjelja, 27. Maj 2007

Danas je poceo najprestizniji turnir na sljaci,Roland Garros

Ucestvuju svi najbolji igraci,nagradni fond je veci nego ikad i iznosi nesto vise od 15 miliona evra a poprvi put za osvajanje turnira i muskarci i zene ce u singlu dobiti istu nagradu,po milion evra,porazeni u finalu ce dobiti pola miliona evra.

Harunh-e,hoces pratiti neke meceve i uzivo?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

40

Srijeda, 06. Juni 2007

Sta je ovo, zemljaci razbijaju na French Open a niko ni da gukne :rolleyes:

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks