Niste prijavljeni

BOŠNJO

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.12.2010

• Poruku poslati

21

Subota, 12. Februar 2011

Citirano

Orginalno od na-braniku-grada
-jadan je onaj koji se stidi svoje vjere i svog porijekla, kao i onaj koji bezuslovno prihvatio tudje ideologije i bozanstva.
Ne zivim ja od proslosti, vec te baksuze vracam na istu, posto vidim da si slijep od oci, te ne mozes da dokucis doprinos koji su muslimani dali u svim sverama zivota.

ja se ne stidim svog porijekla, ja sam Bošnjak čiji su djedovi bili Bošnjani srednjovjekovne Bosne a po vjeri sljedbenici Crkve Bosanske, o kojoj ti vjerovatno nikad nisi ni čuo, a kamoli da bi šta znao, te dolaskom turaka prelaze na islam,
samo takvi poput tebe dezorijentisani religijski u prostoru i vremenu soajaju dva identiteta, vjerski i etnički/nacionalni, kao i tvoj idol alijica, pa i ti poput njega vjerovatno bježiš u vjerski identitet muslimana jer kao i on kad bi čaprkao po svom etničkom, našao bi da si vjerovatno islamizirani srbin, stoga samo si ti taj koji se može stidjet svog porijekla, vjerovatno srpskog kao i tvoj alijica, pa onda sve polažeš u vjerski identitet muslimana, isgrustriran time što nemaš nacionalni, dakle ja znam svoj etnički identitet od djedova Bošnjana a znaš li ti, ko su ti oni bili u srednjem vijeku ?? tako da mi je nebitan religijski identitet kojem si se ti takav očajan jedino i posvetio
što se tiće muslimana i arapa, kao nosilaca te vjere jedino što su ostali ljudskoj civilizaciji su arapski brojevi i NIŠTA DRUGO, nabroji mi ijednog fizičara, hemičara, kosmonauta, doktora.ljekara, Nobelovca iz neke naučne discipline, da ne govorim o sportistima, muzičarima koji su vrijdeni spomena u okvirima ljudske civilizacije (Betoven, Mocart...) tako da tvoji jadni arapi su NULA !!!!!!!! a i ti s njima zajedno, jedna velika NULA

Citirano

-retardu, ne kaze se zavijanje vec pokrivanje, nego da ti bude lakse nije na moju zalost pokrivena. Vecina njenih je mrtvo zbog toga sto su ljudi poput vas zivjeli za tudju ideologiju, koji su krmka okrecali sirom Bosne itd.
Mozete vi danas pisati i vaditi iz konteksta sta hocete, kad je trebalo svi da se dokazete cijnicno ste bjezali i trazili azile sirom svijeta.
Umjesto da ste bar pokusali da promijenite cinjenicno stanje vi niste, zato sad da sutite ako nista zbog moralnih razloga(ako uopste znas za moral), jer ste pali na jednom velikom ispitu.
Sreca u nesreci je ta sto polahko nestajete, izumiru generacije odanih titinih pionira, i inshallah ce svanut jednog dana da i Bosna bude slobodna od svih iskomleksiranih i bolesnih mozgova.

zavijena ili pokrivena isti kurac,
ti što su okretali krmad su odbranili svoj grad i nanijeli im prvi i najznačajniji udarac, možda presudan i za opstanak Bosne, da bi imali gdje pobjeći oni tvoji što su se selamali, i nisu jeli krmad, ali su pobjegli prvom prilikom u Tuzlu !!!! pa dalje za Njemačku, dakle reci hvala što su tvoji "veliki" muslimani imali gdje pobjeći, jer ih aljo nije spremio da se odbrane, jer je mislio da podne da neće biti rata, a od podne da za rat treba dvoje, možda mu mozak nije dobro radio jer nije jeo slaninu

Citirano

-pa da je htio on bi to i bio, koliku je uzivao podrsku i povjerenje :P , samo sto se ti sa tim ne mozes ocigledno pomirit. Dezinformacija, daleko od tog procenta, bezbeli to sto ti mrzis sve sto je arapsko.
Jednog dana ces se trebat spremit da odbranis tu tvoju, a Allah nikom nepravdu ucinet nece, zato..

naravno da mrzim ciganiju, niti su evropski narod, niti su ista rasa, nekakva mješavina ciganije i crnaca, ko zan čega li sve već ne, ali zahvaljujući takvim blesonima poput tebe imaju šansu da pomješaju rase, pa da malo "pobjele" inače vas zvou već "bijela alkaida"

Citirano

A kad smo kod odgovaranja na postove da ne zaboravim, ti meni nisi odgovorio na niz pitanja koje sam ti postavio. Ukoliko ne mozes da ih popamtis onda kopiraj ili zapisi, pa kreni redom..
Sto se mene tice ja se trudim na svako da ti odgovorim, ukoliko nisam mozda odgovorio na neko, ti me vrati i ja cu se potrudit koliko je u mojoj moci da ti dam adekvatan odgovor.

kad ti budeš sposoban odgovorit na moja prva postavljena koja ignorišeš, da li se tvoji mundžosi i vehabije zalažu za:
uvođenje džamahirije sa šerijatskim zakonima
da li će zaviti sve žene (u crno) i da li će smjeti voziti auto
da li će moći imati 10 žena,
da li će ubijati oca neke maloljetne curice od 12 godina ako ovaj jadnik ne dozvoli kretenčini da je tako maldu oženi(živi slučaj iz Bosne)
da li će se moći vidjeti mini suknja, kupiti Playboy u trafici, itd.itd
DALEKO VAM LIJEPA KUĆA, u aziji među ostalom sličnom ciganijom, jebo vas onaj ko vas dovede u Bosnu da nam nanosite zlo

Citirano

U pitanju poimanja Islama nemam sta vise dodavati. Pitanje je jesi li ti uopste i musliman, a cinjenica je da si u neuk i da ne poznajes osnovu Islama.
Da bi nesto konstatovo prvo moras da znas, znaci moras da naucis odnekle, da bi to naucio moras da procitas i informises se o necemu sto ti ranije nije bilo poznato.
Da bi nekog bar strpao ili pripisao nekom moras prvo da posjedujes bar elementarno znanje ko je zapravo bio taj covjek(vlastito porijeklo)kakvu je dawu sirio, sta je za vrijeme svog zivota postigao, kojeg je bio menhedza, na kog ispravnog prethodnika pozivao i sl.
Apsurd je suditi nekom prije nego sto se covjek upozna sa materijom istog. Za razliku od tebe i vas takvih, oni koji su iole citali nesto u vezi ove problematike mogu zdravorazumski zakljucit ko je na istini a ko na batilu.
Evo nesto i za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=0B3VxB8yA4E

blentoi, lijepo sam ti rekao da sam ateista i da mezaboli za tvojom glupom religijskom ideologijom, i ne samo muslimasnkom, nego bilo kojom, a vaša je posebno sjebana, extremistička, gdje ste od nekog umjerenog islama koji je prakticiran u bivšoj YU i koji je i bio karakteristika EVROPSKIH (blentovino) Bošnjaka muslimana i kao takav bio prihvatljiv i za kršasnku Evropu, stvorili extremni islam po svojstven vehabijama i mundžosima, te radi takvih retarda došli od "dobrih bošnja" na zao glas kao potencijalna "bijela alkaida" jebo vas onaj ko vam dovede arape u Bosnu da vam isperu tupavi mozak
POSJETITE najbolji forum o historiji Bosne
http://bosniainfocentar.phpbb3now.com/index.php

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

22

Subota, 12. Februar 2011

Ma ti si jedno desident i djubre da proste ostali.
U pravom smislu rijeci ste "bosnjovi", i to oni glupi kako vas oslovljavaju ostali sunarodnici.
Da nije islama kod bosanski muslimana nebi bilo ni bosnjastva. To su kosntatovali emenentniji ljudi od mene i tebe.
Sljjepce slijepi pa bosanski bogumili su bili bez sumnje monoteisti :)
O cemu ti pricas?
Dalje..
Prvu kataraktu oka ko je operisao? Ko je dao veliki znacaj matematici, astronomiji? Ko je razvio kanalizacioni sistem, koja je vjera naucila da se ljudi okupaju i isciste kako treba (o) , zar nije Muhammed ibn Abdullah a.s bio najpravedniji vladar i otac na ovm svijetu.
Ko je uspostavio prve principe o ljudskoj slobodi ljudi..
Pa medinska povelja je bila jos u 6 vijeku sljepace.
Jesi li ti uopste svjestan sta pricas?!

-murtedu, Allah te ponizio.
MOLIO BIH UREDNISTVO FORUMA DA BOLJE POPRATI POJEDINA BALJEZGANJA JER SVE OVO ONDA MOZE OCITI SUVISE DALEKO!

Hajvanu, pa ti su vas i poklali. Da su vas toliko hajali nebi vas etnicki bukvalno etnicki istrijebili.
Imas komleks nize vrijednosti znas, samo ako i treba i opet ce vas ubijat kad nemate mozak.
Samo sto ovaj sljedeci put ima da bude jos efikasniji.

-Ti i tebe takve sa onog otpadnickog portala bosnjastvo.com treba izolovat iz drustva, vasa srca su bolesna, tesko da vam ima lijeka..
Daleko ste vi od Kulina Bana i Husein kapetana Gradasevica, vi ovdje i na ovaj nacin lijecite komlekse.
U ratu ste bili manji od makova zrna, takvi poput vas "patriota u pokusaju" su cesto mijenjali strane, surovali i saradjivali sa kurtom i murtom da bi na kraju odskrinuli zastor i prosipali smutnju sta se i kako zbilo u Bosni. Taj tvoj nalogodavac i sef sto te podsrekuje da pises i siris fitnu je davno procitan. Nikad istinskim bosnjacima-muslimanima ne moze biti drazi jedan komunista inace hrvat po nacionalnosti, od ljudi kalibara koji su posredno ili neposredno izdejstvovali ono sto vi "paraziti" nikad ne bi uradili.
Ima ona stara narodna: "pasce koje laje ne ujeda."
toliko od mene za tebe.
sad da me zaobidjes u najsirem luku, a inace sam prijavio tvoj prijasnji post a vidjecemo kako ce urednistvo reagovat.
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

23

Subota, 12. Februar 2011

Citirano

BOŠNJO

E jado iskompleksirani… ti se ubi da dokazes svijetu da si ‘’pravi evropljanin’’… i da nemas nista sa Islamom i muslimanima… imas neverovatan kompleks nize vrijednosti. Dozvolio si da te ubije u pojam ova islamofobija koju kreira Zapad da bi ostvario svoje imperijalisticke ciljeve.

Pljuj ti po Islamu i muslimanima koliko hoces ali znaj da nije bilo Turaka i Islama danas ti verovatno ne bi bilo ni Bosne ni Bosnjaka. Srbi i Hrvati bi uspeli da ostvare svoj visevijekovni san osvajanja Bosne. Ali Islam nas je za sva vremena odvojio od njih… i sam znas da nije slucajnost sto su Bosnjaci jedini narod na Zapadnom Balkanu koji su masovno prihvatili Islam. I ta tvoja Bosanska crkva je osudjena bila na propast i da Turci nisu krocili na Balkan, jer znamo kakvi su Rim i Vizantija bili kada je u pitanju tolerisanje drugih vera i crkava.

Sto se tice Arapa, oni niti su cigani, niti crnci, vec semitski narod. Narod koji je vijekovima evo okupiran, a i dan danas nema slobodu zahvaljujuci domacim izdajnicima i americkom imperijalizmu… i njihovoj ‘’zabrinutnosti’’ za Izrael.

Sto se tice Islama i njegovom doprinosu nauci evo ti jedan link pa sam citaj…

http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of…_and_technology

I ne zaboravi da je prvi naucnik… i covek koji je prvi primenio naucni metod u svojim dokazima musliman Ibn al-Haytham.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alhazen

PS: Mislim da si zasluzio ban posle ovih nekoliko ispada...

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

Datum registracije: 14.10.2009

• Poruku poslati

24

Subota, 12. Februar 2011

Ene ovaj jadnik je ateista i fašista odjednom. Mrzi cigane zato sto nisu evropski narod? :)) Arijevac? o|

http://www.youtube.com/watch?v=EXdE-I8maOg

Ne raspravljaj se sa ateistom neces pobjediti.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

25

Nedjelja, 13. Februar 2011

Citirano

Orginalno od BOŠNJO
tako da mi je nebitan religijski identitet kojem si se ti takav očajan jedino i posvetio
što se tiće muslimana i arapa, kao nosilaca te vjere jedino što su ostali ljudskoj civilizaciji su arapski brojevi i NIŠTA DRUGO, nabroji mi ijednog fizičara, hemičara, kosmonauta, doktora.ljekara, Nobelovca iz neke naučne discipline, da ne govorim o sportistima, muzičarima koji su vrijdeni spomena u okvirima ljudske civilizacije (Betoven, Mocart...) tako da tvoji jadni arapi su NULA !!!!!!!! a i ti s njima zajedno, jedna velika NULA

Druže, isključiv si, loš si glumac, verovatno si član nekog obraza ili nacionalnog stroja ili čega već... Iz tebe govori mržnja, ne vidiš dobro.

Imaš neke teške frustracije. Znam da ti nije lako...

Evo ti malo o 'Mračnom dobu i muslimanima nulama'

http://www.youtube.com/watch?v=JZDe9DCx7Wk

Živ bio i veliki porast'o!

BOŠNJO

Početnik

(10)

• Poruku poslati

26

Citirano

Ma ti si jedno desident i djubre da proste ostali.
U pravom smislu rijeci ste "bosnjovi", i to oni glupi kako vas oslovljavaju ostali sunarodnici.
Da nije islama kod bosanski muslimana nebi bilo ni bosnjastva. To su kosntatovali emenentniji ljudi od mene i tebe.
Sljjepce slijepi pa bosanski bogumili su bili bez sumnje monoteisti :)

e moj glupajneru, pojam ti nemaš ni o čemu, Bošnjani su psotojali i prije dolaska turaka i islama, samo su njihovim dolaskom promijenili religiju, mamlaze nepismeni nisi sposoban razlikovati osnovne stvari etnički od vjerskog identiteta, koji nemaju veze jedan s drugim, da bi ušlo u tvoj mozak koji ima promaju navešću ti primjer albanaca, jel i oni nisu postojali dok nije bilo islama jado sjebani, EXTREMNI islam vehabija ti je mozak popio pa nisi sposoban skopčat osnovne stvari

Citirano

O cemu ti pricas?
Dalje..
Prvu kataraktu oka ko je operisao? Ko je dao veliki znacaj matematici, astronomiji? Ko je razvio kanalizacioni sistem, koja je vjera naucila da se ljudi okupaju i isciste kako treba (o) , zar nije Muhammed ibn Abdullah a.s bio najpravedniji vladar i otac na ovm svijetu.
Ko je uspostavio prve principe o ljudskoj slobodi ljudi..
Pa medinska povelja je bila jos u 6 vijeku sljepace.
Jesi li ti uopste svjestan sta pricas?!

e moj jadniče, pitao sam te već navedi mi ijednog poznatog naučnika tipa Njutna, Volta, Tesle, Arhimeda, Galileja itd. ili navedi ijednu mjernu jedinicu nazvanu po nekom jadnom arapu, tipa Volt, Watt, Amper itd. ijedno vasionsko tijelo koje su nazvali arapi, planetu, kometu, galaksiju, bilo šta u nauci, NIŠTA....ZERO kao kuća
reci mi jado sutra da treba da udari kometa u Zemlju i da se bliži kraj svijeta ko bi radio na spasenju svijeta, ko ima tehnoligiju nukleranih bombi i svemirskih letjelica i satelita, ko??? arapi možda

Citirano

-murtedu, Allah te ponizio.
MOLIO BIH UREDNISTVO FORUMA DA BOLJE POPRATI POJEDINA BALJEZGANJA JER SVE OVO ONDA MOZE OCITI SUVISE DALEKO!

Hajvanu, pa ti su vas i poklali. Da su vas toliko hajali nebi vas etnicki bukvalno etnicki istrijebili.
Imas komleks nize vrijednosti znas, samo ako i treba i opet ce vas ubijat kad nemate mozak.
Samo sto ovaj sljedeci put ima da bude jos efikasniji.

jado jadni već sam ti pisao, mi svoj grad odbranili i nanijeli četnicima prvi i najteži poraz do tada, da bi ovi tvoji koji su se selamali imali gdje da pobjegnu jer ih je alijica ostavio i nije bio sposoban naoružat i spremit na odbranu jer nije sposoban ni samom sebi bio pomoći

Citirano

-Ti i tebe takve sa onog otpadnickog portala bosnjastvo.com treba izolovat iz drustva, vasa srca su bolesna, tesko da vam ima lijeka..
Daleko ste vi od Kulina Bana i Husein kapetana Gradasevica, vi ovdje i na ovaj nacin lijecite komlekse.
U ratu ste bili manji od makova zrna, takvi poput vas "patriota u pokusaju" su cesto mijenjali strane, surovali i saradjivali sa kurtom i murtom da bi na kraju odskrinuli zastor i prosipali smutnju sta se i kako zbilo u Bosni. Taj tvoj nalogodavac i sef sto te podsrekuje da pises i siris fitnu je davno procitan. Nikad istinskim bosnjacima-muslimanima ne moze biti drazi jedan komunista inace hrvat po nacionalnosti, od ljudi kalibara koji su posredno ili neposredno izdejstvovali ono sto vi "paraziti" nikad ne bi uradili.
Ima ona stara narodna: "pasce koje laje ne ujeda."
toliko od mene za tebe.
sad da me zaobidjes u najsirem luku, a inace sam prijavio tvoj prijasnji post a vidjecemo kako ce urednistvo reagovat.

šta imaš ti sa Kulinom banom ti kao VELIKI musliman vehabija, jesi li rekao da ne priznaješ nikakve nemuslimane
ona primjeru Tuzle sam ti rekao ko je bio veći patriota i ko je na pravi način odbranio svoj grad i indirektno i cijelu bosnu, jer da je Tuzla pala dabogda da bi ostao i tvoj alijica u Sarajevu, jadno koji nisi svjestan svoje nesvjesti
jado OPET mi nisi odgvovorio na moja konkretno posatvljena pitanja, zašto se praviš blesav više no što jesi

@asko
E jado iskompleksirani… ti se ubi da dokazes svijetu da si ‘’pravi evropljanin’’… i da nemas nista sa Islamom i muslimanima… imas neverovatan kompleks nize vrijednosti. Dozvolio si da te ubije u pojam ova islamofobija koju kreira Zapad da bi ostvario svoje imperijalisticke ciljeve.

Pljuj ti po Islamu i muslimanima koliko hoces ali znaj da nije bilo Turaka i Islama danas ti verovatno ne bi bilo ni Bosne ni Bosnjaka. Srbi i Hrvati bi uspeli da ostvare svoj visevijekovni san osvajanja Bosne. Ali Islam nas je za sva vremena odvojio od njih… i sam znas da nije slucajnost sto su Bosnjaci jedini narod na Zapadnom Balkanu koji su masovno prihvatili Islam. I ta tvoja Bosanska crkva je osudjena bila na propast i da Turci nisu krocili na Balkan, jer znamo kakvi su Rim i Vizantija bili kada je u pitanju tolerisanje drugih vera i crkava.

Sto se tice Arapa, oni niti su cigani, niti crnci, vec semitski narod. Narod koji je vijekovima evo okupiran, a i dan danas nema slobodu zahvaljujuci domacim izdajnicima i americkom imperijalizmu… i njihovoj ‘’zabrinutnosti’’ za Izrael.

Sto se tice Islama i njegovom doprinosu nauci evo ti jedan link pa sam citaj…

http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of..._and_technology

I ne zaboravi da je prvi naucnik… i covek koji je prvi primenio naucni metod u svojim dokazima musliman Ibn al-Haytham.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alhazen

PS: Mislim da si zasluzio ban posle ovih nekoliko ispada...
---------------
e moj slijepče pojam ti nemaš ni o čemu, naravno da pljujem po EXTREMON vehabijsko-muhadžedinsko.talibanskom islamu koji su vama pojedincima arapu usadili u tupave mozgove, niko pa ni ja nema ništa protvi umjerenog islama kakav su prakticirali Bošnajci za vrijeme YU ili danas turci ili albanci, ali to nije dobar islam za vas vehabije, nego oanj talibasnki muhadžedina
dalji, jado nepismeni neznalico d anije bilo turaka Bošnjaci ili tada Bošnajni i Bosna bi bili najjači na Balkanu jer suimali jedini državu, ni srbi ni hravti je nsiu imali prije samog dolaska turaka, pa ako su nekoga turci zajebali ond asu upravo Bosnu i Bosance, jedino, a to tebe najviše boli, ne bi bili islamske vjeroispovjesti, ali pošto ti nisi sposoban razlikovati vjerski od etničkog identitea, kao i ovi tvoji pajdosi onda nisi ni sposoban skontat da bi Bošnjaci bili i bez turaka
bošnjaci su prihvatili islam sa turcima jer nsiu htjeli da se pokatoliče ili pređu na pravoslavlje, što znači d asu bili dosljedni vjeri Crkve Bosanske, jadan ne bio

koja su rasa arapi, neznalico nijedna, jel pripadaju indoevropljanima, neznalico nijedan, zašto Bosance onda zvou BIJELOM alkaidom, valjda što su arapi žuta, blento, uključi mozak sjebani
što se tiče arapa u nauci, muzici, medicini, astronomiji, odgoori na gore postavljena pitananja o ijednom arapu imenom i prezimenom osim tog jadnika za kojeg niko nije ni čuo

• »Muhamed-Mujo« je muško

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

27

nedaj se bosnjo,nedaj da trguju sa zivi ljudi

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

28

Ko o cemu .urva o postenju.
Inace samu rijec smatram karakternom osobinom sa kojom bih tebe opisao u ovom trenutku.
Kako mozes samo sebi da das za pravo da pricas ko je ko, kad je cigan a ko odabran narod, vidis da si izrastao u mijesano kopile koje vjeruje u suhu materiju.

Uglavnom sve sto si napisao sam te izkompromitovao.
Od rata i "hrabrosti" u Tuzli(u kojem ti nisi ucestvovao), preko srednjovjekovne(inace monoteisticke)Bosne, titove diktature, pa do samog stvaranja pokreta Izetbegovica koji neposrednim zalaganjem i proklamovo medjunarodno priznatu BiH, pojmljenja Islama(o kojem nemas tek blage veze), kao i niz drugih diskutabilnih pitanja..

Eto ti mozes nastavit, ali doduse samo bez mene.
Samo u kranjem slucaju imas siguricu onaj tvoj pomalo nesretni forum gdje nema jednog heroja, da tako ne bude vidi ustolicite bar vodju bosanski srba i postavite krst uporedo sa onim ljiljanima koji nekad simbolizovase slobodu jednog naroda.

Opomena vam je stigla jednom, ko se nije opametio sretno mu bilo.
Da ne gusimo ovaj topik, ukoliko te nesto dopunski interesuje imas privatnu poruku, a ovdje cu pokusat da te mimoidjem.
A ti bar pokusaj da naokolo "ne lajes" kao sto vidim imas obicaj.
hajde sad razguli.

p.s ti sto si mislis da si pokupio svo znanje svijeta, arapi pripadaju semitskom narodu, i rasa su number one :D
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od BOŠNJO

Da nije bilo Arapa, Evropa bi bila u Dark Ages ili poznatije kao Mracno Doba, sa dolaskom Arapa u Spaniji, je pocela i Renesansa u Evropi.....to nisi znao.

Da se jos tih vremena dodeljivala Nobelova Nagrada, sve bi one otisle u ruke Arapa!

A dvojucu sto pomenuo, e stvarno su za primer: Jednom je Otac bio Alkoholicar, a Majka bolovala od Sifilisa, dok je drugi bio dvocevka.

Da ti docaram, ako si nekada cuo za Septilion to ti je Broj:

Primer: 23+46-est nula iza, jedan se takav Covek rodio, i nikada vise nece biti Rodjen, a njegovo ime je Muhammed a.s.w.s..........da rezimiram, svi ovi tvoji Pedercici padaju u vodu!
" Bilen alemlere rahmettir "

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 14. Februar 2011

Besmislena i bezveze rasprava s obe strane. Bosnjo, nema potrebe da nam nameces svoje stavove...nas vjernike ostavi na miru da uzivamo u nasim vjerskim zabludama i bajkama. Budi malo tolerantan.

BOŠNJO

Početnik

(10)

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 14. Februar 2011

na braniku grada, vehabija 1 klase
samo si sebe iskompromitovo jer veze nemaš ni sa čim kao i tvoje ostale alijice koji vidite historiju tek od 1990te
@Ibn Masud
problem je što VI vehabije namećete svoje stavove, što ste AGRESIVNI
da ste nešto poput jehovinih svjedoka, da se furate sami za ssbe i ne dirate nikog drugog sve bi bilo ok, radite za sebe šta hožete i niko vas ne bi jebavo 1 %
ali vi hoćete da namećete taj extremni arapski islam ostalima, u tome je njihov problem
njima ne odgovara evropski turski, albanski ili bošnjački islam

Social bookmarks