Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 18. Februar 2007

Beovizija '07

Takmicenje za pesmu Evrovizije,Beovizija,je na programu 7.marta 2007. godine u Sava centru.

20 izvodjaca ce se nadmetati za odlazak u Finsku na Evroviziju a medju njima i Emina Jahovic.
Tako ce,kao i prosle godine,kada smo imali Enesa Ukica,i ove godine imati tzv predstavnika iz nasih krajeva.
Pesme ce se(ili se vec vrte)vrteti na radio stanicama i Rts-u,kako bi se javnost upoznala sa tim pesmama i glasala za svog favorita.

Evo takmicara:

Emina Jahovic
Negativ
Miki Peric
Bla bla bend
Aleksandra Perovic
Marija Serifovic
Maja Nikolic
Ivana Jordan
Maja Markovic
Amadeus bend
Mira Skoric(grand-ovka)
Aleksa Jelic
Tanja i Bane(grand-ovci X( )
IQ bend
Blizanci(takodje grand-ovci )
Igor Vujevic
Suzana Dimic
Slobodan Trkulja,Balkanopolis
Beti bup bend

Ko ide na Evroviziju??

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 18. Februar 2007

Shto se mene tiche, ja sam za EMINU JAHOVIC uvek!!
Ali chisto sumnjam da moze da dodje to tog "vrha" jer prilikom organizovanja takvih manifestacija veliki znachaj ima politika i ostale gluposti. Kao i za sve, uostalom.
Ja cu u svakom sluchaju biti na Emininoj strani, samo josh fali da chujem pesmu. ;)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 19. Februar 2007

Na netu se moze naci deo pesama, ali Emininu nigde nisam nasla. Naravno, Eminu podupirem zato sto je iz Novog Pazara. A sta se tice pesama, osim Emine Jahovic favorizujem Mariju Serifovic. Ali konacni sud cu moci reci kad cujem sve pesme.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Ove godine je, kako sam cuo, nesto izmenjen sistem glasanja tako da ce 50% glasova dati ziri a 50% publika mada jos uvek ne znam tacno kako ce glasanje izgledati. Eto realne sanse da Emina pobedi jer je ona izuzetno popularna kod publike. Moj glas ide Emini bez obzira na pesmu, a ne sumnjam da ce biti dobra. Ovim turbo-seljandosima bih zabranio da nastupaju na takmicenjima pop-muzike. Ko vashke su svuda ih ima.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

And_U_Price ,i ja sam nesto citao o promeni nacina glasanja,i mislim da je bas tako kao sto si i opisao.
Ove godine(za razliku od prosle kada je konkurencija barem po imenima bila mnogo veca)mi se cini da je takmicenje nesto slabije ali videceo i cucemo kakve su pesme.

Pored klasicnih narodnjaka,nazalost,velike sanse za pobedu imaju i tzv neki bendovi koji pevaju klasicnu komercijalu za malu decu,kao Amadeus bend.

Na Rts-u ce se,pocev od nekog datuma ali neznam kojeg,emitovati sve pesme koje su u konkurenciji na ovom takmicenju.
Ako saznam datum ili ako neko drugi zna,neka javi,tj napise ovde.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 08. Mart 2007

Zashto se Emina nije takmichila vecheras?
Nije valjda da se uopshte nece takmichiti? ili ce mozhda nastupiti sutra?

Shto se tiche vecherashnjih izvodjacha... nemam rechi. Shtavishe, GROZNO! Marija Sherifovic je vrhunski otpevala pesmu (shto sam i ochekivala od nje) jer cura stvarno extra peva. Slatke su mi bile i one devojchice shto skachu. Ovo ostalo xx( Sve chista komercijala. Blizanci su hteli neshto na foru "Ludi letnji ples" ali. . . o|
Sve u svemu loshe.
Daj bozhe da sutra bude neshto bolje.. Daj boze! :rolleyes:
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 08. Mart 2007

Emina Jahovic nece ucestvovati ni veceras :(

A evo 10 Finalista koji ce se takmiciti veceras:

1. Peca Jovanovic- Kao da je bilo juce
2. Miki Peric - Jablan
3. Negativ - Prava stvar
4. Betty Boop - Sama
5. Slobodan Trkulja i Balkanopolis - Nebo
6. Marija Serifovic - Molitva
7. Maja Markovic - Nije nam se dalo
8. Blizanci - Mambo Jambo Serbiano
9. Ivana Jordan - Bomba
10. Aleksa Jelic - Beli grad

Po mom misljenju veliku sansu za pobedu ima Marija Serifovic jer poseduje odlicne glasovne mogucnosti ;)

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 08. Mart 2007

Prva noc Beovizije- razocaravajuca!
Bruka.
Maja Markovic moj favorit definitinvo, mada ni Marija Serifovic nije bila losa.
Ne razumem samo da neko moze i da pomisli na to da "tamo negde" predstavlja Srbiju spanskom melodijom, kostimografijom, reprtoarom... Znaju li ti ljudi odakle su?

Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 08. Mart 2007

Nisam u mogucnosti da pratim Beoviziju,pa me interesuje dokle je,ko vam "lici" na pobednika i sl.?
Hvala :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 08. Mart 2007

Bruka!!!

Ako Tanja i onaj grandovac odu u Helsinki,vraticu pasos!
Halo Bing? Kako brat?

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 08. Mart 2007

Meni se niko nije dopao. Ako bi i neka pjesma mogla da prodje nekako...scenografija je ocajna... Zao mi je sto nije bilo Emine, ( mada nisam ni cula da ce biti sem od vas ovdje na forumu ) u nju sam se malo nadala. :(

Al su grandovci na celu sa blizancima sve zacinili.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 09. Mart 2007

Beovizija je bila ocajna od samog pocetka,nikad gora.
Uopste mi nije jasno sto nije bilo Emine kad su je ozbiljni magazini i dnevne novine najavile(verovatno je saznala da je unapred odredjen pobednik...)

Ja sam mislio da iz polufinalu prolazi 10 a onda se sa jos 10 takmice a ono ispade ima ih samo 10.Glasanje skandalozno,pola publika,pola jedan ziri,20 bodova i pobeda Marije,svasta.

Grand-ovci se danas vdim odmah poceli bunit,al meni je zaista zao sto neko od njih pobedio,pa neka ode i neka se brukaju,mislim da bi zbog njih uveli rubriku "negativni poeni". :)) :)) :))

Inace,ovaj festival se slobodno moze nazvati izbor za najbolji tekst Marine Tucakovic,posto je ona za cirka 2 sata napisala 10-tak pesama za ove takmicare.

Za razliku od Seljovizije,hrvatski izbor "Dora" je zaista bio odlican,
Jedne velicine kao sto su Kemal Monteno,Dado Topic,Jelena Rozga(ex Magazin) i jos mnogi odlicni pevaci su se takmicili a Hrvatsku ce predstavljati Dado Topic i Dragon Fly bend,sper pesma i mislim da ce biti mdju prvi 10 na Eurosong-u.

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

13

Subota, 17. Mart 2007

Sto se tice cjelokupnog prostora bivese yuge mislim da je ova godina za sve zemlje katastrofa..ne zna se koja je gore izabrala hehehe

U Hrvatskoj je pobijedio Dado Topic koji je i tu vecer bio skroz uslagiran.
U CG pramenko da te Bog dragi sacuva :rolleyes:
U BiH i nije bilo da biramo vec je odavno izabrana neka Marija Sestic za koju prvi put cujem , a pjesma je katastrofa.
A na Beoviziji vala i nije bilo nekoga izbora pogotovo kako su poceli da se takmice grandovci pa se ne bih cudila da iduce godine nastupe i Rokeri s Moravu ili Tozovac ili Milos Bojaanic :)) , a Blizanci su bili koma ziva o|

Sto se tice Marije Serifovic smatram da ima jako dobar glas i vrijedan , mada koliko ce balada proci to je upitno..ali definitvno mora poraditi na izgledu i stajlingu ipak nije izisla u disko klub

Sve u svemu katastrofa o| o| o|
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

sunshine

Početnik

(10)

• »sunshine« je žensko

Datum registracije: 24.01.2008

• Poruku poslati

14

Petak, 25. Januar 2008

BEOVIZIJA 2008. - UČESNICI

medju ucesnicima na beoviziji ove godine je:

12. Da si tu
Muzika: Lejla Hot
Tekst:Lejla Hot
Izvodi:Lejla Hot

zna li neko ko je i odakle ova cura? je li pazarka?

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

15

Petak, 25. Januar 2008

Lejla Hot je iz Beograda. Takmičila se na raznim muzičkim priredbama, između ostalih i u '3K dur' na trećem kanalu...

Social bookmarks