Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

21

Utorak, 30. Decembar 2008

Amerika i Bosnjaci

DA:
- Amerika nanosi STETU IRaki i Palestini;

NE:
- Amerika je donijela NEZAVISNOST muslimanskom Kosovu;
- Amerika je ucinila VISE od Evrope da pomogne Bosnjacima.

ZAKLJUCAK:
- Ostavi Irak i Palestinu Arapima da se brinu o njima;
- Trosi svoju energiju kako da pomognes UKIDANJU genocidne RS i davanju autonomije Sandzaku;
- A ovakvih fotografija kao sto si ti ovdje pokazao su bile u Bosni 1990-ih HILJADE i HILJADE! I JOS NISMO dosli do pravde.

Dragi Allah sudi ljudima na oNom svijetu, a mi za sada zivimo na oVom svijetu pa, da bi OPSTALI, moramo se mjeriti po njegovim nacelima.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

22

Utorak, 30. Decembar 2008

Citirano

Orginalno od Bosniaco

- Trosi svoju energiju kako da pomognes UKIDANJU genocidne RS

Tu sam nemocan, jer je to tvoja "usa" napravila na stetu Boshnjaka.........Dejtonski sporazum!

P.S

Moram ti nesto priznat.Dirnut sam tvojim opredeljenjem da si Boshnjak.Ako se dobro secam..........mislim da si plavnjanin ili gusinjanin?Jer vecina tih tvojih plavo-gusinjanja se deklarise Crnogorcima.....ti si me iznenadio.Ali kad bolje razmislim ti se deklarises Boshnjak Bosanac a ne Boshnjak Sandzaklija.......jeli tako?
" Bilen alemlere rahmettir "

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

23

Srijeda, 31. Decembar 2008

Ja ono onako kako je meni lijepo

Da Bog da ih Allah dz.sh unishtio sve one kafire koji se bore protiv muslimana a posebno onu gamad izraelce!!!
Allah ih Unishtio!!! Neka je Slavljen Allah dz.sh On to mozhe i Uradiche InshAllah!!!

Bosniaco: molim te iskljuchi se iz diskusije ochigledno ti odgovara ovo shto se deshava u Palestini, da ja nebi neshto rek'o za tebe a da se tebi to ne svidi, da ne govorim kako mi ne dolikuje a naravno dosta si me iznervir'o sa tim tvojim postom!
Ako ti se ne svidja, opet ti kazhem iskljuchi se bolje za tebe i mene a i sviju nas... i molim te opet ne ulazi u moj Nijet ne zagledavaj mi u srci jer ti to ne mozhesh, da nebi u grijeh up'o. a Allah s.w.t.a najbolje zna shta je u mojem srcu!!!

Cak je i u Sarajevu bio protest, svuda se chuo protest, i u Britaniju, i u USA i u Kinu, Nemacku, svuda... a kod nas ko da smo svi ZA rat! Subhan'Allah! Nije dobro!!!

[SIZE=4]BOJKOT IZRAELU!!! BOJKOT SVIM ONIMA KOJI PODRZAVAJU IZRAELSKU KAFIRSKU ODVRATNU, JADNU BORBU PROTIV MUSLIMANA!!![/SIZE]

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

24

I ja brijem da je Amerika više pomogla BIH nego E.U. i zemlje arapskog polu otoka. Ako ćemo računati i novčane donacije - vodeća zemlja koja je najviše donirala BIH je prvo Švedska a potom SAD. Al u ovom slučaju novac ne treba uzimati u obzir.
Hoću da kažem da se u većini stvari slažem sa BOSNIAKOM - prvo mi smo previše mali da bi pomogli sami sebi, drugo američku licemjernu politiku nismo osjetili na svojoj koži - ako nam Amerika nije htjela pomoći nije nam ni odmogla i treće ono najvažniej PALESTINSKA TRAGEDIJA JE VELIKA SRAMORA RAPSKOG SVIJETA OD NJENOG SAMOG POČETKA PA DO DANAS. Arapi su davno prodali Palestinu za šaku dolara. Mi ovdje možemo sabrati novca, hrane, lijekova i na taj način izraziti solidarnost, a Arapi suho zlato da im šalju naše će biti vrednije jer dovoljno su izgubili u očima napaćenih Palestinaca.
Na vatru odgovori vatrom !

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

25

Citirano

Orginalno od rootXTX

Cak je i u Sarajevu bio protest, svuda se chuo protest, i u Britaniju, i u USA i u Kinu, Nemacku, svuda... a kod nas ko da smo svi ZA rat! Subhan'Allah! Nije dobro!!!

Pa daj da ovo promenimo, neka potekne inicijativa sa ovog foruma, da ove nase price ne budu ispazne.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

26

Kada promjenimo sebe tada ce nam biti bolje.
Danas je covjecanstvo dostiglo visok stepen zrelosti da se zajednicki,svi narodi,bore za slobodu neslobodnog naroda i pojedinaca,teoretski i prakticno,u kom pravcu su doneseni znacajni medzunarodnih dokumenti na cijoj rezoluciji i primjeni se energicno insistira (npr Povelja UN,Deklaracija o ljudskim pravima i dr) Pitanje je samo za koji narod i koje pojedince to vrijedi.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

buco

Učenik

(10)

• »buco« je muško

Datum registracije: 06.07.2008

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 01. Januar 2009

Istina je da je izrael fašistička tvorevina koja od vremena okupacije Palestinske države vrši genocid i ratne zločine. Svaki normalan čovjek u svijetu, bez obzira na vjeru, će osuditi i osuđuje cionistički režim za zločine koje čini prema palestinskom narodu. I tu nema šutnje, evropa je šutjela pa je doživjela njemački fašizam na svojoj koži. Mi koji smo preživjeli zločine i genocid od strane srpsko-crnogorske bratije, nemamo pravo zatvarati oči pred tim fašističkim zlotvorima ma gdje se pojavili u svijetu.
Ovih dana se organizuju protesti širom svijeta protiv fašizma cionističkog režima, i Bušizam je pobjediv, polako svijest kod ljudi se mijenja, oni koji čine zla stići će ih kletve nedužnih i poniženih majki Palestine i svih nedužnih majki svijeta.
Grijeh je posmatrati zločin i zatvarati oči a čestitam svima onima koji dižu svoj glas protiv fašizma.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

28

Citirano

Jahjha: Pa daj da ovo promenimo, neka potekne inicijativa sa ovog foruma, da ove nase price ne budu ispazne.

...? :(
Da nije smijeshno bilo bi tuzhno, ochigledno da nas ovde nije briga shto se deshava tam... ljudi se vesele slave medjunarodu novu godinu, koga je briga za njih...? Bar shto se tiche u Novom Pazaru jer ovde zhivim pa i znam...

Ali dobro, molim Allaha dz.sh da ne budemo mi u istu situaciju pa da zatrazhimo pomoch od drugih pa da nam se niko ne odazove...shto nebi valjalo nikako.

Selaam Alejkum, braco da vas Allah s.w.t.a Nagradi i uputi na pravi put!

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

29

Ja ne znam dal vise ima normalnih ljudi?Danas su pahcad ubila Nizara Rayana doktora islamskih nauka u Gazi.Gadjali su iz aviona njegovu kucu i ubili mu zenu i cetvoro dece.Moze li neko da zamisli kakve bi reakcije bile da pogine neki njihov rabin ili svestenik u kuci sa decom?Koji ce zapadni medij objaviti da su mu i decu ubili?I posle svega ce neki koji nose muslimanska imena da se pozivaju na zapadnu demokratiju i vladavinu ljudskih prava.

šejla

Učenik

(10)

• »šejla« je žensko

Datum registracije: 19.05.2008

• Poruku poslati

30

Potonula su mnoga carstva , potonule su i mnoge civilizacije , potonuce i Izrel jednoga dana , a tebi brate sabur želim . Kazeš da ne znas da pises a rekao si mudre riječi , zato ti savjetujem , ako nemozeš da našes istomišljenike u svome bolu , uzmi olovku i zapiši taj bol , nek ostane , neko će to pročitati kada tebe ne bude više i znaće ono što mi nismo znali .
Za mene si veliki čovjek , Allah neka te nagradi .

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

31

@rootXTX, ja ne znam kako si me brate ti to razumeo?

Ja sam mislio da se i sa ovog naseg foruma pokrene i organizuje protestni skup u nasem gradu. Moj komentar je bio u tom smislu.

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

32

Jahja,koliko bi se ljudi odazvalo ako inicijativa potekne samo sa ovog foruma?U svijetu su demonstracije u organizaciji nekih institucija,nevladinih organizacija,u Sarajevu je proteste organizovalo jedno od udruzenja stranih studenata.Ovde su izbori daleko,stranke sute,IZ suti,a recimo Urban in u sred Ramazana, organizuje promociju knjige neke zene koja nosi muslimansko ime, u kojoj na najgori nacin govori o polozaju zene u Islamu.Onima koji se sete ostaje dova, kao najjace oruzje.

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

33

Zaboravili su jos poneki detalj...
Fotograf je dodao/la ovu sliku:
  • Jevrejska zastava 2.jpg
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

34

Petak, 02. Januar 2009

Citirano

Orginalno od Ahmed
Jahja,koliko bi se ljudi odazvalo ako inicijativa potekne samo sa ovog foruma?U svijetu su demonstracije u organizaciji nekih institucija,nevladinih organizacija,u Sarajevu je proteste organizovalo jedno od udruzenja stranih studenata.Ovde su izbori daleko,stranke sute,IZ suti,a recimo Urban in u sred Ramazana, organizuje promociju knjige neke zene koja nosi muslimansko ime, u kojoj na najgori nacin govori o polozaju zene u Islamu.Onima koji se sete ostaje dova, kao najjace oruzje.

pA MI SA FORUMA POCNEMO, I ONDA PROSIRIMO ORGANIZACIJU. Nije fora ni da sedimo skrstenih ruku. Mora neko da pocne, sto ne bi bili mi?

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

35

Petak, 02. Januar 2009

Sejla: hvala na lijepim rijechima, da i tebe i tvoju porodicu Allah s.w.t.a Nagradi i na dunjaluku i na Ahiretu.

Fotograf: samo tom detalju fali crvena tim kukicama.

Prolazi 5 dan... a nishta ... voleo bi' da sam uticajan pa da pozovem narod na mirnu demonstraciju protiv nasilja u Palestini... ali kao shto bi rek'o svak' normalan Musliman(Vjernik) U Allaha s.w.t.a se uzdamo to nam je najbolje, a ovima javnim lichnostima mogu samo da poruchim, Allah Vam se smilov'o... sta je s' Vama, zar ne osjechate bol u dushima vashim, zar vas nije briga dok nasha bracha i sestre i ochevi i majke nashe pate i mole Allaha s.w.t.a da prekine vishe ovaj BOL, zar dok jedete ukusna jela zar se ne sjetite da djeca u Palestini mogu samo da sanjaju o tome, zar Vam nije zhao? :(

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

• Poruku poslati

36

Petak, 02. Januar 2009

Citirano

Orginalno od rootXTX
Fotograf: samo tom detalju fali crvena tim kukicama.

I ja mislim da je ovako ispravnije.
  • Jevrejska zastava 3.jpg

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

37

Petak, 02. Januar 2009

Fotograf: Ideju si mi uzeo za tu foru s' zastavom upravo sam pocheo da je radim nalik toj...

BOJKOT IZRAELU!

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

38

Petak, 02. Januar 2009

Bosnjaci i Palestina

Ovo jos nisam vidio.

Covjeku GORI vlastita kuca, a on ide tamo negdje DALEKO da gasi vatru u u necijoj tudjoj kuci.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

39

Petak, 02. Januar 2009

Ochigledno Bosniaco (bez uvrede) tebi ne smeta shto se deshava u Palestini i ostalim Arapskim zemljama, ali dobro, tvoja stvar tvoj problem.

Bojim se ako pochnu redom kao shto i rade vech duzhi niz godina, da srede Palestinu, Iraq, Avganistan, Pakistan, Saudi Arabia, Turkey...itd... shta preostaje nama ovde u Sandzaku, shakice hala, ili u Bosni koji nas ukupno nema 2 miliona?

Sve ovo shto ti govorim i shto se digla prashina za ovim shto se deshava u Palestini je znak da Izrael shvati da uz Palestince ima neko ko ih josh nije zaboravio, da im pomogne ako ne vojnom pomochu, bar nek se vidi na TV-u ili Dovom shto je u ovom sluchaju najpotrebnije nashoj brachi.

Jer kad bi svi kao ti razmishljali e daj pusti to shto se deshava tamo, to nas ne zanima, bitno je kod nas da ne bude neshto, e brate mili da ti kazhem da to nije odlika muslimana(vjernika)... Uljema se slazhe sa

"Ko zna za stanje Muslimana u svijetu a ne zamoli Allaha s.w.t.a za Njih ili ne pozheli da im pomogne, taj nek preispita svoje srce, nek' ide da se lijechi..."

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 02. Januar 2009

Mada su dosta slični ali ipak moram da priznam da mi je ovaj lijevi mnogo draži.
  • Hitler i bush.jpg

Social bookmarks