Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

41

Nedjelja, 12. Mart 2006

Auuuuuuuuuuuuu velika bruka!!! Uopste nije fer i nadam se da ce nadlezni preispitati glasanje... o| o| o| o| o| o| o| o| Politika je ocigledna ...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

42

Nedjelja, 12. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Spain
Ups, ti izgleda mnogo to nesto licno shvatas oko Srba i Crnogoraca. Ne bi mozda trebalo mijesati politiku ovdje u ove dogadjaje.

Spain-e,ne mesam Ja politiku u ove dogadjaje vec oni.Ako si gledao Beoviziju,bice ti jasno,a ako nisi onda nemoj napamet pricat.Ono je bruka nad brukama.
Uostalom,vodja benda "Neverne bebe"koji je vec 2 puta bio u ziriju na nasem festivalu "Stari grad"kao i ostali clanovi srpskog dela zirija su zaista "slusali"pesme i glasali po tome.Pa NO NAME nije mogao da pobedi da su samo crnogorci glasali za njih!vec su im i clanovi iz Srbije davali poene,ali onoliko koliko i jesu zasluzili,2,3,4 ili 5 poena,a od crnogoraca su dobili 4 puta po 12,maksimalno.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

43

Nedjelja, 12. Mart 2006

Opet kazem, mozda ne bi trebalo mijesati politiku ovdje, jer to nije dobro, ali eto kad vec spominjete moram reci. Bas me briga za Srbiju i Crnu Goru sta ce raditi, hoce li se odvajati ili ne, nemoj da diraju Sandzak i da ga prisvajaju i cijepaju, a sve drugo bas me briga.

Dakle, mene zanima sta ce ovaj nas Enes uraditi i dokle ce stici, a Srbi i Crnogorci? Bas me, ali ono pravo bas me briga.

P.S. Kontam ja tebe Tashke, ali oko toga nek se sekiraju Srbi i Crnogorci, a mi tu nemamo sta da se mijesamo. Mi mozemo oko ovog Enesa nesto da vidimo. Ako se njemu neka nepravda nacini onda cemo reagovati licno i sa emocijama.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

44

Nedjelja, 12. Mart 2006

ok

shvatio poruku. Samo nije bila neka strasna psovka,

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

45

Nedjelja, 12. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Spain
Bas me briga za Srbiju i Crnu Goru sta ce raditi, hoce li se odvajati ili ne, nemoj da diraju Sandzak i da ga prisvajaju i cijepaju, a sve drugo bas me briga.

Sto se tice tvog komentara treba da ti je jasno da oni na nase oci cepaju sandzak! Ali da ne mesamo to sa ovom temom...

Citirano

Orginalno od Spain
P.S. Kontam ja tebe Tashke, ali oko toga nek se sekiraju Srbi i Crnogorci, a mi tu nemamo sta da se mijesamo. Mi mozemo oko ovog Enesa nesto da vidimo. Ako se njemu neka nepravda nacini onda cemo reagovati licno i sa emocijama.

Treba da se zapitas da li je nas Enes zasluzio da ucestvuje u finale! Mozda ti neznas ali posle Enesovog nastupa, on je iza bine od strane zirija dobijo sve pohvale i po njihovim recima bio medju favoritima a na kraju je ispao :( Mnogo mi je zao sto se Enes razocarao i sto je plakao celu noc ali nadam se da ce on to preboleti.

Za Enesov plasman najvise krivim nase ljude, Sandzaklije, Bosnjake koji NISU GLASALI ZA PREDSTAVNIKA NASEG NARODA! Svi smo krivi za to jer ne treba zaboraviti da je imao 200 sms glasova vise bio bi nocas u finalu.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 12. Mart 2006

Vala ovo je samo u srbiji i crni gori moguce :rolleyes:
pesmu od no name nisam cula, tek kasnije sam pocela da gledam, ali cudi me kako moze neko dve godine uzastopice da ide na euroviziju. kod nas to nije moguce. moras bar godinu da sacekas da se ponovo takmicis. a ova pesma od flamingosa; jos otkako sam ju prvi put cula, imam utisak ko da je kopija neke pesme i to neke bas poznate pesme, samo ne mogu da se setim. meni je i previse slicna da bi ju izabrala. nesto slicno ko ona pesma hit the road jack, a mozda i neka druga, ali nazalost ne mogu da se setim. najveci kiks mi je ana nikolic, ona je bila cista kopija ove grkinje koja je pobedila prosle godine, cak je cini mi se imala i haljinu iste boje.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

47

Nedjelja, 12. Mart 2006

smekeru,

jos uvijek nije stavljena tacka na historiju. Tacka ce biti stavljena smakom svijeta, a do tad... idemo dalje...

Sto se Enesa tice, naravno, to smo zakljucili, da nismo bas azurni kada treba da damo konkretnu podrsku nekom nasem da bi uspio, a i mi sa njim.

To bi trebalo da nam bude lekcija za ubuduce.

Hvala.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

48

Nedjelja, 12. Mart 2006

Citirano

Orginalno od smeker
nadam se da ce nadlezni preispitati glasanje... o| o| o| o| o| o| o| o|

Nema sta da ga preispitaju vec da ga poniste,da dikfalifikuju "pobednicko-narucenu"pesmu a da za pesmu Evrovizije ode drugoplasirana kompozicija.
Sto se Enesa tice,mislim da se trebao oprobati na jos nekim festivalima pre ovog.Ipak je ovo prvelik zalogaj i treba da se desi kao vrhunac karijere a Enes je na pocetku,nadam se briljantne,karijere.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 12. Mart 2006

Kao...

... sto rece sinoc Boda Ninkovic:

"U ovoj ZEMLJI je sve moguce!"

:D :D :D
Mens sana in corpore sano!

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 12. Mart 2006

Pa dobro ljudi iskoristili priliku, da makar jos ove godine odu na evroviziju.
Mislim...kao nezavisni, pitanje je da li ce se plasirati.

Prakticni ljudi :)
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 12. Mart 2006

Danas se odrzava neki sastanak onih koji su organizatori sinocne lakrdije.I mislim,barem su tako najavili,da ce verovatno ponistiti izbor ili tako nesto.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 12. Mart 2006

Sve u svemu,lijepo je što se Enes pojavio,pokazao da je talentovan i šarmantan a za njega će ako Bog da biti još puno prilika da se visoko plasira i pobjeđuje.Možda ovo jeste bio krupan zalogaj za njega,ali uopšte nije loše u startu sebi postaviti visoke kriterijume.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

53

Nedjelja, 12. Mart 2006

RTS says:
'Udruženje javnih radija i televizija [UJRT] će do 15 časova odlučiti da li će prihvatiti glasanje publike, na kojem je ubedljivo pobedila pesma 'Ludi letnji ples' grupe 'Flamingosi'', rekao je Radoš i dodao da, ako se ne prihvati odluka publike, Srbija i Crna Gora neće imati predstavnika na ovogodišnjem takmičenju za pesmu Evrovizije

Glasanje je islo ovako

1. No Name - Moja ljubavi - 12+3+12+5+12+0+12+0+8=64 poena
2. Flamingosi feat Luis - Ludi letnji ples - 0+12+0+12+0+12+0+12+12=60 poena

Nadam se da ce se ovo zavrsiti najbolje po flamingose.

Zanimljiva informacija je sto je pokrenuta inicijativa i velika peticija u kojoj je do sada upisano oko 500 ljudi. Ako ste nezadovoljni glasanjem potpisite se na internet peticiju: http://www.petitiononline.com/Evroviz/petition.html

SVI NA PETICIJU!!!

Svaka cast organizatorima peticije!!! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

54

Nedjelja, 12. Mart 2006

Eh...

Shta li ce vishe oni seljachici?? Nije im bilo dosta shto su proshle godine otishli na tu Evroviziju tek tako, znajuci kakva je bila pesma Jelene Tomashevic, pa hoce i ove godine. Ako su pukli vec da odu crnogorci i to hoce da oni budu po svaku cenu, onda je trebalo da "poguraju" nekog drugog izvodjaca. Ovo uopshte nije providno :D DA, DA, KAKO DA NE!
Najbolje niko, da se ne svadjaju!
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

55

Nedjelja, 12. Mart 2006

Flamingosi su najbolje resenje-grupu ionako sacinjava jedan clan iz Srbije i jedan iz CG...Tako ce obe strane biti zadovoljene. ?(
No salu na stranu ,grupi No name nije trebalo da se dozvoli takmicenje,ako su vec pobedili prosle godine,no demokratija je cudo :D .
misli globalno-deluj lokalno

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Mislim da bi srbima , pored ostalog, jedan ispravan, istinski i posten, demokraski nadzor trebao govoriti da ako u nekom nadmetanju postoji makar jedan glas vise za "protivnika" da je onda bas taj jedan jedini glas presudan tj. sasvim dovoljan da se mora priznati tudja pobeda ili svoj poraz, kako hoce ! Evo, ja lichno, uopste nisam protiv ovog sto se bunite ali hajde dajte barem jedan valjan argument, pa dokazite, zasto bih crnogorskom delu zirija, odjednom, posle glasanja, trebalo zadirati u pravo da po svom doimanju izvodjaca podele poene, a srbima ne, iako su prava za oboje bila jednaka ?! Pa, nije nikako fer sto se sa jedne strane pokusava raskrinkati nekakva tobosnja crnogorska zavera a sa druge strane se mirno prelazi preko jasnih cinjenica da su srbi takodjer ( pogledajte post od Smekera ) glasali za svoje i to svih 4-iri puta sa 12-est poena !
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

57

Hej što se isekirasmo za te Srbe i Crnogorce. Kuku mene, šta li će među njima bit. Što su mi na brigu. :))

Što se mene tiče najbolje je da Enes pobjedi i da uvijek neko naš pobjeđuje. Naprijed naši, a za ostale me baš onako ležerno briga.

Hvala.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

58

Dok se Srbi i Crnogorci svađaju, najbolje bi bilo da ode neki Bosanac umjesto njih pa da Bosna ima dvije pjesme na Evroviziji :]
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

59

Jos se nisu dogovorili... C c c...
Neka posalju Enesa,to je najbolje resenje :D
misli globalno-deluj lokalno

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

60

Najbolje niko!! Ove ciganije nema na dunjaluk. Kad oni ne mogu medjusobno da se dogovore, mogu mislit' shta bi bilo da je Enes nekom "charolijom" pobedio.
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Social bookmarks