Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 11. Oktobar 2004

Blam

Blam

U zivotu se svakom desi nesto zbog cega bi najradije covek propao u zemlju zbog stida jer se neprijatne situacije uglavnom dogode u pogresno vreme,kao sto uvek telefon zazvoni kad netreba najvise zbog prisutnih ljudi koji prisustvuju tom "blamu" dobijemo crvenilo u licu. I pored cinjenice da se o losem retko govori i mojim iskustvom da na moje se teme najmanje javlja usudila sam se pokrenuti ovu temu pa makar nedobijanjem odgovora saznala da niste hrabri pricati o vasim greskama ili nespretnostima.

JA SE UVEK ZASRAMIM KAD MI AUTOBUS ILI VOZ ODE ISPRED NOSA OD "HUJE" CAK I POCRVENIM KAD POMISLIM DA SLEDECI DOLAZI TEK ZA 45min.

Da vidim ko je hrabar.....

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja

JA SE UVEK ZASRAMIM KAD MI AUTOBUS ILI VOZ ODE ISPRED NOSA OD "HUJE" CAK I POCRVENIM KAD POMISLIM DA SLEDECI DOLAZI TEK ZA 45min.

Da vidim ko je hrabar.....

:)) :)) :))

E za sve sam cuo da covek moze da se zasrami, al za sram kad neko ne ufati autobus nikad nisam cuo :)) :)) :)) e sahi si hrabra :)

Mene je sram kad se naroljam pa kad pocnem stavsta da pricam :O :O , ali me je samo sram sutra dan, u trenutku dogadjaja me ni hic nije briga :)

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

3

:D :D

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Mene je sram kad se naroljam pa kad pocnem stavsta da pricam :O :O

trebalo bi te biti sram zato sto se "naroljavas" (haha cuj izraza :D ) a ne (samo) zato sto svasta pricas :P

a sto se tice autobusa ... mislim da Arhitetkinja nije mislila na ono kada eto zakasnimo i autobus/voz pobegne... nego bas ono kad se zaletimo da uhvatimo ( trcimo kolko mozemo... ono noge nam toliko brze da ostalim tijelom jedva da ih pratimo :] :D ) i on taman kad si kod vrati, vrata se zatvore o| xx( X( :)

kod autobusa pa i ne desava se toliko cesto, jer vozac inace saceka (jedino ako je ionako iznerviran... pa mu dobro dodje da njegovo neraspolozenje s drugima podijeli :P :D ).. ali voz.... jah... stvarno i ja kod mi pobegne tako... ja odmah :( :O

nesto imam osecaj svi unutar voza mi se smeju :D (ja vidi kompleksa ... ) ... iako ih ni ne pogledam pa da ustanovim nesto tako.. meni se cini.... ?( :D

doduse nije to strasno... tad me nije toliko sram... jest glupa situacija.. ali nisam ni prva ni zadnja (uz to moj voz dolazi svakih 10 min. ;) )

sta me je stvarno stid je kad moram da se smejem tad kad ne bi smela ?(
to mi se vise puta u zivotu desilo.... jah, valja tu ujedat usnu ili stipati sebe da nam ne bi bilo do smijeha :O :D ... nooo ne znam kako je kod vas.. meni to ne pomaze :( ;)

selam alejkum
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 12. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad.

thas me,

kada pogledam ovaj tvoj post onako ovlas prvi zakljucak je da je veoma smijesan. :):):)

:) :) :)) 8) :O :P ;) (o) :)) 8o

8) :O :D

?( :)) 8o

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 12. Oktobar 2004

Ala je ova gerliac posto nesto ljubazan i pristojan :) ali samo prema zenskim clanovima foruma :]

Da ti nije fiklo da se zenis bate ? :D

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Utorak, 12. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa brate, pravo da ti kazem, da mi je fiklo fiklo mi je. :)

Samo ko ce mene ovako mahnita. :)

Jooo, gdje me nadje, sad me je pravo BLAM. :O :D

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

7

Utorak, 19. Oktobar 2004

selam alejkum

...blam ... kad saat vremena cekas red pred studentska pitanja ....i kad dodzes na red vidis da si ustvari zaboravijo Ausweis :) :O ...a pozadi tebe jos citav red studenata :)
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 19. Oktobar 2004

Blam je kad ti Pazarac kaze da se "naroljo", a ti ne znas na koji ti jezik prica. Strasno blamantno. 8)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

9

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad.

thas me,

kada pogledam ovaj tvoj post onako ovlas prvi zakljucak je da je veoma smijesan. :):):)

Allahimanet.

na prvi pogled mozda izgleda smijesno... a kad procitas videces da je zalosno sa kojim "mukama" se ja borim :P xx( :D (salim se... ne bilo vise muke :) )

Selam alejkum
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Naravna stvar, na prvi pogled samo, a kada se procita vidi se da je post i ozbiljan i valjan. Ali eto ja sam zbog prevelikog broja smajlija to napisao. :) Ne zamjeri.

Allahimanet.

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Blam je

kad covek hoce Kafferahm uz Espresso o|
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

12

Ponedjeljak, 21. Februar 2005

Inace smatram jako neodgovornim ljude kojima se desi ovo sto se meni desilo, a sam slucaj smatram ruznim!

Za vreme ispita ...Prvo cujete vibracioni alarm i taman vam prostruji glavom : Koji li je ludak opet zaboravio da iskljuci telefon!
I dalje cujete isti alarm , padne vam na pamet da je to mozda vas telefon, ali pomislite ne mari, TON je ISKLJUCEN, lakne vam i jos niste ni zavrsili zapocetu misao prostorijom se oglasi melodija sa vaseg telefona!!!
o| A vi totalno zateceni zgrabite torbu i od zurbe + blama tek pri trecem pokusaju uspevate da ga iskljucite .
Treba li da napomenem izraz profesoricinog lica u tom trenu i prekoravajuce poglede ostalih studenata uprte u vas ? o|

A mislila sam meni se to nikad ne bi moglo desiti!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

13

Zamislite situaciju: dodjete u restaurant, porucite jelo (nista skupo), pice i fino vam je. Kad pomislite da biste trebali vec ici, najednom vam prodje kroz glavu elektricni udar, zato sto ste se setili da u novcaniku nemate nista... Glupa situacija zar ne? :D

Morao sam da platim kartom tako mali iznos, ali opet bolje, nego da sam morao da perem posudje :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

14

Bio ja u market,napunio korpu i krenuo ka kasi,i reko,hajd da pogledam dal sam pneo pare(1000 din)kad pogledam,ja poneo evre a evre ne primaju ni za zivu glavu(da ne bude zablude,govorim o marketu u Nisu),odmah misle da je neki inspektor me poslao pa da ih 'otkucam'.i tako,ja vratih skoro sve ono iz korpe,a ostali kupci me gledaju i misle da vracam jer nemam para,ja propadoh u zemlju,jedva sam vratio sve na svoje mesto. :O
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

15

Zamislite blama, (ovo gore no u Market), ja u kantini danas te lijepo uzo naku ribu, salatu, zgode, na kasu, kad ono na kartu nema vise para, auuu ja skroz zaboravio a u dzep nemam ni banke .....

Reko ko sad ona krompir da vraca, ko onu ribu da odvaja, ko ona paradajz od krastavice da prebira, a da ne pricam ko ce to ostat gladan.....

Joj covece blama, svi me gledaju, a ja sta cu, lijepo reknem onoj zenici sto me poznaje, teto, napunicu je sutra, a teta ......

.... nema problema :D
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

16

Ma slicna situacija kao Fahro-va,samo sto je kod mene bio malo veci racun i nisam ga platio vec sutra dan,naravno uz baksis.

Lako je kad si stalan gost,ali se izblamiras kad nemas para sasobom t.j zaboravis ih :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

17

Citirano

Orginalno od pink
Inace smatram jako neodgovornim ljude kojima se desi ovo sto se meni desilo, a sam slucaj smatram ruznim!

Za vreme ispita ...Prvo cujete vibracioni alarm i taman vam prostruji glavom : Koji li je ludak opet zaboravio da iskljuci telefon!
I dalje cujete isti alarm , padne vam na pamet da je to mozda vas telefon, ali pomislite ne mari, TON je ISKLJUCEN, lakne vam i jos niste ni zavrsili zapocetu misao prostorijom se oglasi melodija sa vaseg telefona!!!
o| A vi totalno zateceni zgrabite torbu i od zurbe + blama tek pri trecem pokusaju uspevate da ga iskljucite .
Treba li da napomenem izraz profesoricinog lica u tom trenu i prekoravajuce poglede ostalih studenata uprte u vas ? o|

A mislila sam meni se to nikad ne bi moglo desiti!

A meni je bila slicna ko pink sto opisa Samo necu da kazem ko je zvao :O
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 27. Februar 2005

Ne znam je li ovo klasicni blam ili jednostavno bezobrazluk, samo znam da je mene iz cipela (cizama tacnije) izbilo...

Naime, kao i svakog vikenda odem sa svojima u hipermarket da pokupujemo sto nam treba za kucu, standarno. Kontamo gdje cemo, kaze mama hajmo u novi Velpro hipermarket, da vidimo sta ima, nije bas novi, poodavno je otvoren ali mi nismo nikad prije isli pa kao da vidimo. Hajd super.
Ulazimo, sve divno krasno napucano, ogroooomno...ma divota. Provedemo sat i po hodajuci i kupujuci, dodjemo na kasu, zena sve provuce, racun 102 ojra, tata vadi karticu kaze zena: zao mi je ne primamo kartice...
STAA?!?! Toliki trzni centar, ogrooooman, milion kasa, sve svjetski kad pogledas...i NE PRIMAJU KARTICE!!!
Moji se zgledaju, mama za novcanik, 55 eura u novcaniku.. sta sad?
krenem ja malo obilaziti oko onih kasa i onda pitam zenu: sad vi meni recite, eto znam da niste vi licno krivi nije do vas, ali gdje u cijeeeeeeeelom ovom marketu pise da vi ne primate kartice?! Jeste li igdje ikome dali do znanja, gdje je natpis na svakoj kasi, da ljudi znaju?! Kakav vam je ovo nacin?! Jel vi imate ikakvog automata, banke, bilo sta?!
Zena slijeze ramenima, kaze nemamo nama je zao, niste vi ni prvi ni posljednji kojima se ovako desava ali tako je i sta cemo... Eto vi uzmite stvari koje su vam najpotrebnije pa cemo nagoditi na to para sto imate...
Covjece, dovedu te u tako groznu situaciju i izblamiraju te ni krivog ni duznog!
o| o| o|

E pa reko hvala vam lijepa ali ja vise nikad necu ni pomisliti da dodjem ovdje da kupim zvake a ako ovako nastavite onda vam kartice stvarno nece ni trebati jer vam vise niko nece ni kupovati. A vi cete se nahodati vracajuci sve ove stvari jer nam vise ne trebaju, niste jedini u gradu.

Evo jos uvijek ne mogu da dodjem sebi...
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

19

@orange: verujem da ova situacija moze i te kako da iznervira i da naljuti... dogodilo se meni nesto slicno u hypermarketu Makro (u Nemackoj Metro) i jos nekoliko puta u Nemackoj, jer tamo na mnogo mesta mozes platiti samo tom njihovom ludom EC-Karte X(

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

20

sori za off ali ne mogu da odolim a da ne pitam: Fahro, je li ovo tvoje bebche ovako medeno na slici?

Ako jeste, zavidim ti :D ;)
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Social bookmarks