Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Adisija

Početnik

(10)

• »Adisija« je muško
  • »Adisija« je autor ove teme

Datum registracije: 22.06.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 22. Juni 2005

BLOG BRANITELJA SARAJEVA

Svi oni koji zele znati nesto o odbrani Sarajeva mogu procitati na sljedecemo blogu kojeg pise kao svoj ratni dnevnik jedan od boraca

http://boreokoociju.blogger.ba/

Treba biti strpljiv i procitati ono sto covjek pise. Vjerujte da je prica zanimljiva i da je nesto najbolje sto sam do sada procitao o ratu u Bosni. Oni koji se odluce na citanje preporucujem da krenu od prvog posta napisanog 16 aprila 2005

http://boreokoociju.blogger.ba/arhiva/2005/03

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 22. Juni 2005

Prvo sto procitam uz jutarnju kafu. S obzirom da je mjesto o kome govori relativno blizu mog naselja i poznajem te lokacije jako dobro... nekad me bas potrese, vrati me u to vrijeme i probudi uspomene, i one lose kojih je bilo jaaako puno, a i onu saku lijepih uspomena koje me vezu za taj grozni period.
U svakom slucaju, ja se divim tom covjeku, kao i svakom drugom borcu koji je iz tog ludila izasao ziv, zdrav (relativno) i normalan (i ovakvih je sve manje i manje nazalost)...
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 24. Juni 2005

Adisija, vrlo zanimljiv blog. Procitao sam juce juče blogove koje je pisao u martu, a sad sam snimio sve pa ću krenuti od početka. Vrlo je zanimljivo pročitati kako to izgleda živeti u okupiranom gradu, ali iz perspektive pojedinca koji tako lijepo opisuje situacije u kojima je bio. Uspeo je da me naježi nekoliko puta! (o) . Inače, kad sam 99-te godine bio u Sarajevu ljudi su prodavali neke mape grada na kojima je bio ubeležen raspored artiljerije oko Sarajeva. Nije mi se dalo da kupim jednu a baš sam imao želju. Da li možda na inernetu postooji nešto slično?

P.S. Setih se da je u svom bLogu pomenuo zgradu Papagajku. Mislim da znam gde je to. Je li to kad se ide od Marin Dvora tramvajem duž Miljacke, pa negde na pola puta ka Vijećnici sa desne strane. Dakle preko Miljacke? (E jesam zamrsio ) :]

Adisija

Početnik

(10)

• »Adisija« je muško

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 03. Juli 2005

Da papagajka se nalazi izmedu Drvenije mosta i Principovog mosta. Ona sarena zgrada izgleda bas ko papagaj.
Inace vecina desavanja je na ratistu u dijelu Starog grada u Sarajevu.

Adisija

Početnik

(10)

• »Adisija« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 25. August 2005

Blog je ponovo poceo sa radom, oni koji su ga pratili mogu ponovo nastaviti.

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

6

Petak, 26. August 2005

Phikrete, jos uvijek ima tih mapa da se kupi ovdje u Sarajevu. Ako zelis, javi adresu na PM i ja cu ti poslati, nema frke :)
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Adisija

Početnik

(10)

• »Adisija« je muško

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 23. April 2007

Upravo je izasla i knjiga pod naslovom "Bore oko ociju" vise detalja o samoj knjizi mozete pogledati na http://boreokoociju.blogger.ba/ ili na www.bosanskivojnik.com

Social bookmarks