Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

121

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

Konacno malo radosti posle nekih izbora. Sinoc je u Srbiji pobedila Evropa! Nismo se vratili u paleolit a necemo ako Bog da vise nikad. Fenomenalno je sinoc bilo na Terazijama.
Sit Hungry Doesn't Believe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

122

And U, mislis da ce se sta promenit?
malo za promenu

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

123

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Konacno malo radosti posle nekih izbora. Sinoc je u Srbiji pobedila Evropa! Nismo se vratili u paleolit a necemo ako Bog da vise nikad. Fenomenalno je sinoc bilo na Terazijama.

Terazije su truba u odnosu na sinocnje slavlje po NASHOJ LIPOJ CHARSHIJI :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

124

Citirano

Orginalno od And_U_Price

ODAKLE SI TI BRATEEEEE.......
Sinoch ludnica po centru a ti na VAGU!!??
Stotine petardi,desetak baklji i tisuche kola ..... :klanja:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

125

Utorak, 29. Juni 2004

tisuche kola....rekoh da se nije neko osunetio...
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

126

Utorak, 29. Juni 2004

@hadalj: da ne mislim da ce se nesto promeniti odavno bih napustio ovu zemlju. Verujem u boljitak.

@rifche_golup: Ne sumnjam da je bilo dobro, ali ne mogu da se rastrgnem :)

@Sandokan: Iz Pazara sam brate! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

127

Utorak, 29. Juni 2004

Zasigurno su razlog za slavlje imali svi koji su glasali (iz ovog ili onog razloga) za onoga ko je pobedio. Jedino mi nije jasna ono javno radovanje i kicenje perijem koje ne postoji a znate vec cije.. Sve svecano, svi prisutni i govore (na svojoj tv stanici) 'pobijedio je nas kandidat'.. 'kandidat nase koalicije je pobedio'.. 'kandidat kojeg smo mi podrzali je pobjedio' 'nas predsjednicki kandidat je pobijedio'. Sve je ok, i podrska i politika (cija kod da je i kakva god da je) al to takvo predstavljanje tudje pobede kao svoje e to je vec malo pogaca preko hleba. Prvi sam ja glasao za istog a ne zato sto mi je neko rekao ili ga neko podrzao.. Isto bih ucinio i da nisu.. To govorim radi sebe jer oni se kite i onim sto nije njihovo (recimo taj moj glas) a ne trudim se da umanjujem znacaj bilo cega time sto cu dodati da bi i mnogi drugi ucinili isto (ili pak i jesu) sve i da nije bilo iste (podrske). No nek je srecan svima koji zive u Srbiji prvi demokratski predsednik te republike i moje sucesce radikalima (a i neobavestenima :) ) .
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

128

Srijeda, 30. Juni 2004

Esselamu alejkum

Ja nisam ni znao da su ponovo izbori, mislio sam da je kandidat koga je podržala naša koalicija osvoijo 99,99999% glasova. I tako neobaviješten izađem kad ono vika i slavlje i pjeva se pjesma "pobeda naša, izgubila vaša". Rekoh "sa kim smo to igrali, te ga toliko ubandasmo", kad ono mi opet pobedili na izbore, čisto da ovjerimo.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

129

Srijeda, 30. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ne razumijem Fingersbrokene, zasto to moras da spomenes. Ako budes dublje sagledao sebe i u sebe naci ces masu mahana koje treba da otklanjas. Ako bi se time zabavio, ne bi ti ni na pamet palo da pogledas u tudje. Kako ce to ko predstavljati nek predstavlja, ti radi svoje, a drugi neka rade svoje. Zasto to moras da napomenes?

Nista ni ja od tebe bolji nisam, cak mislim da sam gori. Dakle ovo sto tebi gore napisah, napisah i sebi. Dakle, ako imas nesto da kazes, pa ti kazi to pravo imas. Takav nacin razmisljanja i shvatanja i ponasanja je jedini koji vodi jedinstvu. Dakle, ti se bori za ono u sto vjerujes, pa ako budes dobar u tome daleko ces stici, a ako ne onda neces mnogo daleko stici. Tako svi rade od kad je svijeta i vijeka.

Licno meni tesko ponekad neke stvari padaju pa ne znam da se sa njima snadjem, ali ko mi je kriv sto sam ja slab pa to ne mogu da podnesem. A ponekad se desava da i iz neke tamne strane covjek u sebi krije zelju za osvetom ili ukazivanjem na drugog kako je los. To nije dobro.

Dakle, ovo sto sam napisao sam porucio tebi, a i sebi. I naravno, ako zelim prihvaticu ovo sto sam napisao, a ako ne necu prihvatiti, a to isto vazi i za tebe. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

130

Petak, 02. Juli 2004

Brate gerilac, listen very carefully i shell say this only once (hallo, hallo),
Ko od tebe trazi da me (ili ga ako govorimo uopsteno) razumes? Obracam li se tebi? (odgovor je naravno ne). Skontaj nesto: Politika je javna stvar.. politicari su svojim postupcima (hteli oni ili ne, ili ti znali oni to ili ne) izlozeni javnom mnjenju, i osudama ili pohvalama istog. Dakle svi imamo pravo, i duzni smo da imamo misljenje o onima koji vode politiku (a pogotovu onu koja se direktno tice nas). Dakle o porivima mojih kritika upucenih delovanju onih koji su kritici po defaultu izlozeni (a da rade nesto bolje mogla bi to bit i pohvala) ti nemas nikakva prava da govoris. Tvoj poriv (i porivi uopce) je pogresan cisto zbog toga sto tebi smeta to sto ljudi nisu isti kao ti (or what so ever) i javljas se da komentarises privatne postupke pojedinaca u ciji zivot (ili postupke) prava da se mesas NEMAS!!! Onaj post ti posalji sebi ali ga posalji sebi kao privatnu poruku tako da ga sam citas i ako zelis i prihvatis. Ne razumijes da u privatnost mojih postupaka ti nemas pravo da ulazis, i da ono sto ja radim nije izlozeno tvojoj osudi jer se najmanje obazirem na tebe. Radi sta hoces to me se ne tice ja tebi odgovaram samo onda kad se ofrnjas o mene. A to kako ti zivis i na koji nacin razmisljas to je tvoja stvar. Da si krucijalno ugrozen bio bih duzan da ti pomognem i ukazem na to, a u svim drugim slucajevima slobodan si da zivis svoj zivot i pusti mene (kao i sve druge da zive svoj). I za kraj samo cu (sad namerno zbog tebe, sto dosad nisam hteo, a za to sto cu sad rec ako mislis da je lose krivi samog sebe) Da zavrsim svoj post evo ovako DOLE SA POLITIKOM KOJU VODI SADASNJA SULJOVA MASINERIJA ... (hocel me obesit zbog ovoga :D )
mogu ja da se potpisem i bolje...

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

• Poruku poslati

131

Petak, 02. Juli 2004

FINGER BURAZ TI PO OVAKO LIJEPOJ HAVI UMJESTO DA SE ODMARAS OD SKOLSKIH OBAVEZA VRISTIS PO FORUMU OPUSTI SE BRATE, NECE "SULJOVA MASINERIJA" KAKO TI KAZES JOS DUGO SA VLASTI NE SEKIRAJ SE UZALUD.
SMIRI SE DA NEKO NE BI STEKAO UTISAK DA SI PUK'O.
PRIMIO SI SE K'O SAUCESCE NA OVE IZBORE I SAD SI KAO GLASO A DO JUCE STE POZIVALI NA BOJKOT. UOSTALOM OVO JE JOS JEDNA POBJEDA KOALICIJE ZATO STO VAM JE I RUZICA DJINDJIC NA TRIBINI U PAZARU PORUCILA DA JE TADIC ZAJEDNICKI KANDIDAT DS-A I KOALICIJE LZS.
[SIZE=4]STA VAM JOS NIJE JASNO!!???[/SIZE]
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

• Poruku poslati

132

Petak, 02. Juli 2004

Ma sve je nama jasno Sajo Supramene. Vjerovatno i više nego što misliš. Ali iako si ti jedan od vatrenih pobornika kulta ličnosti pokušat ću da ti objasnim šta se vidi ovamo sa druge strane ovoga Dunjaluka. Reci zar ti nije poznat Crnogorski model asimilacije Bošnjaka? Koliko ima Albanaca u Crnoj Gori, a koliko Bošnjaka. Iako nas je tamo mnogo više imamo samo rijetke predstavnike u vlasti koju vrši Milo. I sada već bi bilo vrlo teško organizovati ljude i mobilisati ih da se ujedine pod zastavom bošnjaštva, pa makar i nekoliko stranaka. Jer sada stranke bošnjaka u Crnoj Gori svoj legitimitet u narodu mogu dobiti jedino podržavajući politiku Mila. Drugim riječima on je postao mjerilo odanosti bošnjaštvu.
Takva situacija se sada i ovdje kopira i to do detalja. Narod koji još pati od kompleksa niže vrijednosti se da lahko izgubiti u lažnim objećanjima iz Beograda. Ne znam da li to naše stranke vide ali znam da ništa ne rade.

"Kandidat koga je podržala naša koalicija je osvojio 99% glasova i to prdstavlja definitivni krah politike Rasima Ljajića" rekoše na jednoj konferenciji za štampu. A na drugoj uzeše matematiku i rekoše da je u prvom krugu izašlo ne znam ni sam koliko birača, a u drugom, kada su ga oni podržali, nešto mnogo više i "to predstavlja definitivni krah politike Sulejmana Ugljanina"
Pitam se samo da li su politiku učili iz istog udžbenika "Demokratija po Staljinu". Je li to sve što se očekuje od izbora? Najbolje bi bilo da osnujemo jednu političku partiju pod nazivom Komunističko-demokratska Stranka Sandžaka, da sve ostale pogasimo i živimo sretni u jednoumlju. Ovako imamo koaliciju "Pobjeda za pobjedom" koju čine stranka "Mi smo glavne baje", "Mi smo manekeni TV kamera" i "Mi ni ne znamo ko smo, ali će nam neko već kazat". Sa druge strane imamo stranke koje nisu u koaliciji ali svi nose isto ime "Mi njih ne hajemo" i rade po principu 'ko nije za njih za nas je, jer trećeg mu nema'. U takvoj političkoj situaciji Sandžaka dolazi jedan DS koji se predstavlja kao spasilac od četnika i jedini izbor ovoga naroda i sa lokalnim strankama pravi dogovore po principu 'ko manje traži dozvolit ćemo mu da nas podrži'

Boris Tadić je sin Ljubomira Tadića akademika i člana SANU. Pametnom je i išaret dovoljan.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Hamdo59

Početnik

(10)

• »Hamdo59« je muško

Datum registracije: 23.08.2003

• Poruku poslati

133

Petak, 02. Juli 2004

Prosto nemogu da verujem sta si napisao brate Supermene

OVO JE JOS JEDNA POBJEDA KOALICIJE ZATO STO VAM JE I RUZICA DJINDJIC NA TRIBINI U PAZARU PORUCILA DA JE TADIC ZAJEDNICKI KANDIDAT DS-A I KOALICIJE LZS

Pa svima je jasno da se SDA samo zakacila na brzi voz i nista vise!
Glasovi iz Sandzaka nisu bili uopste presudni za Tadicevu pobedu. A da ni ne pricamo o tome da se izmedju ukupnog broja glasova iz Sandzaka i glasova koje je poziv SDA donio DS-ovom predsednickom kandidatu nikako nemoze stavljati znak jednakosti. o|

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

Datum registracije: 30.06.2003

• Poruku poslati

134

Subota, 03. Juli 2004

Posto ovde mnogi izbor za predsednika Srbije predstavljaju kao izbor za i protiv cetnika ja ne znam odakle im to sobzirom koliko sam ja mogao da gledam Boris Tadic je u predizbornom duelu sa Nikolicem pred prosle parlamentarne izbore, kad je Nikolic poceo da se hvali kako mu je cela porodica cetnicka rekao da je i on cetnickog porekla i sa majcine i oceve strane i da su mu pola porodice po majci pobile ustase u drugom svetskom ratu tako da ne kapiram taj izbor za i protiv cetnika.

Izbor izmedju Tadica i Nikolica ja kapiram za i protiv saradnju sa jakima ili sukob sa njima.

Iskreno za moj srpski narod ja mislim da je Boris Tadic daleko bolje resenje od primitivnog seljaka Nikolica jer ce nase nacionalne interese moci da sprovede daleko lakse a i ima podrsku mocnih za to sto radi.

Drugo sto mi se dopada sto nije iskljuciv kao Djindjic vec je za iznalazenje nacionalnog konsenzusa medju srpskim narodom o svim bitnijim pitanjima za drzavu i njene interese pocev od ustava pa onda sve ostalo. Eto recimo Tadic je prihvatio Kostunicin nacrt ustava sa kojim se slazu i Radikali i novi ustav ce uskoro biti usvojen.

Cenim da ce nakon perioda iskljucivosti i svadja medju liderima i glavnim partijama na politickoj sceni Srbije sada nastupiti period dogovora, pregovaranja i zajednickog rada. Ili sto bi Boris Tadic rekao "KOHABITACIJA" :D

Hamdo59

Početnik

(10)

• »Hamdo59« je muško

Datum registracije: 23.08.2003

• Poruku poslati

135

Subota, 03. Juli 2004

Mora se, nazalost, priznati da si u pravu za neke stvari kao sto je novi Ustav. ;(

Demokratska stranka (i dok je na njenom celu bio Zoran Djindjic) je protiv stvaranja regiona i izbor Tadica za predsednika ce jos vise doprineti jacanju tog stava i njegovo pretakanje u Ustav. Utoliko me vise i cudi sva ova radost koju pokazuju celni ljudi Koalicije Lista za Sandzak!?
S druge strane, Brzi zaista mislim da izbor izmedju njega i Nikolica jeste bio izbor izmedju normalnih ljudi i cetnika!
Ti kao pripadnik srpskog naroda nemozes da gledas na neke stvari kao sto to cine pripadnici drugih naroda. Jesu cetnici naneli dosta zla i Srbima ali sve ono sto su radili za vreme II svetskog rata i rata u Bosni i Hercegovini zauvek ce ostati kao kolektivno secanje Bosnjaka.
Tako da sam licno na ove gledao kao i na sve dosadasnje izbore za predsednika Srbije - izbor između predstavnika zla i za Bosnjake ipak nedovoljno dobrog kandidata.
Kada si u takvoj situaciji normalno je da glasas za nekog ko ti bes nece dati sve sto ti trazis ali te nece ni terati u emigraciju ili pod noz!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

136

Ponedjeljak, 05. Juli 2004

Ne bih da se mnogo mijesam u ovu temu i da zalazim u rasprave, vec cu eto pokusati da napisem nesto sto ce mozda biti korisno.

Prije svega Fingerse ja nisam nijednog momenta usao u tvoju intimu, jer nisam nijednog momenta nista iznio iz tvoje intime, vec sam samo tebi na jedan muslimanski nacin uputio jedan savjet, kojeg ti ne moras da prihvatis, niko nije rekao da moras. Drugo, niko ne kaze da ti moras biti za SDA, vec sam ja rekao da treba covjek da dobro sebe sredi proje nego krene u kritiku drugog po bilo kojem pitanju. Jer moze da se desi da on nanosi vise stete nego dobra sa svojom kritikom nekog. Pitanje se postavlja kako to moze bit da neko lose donosi ako ukazuje na neku ili neciju gresku.

Pa evo kako, ako neko iz nekog hira kritikuje muslimana po bilo kojem pitanju, jer ga nemoze iz kaprica, onda ga on ne kritikuje stvarno zbgo greske, vec se samo krije iza razloga. A ako musliman muslimana kritikuje iz ljubavi, kao ono kada majka kritikuje dijete svoje i prije svega zao mu je sto se to i desava uopste, pa jedva ceka da se te greske otkloner onda je dobro. Dakle, ovo su dva nacina kritikovanja iste stvari, samo sto je prvi nacin pogresan i unosi mrznju i razdor i bolje da ta kritika nije ni upucena bila, a drugi nacin je ispravan i konstruktivan i takvih kritika treba da ima.

Zato ja kada neko kritikuje uvijek upozorim ga da sebe ne zaboravi i da budno bdi nad svojim nijjetom, jer iako on i kaze nesto sto je tacno, ako mu nijjet nije pravi, onda je to lose djelo. To je barem kod onih koji islamski razmisljaju i za temelj imaju Islam kao vjeru. A za one koji neka druga mjerila imaju, onda oni postupaju po mjerilima one ideologije na cijim temeljima pocivaju njihovi stavovi.

Dakle, nisam imao nikakvu zlu namjeru, vec jedno muslimansko upozorenje, tj. savjet, nista drugo.

Ovo isto bih preporucio i Sandzackom sinu da procita, jer smatram da je ovo veoma vazno za ovu temu i uopste za sve situacije u koje se jedan musliman nalazi. Jer ispravan nijjet vodi ka jedinstvu, a neispravan nijjet vodi ka razdoru pa makar sve radio po Serijatu.

Ako neka od stranaka koje su opozicija stranki SDA, tj. Sulejmanu Ugljaninu, prilazi sa ljubavlju Dr. Sulejmanu Ugljaninu i iz tog nijjeta ga kritikuje, i ciji razlozi mimoilazenja leze zaista u razlozima koje navode, onda je to okej, ako neka od stranaka prilazi iz hira (vodja stranke nemoze nikako Sulja da podnese) onda ta stranka sta god radila unosi samo mrznju i razdor u narod bosnjacki a razloge navode kao paravan.

Ako nekog zanima da sazna kojeg i kakvog su nijjeta lideri stranaka, onda postoji metoda kako to i da saznaju. Neka odu do tog lidera i neka ga pitaju, da li bi ti Lidere te i te stranke opet sa ljubavlju radio sa Dr. Sulejmanom Ugljaninom, ako bi on otklonio ove greske koje ti navodis i onda neka posmatra njegovu reakciju i nek cuje njegov odgovor. Ko je ostrouman on ce vidjeti i naravno koga ne nosi takodjer hir.

A da ne spominjem ovo, od strane Sandzackog sina, nazivanje stranke SDA i njihovo uporedjivanje sa komunistima i staljinistima. Nije to lijepo i nije to islamski pristup i nacin, Sandzacki sine, jer je to jedna vrsta smutnje, a ti razmisli. Ne kazem ti ovo iz nekog hira, vec zaista bratski, razmisli se.

Naravno na kraju opet ponavljam, ne mora niko od mene da prihvati nista, moze i dalje da nastavi da misli kako hoce i da radi kako hoce, jer ja to ne mogu nikom da zabranim.

Svi govore o Jedinstvu muslimana, a niko hir svoj da ukoci i da ugasi nece. Razmislimo. U Pazaru kao nikad mrznje ima. To je sve posljedica nezdrave kritike, tj. hirovite kritike. A razlozi su samo eto paravan iza kojeg se izlivaju te unutarnje mrznje. To je razlog nejedinstva i razdora. Nemojmo to. Pogledajmo u sebe i razmislimo. Ja drugo neznam sta bih napisao.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

• Poruku poslati

137

Citirano

originalno od HAMDO59
Pa svima je jasno da se SDA samo zakacila na brzi voz i nista vise!

Hamdo k'o brata te molim da samo vi iz SDP-a ne pricate o kacenju. Kako vas nije sramota, pa cijeli dunjaluk zna kako je vas predsjednik postao ministar i kako se on samo dobro "kaci".
Nemoj brate to da radis nemoj samog sebe da napadas

PS a sto se tice SANS-a....... Hosgeldin
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

138

To je barem lahko rezluciti ko se kaci a ko ne. Nemojmo se koristiti samo nekim napadima bez da to potkrijepimo. Sem toga bilo kakav "napad" na muslimana nije dobar, treba pristupiti muslimanu sa jednom kritikom ciji je temelj ljubav koja je utemeljena u Sehadetu, jer bez toga nema konstruktivnosti draga braco. Svaki vid mrznje je destruktivan i ne donosi nista drugo osim zlo i nered.

Dakle, lahko je to determinisati, kao sto rekoh, ko se kaci a ko ne. Onaj ko nema legitimitet dobijen na izborima, putem glasova naroda a ukljucen je u neke polozaje preko nekih stranki, taj se kaci. Zar to nije jednostavno. A onaj o svoj legitimitet temelji na osnovu glasova naroda se ne kaci vec vodi politiku.

Trenutno jedino Stranka za Sandzak se ne kaci za neku stranku vec radi na skupljanju glasova naroda. Ako je to njihova politika onda je to njihova pozitivnost, jos ako ne prilaze kritici sa hirom ili nekim kapricom, vec sa ljubavlju (konstruktivno) onda je to odlicna opozicija.

A ostale stranke koliko je meni poznato se "kace".

A sto se tice vjerskih lica njima nije mjesto u politici spoljnoj.

Meni barem tako izgleda, sto ne mora da znaci da i drugima tako izgleda, zar ne.

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

139

Citirano

Orginalno od SAJO SUPERMEN
a sto se tice SANS-a....... Hosgeldin

HOŞ BOLDUK!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

140

Nije Bolduk nego Boldrik. :))

Allahimanet.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks