Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. Mart 2005

BLOG

sta je to blog? imal ko iskustva sa ovim.

Kolko sam ja skonto, Blog je javno vodjenje dnevnika na Webu, i postao je jako popularan u poslednje dve godine. Puno je sitova koji pruzaju ovaj servis, tj daju vam stranu na koj ce te pisati svoje dozivljaje i utiske.

Mozda ne bi bilo lose ako neko zeli da nam se na forumu otvori naki takav kutak, te da ka demek nesto belezimo kako nam proso dan, sta novo i kaki su nam dozivljaji sveta.
malo za promenu

2

Srijeda, 09. Mart 2005

Al beksa na blogu nema diskusije. Mogu posmatraci davat komentare iz prikrajka, ono sitnim slovima samo ukratko ispot posta, ali pravo izlaganja ima samo dati bloger. To na forumu ne moze da funkcionira. Osim ako admin ne pokrene blog.novipazar.org :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

3

Srijeda, 09. Mart 2005

ada pa to, da nam svakome da po jednu stranu sam za nas, a ko hoce neg gleda, bio bi sigurno prvi blog na Sandzackim prostorima
malo za promenu

4

Srijeda, 09. Mart 2005

Moj bi Blog bio najsposjeceniji. :]
Uh sto je to dobro, ti pises a svi te gledaju. :)
"Tamo gdje dusa stigne, razum ne moze doprijeti. Ono sto srce ljubi, jezik ne moze izreci." - Asik Junus Emre

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

5

Srijeda, 09. Mart 2005

Lijepa zamisao, samo ja ne bih da mi ljudi citaju moj dnevnik. Kol'ko se ja secam, dnevnik je oduvek bio najveca tajna koju je jedan pojedinac imao. Recimo moja sestra od tetke... Sve joj diraj, samo dnevnik NE :)

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 09. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Phikret
Recimo moja sestra od tetke... Sve joj diraj, samo dnevnik NE :)

... ni ja ne volim kad ne mogu da na miru odgledam dnevnik :D

Salim se. Naravno! :D

I ja pokrenuh prije neki mjesec svoj blog, ali mi nekako dosadno da bas niko ne bahne. Ne znam da li da nastavljam.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

7

Srijeda, 09. Mart 2005

ada AL kad bi nas Admin pustio ode, mi bi ti bar iz hatara svracali
malo za promenu

8

Srijeda, 09. Mart 2005

Beksa pravo da ti kazem svidja mi se ideja. Al da bi blog bio blog mora da ostavi se mjesta i za one male komentare. Brojac vec imamo ugradjen za broj posjeta tako da bismo znali ciji se blog i koliko posjecuje (admina ne bismo racunali al ne ocekujem ni da ce on da ga pise). Sahi dobra ideja. Ne znam mozel admin da izvede i ovu foru za komentare nekako. Trebalo bi da moze. Al sahi dobra ideja. Forum bi postao samim tim i posecenije mjesto jer bi uz sebe imao blog (u sebi) a blog je trenutno nesto najmodernije.

Hajde da pokrenemo apel da dobijemo blog. Fikrete ni ja ne bi hajo da mi neko cita nesto sto sam piso samo za sebe. Al ovde pise onaj ko se odluci da svoje misljenje, fikcije, dozivljaje, dogadjaje, zelje, teorije i ostalo pise i da drugi mogu da citaju. Sahi je to zanimljivo.

Hajde vala da se malo razlikujemo i da nesto novo uvedemo. Prvi sandzacki blog. U pravu si beksa. Aferim ti ;)

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

9

Srijeda, 09. Mart 2005

Kod nas su bloggeri postali praaavo popularni, dosta raje se "navadilo" na to, ja srecom jos uvijek nisam, odem povremeno i procitam pokoji, ima par koji se izdvajaju ali su vecinom svi na isti kalup.

Evo npr. cesto odem na ovaj da se ismijem, tip je lud maximalno:
dervo.blogger.ba

Ima jos par meni dragih ljudi koje obidjem, vidim sta pisu, ne komentarisem jer se nisam registrovala, ako se registrujem znam da mi sejtan nece dati mira, krenucu i ja piskarati a onda.... :rolleyes: :rolleyes:
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 12. Mart 2005

sta bi ne da nam Admin odgovor, dal da se nadamo il da batalimo
malo za promenu

11

Nedjelja, 13. Mart 2005

Nesto ne znam dal nam je bas preko potreban blog na forumu. Prva ja bih odmah dojadila svima sa svojim pisanjem ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 13. Mart 2005

Citirano

Orginalno od hadalj
sta bi ne da nam Admin odgovor, dal da se nadamo il da batalimo

a ko se javlja dobrovoljno na blog? tzv. hadalj? jos neko? (pink? :D)

13

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Citirano

Orginalno od pink
Nesto ne znam dal nam je bas preko potreban blog na forumu. Prva ja bih odmah dojadila svima sa svojim pisanjem ;)

Blog je dusu dao za to... Imas svoj kutak i pises sta ti volja. Ko nece ne mora da cita. Drugo je kad hteli ne hteli na necije postove nailazimo i dje im je mjesto i dje im nije (bez obzira imaju li smisla i znacaja ili ne). Blog je extraaaa.

Osecam da bih beksine postove sa zadovoljstvom sve iscitavao. I tipujem da ce to biti najposeceniji blog :)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

14

Finger fala na lijepim nadanjima, no osecam nije da admin nece da nam napravi ta blog, no izgleda da ne umije :D
malo za promenu

15

E vala taman tako fingerse. Nikako drugacije. Ako sta od tog blog-a bude, barem cu na miru pisat sta hocu i koliko hocu bez da se stalno po neko nadje uvredjen i prozvan 8)

A mozda i ne budem pisala ;).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 17. Mart 2005

Citirano

Orginalno od alBazari
I ja pokrenuh prije neki mjesec svoj blog, ali mi nekako dosadno da bas niko ne bahne. Ne znam da li da nastavljam.

I ja pokrenuh svoj blog. Al' kod mene odmah bahnuse gosti :D .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

17

Petak, 18. Mart 2005

@ed: pa gde je neki dogadjaj na tvom blogu? :D
moras da pises malo aktivnije... :))
sad sam tamo bio, nema nista novo (osim pozdrava od Sandzacki_sin) ;)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 21. Mart 2005

Fahro, blog je pokrenut iz znatizelje da vidim kako to funkcionise. Sumnjam da cu imati vremena da ga punim materijalom. Mozda kasnije, Bog zna. Ipak drago mi vidjeti pokatkad nekog musafira :) .

Dopuna: Evo, ubacih jednu interesantnu vijest. Da ne bude da nista ne radim :).
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

19

Srijeda, 29. Juni 2005

sam da vas obavestim da je moj blog poceo sa radom.
Ovo se dogodilo ustvari sasvim slucajno, jer je jedna prica koju je napisao nama poznat jedan covek koga ovde vise nema, zavrsila na tom mom blogu. Ja nijesam bio u toku, a narod dolazio i poceo diskusijo o tome, te sam jedan dan jedna mi prijateljica iz Turske veli nije ti lose ono, ja cita sta si piso, ada reko dje to, pa veli na ona ti blog, kad ja tamo a ono stvarno, reko haj veljahaulje sta je ovo. Odakle ovo sat, posle se seti da sam ja tu nesto carko, al opet mi nije sve bas najasnije.

No neka ga, sve u svemu poceo je, adresa je ova,

http://spaces.msn.com/members/cosmosex/

vec navraca narod koga ode vise nema, te kom je milo da se sretne sam bujrum, i cini mi se da ce bit zanimljivo.

Ps. obrati paznju na pricu Oni su mlogo drugaciji od nas
malo za promenu

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 08. Oktobar 2006

Blogovanje je tek postalo ziva zaraza. Ja virnuh tamo na blog B92 , kad se tamo ukrvise poznati s nepoznatima, politicari s narodom, umjetnici s narodnjacima. Dobro doslo narodu da se isvadja. Ima i stvarno korisnih muhabeta. Cesto odem na blogger.ba da vidim sta se desava.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Social bookmarks