Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

61

Petak, 03. Septembar 2004

Novi Pazar -- Koalicija Lista za Sandžak kandidovace za predsednika opštine Novi Pazar svoga predsednika Sulejmana Ugljanina.

To je u cetvrtak saopštio portparol koalicije Fikret Nikšic: “Na prijedlog ogranaka stranaka, clanica Koalicije Lista za Sandžak, nacionalnih institucija i više nevladinih organizacija, ocekivanja javnog mnjenja, Predsedništvo Koalicije Lista za Sandžak, donijelo je na današnjoj sjednici odluku da kandiduje doktora Sulejmana Ugljanina za predsjednika opštine Novi Pazar”, kazao je Nikšic.

• »MADE IN SANJAK« je muško

Datum registracije: 16.06.2004

• Poruku poslati

62

Ovu vijest sam primio sa dosta rezervi!

Zar Bošnjačko nacionalno vijeće Sandžaka treba da spadne na grane jedne opštine!

Da nije žalosno bilo bi smiješno!

"Licite na narod iz koga potjecete. Potrudite se da licite na taj narod. Taj narod nesto voli, a nesto ne voli. Volite ono sto on voli, ne volite ono sto on ne voli, pa cete liciti na taj narod. Taj narod je hrabar. Taj narod je pametan. Ne treba vas biti sramota da licite na taj narod, pa makar dijelili s njime, mozda, i neke mahane. Jer, nije nas narod savrsen, jer nema savrsenog. Ali ne treba bjezati od toga. Licite na taj narod."
...Jos da citiram svog omiljenog pjesnika:
'Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo!"

12.1.1994. (Alija Izetbegovic)

"Uvjeren sam da ce se BiH, da odmah definisem sta, postepeno ocuvati, opstati i postati normalna drzava. Uvjeren sam u tu stvar. Ne bih mogao prognozirati kad ce to da bude, ali historija tece prilicno brzo na ovim prostorima, pa ce mozda biti brze nego sto mi i ocekujemo." Alija Izetbegovic

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

63

Esselamu alejkum

Danas bješe miting SDA. U svom starom maniru – koliko glava toliko zastava, behoše ispunili plato ispred opštine do posljednjeg mjesta. Sa druge strane ulice se još i moglo sjedit. Promovišu svoga kandidata, ni manje ni više nego Sulja. Ovi izbori su ih baš zabrinuli, te su se evo odlučili na ovako drastične korake. Sad i da pobjede neće mi biti žao, jer jedan od dva hajira će se, inšaallah, desit: ili će izgubiti izbore, ili će se konačno razbiti ona fama kako je Suljo mnogo pošten čovjek, ali su oko njega ljudi koji nešto rade bez njegova znanja. Možemo mi pričat o njemu šta hoćemo, ali on nije glup. Ovolike godine zavoditi narod ne može budala, već je on vrlo pametan čovjek i sigurno je znao, u najmanju ruku šta se radi i to odobravao, a još je vjerovatnije da je imao udjela u svemu tome.
No da se vratimo ovom mitingu. Ova "muslimanska" stranka održa miting u petak kad mu vrijeme nije. Nego da baš ne donosimo brzopleto zaključke, možda su ljudi klanjali džumu u kolima, hutbu jesu slušali ispred opštine – to znamo. Pa možda su i neki spojili džumu sa ikindijom te sve ujedno.
Behoše predstavili i svoj kodeks predizbornog ponašanja. Kažu "mi se nećemo baviti tuđim mahanama, već samo svojim kvalitetima". Ništa novo, pa i do sada smo non-stop slušali one njihove "Mašala nam bilo što smo dobri" ili "Fala našoj koaliciji, centar Pazara asfaltiran" ili "Šućur ovome narodu za nas, evo dadosmo him i ove Lučne zgrade".
A koliko će izdržat da se ne bave tuđim mahanama vidjet ćemo.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Askerr

Početnik

(10)

• »Askerr« je muško
  • »Askerr« je zabranjen

Datum registracije: 03.09.2004

• Poruku poslati

64

Pozdrav!

I ti mi neki Sandzacki sin?, Sta si se prepo bolan, ovi Sinovi se neprepadaju tako lahko!

Zaista ljudi, ko sto neko na ovoj temi vec rece, SDA krece na izbore! I to nikad svecanije.

Za informaciju, nije bio nikakav mitig, nego se gradjani Pazara skupili da pozdrave predaju kandidature novog predsjednika Opstine Pazar Insallah i to zaista na samo nama svojstven i dostojanstven nacin.

SDA niko nece pobjediti nas!
PORUKA SEBI
Ostani uspravan!
Kako ceš pognuti glavu ispod zvijezda?
Kojim god putem da kreneš na kraju te ceka smrt i sve se završava poropašću i ti ceš umrijeti i ovaj svijet ce umrijeti!
Zato ostani uspravan!
Rahmetli Predsjednik Alija Izetbegovic 10.10.2003.

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

Datum registracije: 09.09.2003

• Poruku poslati

65

Eselamu alejkum

Nisam u N. Pazaru bio da vidim to predavanje kandidature. Baš mi je žao. Ali šta da se radi.
No, iz svih ovih dana se moglo zaključiti i sa ovim zadnjim danom predaje kandidature da u SDA koaliciji se dosta kalkulisalo ko bi mogao da se kandiduje za gradonačelnika. I eto. Gospodin Sulejman Ugljanin se i kandidovao da pobedi, jer ta koalicija i nema nikog drugog ko bi mogao da odnese pobedu. Jedino to može Suljo. Ama, niko više. I oni to znaju.
Ostaje samo vidimo ko će da pobedi na tim izborima. I tada će se videti ko je gde i ko je koliko "jak" u Sandžaku. Do tada ne treba komentarisati ništa više.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

66

Subota, 04. Septembar 2004

Esselamu alejkum

Askeru, što sam ti vidio nick znao sam gdje si. Pa samo vi maštate o ovim "borbenim" i "moćnim" nickovima.

Citirano

Za informaciju, nije bio nikakav mitig, nego se gradjani Pazara skupili

Ne znam da li znaš doke se prostiru granice Pazara, ali Tutin, Delimeđe, Sjenica itd. nije Pazar. Pazaraca je bilo najmanje.

Ne čudi me da se ti nisi prepao, štaviše to mi je sasvim logično. Pa neće oni vama govoriti o poštenju, pravdi i uopšte neće se pozivati na vaš razum, već će, kao što se i vidi, igrati na kartu emocija, kao što rekoše neki "kad čujem onu pjesmu SDA suze mi krenu", ili na kartu snage tj. umišljenosti o snazi koju kukavice i inače nose...

To je uostalom i najveća razlika između pristalica SDA i pristalica normalnih stranaka. Ovi prvi kažu "Ada za Sulja zainat", dok drugi govore "Sad mi je JASNO zašto NE za njega."
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

67

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Citirano

Sandzacki sin
Ne znam da li znaš doke se prostiru granice Pazara, ali Tutin, Delimeđe, Sjenica itd. nije Pazar. Pazaraca je bilo najmanje.

Sta je misevi malo vam je prpa kad vidjeste onu masu ispred Beledije, pa pokusavate da minimizirate skup.
Mandat je 5 (pet) godina a za tih 5 godina svi vi ce te konacno vec jednom da odete u kanalizaciju sandzacke istorije.

Selam Alejkum...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

68

Svi mi...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

69

Mantat predsednika opstine (ne gradonacelnika jer Novi Pazar nema status grada) traje cetiri godine, te ipak mislim da nece biti vremena da ikoga posaljete u "kanalizaciju istorije". S druge strane u tu istu "kanalizaciju" mogu da odu samo oni koji su se oprobali kao funkcioneri, pa ti sad vidi gde si smestio svoje nadredjene.

I dokle cemo svi koji Sulju ne celivamo skute da budemo izdajnici, nevernici, prodane duse...??? Ohladite malo glave i pazite sta pricate...
Sit Hungry Doesn't Believe

Askerr

Početnik

(10)

• »Askerr« je muško
  • »Askerr« je zabranjen

Datum registracije: 03.09.2004

• Poruku poslati

70

Citirano

Askeru, što sam ti vidio nick znao sam gdje si.

E nek si i to sazno pa kud puklo da pukne!
E jes nam ti pametan, de!

Opet ti ponavljam nemoj se bojta covjece, prikoci malo, ohladi de!
Tek je SDA objavila pocetak kampanje vidjet cemo koliko je i dali je bilo tako ko sto ti kazes tamo negdje pri karaju kampanje kad ce sigurno bit zavrsna konvencija. Polahko de udahni pa se pripremi, valjat ce ti.

A sto se tice tog o umisljenosti, ah jesi me plaho nasmijao, e bas ti hvala, unas se kaze: ko o cemu ono k.... o postenju! a takvi ste vi! Vlaski ulizice deskicmenjaci najnizeg reda i dup* prodavaci za sitne pare. Zaista mi je drago sto imas tako misljenje, nedolicno nekog ko nosi ljudski lik!

Znas i poslije svega mi je zaista drago sto nisam pristalica kako kazes "normalnih stranaka", sta vise nemogu sakrit svoje zadovoljstvo te cu ponovo zapjevat!

SDA NIKO NECE POBJEDITI NAS!

PORUKA SEBI
Ostani uspravan!
Kako ceš pognuti glavu ispod zvijezda?
Kojim god putem da kreneš na kraju te ceka smrt i sve se završava poropašću i ti ceš umrijeti i ovaj svijet ce umrijeti!
Zato ostani uspravan!
Rahmetli Predsjednik Alija Izetbegovic 10.10.2003.

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

71

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Citirano

And_U_Price
Mantat predsednika opstine (ne gradonacelnika jer Novi Pazar nema status grada) traje cetiri godine, te ipak mislim da nece biti vremena da ikoga posaljete u "kanalizaciju istorije". S druge strane u tu istu "kanalizaciju" mogu da odu samo oni koji su se oprobali kao funkcioneri, pa ti sad vidi gde si smestio svoje nadredjene.

I dokle cemo svi koji Sulju ne celivamo skute da budemo izdajnici, nevernici, prodane duse...??? Ohladite malo glave i pazite sta pricate...

Opa buraz rekli ste da cete voditi fer i mirnu kampanju smiri se bice jos izbora a ti se spremi za slavlje tamo neke 2098 ima vremena samo polahko i nemoj se ljutit' brate slatki.

GOVORI TIHO I VODI PSA SA SOBOM

xhaki

Učenik

(10)

• »xhaki« je muško

Datum registracije: 23.11.2003

• Poruku poslati

72

Za Djordja,

Svi mi...

Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju

Otvoreni Forum - Novi Pazar » Drustvo » [U]Politika[/U] » Bliže se LOKALNI IZBORI!!! »

-E pa Djole budi dosledniji...mala primedba ;) ...nema ljutish ;) ...do sada si se dobro drzao,stvarno...i opet nema ljutish,ha? ;)

-A vi ostali neznam sta se "palite" ,ni jedni ni drugi nezasluzuju da se vi tu nesto oko njih "koljete"(za ove novonastale stranke nemogu jos nista da kazem,njih cemo tek videti bilo kao poziciju ili opoziciju) jer mislim da ce prava generacija sandzackih politicara tek doci posle jedno 2 ili 3 ciklusa izbora,i to je neminovno.A to isto vazi i za Srbiju,i gotovo da sam ubedjen u to(mada se u Srbiji nikad nista nezna).
p.s.Svaka cast nekim vodecim strankama(koji su bile vise neki narodni pokret,nego'li stranke) za neke stare zasluge,ali je sigurno da buducnost pripada nekim novim ljudima i novim strankama.

premijer

Početnik

(10)

• »premijer« je muško
  • »premijer« je zabranjen

Datum registracije: 03.03.2004

• Poruku poslati

73

CINJENICA JE DA JE KANDIDATURA SULEJMANA UGLJANINA UOZBILJILA SITUACIJU! ALI STO SED TICE REZULTATA MOGU RECI DA CE PO MENI BITI GUSTO I DA NE BI TREBALO PREVESE R5ANITI SA PROGNOZAMA,PROSLAVAMA I SLICNO! IZVESNO JE DA CVE DOCI DO DRUGOG KRUGA I KO CE SE U NJEMU NACI! ALI SETIMO SE PREDSEDNICKIH IZBORA KADA SU NAJJACEG U PRVOM KRUGU PORAZILI OSTALI DAJUCI BORISU TADICU PODRSKU U DRUGOM KRUGU! TESKO JE PRECIZNIJE RECI ISTA OSIM DA NECE BITI LAKO NI ZA KOGA DA DODJE DO MESTA PREDSEDNIKA OPSTINE A POGOTOVU CE BITI TESKO FORMIRATI GRADSKU VLADU!

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

74

Citirano

Ova "muslimanska" stranka održa miting u petak kad mu vrijeme nije. Nego da baš ne donosimo brzopleto zaključke, možda su ljudi klanjali džumu u kolima, hutbu jesu slušali ispred opštine – to znamo. Pa možda su i neki spojili džumu sa ikindijom te sve ujedno.

Da ti se Allah smiluje, kad ti sudis o tome ko je klanjao i kako, i kad mislis da mozes da sudis o tome. Sta je tebe briga jesam li ja klanjao, i ne klanjam zbog tebe ili tebi slicnih nego zbog sebe. Da vas nije uhvatila panika mozda, pa ste poceli na sve moguce nacine da se branite, pa ste spali i na te grane da pricate ko je kakav musliman, nije te ni stid.

Svako ce glsati za koga hoce, ja znam za koga cu uvijek glasati, a to zna i mnogo drugih ljudi, koliko mnogo vidjecemo na izborima. Inshallah vjerujemo u pobjedu, a kako Allah da.
Onakav skup koji je nastao za samo pola sata, vi nikada dozivjet necete.
Cafe Sanjak, the only solution

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

75

Nedjelja, 05. Septembar 2004

Esselamu alejkum

Citirano

Sta je misevi malo vam je prpa kad vidjeste onu masu ispred Beledije, pa pokusavate da minimizirate skup.
Mandat je 5 (pet) godina a za tih 5 godina svi vi ce te konacno vec jednom da odete u kanalizaciju sandzacke istorije.

Paša naopako si okrenuo stvari. Nisu se miševi poplašili od mase već je masa miševima dala krila. A što se tiče kanalizacije ni najmanje se ne brinem. Ako SDA izgubi otići će u kanalizaciju historije, a ako oni kojim čudom pobjede kanalizacija neće funkcionisati, tako da niko i ništa kroz nju neće proći.

Askeru

Citirano

E nek si i to sazno pa kud puklo da pukne!

Pomiješao si vremena, ili reci kud puklo da puklo, ili kud pukne da pukne. Teško li je vas SDA-ovce naučit gramatici.

Citirano

A sto se tice tog o umisljenosti, ah jesi me plaho nasmijao, e bas ti hvala, unas se kaze: ko o cemu ono k.... o postenju! a takvi ste vi! Vlaski ulizice deskicmenjaci najnizeg reda i dup* prodavaci za sitne pare. Zaista mi je drago sto imas tako misljenje, nedolicno nekog ko nosi ljudski lik!

Znaš li ti šta je to vinkla? Ako ne znaš raspitaj se malo, a znaj da ti nisi u vinklu! Al jedno moram da te pitam: Dali ti stvarno znaš sve redove beskičmenjaka ili se samo foliraš.

Citirano

Znas i poslije svega mi je zaista drago sto nisam pristalica kako kazes "normalnih stranaka", sta vise nemogu sakrit svoje zadovoljstvo te cu ponovo zapjevat!

SDA NIKO NECE POBJEDITI NAS!

Svaka ptica svoje jato traži. Tako i ti ne možeš zajedno sa normalnima. I nemoj, jadan krit zadovoljstvo. Tako je jedan prije tebe krio zadovoljstvo pa je puko, nekoliko kilometara oko sebe pustoš je napravio. Nemoj jadan no ga pokaži neka svi vide koliko si ti zadovoljan i neka ti zavide što tako mudro mozak čuvaš za stare dane, a sad ti i ne treba, jer druga glava za tebe razmišlja. Bravo Askeru imaš moju podršku samo nastavi.

Citirano

Da ti se Allah smiluje, kad ti sudis o tome ko je klanjao i kako, i kad mislis da mozes da sudis o tome. Sta je tebe briga jesam li ja klanjao, i ne klanjam zbog tebe ili tebi slicnih nego zbog sebe. Da vas nije uhvatila panika mozda, pa ste poceli na sve moguce nacine da se branite, pa ste spali i na te grane da pricate ko je kakav musliman, nije te ni stid.

Gilipteru, sudim po onome šta vidim. Vidio sam gdje su bili kad sam na džumu krenuo, i vidio sam gdje su bili kad sam se sa nje vratio, a i čuo sam šta su radili dok sam na džumu bio. Ne znam da li si ti klanjao ili ne, al me baš zanima, te nam reci ako ti hatar nije. Što se tiče priča ko je kakav musliman, duple standarde koristiš moj gilipteru. Nije ti smetala ta priča kada je bila obrnuta, tj. kada se pričalo ko je dobar musliman i ko vodi muslimansku stranku, a sada kada te iste muslimančine naprave miting u sred džume onda svako neka gleda svoja posla. Pa i da bude tako, i da ja gledam svoja posla, opet su moja posla kada ludaci vrište i ne silaze sa sirene svojih automobila, zaglušujući i ezane i hutbe. To su moja posla burazere. Koga tu treba da je stid. Vaši aršini po kojima sudite su jadni. Ako je djelo SDA dobro je, a ako nije izdaja je, kratko i jasno. I za šta sad tu, koji matrak, služi mozak???

Citirano

Onakav skup koji je nastao za samo pola sata, vi nikada dozivjet necete.

Nemoj meni te fore. Iz ovoga sam grada i znam sve šta su radili i kakvim trikovima se služe. Skup nije nastao za pola sata, već je planiran danima i danima. Pa i kada nisu uspjeli organizovati masu u Pazaru posegli su za svima koji su uz njih u cijelom Sandžaku. I ono je bio maksimum koji su uspjeli da mobilišu.
Takav skup možda tebi djeluje impresivno, ali normalni ljudi znaju razlikovati politiku od fudbalske utakmice.

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško

• Poruku poslati

76

Citirano

Gilipteru, sudim po onome šta vidim. Vidio sam gdje su bili kad sam na džumu krenuo, i vidio sam gdje su bili kad sam se sa nje vratio, a i čuo sam šta su radili dok sam na džumu bio.

Ja ne znam kako si onda klanjao kad si slusao sta se radi napolju, koliko ja znam, kada klanjas ne smijes da obracas paznju na okolinu, a ti si izgleda vise slusao sta se radi po polju nego sto si pazio na namaz.
Toliko od mene.
A sto se tice vas i vase stranke, vi nikada necete biti pomenuti u istoriji, sem kao ljudi koji su pokusavali da uniste SDA.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

77

Citirano

Orginalno od Giljipter
Ja ne znam kako si onda klanjao kad si slusao sta se radi napolju, koliko ja znam, kada klanjas ne smijes da obracas paznju na okolinu, a ti si izgleda vise slusao sta se radi po polju nego sto si pazio na namaz.
Toliko od mene.
A sto se tice vas i vase stranke, vi nikada necete biti pomenuti u istoriji, sem kao ljudi koji su pokusavali da uniste SDA.

Esselamu alejkum

Oho Giljipteru ti to nas učiš namazu? Samo nastavi, uvijek nam treba korisnoga znanja, i ako je stvarno korisno nije bitno od koga je. No ne reče nam jesi li ti klanjao džumu. Ako nećeš da odgovoriš, barem reci da nećeš.
A što se tiče historije, vidim da, kako vam se bliži kraj, mnogo više brinete o svome mjestu u njoj. Pa nek i nas zabilježi kao one koji su uništili SDA, ne bunim se.

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško

• Poruku poslati

78

Mislim da ovde nije pitanje moj namaz i moja dzuma, ne klanjam zbog tebe niti radi tebe i ne namjeravam se tebi objasnjavat. Shvatio sam kakav si covjek iz tvojih postova, tako da vise ne zelim raspravu sa tobom.

Ma bre svi iz opozicije su toliko niski da je to nemoguce. Kako ih nije stid, idu sa jedinstvom po Bosni i traze ljude koji ce da govore loshe o Sulejmanu Ugljaninu, pa sta je bilo prije, stam vas bilo, zasto se vi niste organizovali sami. zasto se vas predsjednik nije ponudio da povede narod. Nije vas ni stid, svi ste placenici, i jedni bezobraznici i za ove ovakve lazi koje plasirate radi vlasti svi cete inshallah odgovarat.
Sram vas bilo, ovo na svijetu video nisam, sto se ranije niste setili ovoga, nego sada kada ste se uplasili od zestokog gubitka na izborima, vise ni ne birate sredstva...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

79

Citirano

Orginalno od Giljipter
zasto se vas predsjednik nije ponudio da povede narod

Giljipteru, cini mi se da imas selektivno pamcenje (a nije ni cudo). Kolko ja znam, bas taj njihov presednik je jedini koji je ostao da vodi narod, onda kad su se svi ostali razbezali po svijetu.
malo za promenu

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

80

Narodu treba hleba i igara...

...davno rekose Latini (ili Grci nisam siguran). Sinoc je gospodin "Doktor" sa svojom svitom dolazio u Tutin. Prvo ovi nasi tutinci organizovali "fudbalski turnir" (umalo se ne pobise izmedju sebe) u cast dolaska svog shefa koalicije, kandidata za gradonacelnika Pazara i predsjednika BNVSCG (i tako dalje i tako dalje...). Shef isprica kako mu je "drago sto je omladina prepoznala pravi put" i kako mu je jos draze sto "omladina voli da igra fudbal". Izredjase se potom Bajro, Shemko i ostala sabraca. Doktor je jednom svojom recenicom izazvao smijeh cak i svojih pristalica "zamolio bih ove iz Regionalne televizije da prenesu makar dio ove atmosfere koja je priredjena veceras ovdje u Tutinu" (Vrlo cinicno i smijesno - dokttor "moli" svoje podanike). Posle tolike propagande pozvase nas na "malu zakusku" u oronulom Domu kulture.

I eto nas na pocetak price ... NARODU TREBA HLEBA I IGARA.... To su tutinci sinoc imali !!!

Saznao sam... "Narodu treba hleba i igara" - Cezar

[SIZE=1]TUTINAC- vređanje javnih ličnosti nije dozvoljeni vid komuniciranja na ovom forumu, tako da sam bio prinuđen da izraz koji si ti koristio zamenim izrazom "doktor" i na taj način editujem tvoj post. S obzirom da se radi o novom članu, za sada samo usmena opomena a u buduće... [/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Social bookmarks