Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 12. Septembar 2003

Bezistan Izgoreo !?!

Neznam josh kako ali Bezistan izgoreo u dum.... bar krov... ja vido na TV... vido i ocima...

Ko? Kad i Shto, verovatno cemo znati brzo... ?(
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 13. Septembar 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Ovde u Nišu, danas čitavi dan kiša, sve nekakva depresivna atmosfera, a sad još ipročitah ovu vest, baš sam se neprijatno iznenadio...

Mislim da je to tužna stvar, jer sam baš čitavo leto zapažao, kako smo i mi dobili saotvaranjem bezistana, kao jednog mesta gde se okuplja normalna omladina, mesto, odnosno jednu svetlu tačku u gradu, a samim tim nekako je došlo do ponovnog "oživljavanja" gradskog parka, koji je jedno vreme bio da kažem zatvoren za obične šetače, naročito u večernjim časovima, kada je bio rezervisan za narkomane, alkoholičare i ljude sumnjivog morala, jer i sami znate da je duže vreme bezistan bio klasični striptiz bar...

Žalosno, nema šta, ali mislim da će brzo biti šteta sanirana...

Pozdrav ;( ;( ;(

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Hala sportova u Sjenici, Mehov krš,Bezistan...

Šta je sledeće?

Nisam siguran da li i koliko ima veze između ova tri nemila događaja, ali sam siguran da su sva tri događaja delo radikalnog terorizma i da hitno treba preduzeti sve moguće mere da se počinioci pronađu - i da treba upravo to da bude sledeće!!!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Originalno od sans
Hala sportova u Sjenici, Mehov krš,Bezistan...

Ne bi trebalo da su ova tri događaja povezana (ako se samo malo logično razmisli, a to ću ipak zadržati za sebe ;) ) ali u svakom slučaju mogu se definitivno okarakterisati kao terorizam!! Međutim, koliko ja znam događaj u Sjenici je zataškan kao da se nije ni desio, Mehov krš je pomenut zajedno sa navijanjem na tekmi NP-Rad (!), a za ovo će se tek čuti...

Ipak, da sačekamo šta će reći istraga, jer sam sinoć čuo veoma nerazumne "čaršijsle priče" koje ne zaslužuju da se pominju na ovom mestu...
Sit Hungry Doesn't Believe

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

5

sta su najnovije vesti?
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

6

Zvaničnih "najnovijih" vesti još nema, a nezvaničnim "vestima" ovde nije mesto .... tako da svi očekujemo one zvanične...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 15. Septembar 2003

Evo vesti iz Blica

Molotovljevi kokteli baceni na restoran

Policija je na tragu licima koja su u noći između 11. i 12. septembra u Novom Pazaru bacila tri eksplozivne naprave na restoran „Bezistan“.

- Istraga je u toku i očekujem da ćemo ubrzo saopštiti imena počinilaca - kaže za „Blic“ načelnik SUP-a u Novom Pazaru Suad Bulić.

- Nadam se da će počinioci ubrzo biti izvedeni pred lice pravde. Ima šest svedoka koji su videli da su tri muškarca i devojka bacili tri Molotovljeva koktela na „Bezistan“, ali srećom nisu povređena tri lica koja su boravila unutra - kaže Ersan Čeli, zakupac „Bezistana“ koji se nalazi u vlasništvu Ugostiteljskog preduzeća „Lipa“. Restoran „Bezistan“ je do skora bio striptiz-bar u kome su ordinirale sumnjive dame iz Srbije i inostranstva, a zakupac Ersan Čeli je na „Bezistanu“ otvorio mlečni restoran. „Bezistan“ se nalazi na staroj novopazarskoj tvrđavi. U poslednja dva meseca sedam eksplozija odjeknulo je u ovom kraju. Najpre je eksplozivna naprava ekspoldirala u sportskoj hali u toku „Sandžačkih sportskih igara“, a potom su tri bombe bačene na policijski punkt Mehov krš. Javnosti jos uvek nisu poznata imena vinovnika ovih događaja.

E. Halilović

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od Babbha
Neznam josh kako ali Bezistan izgoreo u dum.... bar krov... ja vido na TV... vido i ocima...

Bas mi je zao sto se ovo dogodilo. :(

Hvala vam sto nas informisete, da nije vas ja bi ovo sigurno saznala tek sledece godine. Jos jednom, HVALA.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

9

"Ima šest svedoka koji su videli da su tri muškarca i devojka bacili tri Molotovljeva koktela na „Bezistan""-citat...

Zanimljivo, tri muškarca i devojka... ?( ?( ?(

Pozdrav

P.S.

Mislim da pod hitno treba privesti i najoštrije kazniti počinioce ove gnusne radnje, neznam kome smeta da se neko do juče ozloglašeno mesto pretvori u nešto pozitivno i za našu omladinu, pre svega sigurno mesto za izlaske(bez alkohola i droga).
Ljudi koji su u pozadini ovih događaja sigurno ne misle dobro niti omladini našeg grada, kojoj i tekako terebaju ovakva mesta, niti samom gradu... o| o| o|

Pozdrav

10

Utorak, 16. Septembar 2003

A ja se pitam kada cu cuti neke bolje vesti i NP :(

....ili se pitam sta je sledece :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 12. April 2004

RE-OTVARANJE TERASE

I konacno u subotu,ponovno otvaranje terase Bezistana.Special Guest je Tijana Dapchevic.... Jedino znam da je terasa odradjena preterano dobro,ostalo je josh neshto malo poslova da se skocka i terasa ce ponovo bit u svom svom sjaju ....

Na Bezistanu,u nashem parq,Srce kuca i u mraq ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

12

Bio sam gore gledao zavrsno glancanje.Sve je SUPER, ozvucenje posjebno.Vidimo se tamo u Subotu!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

13

Treba rec da je na Bezistanu ukljuceno jos ljudi sa foruma.... prije svih midzo Babha(poslovno) i ostatak iz drugih razloga .... sta da se chini IMA NE :) :]
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 15. April 2004

Bezistan....

... pa tu sam ponekad, ponekad, nisam, svo vreme ponekad, divan prostor, ljudi...

Novi ambijent jeste bolji od predjashnjeg bar duplo-troduplo... meni se dopada, posebno sad kad s novim shmekom daje ovom gradu mesto koje nije imao... urbano ce to biti mesto, opet, zavisi od ljudi... veliki prostor, puno mesta, nadam se i dobra muzika.

Da bude sa srecom samo (o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

15

Srijeda, 21. April 2004

Vala, nemoj se naljutit al' meni se onaj novi bezistan uopste ne dopada....
Vise podseca na naki restoran...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Social bookmarks