Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško
  • »nevidljivi« je autor ove teme

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 25. Januar 2006

BEZICNI INTERNET ZA NP moja fantazija

ovo sam nazvao fantazijom jer mislim da nece jos neko vreme(al nikad se nezna,imam ja midja u nemacku).interesuje me kad bi se to omogucilo finansijski i da se dele kompjuteri djacima na zavrsetku recimo 6.razreda da li bi to poboljsalo buducnost NP.ja znam da je internet dobra stvar ali je moguce da se malo zaluta i izgubi veza sa stvarnoscu,pogotovu ako deca nemaju nekog starijeg ukucana koji se razume u ovu "danasnju tehnologiju"da ih malo uputi.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 25. Januar 2006

eh...da...

dobro ti reche...

neche to kod nas josh dugo,dugo...

a dok ne pristigne...

mozhesh samo da fantazirash:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 25. Januar 2006

eee za koju godinu ce ADL ja mislim za jedno 2..3 godine

a sad ima FREE NET mada nedeljno po nekoliko dana nema ...

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

4

Srijeda, 25. Januar 2006

Mada, kada radi odlican je prenos podataka, fakticki sto kliknes prebacuje. Zasto ima toliko problema, ne znam. Dosta cesto ili ne radi uopste ili se protok tako smanji da je skoro nemoguce bilo sta na netu raditi. Ako bi se pojavio jos neko na nasem podrucju sa takvom ponudom vjerovatno bi se kvalitet poboljsao.

Neko spominja tu neku kablovsku konekciju, kaze da je to nesto najbolje, ja oko toga pojma nemam, sta je to?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

5

Subota, 18. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Spain

Neko spominja tu neku kablovsku konekciju, kaze da je to nesto najbolje, ja oko toga pojma nemam, sta je to?

Hvala.

To je neshto slichno ovome:

http://www.bih.net.ba/saznaj_cable_dsl.html

A i ova informacija moze biti korisna:

http://www.sbb.co.yu/korisnicki/faq_internet.php

Hvala. ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

6

Subota, 15. April 2006

Od danas bezicni internet,tj. adsl u mom slucaju vise nije fantazija.
I nisu je u toku akcija gde potpuno besplatno mozeo koristiti adsl(i oprema je besplatna)a po zavrsetku ovo perioda mozemo odluciti da li cemo nastaviti sa koriscenjem ili ne!!!!
zvuvi neverovatno,ni ja nisam verovao da je sve free dok nisam uzeo opremu i evo,sad je zaista fenomenalno.
Protok od 512Kbps i sloodna telefonska veza,uzivanje!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 16. April 2006

ja sam cuo da adsl u Novom Pazaru pocinje od Maja i da vec ima konekcija koje su na probno koriscenje ...

boss_a

Početnik

(10)

• »boss_a« je muško

Datum registracije: 27.03.2006

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 16. April 2006

Nisam znao da u Pazaru nema ADSL. Stvarno zalosno obzirom da je pošta prodata strancima.
Ima jedna stvar koju brkate ADSL nije bežični internet. ADSL ide preko telefonskih žica tj mora ga pošta uvesti. Bežični internet je wairles internet.Postoji takođe i kablovski internet a on ce vjerovatno doći sa kablovskom televizijom.
boša

Social bookmarks