Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 25. Novembar 2006

Blog B92

Blog B92 je blog koji pisu poznate licnost,glumci,muzicari,jednom recju cela jedna kulturna elita ove zemlje.
Toplo vam preprucujem da procitate blogove Biljane Srbljanovic,Bojane Maljevic,Ane Sofrenovic,Marcela,Gorana Svilanovica i jos mnogih drugih.

Inace,ovih dana se u "nacionalnim" medijima vodi velika hajka protiv ovih ljudi jer nisu "patriote".Ustvari,ono sto im najvise smeta je to sto su blogovi izuzetno poseceni i otvaraju oci mnogima.To je mesto gde mozete procitati prava misljenja ljudi ciji mozgovi nisu isprani i koji nijednog politicara ne proklamuju(sto njima najvise i smeta)

Kazite vase utiske,ko vam se najvise svidja,sto se misljenja tice.

P.S.Obavezno procitajte blog Ivane Konstantinovic,najbolje i najpametnije voditeljke na B92(po mom misljenju) :]

http://blog.b92.net/

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 26. Novembar 2006

Blog je extra.

Tu su bili i Goran Svilanovic (bivsi ministar inostranih poslova SRJ) cije sam tekstove sa zadovoljstvom citao i Sergej Trifunovic, glumac....

Medjutim upravo su se na blogu u komentarima "sporeckali" i sada ih nema tamo.

Ali i bez njih ljudi i tekstovi koji se nalaze tamo su super !
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

I ja sam rado citao tekstove Gorana Svilanovica i Sergeja Trifunovica,medjutim Sergej je napravio neku havariju na Blogu pa su ga uklonili a Goran je ostro protestvovao zbog toga,ali nisam siguran da li su i njega makli ili se on sam povukao.
U svakom slucaju,i bez njih dvojice blog je i dalje najaci na ovim prostorima.
Poslednje sto citah je teks Biljane Srbljanovic,fenomenalno.Inace ona je jedna koja izaziva najvise komentara .
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

4

Utorak, 28. Novembar 2006

Ma koga još briga šta pišu ti Liberalni likovi. Zašto bih se divio tamo nekom kad ima kolko hoćeš žestokih faca među Bošnjacima. Bosna je puna žestokih intelektualaca. A onda se čudimo šta je problem i gdje je tačka koju ne vidimo.

Postoje džan-dušmani, a postoje i din-dušmani. Ovi džan dušmani hoće da ubiju fizički, dakle, vole da ratuju, a din-dušmani ti na finjaka uzimaju vjeru iz prsa i ti lagano, a da to ne primjetiš postaješ kao oni. Naravno, oni idu na inteligenciju i intelektualnost, međutim u suštini se ne krije ništa drugo do li egoizam i niske strasti tipa folk parada, španske serije, itd. Samo što je to kod njih nemoguće dokazati, tj. veoma teško je skontati da se radi o niskim strastima i egoizmu.

Naravno ovi din-dušmani stiču poene kod naroda i preko leđa ovih džan-dušmana, jer udaraju na njihov koncept.

U našoj tradiciji ove dvije pojave su spomenute još i kao Je'džudž i Me'džudž.

Šta će meni iko pored Kur'ana, Sunneta, Hazreti Mevlane, Imami Gazalije, i dr.. što se tiče stare Uleme, a što se tiče nove Uleme šta će mi ko pored Sejjida Huseina Nassera, Hafiza Bugarija, Midhat ef. Ćelebića, Muhammeda Attasa, i dr.
Tu sam siguran i bezbjedan i ne plašim se da ću progutati nešto što ne bih trebao da progutam.

Ti likovi na tom Blogu su ni prić ni doć ovoj Ulemi, po svim tačkama mogućim.

Nadam se da se ovakvo jedno mišljenje može iskazati, bez da neko krene agresivno na mene. Ako bi neko na mene krenuo agresivno zbog toga što mi se ovi likovi i njihov način razmišljanja ne sviđa, jer to smatram sihrom, onda je to dokaz njihovog lažnog liberalizma, a pokazatelj jednoumlja i mržnje koju u sebi nose i da se ne razlikuju od onih koji otvoreno ne dozvoljavaju drugačije mišljenje.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Spain-e,tebe ako nije briga onda nemoj da se javljas niti da skreces sa teme i da pises kako te to ne interesuje.Dovoljno je da nista ne napises i znacemo da te ne interesuje,a pusti one koje interesuje.

I ko prica o ulemi,o velikanima nase vere???
Prestani molim te da mesas,ne babe i zabe,vec majmune i kosmos.Eto toliko ti mesas stvari.
Znaci,ovi ljudi koji pisu na Blog-u b92 pisu o situaciji u zemlji,o dnevnim desavanjima u istoj,kao i o nekim drugim kulturim,sportskim,muzickim i ostalim desavanjima.
E sad,to sto tebe ne interesuje nicije drugacije vidjenje nekih stvari od onih koje ti serviraju saopstenjima,to je tvoja stvar i ja te ne teram da to promenis,i zbog toga ti ne pokusavaj da nas teras i ne pokusavaj nam stavit one male kozne parcice koje stavljaju konjima na oci kako nebi gledali ni levo ni desno.
Suma sumarum,kad te ne interesuje,zaobidji temu i gotovo.A ako i procitas neki blog onda ga slobodno komentarisi,ali molim te nemoj to napamet radit niti mesat babe i zabe,veru i neveru,ucenjake i neucenjake.
jer to nije tema ove teme.

Kako bre ne shvatas da niko ovde nije rek'o da Bosna nije puna intelektualaca niti je ko poredio ulemu sa ovom ekipom na Blog-u.Eto ti brate,imas 100 nickova,barem neki nema opomenu pa otvori temu o svemu sto te interesuje a nemoj u pogresnim temama pisat ono sto si ti zacrtao da kazes.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

6

Uz rizik da dobijem etiketu "pokazatelja jednoumlja i mrznje koju u sebi nosim" ukazao bih na problematicnost argumentacije koju iznosis u prethodnom prilogu.

Kao prvo, predstavio si svoje misljenje, a svakog ko se ne slaze sa tobom si proglasim "jednoumnim" i pripisao mu mrznju kao razlog sto se ne slaze sa tobom. Mnogo ti je siroka cetka sa kojom farbas.

Kao drugo, zar ne mislis da si svojom poslednjom recenicom skocio sam sebi u usta? Tvoj "agresivni napad" na b92 ukazuje na tebe kao "nekog od onih koji otvoreno ne dozvoljavaju drugačije mišljenje". Pazi, ja ne kazem i ne mislim da jeste, ali ako primenimo tvoju logiku, sam si sebe svrstao u tu grupu.

Po mom misljenju, B92 je upravo suprotnost od toga, i moram priznati da njihov liberalizam ne dozivljavam kao lazan. Moguce je da nisam u pravu, jer hteo-ne hteo, moram priznati da su moje informacije losije nego ljudi koji tamo zive, ali blog citam sa uzitkom i on je sve samo ne "jednouman".
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Vox

Početnik

(10)

• »Vox« je zabranjen

Datum registracije: 10.10.2006

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od Tashke
Prestani molim te da mesas,ne babe i zabe,vec majmune i kosmos.Eto toliko ti mesas stvari.
Znaci,ovi ljudi koji pisu na Blog-u b92 pisu o situaciji u zemlji,o dnevnim desavanjima u istoj,kao i o nekim drugim kulturim,sportskim,muzickim i ostalim desavanjima.

taške jelj ti sahi misljiš da tamo neki svilanovici sergeji i biljane bolje poznaju stanje u srbiji od uljeme koju je naveo spain

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

8

Srijeda, 29. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Spain-e,tebe ako nije briga onda nemoj da se javljas niti da skreces sa teme i da pises kako te to ne interesuje.Dovoljno je da nista ne napises i znacemo da te ne interesuje,a pusti one koje interesuje.

Ja ovdje u ovome vidim odmah u startu davanje meni do znanja da sam ja ovdje u ovoj temi nepoželjan, a i rečeno mi je ovim da ću biti optužen za skretanje sa teme, ako nastavim. To da mene ne interesuje njihovo pisanje nije rečeno u bukvalnom smislu, ne interesuje me, već ja želim pokazati jednu ravnodušnost u odnosu na te pisce i na ono što pišu. I to je mišljenje jedno zar ne, koje se može iskazati. Jesam li koga uvrijedio time što se nisam sa njegovim mišljenjem složio?

Citirano

Orginalno od Tashke

Vidiš, po tebi je to brkanje baba i žaba, a i više, a po meni nije, jer ja na stvari totalno drugačije od tebe gledam. Ja ne odvajam vjeru od svakodnevnog života i trudim se da sagledavam stvari upravo kroz vjeru, pa je moje gledište ovakvo kakvo je i ja temama pristupam na ovaj način.

Citirano

Orginalno od Tashke
E sad,to sto tebe ne interesuje nicije drugacije vidjenje nekih stvari od onih koje ti serviraju saopstenjima,to je tvoja stvar i ja te ne teram da to promenis,i zbog toga ti ne pokusavaj da nas teras i ne pokusavaj nam stavit one male kozne parcice koje stavljaju konjima na oci kako nebi gledali ni levo ni desno.
Suma sumarum,kad te ne interesuje,zaobidji temu i gotovo.A ako i procitas neki blog onda ga slobodno komentarisi,ali molim te nemoj to napamet radit niti mesat babe i zabe,veru i neveru,ucenjake i neucenjake.
jer to nije tema ove teme.

Još jednom da ovdje spomenem to da kada sam rekao "da me ne interesuje" mislio sam iskazati ravnodušnost prema tim pisanjima i nerelevantnost i nebitnost pisanja tih osoba kod mene, a u smislu praćenja šta oni pišu i kako djeluju naravno da se informišem i naravno da pratim. Meni ovdje smeta tvoja agresivnost i neosnovano optuživanje mene za "tjeranje" nekakvo, a ja nigdje ne vidim da sam nekoga nešto tjerao i ne vidim nikako mogućnost da nekog na nešto tjeram, jer je ovo Forum na kojem mogu svi pisati i nije mi jasno kako putem Foruma mogu nekoga na nešto natjerati? Interesantno.

Citirano

Orginalno od Tashke
Kako bre ne shvatas da niko ovde nije rek'o da Bosna nije puna intelektualaca niti je ko poredio ulemu sa ovom ekipom na Blog-u.Eto ti brate,imas 100 nickova,barem neki nema opomenu pa otvori temu o svemu sto te interesuje a nemoj u pogresnim temama pisat ono sto si ti zacrtao da kazes.

Nisam ni rekao da je neko spomenu, nego sam ja spomenuo te intelektualce u Bosni i Ulemu, jer ja na stvari tako gledam i stavio sam njih naspram ove "Uleme" sa B92. A te nickove koje spominješ su svi blokirani i ja koristim jedan jedini nick, a to je ovaj Spain.

Smatram da nisam skrenuo sa teme, ali je očigledno da si ti veoma agresivan i da sa tobom se ne može diskutovati i da me jednostavno "tjeraš" sa teme i to prijetećim tonom, a ti si Moderator pa možeš jednostavno moje postove pobrisati, a moguće je da i Opomenu dobijem za "skretanje sa teme".
Meni ne smeta to ništa vjeruj mi, naviko sam da od onih koji tvrde sebi liberalizam i otvorenost zadobijam takve niske "udarce".

Citirano

Orginalno od Chonbey
Kao prvo, predstavio si svoje misljenje, a svakog ko se ne slaze sa tobom si proglasim "jednoumnim" i pripisao mu mrznju kao razlog sto se ne slaze sa tobom. Mnogo ti je siroka cetka sa kojom farbas.

Trebao si obratiti pažnju na moje riječi: "Nadam se da se ovakvo jedno mišljenje može iskazati, bez da neko na mene krene agresivno" Dakle, ja sam mislio na one koji budu agresivno krenuli na mene, kao što je slučaj kod Tashketa, a ovo nije prvi put da on pokazuje svoju nesmirenost i agresivnost. Dakle, onaj ko reaguje burno i agresivno na moje mišljenje je neko ko je jednouman, a još ako ima neke funkcije na Foruma, velika je vjerovatnoća da će posegnuti za brisanjem postova, optuživanje za skretanje sa teme, opomenama, itd. Na to sam mislio.

Citirano

Orginalno od Chonbey
Kao drugo, zar ne mislis da si svojom poslednjom recenicom skocio sam sebi u usta? Tvoj "agresivni napad" na b92 ukazuje na tebe kao "nekog od onih koji otvoreno ne dozvoljavaju drugačije mišljenje". Pazi, ja ne kazem i ne mislim da jeste, ali ako primenimo tvoju logiku, sam si sebe svrstao u tu grupu.

Volio bih kada bi mi ti malo više objasnio tu "moju logiku", pa da ako ja u njoj uvidim to što si ti naveo ispravim, ovo ozbiljno mislim, zaista, ako mi vjeruješ. Za sad smatram da nisam bio agresivan i moj napad nije bio agresivan na B92 i nije mi jasno zašto je to tako shvaćeno? Ja sam samo iznio drugačije mišljenje i viđenje tih ljudi.

Citirano

Orginalno od Chonbey
Po mom misljenju, B92 je upravo suprotnost od toga, i moram priznati da njihov liberalizam ne dozivljavam kao lazan. Moguce je da nisam u pravu, jer hteo-ne hteo, moram priznati da su moje informacije losije nego ljudi koji tamo zive, ali blog citam sa uzitkom i on je sve samo ne "jednouman".

E ovo je ono o čemu bih ja da govorim. Čemu vodi i čemu uči taj njihov liberalizam. I šta je to ustvari liberalizam? Jel to način nečijeg djelovanja ili je to cilj djelovanja?
Ako ovo pitanje počnemo razrađivati (osim ako me Tashke ne protjera iz teme), onda ćemo lagano doći do zaključka da ja i nisam skrenuo sa teme već da sam upravo pogodio u centar.

Ako hoćete da nastavimo diskusiju, onda izvolite, a ako nećete onda mi jasno do znanja stavite da nećete samnom da diskutujete, iz vama poznatih razloga.
A Tashketa bih pozvao na smirenost i na fino, liberalno i otvoreno diskutovanje bez nekakvih optužbi i insinuacija. Ako može, a ako ne može, da smo zdravo.

Hvala.

[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od Spain
Ma koga još briga šta pišu ti Liberalni likovi.

Prva tvoja recenica i odmah omalovazavanje,spustanje i odbojnost i naravno samo zbog toga sto mu u imenu stoji b92.kao ono,u smislu,ma koga jos briga za...a sad kazes da ih citas naravno,pa sam sebi skaces u usta.Ma Spain znamo se,nemoj molim te...

Citirano

Orginalno od Spain
Bosna je puna žestokih intelektualaca.

Ko je rekao da nije???Ko je njih pominjao???jesul oni tema ovde??? Vidis li kako skreces sa teme??? Znaci JA sam temu otvorio o "ovim" intelektualcima i tema ove tema nije da ih uporedjujemo sa Bosanskim,jel ti bre mozes da shvatis da je ovo samo tema o blogu i nista vise i nista manje??? I zbog toga sam ti rekao da skreces sa teme.

Citirano

Orginalno od Spain
Šta će meni iko pored Kur'ana, Sunneta.....
Tu sam siguran i bezbjedan i ne plašim se da ću progutati nešto što ne bih trebao da progutam.

E ovo boldovano je sustina kod tebe Spain-e.Ti sebe smatras slabim pa ne smijes da istrazujes kako nebi progutao nesto sto ne bi smeo jer bi te to odvelo u po tebi nezeljenom pravcu.I to je u redu.
Ali,molim te nemoj brinut za mene niti za druge,brini samo za sebe i one za koje si duzan.

Citirano

Orginalno od Spain
Nadam se da se ovakvo jedno mišljenje može iskazati, bez da neko krene agresivno na mene. Ako bi neko na mene krenuo agresivno zbog toga što mi se ovi likovi i njihov način razmišljanja ne sviđa, jer to smatram sihrom, onda je to dokaz njihovog lažnog liberalizma, a pokazatelj jednoumlja i mržnje koju u sebi nose i da se ne razlikuju od onih koji otvoreno ne dozvoljavaju drugačije mišljenje.

I molim te Spain-e(a ovo ne vazi samo za ovu temu vec za sve ostale,da ti jednom za svagda kazem) nemoj glumit zrtvu na ovom forumu,jer to nisi a i ne stoji ti.Verovatno si pod utiskom ovih reklama o nasilju nad zenama i decom,ali ja znam di nisi ni zena ni dete pa se nemoj tako ni ponasat. Ako vec mislis da si zrtva,pa ti se skloni od onoga ko te zlostavlja,nemoj mu se poturat pod ruku a kad te udari,onda kukas.
Preuzmi odgovornost za ono to pises i za odgovore koje dobijes i nemoj se krit' i glumit nekog ko je proganjan na forumu.Pa cak i da jesi u par slucajeva,ti to sad toliko providno koristis bukvalno u svakoj temi u kojoj dobijes odgovor(bio on post,opomena ili brisanje).
I nemoj mi TI pricat o jednoumlju,pa ti si mi sinonim za jednoumlje covece.

I vidisl li kako ti unapred sve pripremis pa sta god ja da kazem,to ce bit napad na tebe?Ako ti kazem necemo vise o ovome,ovde je ovoj prici kraj,ti ces rec' da ti ja ne dam da odgovoris,ako zatvorim temu ti ces kazat da si me pobedio i da ja nemam sta da ti odgovorim pa zatvaram temu.NIJE NISTA OD OVOGA,SHVATI JEDNOM ZA SVAGDA!!

Sve je ovo moglo lijepo da se izbegne da si ti napisao sledece: Procitao sam par blogova,mislim da to veze sa mozgom nema,to su neki umisljeni likovi,sve sto je u vezi sa b92 je bezveze,one za ...".I to je u redu.To je u redu misljenje,to nije skretanje sa teme ,ali ovo sto ti radis jeste skretanje s teme i to necu tolerisat,vise ni jedan jedini post pa brate misli sta god hoces,misli da si toliko vazan da sve mi svi ovde posatirasmo da te ugusimo jer nas mnogo pogadja to sto ti pises.a istina je tako prosta:SKRECES SA TEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ako hoces da diskutujes o blogu,samo nastavi,nemam nista protiv,nemoj me pozivat na smirivanje jer sam apsolutno smiren(vidis kako unapred pokusavas da...ada ko te nezna...) , ako ne mozes da se drzis teme,zaobidji je,a ako nemo's da je zaobidjes onda se posle nemoj zalit i pravit od sebe zrtvu.

@pravnica,vox&co: Pod-forum "Navijaci" postoji u Sport-u pa tamo navijajte,razglabajte o necijoj drskosti,a ovde samo o BLOGU B92!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Vox

taške jelj ti sahi misljiš da tamo neki svilanovici sergeji i biljane bolje poznaju stanje u srbiji od uljeme koju je naveo spain

E sahi treba biti naivan pa povjerovati da srbijanski političari bolje poznaju stanje u Srbiji od Sejjida Huseina Nassera, Hafiza Bugarija, Midhat ef. Ćelebića, Muhammeda Attasa, i dr. E svašta će čovjek čut.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od Spain

Volio bih kada bi mi ti malo više objasnio tu "moju logiku", pa da ako ja u njoj uvidim to što si ti naveo ispravim, ovo ozbiljno mislim, zaista, ako mi vjeruješ. Za sad smatram da nisam bio agresivan i moj napad nije bio agresivan na B92 i nije mi jasno zašto je to tako shvaćeno? Ja sam samo iznio drugačije mišljenje i viđenje tih ljudi.

Slazem se, na prvo citanje mi se tvoj prilog ucinio agresivnijim nego na drugo. Samo sam hteo da skrenem paznju da svi mi cesto primenjujemo dvostruke kriterijume zavisno na kojoj smo strani.

Citirano

Orginalno od Spain

E ovo je ono o čemu bih ja da govorim. Čemu vodi i čemu uči taj njihov liberalizam. I šta je to ustvari liberalizam? Jel to način nečijeg djelovanja ili je to cilj djelovanja?
Ako ovo pitanje počnemo razrađivati (osim ako me Tashke ne protjera iz teme), onda ćemo lagano doći do zaključka da ja i nisam skrenuo sa teme već da sam upravo pogodio u centar.

Ako hoćete da nastavimo diskusiju, onda izvolite, a ako nećete onda mi jasno do znanja stavite da nećete samnom da diskutujete, iz vama poznatih razloga.
A Tashketa bih pozvao na smirenost i na fino, liberalno i otvoreno diskutovanje bez nekakvih optužbi i insinuacija. Ako može, a ako ne može, da smo zdravo.

Hvala.

Blog B92 vidim na potpuno drugaciji nacin nego ti. Jasno je da bi bilo naivno verovati da je u pitanju potpuno proizvoljan i potpuno reprezentativan presek srpskog drustva, te je savrseno logicno pretpostaviti da je izbor licnosti koji imaju blog na B92 svakako profilisan.

Medjutim, to je sve od jako malog znacaja i ne znaci da ja bilo podrzavam ili osporavam sta ko tamo pise. To je jednostavno jedinstven izvor informacija o jednoj vrsti Srbije, koji ne mozes naci nigde drugo. Ono sto je bitno je to da dobijes retku priliku za uvid u razmisljanje interesantnih ljudi, kao i pogled na neke stvari iz perspektive koju ti i ja mozda nikada necemo imati.

Da ne duzim, dao sam ti osnovnu ideju. Blog B92 je tu jos i najmanje bitan. Da malo dotaknem ideju koju ti mozes nazvati "liberalizmom" ili kako god hoces, jer ja nemam pojma sta je, ali je moja vizija sta je iza svega toga: sto vise citam i sto vise informacija iz raznih uglova imam, veca je verovatnoca da cu razumeti druge bolje i da cu znati da se postavim bolje u raznim situacijama.
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od Chonbey
To je jednostavno jedinstven izvor informacija o jednoj vrsti Srbije, koji ne mozes naci nigde drugo. Ono sto je bitno je to da dobijes retku priliku za uvid u razmisljanje interesantnih ljudi , kao i pogled na neke stvari iz perspektive koju ti i ja mozda nikada necemo imati.

Chonbey,drago mi je da si shvatio sustinu,znaci,ja sam upravo temu i otvorio i rekao da se radi o jednoj grupi ljudi,pre svega iz kulturne elite koja sagledava stvari u Srbiji na jedan njima svojstven nacin.

Bas malopre procitah blog Milosa Saranovica,sportsko voditelja na B92,zaista jedno vrlo dobro zapazanje kada su sportske prilike u ovoj zemlji u pitanju.
Ko hoce da procita:
http://blog.b92.net/node/3125

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 03. Decembar 2006

Za sve koji imaju vremena,neka procitaju tekst Gorana Markovica,reditelja,vrlo zanimljivo i neverovatno tacno:
http://blog.b92.net/node/3195

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

14

Subota, 16. Decembar 2006

Posle duze vremena Biljana Srbljanovic je ponovo napisala izuzetantekst na blogu B92 .Inace,njeni tekstovi su ubedljivo najcitaniji a i najvise komentara izazivaju pa za sve koji imaju vremena neka procitaju
http://blog.b92.net/node/3359

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 19. Januar 2007

Jedan izuzetan tekst od Biljane Srbljanovic i mnostvo urnebesnih komentara na isti,ko hoce neka procita,toplo preporucujem!

http://blog.b92.net/node/3875

saf

Učenik

(10)

Datum registracije: 18.12.2006

• Poruku poslati

16

Petak, 19. Januar 2007

izgleda da ce da glasa sa familijom za manjine posto su najugrozenije

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

17

Srijeda, 31. Januar 2007

Svoj Blog na B92 od pre par dana ima i Bozidar Djelic ,finansijsi ekspert i moguci premijer ove zemlje.
Inace,njegovo dalje delovanje na Blog-u ce uveliko zavisiti upravo od toga koju ce funkciju preuzeti u narednoj vladi i koliko ce imati vremena,no za sada ga ocigledno ima.

Inace,Djelic je jedini covek sa ovih prostora koji je bio u Davosu na najznacajnijem skupu politicara,bogatasa i poznatih licnosti u svetu.To je upravo i tema njegovih prvih Blog-ova,desavanja u Davos-u,tj njegovi susreti sa ostalim strucnjacima,politicarima...

http://blog.b92.net/blog/6302

HaNiBaL-33

Početnik

(10)

• »HaNiBaL-33« je muško

Datum registracije: 28.05.2006

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 04. Mart 2007

Blog92 je jedno veliko sr..e.Izbrisali su mi najmanje 10 komentara koji nisu prosli "kontrolu moderatora" ili bolje da kazem nisu prosli jednoumlje koje tamo vlada.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

19

Petak, 07. Septembar 2007

Malopre na blogu b92 posle duze vremena procitah jedan lep tekst,kao neki presek svega sto se desavalo ali iz ugla obicnog gradjanina ali sa gorcinom jer...obavezno procitajte!

http://blog.b92.net/text/759/Odoh%20samo…20dam%20lek.../

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

20

Srijeda, 30. Januar 2008

Mnogo interesantnih blogova od Biljane Srbljanovic,preporucujem,posebno pred nedelju...

http://blog.b92.net/blog/105/Biljana%20Srbljanović/

Social bookmarks