Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

1

Utorak, 30. Decembar 2008

BOJKOT IZRAELU!

Selaam Alejkum, braco i sestre
Ne znam kako da pochnem... ali ovako cu...
Dok braca jedni druge nazivaju kafirima, muslimani jedni druge mrze, dok jedni govore da li je tespih haram, dok drugi govore da li treba pustiti bradu duzhe ili krache, dok se kod "MUSLIMANA" vodi rat da li je Poslanik s.a.w.s ruke stavljao povishe pupka ili ispod pupka, dok "muslimani" nikako ne mogu da se medjusobno slozhe, 'jevreji' smishljaju kako da urade neshto dobro, kao shto je nama poznato da poseduju najjache firme na svijetu.
Kao shto je npr. Intel, ICQ, Nestlle, delta, coca-cola, calvin klein, hugo boss ... poseduju najjache avione, oruzhje i sve to radi chega? Eh Allah ih ponizio ko shto ih je i ko shto che ih! Unishtishe brachu u Palestinu ;( nashe majke u Palestini plachu zbog svoje djece, muzheva, kcherki ... jevreji i ostala gamad ponizuju muslimane i muslimanke, vech ih je poginulo 300 a mozhe se popeti i vishe... polako che sredit palestinu, pa prechi na Iraq, Maroko, Saudisku Arabiju... i shta nam je ostalo? tretirache nas kao pse... mozhda ni tako neche...

Halalite nisam mogao lepshe sastaviti text (nikakav je shto se tiche gramatike a to je razlog moje nepismenosti i moje sekiracije shto se deshava nashoj brachi i sestrama u Palestini i svuda gde se vodi rat protiv kafira).
Molim svakog brata da barem ako ne mogu drugachije neka zamole Allaha s.w.t.a za njih da ih Allah dz.sh pomogne protiv kafira koji se bore protiv Muslimana, to je njima potrebno bracho moja!

Nek' vas Allah dz.sh nagradi svakom dobrom!

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od rootXTX

Molim svakog brata da barem ako ne mogu drugachije neka zamole Allaha s.w.t.a za njih da ih Allah dz.sh pomogne protiv kafira koji se bore protiv Muslimana, to je njima potrebno bracho moja!

A i šta drugo preostaje?!
Dok ja kucam ovaj tekst kojeg obrađuje Intelov procesor i prenosi mreža koju su izmislili i kontrolišu Jevreji, osećam da je naš najveći neprijatelj -mi sami! Zato, dova! Da nam Allah promeni stanje nas samih i da pokupimo uzroke pobede... Povoljne posledice takvih uzroka će doći, bez brige.
我还记得

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

3

Izrael i Palestina

Moji Bosnjaci,

NEMOJTE javno govoriti NISTA protiv Izraela, jer je svaka takva izjava PROTIV Amerike.

Nama Bosnjacima treba Amerika na Balkanu, te stoga NEMOJMO skakati sebi u glavu.

Ono sto radi Izrael je pogresno, ali MI BOSNJACI nemamo NISTA od toga, samo sebi mozemo UNISTITI buducnost!

Politicki aktivan Bosnjak iz Amerike.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Bosniaco
NEMOJTE javno govoriti NISTA protiv Izraela

Jesil ti pio nešto jače od američkog Straight whiskey-a? Mislim, bio je Božić, sad će Nova godina, i tako to...
我还记得

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Bosniaco
NEMOJTE javno govoriti NISTA protiv Izraela, jer je svaka takva izjava PROTIV Amerike.

Jok nego cemo im aplaudirat za ovo "herojsko" delo nad neduznim civilima. Kako si uposte mogao tako nesto da kazes? Ja sam vec par dana kao bez glave i ne mogu da spavam jer su mi po ceo dan pred ocima slike ljudi i dece koji smrskanih glava leze po ulicama. Najmanje sto mozemo da ucinimo jeste upravo Bojkot izraelskih proizvoda sa kojim sam ja vec poceo a ti se pazi da nesto lose ne kazes protiv Jevreja da ti se amerikanci ne naljute. ?(

Halali mi brate dragi
sto daleko sad sam ja
dok ti trazis Boziju pomoc
I podrsku sviju nas.

Halali mi malo dijete
Sto daleko sad sam ja
Dok ti trazis kao jetim
Svoje majke zagrljaj.

Palestino, Palestino
Tvoj plac s vjetrom leti
I potresa bratska srca
Kad se tvoje boli sjeti.

Palestino, Palestino
Tvoje boli more krije
Da ne puknu tuzna srca
Dok krv nasa zemljom lije.

Palestino, Palestino
Tvoju djecu mezar pazi
Busenje ih zasuskava
Tisina ih ljubi, mazi.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Sultan

Učenik

(10)

• »Sultan« je muško

Datum registracije: 29.11.2006

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Moji Bosnjaci,

Nama Bosnjacima treba Amerika na Balkanu, te stoga NEMOJMO skakati sebi u glavu.

Ono sto radi Izrael je pogresno, ali MI BOSNJACI nemamo NISTA od toga, samo sebi mozemo UNISTITI buducnost!

Pifff... Sto mi nisi blize da ti pljunem u lice. Sram te i stid bilo. I ti mi neki bosnjak. Cionisto jedan pijani...........
Neda nana svog Sultana

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

7

Iako se ni ja ne slazem sa misljenjem koje je Bosniaco ovde izneo, mislim da to nije razlog da ga bilo ko vredja.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Moji Bosnjaci,

Ja mogu da shvatim da neko ovo misli, ali da ovo dodje i nama napise, posle 2 dana, posto je Amerika aplaudirala JEVREJIMA, koji su ubili 300 neduznih ljudi, i upozorili ih da pokusaju da ne ubijaju civile... o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o|

Ja ne mogu da verujem da ti mislis da je ovim tvojim postom neka pamet izrecena, nista nam ne trebaju, sta ce nam?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

šatkar

Učenik

(10)

Datum registracije: 24.07.2008

• Poruku poslati

9

Bosniako, piff... i ti mi neki Srbin. Amerika nam bombardovala majčicu-Srbiju, iščupala nam srce iz njedara- Kosovo, podržala nezavisnu Bosnu i tako nam razbila san o Velikoj Srbiji a ti tako! Bošnjače jedan pijani! Da si mi bliže viko bi ti turu!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

10

Vise bih voleo da sam Moderator zbog pojedinih tipova , nego mnogo toga.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

11

Amerika i Bosnjaci

OK, bujrum i izadji na ulicu sa ISLAMSKOM zastavom i govori PROTIV Amerike, pa ces vidjeti dokle ces dogurati! Bosna ce NESTATI i svi Bosnjaci ce postati TERORISTI u ocima svijeta.

Emocije su jedno, razum je drugo. Nek 200 miliona Arapa brine o PALESTINI!

Usput, 95% ARAPSKIH zemalja do dan danas NIJE priznalo KOSOVO, jer im je SRBIJA bliza, pa eto razmislite malo - svako gleda SVOJE vlastite NACIONALNE interese!

gothiacup

Početnik

(10)

Datum registracije: 17.07.2008

• Poruku poslati

12

Upravo zbog tih sto su im preci nekakvi kvazi interesi nam je i ovakvo stanje. Ti si jedan od tih koji su direktni uzrok ovog stanja jer ucestvujes u takvom jednom cionistickom ponasanju.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

13

Nerazumnost

Bujrum, siroko ti polje - stavi ahmediju na glavu, pusti bradu, pa masi SAUDIJSKOM zastavamo i reci svijetu kako si Bosnjak i MRZIS Ameriku i Izrael.

J.b.c.s nam mater svima za sva vremena.

Sultan

Učenik

(10)

• »Sultan« je muško

Datum registracije: 29.11.2006

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od Bosniaco

Cim govoris s iskustvom, onda se tebi ovo gore i desilo!
Neda nana svog Sultana

šatkar

Učenik

(10)

Datum registracije: 24.07.2008

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Bujrum, siroko ti polje - stavi ahmediju na glavu, pusti bradu, pa masi SAUDIJSKOM zastavamo i reci svijetu kako si Bosnjak i MRZIS Ameriku i Izrael.

Neće. Mi ćemo ih gađat cipelama i zapalićemo im zastavu. I isterat naše hodže na Tepe, nek uču dove protiv bombi. Čitav islamski svijet ima da nam se divi i da nam šalje hurmašice.

Nego šta ćemo ako opet četnički tenkovi zauzmu brda oko grada. Potpomognuti ruskim gasom i kapitalom. Kom ćemo se tada žalit gospodo panislamisti?

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

16

Braco ociglegno da se ne razumemo, nisam rek'o da treba sad da prichamo svashta da ovo da ono da gadjamo cipelama, rek'o sam a shto se da vidjet i u postu, da je u ovom sluchaju dovoljno da chovjek zamoli Allaha dz.s za Njih i za svu nashu brachu koja se bore protiv kafira!!!

Bez rasprave, svadje, filozofiranja... to bi bilo bolje.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

17

Root:

A tu dovu mozes nanijetiti i predati u svojoj kuci ili u dzamiji BEZ potrebe da JAVNO na ULICI stvaras imidz o Bosnjacima kao PRIMITIVCIMA i TERORISTIMA.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

18

I ja sam bio jedan od onih što je kritikovao Lagmudžiju što je izručio ispostavilo se nevine Alžirce, dok nisam svatio da je tada bio ucijenjen alternativom između koje je tada mogao birati : da vojska rs izađe na granice eniteta hrvati odcijepe tri kantona a nad ostatkom bosne se zavede međunarodni protektorat, ( a zašta nizašta ). Scenario da se tada ne izruče alžirci najviše su trljajući ruke priželjkivali na palama. - Nedavno sam na ovaj forum postavio temu OBAMA - McCAIN, ali sam i tada znao da su stvarni američki predsjednici uvijek bili i ostali moćni i premoćni jevreji iz sjene.

Jevreji iz sjene su uzrok mnogim nesrećama u svijetu ne samo muslimanskim, ali bez obzira na njih smatram da je palestinska tragedija od njenog samog početka pa do danas VELIKA SRAMOTA ARAPSKOG SVIJETA.
Na vatru odgovori vatrom !

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Root:

A tu dovu mozes nanijetiti i predati u svojoj kuci ili u dzamiji BEZ potrebe da JAVNO na ULICI stvaras imidz o Bosnjacima kao PRIMITIVCIMA i TERORISTIMA.

Ne razumem...ako dajemo podrsku jednom narodu koji su nasa braca po Islamu za tebe je primitivizam? Moj brate ti od njih ne smes da pomenes ni I od Islama i siguran sam da bi i krst oko vrata odmah okacio kada bi oni to od tebe trazili samo da bi spasio svoje dupe. Hvala ti na savetu ali ja cu rado ostati primitivac kakav jesam i podrzacu uvek proteste protiv jevreja i amerikanaca i naravno uciti dovu Allahu Dz.S. da ih podrzi u njihovoj borbi protiv cionista.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

20

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Moji Bosnjaci,

Nama Bosnjacima treba Amerika na Balkanu

Evo sta nosi tvoja Amerika...

300-poginulih u Palestini

20-poginulih u Iraku

5-poginulih u afganistanu..........to je samo za jucerasnji dan.
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 100306iraq.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks