Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Vancouver

Početnik

(10)

• »Vancouver« je zabranjen
  • »Vancouver« je autor ove teme

Datum registracije: 05.03.2007

• Poruku poslati

1

Petak, 20. April 2007

Birati ili biti izabran?

Sta mislite Vi jeli privilegije odabira ekskluzivno pravo musaraca ili je to pak stvar samoupouzdanja, naime nezavnisno od pola ... ili je mozda nesto sasvim trece u pitanju n.p. nasa tradicija koja ne dozvoljava da devojke "startuju" muskarca koji im se dopad ?

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 20. April 2007

E ovako,tema je jako interesantna...
Znamo kakvo je stanje u Sandzaku-muskarci su ti koji po nekom pravilu treba da prvi preuzmu inicijativu... Ali sta ce cura da radi ako joj se mnogo dopada neki muskarac? Opet nisam pristalica toga da cura startuje muskarca,jednostavno,cura je tu eventualno da da neki znak,a ostalo,ako je muskarac zaista muskkarac,onda to treba da realizuje...Ili ako ga ta cura ne privlaci bas,onda joj i ne treba...
Najvise se grozim devojaka koje zovu telefonom,pa glume nesto ne predstavljajuci se...Eh takve su mi se uvek gadile...

Muskarac BIRA, cure cekajte da budete BIRANE...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

3

Petak, 20. April 2007

Citirano

Orginalno od yascool

Muskarac BIRA, cure cekajte da budete BIRANE...

Ovo si mogao mnogo lepse formulisat! Ne ovako provokativno. Ne mogu muskarci da biraju, a cure da cekaju da budu birane , jer sta ako muskarac izabere curu koja ima zero interesa za njega? Znaci, (da ostanemo kod biranja) mora i cura da bira one koji nju izaberu.

Ja sam sa Balkana pa delim misljenje vecine ljudi dole. Slazem se da muskarac treba da preuzme inicijativu, a devojka da signalizira da ili ne.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

4

Petak, 20. April 2007

Najbolji nacin je da izgleda da je on birao, dok je ona signalizacijama dovela do toga. :)

Ali realno gledano, svako bira i bude izabran. Cak i ako tebe neko izabere, ti si ta osoba koja bira da li ce krenuti dalje sa tom osobom ili ne.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 20. April 2007

Mozes birat ceo zivot i na kraju ostat sam!
" Bilen alemlere rahmettir "

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

6

Petak, 20. April 2007

Iako kod nas vlada misljenje da je muskarac taj koji povlaci prvi potez, mislim da to nije u potpunosti ispravno i ne treba biti pravilo. Imamo lijepe primjere Hatidze koja je prva predlozila brak Muhammedu, s.a.v.s., zatim kasnije mnoge zene su, vidjevsi plemenitost nekih ljudi, same predlozile brak, sto, naravno, nimalo nije uticalo na njihovo dostojanstvo. Jos ako uzmemo u obzir da se sve to dogadjalo prije dosta vremena kada su mnoge stvari bile osudjivane, onda nam postaje jasno da u ovom vremenu, kada su barijere izmedju muskaraca i zena u znatnoj mjeri razbijene, to pravilo ne igra bitnu ulogu.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

7

Subota, 21. April 2007

Devojke biraju izmedju onih koji pokazu interesovanje za nju.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 22. April 2007

Sve zavisi..Neko je u poziciji da bira,neko nije.
Najbolje je kad ti se neko svidjat pokazat mu to indirektno i posle cekat da l' ces bit izabran(a)..
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 22. April 2007

Roneldinho, kod nas ima jedan decko i svi znaju da se svidja jednoj devojci ali on to kao nije primetio dok mu nije reko njegov brat. Ta indirektnost nije uvek dobra stvar. :rolleyes: :))
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 22. April 2007

E, vala mu ni brat to nije trebo kazat. Cim nije kadar da sam skonta, Allah selamet :(
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 22. April 2007

Birati ili biti izabran???
Svakako je pozicija onoga koji bira bolja, prije samog cina izbora,od onoga koga izabiramo.
Nakon izbora ta se situacija drasticno mijenja u korist izabranog.Zar vam nasa politicka scena nije najbolji primer za to.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 23. April 2007

Naravno-u smislu ljubavi-nikada ne pokušavam prva,tako mi neki princip ne da i gotovo! :) Mogu se pojest' iznutra ali prva neću poći !
Ako zelim da upoznam neku interesantnu osobu-čisto radi znatiželje onda mi je sasvim normalno povesti neki razgovor inicijativno,ali čak ni u tom slučaju ništa napadno niti direktnije.
Mislim da su muškarci ti koji trebaju biti odvažni i hrabri,i naravno da "odabiraju",to je prosto neki konvencionalni način udvaranja-ne mora to sad da znači da žena nema pravo biranja-ali to ženino biranje treba da dođe nakon odabira nje od strane nekog muškarca,ili više njih...e onda ona može od svih njih vršiti selekciju i tako dalje...

Uh,nadam se da sam jasna :O

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 23. April 2007

Kod mene je situacija malo...komplikovana.Kad mi se neko dopada ja bjezim da se s tom osobom ne sretnem negdje slucajno, a kamo li da se pozdravim ili mu dam do znanja da mi se dopada... ?(

Druzim se samo sa muskarcima koji mi se inace ne dopadaju kao muskarci. o| Cim se s nekim ne druzim, to mu je znak da mi se svidja. :))

A...da ne biram, biram vala...al cekam da onome ko mi se svidja dodje "vahj" pa da skonta da mu se svidjam i da krene prvi, naravno. :rolleyes:

Kuku sto sam komplikovana...! Nikad se udat necu. :))

Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 24. April 2007

Onda ti se ja svidjam,ne druzimo se. :P
Al ja sam ozenjen ,tako da mi je zao. :(
Imam dvoje dece.Jedno starije jedno mladje . :)
DA MOGU...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

15

Utorak, 24. April 2007

Ne svidja mi se Zucky taj princip, a pogotovu stav Altune..
Zucky, mozda on nikad nista ne pokusa i ti nikad ne saznas da li si mogla da budes sa njim?:)
Altuna, pa nisu muskarci vidovnjaci :)
Vise volim da budem odabran nego da biram, tad sam u boljem polozaju, iskreno.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

16

Utorak, 24. April 2007

Roneldinho, kod tebe mi se prvo korisnicko ime ne svidja a za drugo da i ne pricam. 8) Salim se :))

Skoro sam u razgovoru sa svojim kolegom pricala o ovoj temi i on mi je rekao da je do sada imao 4-5 veza i da ni u jednoj on nije bio inicijator vec djevojke. Ja sam ostala zapanjena....nisam znala da to moze tako... ?( al mi je blesavo skroz... :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

17

Utorak, 24. April 2007

I ne treba da ti se svidja korisnicko ime,tebi se svidja nesto drugo kod mene,al necemo o tome. :)
DA MOGU...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

18

Utorak, 24. April 2007

Obrni okreni neko ce nekog izabrat :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

19

Srijeda, 25. April 2007

@Ronaldinho, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

20

Petak, 27. April 2007

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic
Ne svidja mi se Zucky taj princip...
Zucky, mozda on nikad nista ne pokusa i ti nikad ne saznas da li si mogla da budes sa njim?:)

Eeee pa onda mu se nisam ni sviđala dovoljno čim se nije usudio :)

Šta znam...nekako mi je to muški potez brate!
Al' ko zna možda obratim pažnju ubuduće ,kad vidim kako ga je steglo ...nigde momaka-bolje sama da iniciram ha Emire?:)) :))

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Social bookmarks