Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

101

Petak, 11. Juni 2004

Djordjerd-e,

Otkud ti u ovoj temi ???? 8)
Odrekni se potpisa !
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

102

Petak, 11. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Tulumba4All
Djordjerd-e,

Otkud ti u ovoj temi ???? 8)
Odrekni se potpisa !

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
...Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

Bojim se da ce bit' jedan ignore na ovu tvoju konstataciju jer se momak fino ogradio.

I na kraju
recu ti jedne,
a to su dvije stvari
Red, rad i disciplina.
Narocito rad, politika zdraaaavvvooooo...

Zao mi samo ljudi sto glasaju badza.

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

103

Petak, 11. Juni 2004

Psssssssss... :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

104

Subota, 12. Juni 2004

Hej Djordje bas mi je drago i ponosim se cinjenicom da Ti i Tebi slicni ne volite Sulejmana Ugljanina. IPAK SI TI DJORDJE A JA SAM SAJO TEBI TVOJI MENI MOJI
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

• Poruku poslati

105

Subota, 12. Juni 2004

Esselamu alejkum

Citirano

ponosim se cinjenicom da Ti i Tebi slicni ne volite Sulejmana Ugljanina

Čega se pametan stidi...

Vjerovatno je čovjek mislio na Karića i BKTV. A jes bio dobar film šteta što ga prekidoše. Nisam ni čekao da vidim da li će da se nastavi.
Promjenjivo je naše biračko tijelo, jeli tako Đorđe. Eto da je Karić bio pametan on bi prekinuo predizborni miting i pustio film, vjerovatno bi tako "namakao" još par stotina hiljada glasova onih neodlučnih koji su čekali kraj filma pa da vide za koga će glasati.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• Poruku poslati

106

Nedjelja, 13. Juni 2004

SANDZACKI SINE vrati se na 6 stranu ove teme pa ces vidjeti o cemu tvoj BRAT (djordje red) pise pa me onda napadaj. Pogledaj mu malo i avatar pa ces vidjeti koliko ste bliski. A koga branis sa njim si. Na sta ce vas sve rasim naterat Boze mili jos malo i pjevacete Boze pravde po carsiji. Barem promijeni ime ne stoji ti da si Sandzacki sin mozda bi ti bolje stajao RASKOOBLASTNI SIN

SELAMIM PRIJATELJE I ONE KOJE SU NA PRAVOM PUTU
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

• Poruku poslati

107

Nedjelja, 13. Juni 2004

Esselamu alejkum

Sajo imam jedan prijedlog za tebe. Istetoviraj na čelo "Mudžahedin", jer takva snaga mora da se obeleži.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

108

Ponedjeljak, 14. Juni 2004

Narode obavistel gradjansku duznost, glasastel juce?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• Poruku poslati

109

ORIGINALNO OD RASKOOBLASTNI SIN

Citirano

Sajo imam jedan prijedlog za tebe. Istetoviraj na čelo "Mudžahedin", jer takva snaga mora da se obeleži.

Haram je tetoviranje brate moj u mojoj vjeri a tebe su valjda to naucili obzirom da si blizak nasoj vjerskoj instituciji

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

110

Procena CeSID-a %

1 Lj. Aranđelović 0.3

2 V. Batić 0.5

3 I. Dačić 3.6

4 M. Drecun 0.6

5 D. Đorđević 0.2

6 B. Ivković 0.4

7 M. Jović 0.1

8 J. Karađorđević 2.1

9 B. Karić 19.3

10 D. Maršićanin 13.3

11 Z. Milinković 0.2

12 T. Nikolić 30.1

13 B. Pelević 0.4

14 M. Rističević 0.3

15 B. Tadić 27.3
Sit Hungry Doesn't Believe

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

111

Utorak, 15. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Zamolio bih neku bracu da svoje strasti ukoce i da svoja koplja spuste i da ne koriste ostre rijeci u razgovoru jedan sa drugim. Svako treba da kaze svoje misljenje, a ako se to nekom ne svidja neka to navede, a glasanjem za svoju opciju ce najvise doprinijeti svojoj opciji.

Nemojte braco.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

112

Srijeda, 16. Juni 2004

Nikolic - 122
Tadic - 32
Marsicanin - 4
Karic - 3

To je poredak po broju pobeda u Opstinama. Tadic je dobio u Sandzaku, vecem dijelu Vojvodine, kao i u Cacku, Uzicu, Kosjericu, Valjevu...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

113

Srijeda, 16. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

U drugom krugu, vjerujem, ce biti veoma tijesna borba izmedju dva provplasirana kandidata. Po mojem nekom misljenju ce Nikolic ipak pobjediti.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

114

Srijeda, 16. Juni 2004

zanimljiva tema:
ali, gledajte nesto, sada ce svi demokrate da dadnu svoj glas Tadiću , tako da će mladi šešelj da ;(

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• Poruku poslati

115

Srijeda, 16. Juni 2004

Meni je sto se tice izbora interesantna jos jedna stvar naime u pitanju je podrska ljajica, tadicu u 2 krugu. Smijesno je koliko su nisko pali, naime dan prije izbora vjerovali su u pobjedu marsicanina sto je javno rekao Mukovic u onoj KLOPCI na jedinstvu, cijepali su tadiceve plakate, nacivali ih cetnicima kad za izbornu noc HOOOP, Rasim potrco na BK da da podrsku Tadicu u drugom krugu osjetio da kostunica ide u dicu pa rece da da se ja priblizim ovima kako bih opstao u Beogradu. ZALOSNO.
Nakon ljajiceve podrske tadicu po carsiji je krenula i jedna sala, kazu ljudi da je tadic u izbornoj jedinici Hotkovo u prvom krugu uzeo 99% glasova a da ce nakon podrske ljajica tadic u drugom krugu uzeti 100%. a drugi dobacuje, nece imamo jednu snahu iz Kragujevca, radikal je.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

116

Srijeda, 16. Juni 2004

@SUPERMEN: Predlazem ti da otvoris temu RASIM LJAJIC i tamo pises sve sto ti padne na pamet. Racionalnije je nego da svaku, ali bas svaku temu u kojoj se pojavis upropastis licnim izlivima emocija i nepromisljenim izjavama. Sam si naglasio u postu da tu ima puno "carsijskih prica" koje nisu za ovaj Forum. Ne branim Ljajica niti imam potrebu za time, a i svoj glas sam dao Tadicu, ali jednostavno svaki tvoj prilog mi nekako odskace od ostalih.

Sto se tice drugog kruga, ja sam siguran da ce pobediti Tadic jer su sve demokrate i "demokrate" svesne da pobeda Nikolica nikome ne donosi nista dobro. S druge strane, radikali su uvijek imali oko milion glasova pa ce tako biti i ovoga puta, te je Tadicu dovoljno da na ovih 850 hiljada doda jos nekih 200 hiljada (a bice ih mnogo vise) i postane predsednik Srbije.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

117

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

RIK: TADIĆ 53,59%, NIKOLIĆ 45,04% | 12:23 -> 23:09 | Izvor: Beta

Beograd -- Prema Republičkoj izbornoj komisiji, Tadić vodi na osnovu obrađenih 53% biračkih mesta.

Predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić je osvojio 895.767 glasova (53,59 odsto), a Tomislav Nikolić 756.124 glasova (45,04 odsto).

Predstavnici RIK-a su na konferenciji za novinare rekli da je razlika u glasovima između prvog i drugog kandidata preko osam procentnih poena i da je teško očekivati da se ona drastičnije promeni do završetka obrade, a i ukoliko do promene dođe, ona će biti neznatna i može da varira od jedan do dva procenta.

Izlaznost birača je prema proceni RIK-a 47,9 odsto.
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

118

Boris Tadić predsednik Srbije
Boris Tadić novi je predsednik Srbije. Tako je, voljom oko milion i sedamsto hiljada birača, Srbija nakon dve i po godine napokon dobila predsednika.

Kako je sinoć nešto pre 21 sat saopštio CeSID, lider demokrata odneo je pobedu sa osvojenih 1.706.888, što je 53,7 odsto, naspram 1.431.833, odnosno 45 odsto glasova koliko je osvojio kandidat radikala Tomislav Nikolić. Ovakvu procenu ishoda drugog kruga predsedničkih izbora CeSID je doneo na osnovu svih obrađenih glasova. Tadić je osvojio 275.055 glasova više od Nikolića. Ukupno je glasalo 3.180.682 birača.

Građani Srbije izašli su juče u većem broju na birališta nego u prvom krugu predsedničkih izbora, negirajući tako dosadašnju praksu daleko manjeg interesovanja za glasanje u drugom krugu izbora. Procenat izlaznosti od 48,5 odsto iznenađujuće je visok i u odnosu na procene analitičara koji su predviđali da će svoju građansku dužnost u drugom krugu izbora ispuniti manji procenat birača u odnosu na prethodni krug.

Najveći odziv ponovo je bio u Vojvodini 47,3 odsto, dok je 42,4 odsto građana izašlo na birališta u Beogradu, a 38,5 odsto u centralnoj Srbiji. Najmanja izlaznost od 31,2 odsto bila je na Kosovu i Metohiji.

Portparol CeSID Marko Blagojević upozorio je da je drugi krug izbora, za razliku od prethodnog, obeležilo nekoliko incidenata na glasačkim mestima. Kako je istakao, na dva biračka mesta u Loznici član Centralne otadžbinske uprave SRS pretio je članovima biračkog odbora da će, „ukoliko mu se ne svidi finalni rezultat, polomiti glasačke kutije“.

Pazi koju igru igras.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

119

Koga podrzhe navijachi Novog Pazara ,taj sigurno pobjedjuje!!
Bravo BORISE
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

120

Podaci za Sandzacke opstine pokazuju da je Nikolic sa malom razlikom pobjedio samo u Novoj Varosi dok je u Tutinu za njega glasalo nesto vise od 4 % glasaca. Procentualno izrazeno broj glasova koje je Tadic dobio u Tutinu jedini je kao takav u Republici.
ZAMBAK je dodao ovaj fajl:
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

Social bookmarks