Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 02. Decembar 2002

Jos jednom da napomenem, nije ovo mesto a ni tema da se svako pojedinacno izjasnjava za koga ce da glasa!!!
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

22

Ponedjeljak, 02. Decembar 2002

Citirano

Orginalno od Birdum-Bardum
Selam alejkum Boshnjaci. Shto se mene tiche ja bih najvishe volio da pobjedi Vojislav Sheshelj na izborima, jer je to veoma interesantan chovjek ima raznih ideja. Oshtrouman je, voli svoju naciju, nije mnogo zaprljan shto se tiche novca i to. Po mojem mishljenju on je jedini koji je ostao da valja od srpskih politichara. Eto tako. Allahimanet

Hajde, hajde, pa da zajedno bežimo iz Srbije.

Iz ekonomskih razloga, naravno...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

23

Srijeda, 04. Decembar 2002

Super su kandidati, sva trojica.

Ranije sam se izjasnio koga simpatisem, jedino je bitno da narod izadje u sto vecem broju da glasa.

Mislim da bi i Labusovi glasaci trebalo da glasaju za Voju.
Bananaman3 je dodao/la ovu sliku:
  • vk.jpg

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 04. Decembar 2002

Politicka propaganda nije dozvoljena na forumu (statut).
To je i razlog za opomenu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

25

Četvrtak, 12. Februar 2004

Svide mi se naslov ove teme.. jer izgleda novi izbori se opet blize :D. Malo je neopravdano zatovrena tema oko izbora aktuelnih, jer ipak su jos uvek aktuelni, tj farsa oko istih nije zavrsena. No, tome su doprineli diskutanti sami..

Evo jedne zanimljive vesti vezane za formiranje izborne liste poslanika za parlament drzavne zajednice:

"Republička izborna komisija je potvrdila zbirnu izbornu listu poslanika za parlament državne zajednice, a u četvrtak će posle izbora verifikovati mandate novoizabranih poslanika. Od poznatijih imena radikalske boje braniće u parlamentu državne zajednice Toma Nikolić, Maja Gojković, Dragan Todorović, Lazar Marjanski... Iz DSS: Dragan Jočić, Aleksandar Popović, Sanda Rašković-Ivić, Zoran Šami... iz DS: LJiljana Lučić, Đorđe Đukić, Aleksandar Prodanović, Dragoljub Mićunović... iz G 17 plus: Zoran Subotički, Todor Kuzmančević, slikar Mehmed Slezović, Jan Husarik... iz SPO - NS: Ninoslav Stojadinović, Bojana Ristić, a iz SPS u parlament državne zajednice idu Dušan Bajatović, Slavica Đukić Dejanović, Milutin Mrkonjić, Veljko Odalović, Branko Ružić..."

Zanimljivo zbog imena koje sam boldovao..

mogu ja da se potpisem i bolje...

26

Srijeda, 14. April 2004

Blize se predsednicki izbori.... Nekako citam stalno domace online novine i nemogu da se nacudim idiotizmu koji vlada na nasoj politickoj sceni. Da ne konkretizujem nista samo cu reci da sadasnja vlada mi je smesnija (citaj gluplja), i deluje opasnija, od one nekadasnje SLobove.... Slobo je makar napravio masineriju za ono sto radi.. radio je lose ali po dobrom sablonu.. a ovo je sad.... Kud ide svet??? Kako narod dopusta da ga budale vode?( Ista stvar i sa Bushom... toliko glupo a toliko energicno...) da nije tuzno, opet bih rekao da je smesno... Ali radi se o zemlji mojoj, u kojoj zive svi moji, i zaista mi je zao...

Eto i Velja Ilic hoce da se kandiduje... porasli mu apetiti.. Hoce da dograbi podrsku vladajuce koalicije.. neka vrsta ucene verovatno.. jer ce morati da ga podrze. Ucenjuje sps pa moze i on.. al i nisu to neke ucene.. Sps im je ionako srodna stranka.. isto oni rade. i Tadic ce sam, pa ako iz vladajuce koalicije jos jednog kandiduju, Nikolic sigurno trijumfuje... Zato se Velja zaleteo da ugrabi sansu... A g17 je sad se zalepio sa njima tako da ne znam ima li snage da se odlepi.... Velja predsdnik??? Pateticno je to.. Kandiduje se covek za kojeg ne bi glasao niko van njegove opstine. Vise razumem i onog Traktorasa njego njega..

Sve je stvarno zalosno... i neobavesteni ce na kraju nesto opet da smisli da zasoli narodu pamet kako to narod voli da cuje...... E jadna zemlja...

Sto rece jedna sa B92 tamo u komentarima: da prokomentarisem dok jos uvek smem!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

27

Srijeda, 14. April 2004

Ovakva Srbija (sa ovakvom vladom) nema perspektivu, a sve iluzije o modernoj, evropskoj, ekonomski jakoj, razvijenoj, multietnickoj, gradjanskoj...Srbiji rasprsene su ubistvom Djindjica. Dok ne dodje novi Djindjic ja prelazim u apstinente!!! Nekad sam sa velikom paznjom pratio politicka desavanja u Srbiji. Ustvari to je bilo do pslednjih parlamentarnih izbora, ali od tada sam definitivno shvatio da se ovaj narod (mislim na sve zajedno) nikada nece opametiti. Stoga sam odlucio da ne gubim vise vrijeme na tome, kao sto sam nekad' radio (pratio rezultate do 3 ujutru pa sutra ne odem na fax) i prepustim "pametnim" politicarima da nas gurnu u ambis na ciju su nas ivicu doveli svojim "postenjem"!

I jos nesto, ako nekome nije tesko neka napise bar imena te trojice kandidata, cisto da se iformisem...mozda bude pitanje u nekom kvizu !!!
Sit Hungry Doesn't Believe

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

28

Srijeda, 14. April 2004

SVE U SVEMU LIJEPO JE DA PROBAMO I OVE RADIKALE, NE RADE SVE KO ŠTO SU PRIČALI, ALI NISU NI ONI VUKOVI ŠTO HTJEDOŠE SVE ŽIVO DA KOLJU. MISLIM DA NAM GORE MOŽE BITI, ALI DAKO ČEMO SE OPAMETITI I STAVITI KAPU NA KOLJENO.
ŠTO REČE PRIJE NEKI DAN NA JEDINSTVU NEKI STARAC U ANKETI:" ADA SINKO GORE NIJE BILO NI POD TITOM". o|

• »MaLjI_LjEpOtAn« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

29

Subota, 17. April 2004

:D ja bi da se umesam u ovu temu zaokruzicu broj 5 DS Boris Tadic ;) jer je on janbolji za muslimane.
Sandzak spaja,ne razdvaja (o)

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

30

Subota, 17. April 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi....

Blize se predsjednicki izbori i glavna trka ce se voditi izmedju trojice kandidata i to SRS Tomislav Nikolic, DS Boris Tadic i DSS, G17+, SPO-NS Marsicanin... Gledajuci situaciju u Sandzaku i raspololzenje politicara i naroda ova trojica ce odnijeti najveci dio kolaca.... Sandzacki Srbi ce definitivno podrzati Tomu Nikolica (Sve drugo bi po meni bilo nemoguce) SDA ce najvjerovatnije pozvati da se glasa Boris Tadic (Obzirom da postoji koalicija sa dvije clanice Liste za Sandzak) Dok ce Marsicanin najvjerovatnije (misljenje moje malenkosti) dobiti podrsku pristalica Rasima Ljajica (Obzirom da su u nekoj vrsti koalicije sa DSS-om i da ce Ljajic morati da vrati dug koji je vezan za ostavljanje na mjesto Saveznog ministra.)
Sta vi mislite o tome...

Es selamu alejkum.....

31

Subota, 24. April 2004

Predsednicki kandidat radikala Tomislav Nikolic kampanju je fakticki poceo posetom beogradskoj Bajrakli džamiji i poklanjanjem dva kompjutera Islamskoj zajednici. To je izazvalo dosta reakcija medu muslimanima, a posebno medu Bošnjacima u Novom Pazaru. Potpredsednik Mešihata Islamske zajednice Sandžaka - Mevlud Dudic kaže da je ta poseta, za pocetak, jedan dobar signal: "Naravno, mi pozdravljamo svaki zaokret koji se cini prema muslimanima. U tom smislu smatramo da i oni cine taj zaokret jer nema drugog izlaza. Radovalo bi nas da i sve druge strukture u vlasti i državi naprave zaokret kada su u pitanju muslimani, kako bi se pocelo sa rešavanjem problema sa kojima se susrecu muslimani. Problema je mnogo i mislim da je vreme da se oni pocnu rešavati. Nadamo se da ce i radikali i svi ostali shvatiti da problema ima i da ih treba rešavati."

Koordinator nevladine organizacije Urban In, Aida Corovic, posetu Nikolica Bajrakli džamiji ocenjuje kao dobar marketinški potez: "Mislim da tu nekakvog velikog suštinskog pomaka nema, osim što je to, da kažem, oblacenje, štirkanje spolja. Sumnjam da ce baš radikali tako radikalno, tako suštinski nešto da promene u svom stavu - to je, kako da kažem, više oblacenje u demokratsko ruho. To može da bude – necemo, sad, prosto Turke da diramo, nego ce nam možda zatrebati za neku drugu, bolju priliku." (B92)

Kao gest naravno cu da pohvalim... Daj Boze da sto vise ljudi (sa svih strana.. i u celom svetu) radi sta je korisno i ispravno da se radi, pa makar i zbog marketniske kampanje (dok ne skonta da je to ono sto je sustinski ispravno). Samo bih da podvucem cinjenicu da je SRS uposlila marketing ageniciju koja je vodila kampanju Bushu u americi... I savete skupo placaju.. Naravno da ne mogu jeftino da prodju (kod naroda), al marketinski potezi/saveti vec su poceli da pucaju... E sad kom je hteo da se u boljem ruhu predstavi pitanje je sad.. /najbolje je bilo da sam vijest samo preneo bez ikakvih komentara..

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Srijeda, 05. Maj 2004

Selam alejkum Dobri Ljudi...

A Bogoljub Karic???!!!

Frajer nije normalan... Gori je od Velje.

premijer

Početnik

(10)

• »premijer« je muško
  • »premijer« je zabranjen

Datum registracije: 03.03.2004

• Poruku poslati

33

Nedjelja, 16. Maj 2004

nama je dosta onih koji hoce da budu gazde. treba nam neko ko ce da radi za narod a ne samo za sebe i svoje kumove. ako je ovo demokratija ja je ne zelim ovakvu: ne zelim da neke minijaturne stranke formiraju vlada a da najveci predstavnik naroda ostane opozicija. narod srbije ne sme da bude opozicija. da narod bude vlast REAlLNO Toma Nikolic za predsednika. da svi imamo ista prava i da se postuje nasa volja ma kakva ona bila jer radikali priznaju i poraze a ne kao ove demokrate.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

34

Petak, 21. Maj 2004

Citirano

originalno od PREMIJER
da narod bude vlast REAlLNO Toma Nikolic za predsednika. da svi imamo ista prava i da se postuje nasa volja ma kakva ona bila jer radikali priznaju i poraze a ne kao ove demokrate.

[SIZE=4]M R SH!!!!![/SIZE]
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

35

Petak, 21. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Bananaman3
Super su kandidati, sva trojica.

Ranije sam se izjasnio koga simpatisem, jedino je bitno da narod izadje u sto vecem broju da glasa.

Mislim da bi i Labusovi glasaci trebalo da glasaju za Voju.
Jer kad erik pojede bananu desava se nevjerojatna promjena ... Erik ako ovako nastavi tesko da ce moci da i dalje propagira na ovakvom mestu svoje predsednicke kandidate :) i tako :)
a da i micemo da glasamo :) al se nama zna za koga,ne moramo da stavljamo slike... :)
rifche_golup je dodao/la ovu sliku:
  • bananas.jpg
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

36

Petak, 21. Maj 2004

Gledam nešto i čudim se... otkud sad pa to da nekom pade na pamet da sad citira nešto što je postovano :

04.12.2002, 13:17

Rifko tebi zgleda neobično bez Bananaman-a
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

37

Petak, 21. Maj 2004

Citirano

Orginalno od sans
04.12.2002, 13:17

Nije, nije, nego nije jutros navio kalendar :)

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

38

Subota, 22. Maj 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Bogoljub Karic je danas u Pazaru.

stvarno je "najprvi" sarlatan

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

39

Subota, 22. Maj 2004

Daj bre

Daj momci sta se zamlacujete najbolje resenje je bojkot izbora jer nijedan kandidat nece doneti dobro Sandzackom narodu i muslimanima u sandzaku... o|

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

40

Subota, 22. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Bananaman3
Evo clanka iz NIN-a o tome kako glasaju manjine.

Svi kao jedan - samo klinkni xx(

Odlomak: Stoga je Labus u prvom krugu septembarskih izbora uz obaveznu natpolovičnu izlaznost uspeo da u Novom Pazaru dobije 75 odsto glasova, Tutinu 92, Sjenici 68....

P.S. Administratoru - Salio sam se kad sam rekao za koga cu da glasam - glasanje je tajno

aha Ja mislim da bi trebalo glasat za Bogoljub Karicjer svaka razvijena drzava njojzi je presednik neki biznismen a Bogoljub Karic je veoma jak Biznismen

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks