Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

141

Četvrtak, 08. Januar 2009

@HamasNp svaka cast brate, reko si sve sto je trebalo o ovome, i mi vise ne bi o tome ni trebali da pricamo, posto je vaznije teme. Svaka cast brate.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

142

nije bilo potrebe da pokazujemo nasu "palestinu" palestincima i svijetu u ovom trenutku.
sramota je. (jer nije trenutak)
rootxtx,jahja, ko je po islamskom merilu gori?
onaj ko smutnju sije,ili onaj ko ucini kojekakvo delo proizaslo iz posijane smutnje?
interesuje me stav "forumske uleme"
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

demco

Početnik

(10)

• »demco« je muško

Datum registracije: 13.12.2008

• Poruku poslati

143

Citirano

Orginalno od HamasNP
Nemojte dozvoliti da lokalni problemi nastali zadnjih desetak godina ugroze i to malo sto mozemo uraditi za njih.

Jeste brate ali ne mogu da vjerujem nasta je taj covjek spreman, samo da sebe promovise...
Najbolje bi bilo da se ljudi u protestnoj setnji prikljuce ljudima na Gradskom trgu kad se bude dovilo. Tad bismo pokazali svoje jedinstvo makar u dovi
Allah voli one koji se na Njegovu putu bore u redovima kao da su bedem cvrsti!

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

144

O Hitleru ne mislim nista dobro,a ova pahcad su gora od njega.Rootxtx samo sam preneo vijest i njihov je komentar da je ne pruzanje pomoci ranjenicima krsenje svih medjunarodnih konvencija.Oni su ovaj incident opisali kao sokantan zbog situacije u kojoj su zatekli bezpomocnu djecu kako se drze za tijelo mrtve majke.
Nema razloga da se raspravljamo u ovoj situaciji ko je prvi organizovao okupljanje kad znamo da ce Gospodar svih svjetova sve nagraditi prema nijetu.InsaAllah da nas bude nekoliko hiljada i da se prikupi sto vise pomoci za najhrabriji narod ovog ummeta.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

145

Citirano

Orginalno od HamasNP
Esselamu alejkum braco.

Prvo da se obratim sledecim clanovima foruma: simke_np, fotograf, Jasmin, na-braniku-grada i demco.
Neka Allah s.w.t. nagradi ljude koji stoje iza organizacije Bereket za poziv na demonstracije. Amin!
A onda vas pitam ko su ti ljudi? Zar ih je strah ili ih je sramota da javno istupe? Pa treba da su ponosni i ne smije ih bit strah kada se bore za istinu i pravdu.

Znas odlicno na sta ja ciljam.
Ako hoces iskreno,da je ovaj IZS koju ti spominjes toliko,da je organizovala neki protest (a mene vise inace ne interesuju islamske zajednice ),ja bih se svakako pridruzio zbog svojih potreba na tom skupu,i takodjer mislim da je smijesno da poslije 2 vech hefte taj IZS organizuje proteste pola sahata ranije,Allah dz.s zna kakav im je nijet a ja nisam siguran.
Koliko sam upucen ova organizacija Bereket je ne-politicka organizacija koja ne naginje ni na jednoj strani,a svaka cast ljudima koji su se iscimali u sup-u Np jer tu odgovornost treba preuzeti svakkako,a tih nevladinih organizacija imamo mozda i stotinu..
Toliko od mene.Vidimo se na mirnoj protesnoj setnji.
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

146

@Hamas,pojma nemam ko su,mene i ne zanima,ja ću da odem da podržim skup,a budem li čuo nekakve političke govore i govorancije pune demagoških rečenica u smislu '...to vam je kao...' otići ću.No dobro,kažem opet to je moja stvar.A Mešihat se sigurno trebao potrudit da sazna ko su ti momci pa da zajedno nastupe u istom terminu ja rabbi.
to je njihova odgovornost jer oni imaju poziciju a ne ja.

HamasNP

Učenik

(10)

• »HamasNP« je muško

Datum registracije: 08.01.2009

• Poruku poslati

147

Esselamu alejkum braco.

Jasmin. Mi ovdje nemamo nasu "palestinu". U Palestini se bore muslimani protiv kjafira i to kjafira najgore vrste. Kod nas je medju bosnjacki sukob i ne treba ni jednu stranu smatrati nevjernickom. Mozes reci da su gresnici ili zavedeni ali nikako da su nevjernici. Sahi se cudim onim ljudima koji sebi daju za pravo da muslimane nazivaju nevjernicima (ne mislim ovdje na tebe).

Demco. Otkud ti znas da on hoce sebe da promovise? Zar ti znas kakav je kome nijet?
Zasto ne postupite kao pravi muslimani i pokusate prvo da opravdate druge muslimane? Mozda je IZ-e cekala potvrdu od ambasadora Palestine da ce doc i zbog toga pozvala na skup dan posle "Bereketa". Eto, to je meni palo na pamet.

na-braniku-grada. Nije mi jasno kako jedan musliman moze nemati interesovanja za islamske zajednice?
Ta braca sto su se cimala po supu ce, inshAllah, imati kod Allaha s.w.t. nagradu a jos im je olaksano time sto je IZ-e preuzela odgovornost na sebe. Treba da budes sretan zbog toga, posto njih podrzavas a IZ ne.

simke_np. Tvoje stvari su - tvoje. Mogao je Mesihat da se raspita ko su ti momci i da zajedno nastupe. To si u pravu. Ali ja necu pretpostavljat sta su ti momci mogli uradit u odnosu na instituciju koja postoji od kako postoje muslimani. Ja vjerujem da su oni, povedeni iskrenim nijetom, zeljeli dati podrsku nasoj braci u Palestini i da se sada mnogo ne sekiraju zbog druge najave, cuvajuci svoj nijet.

Bez obzira na sve rasprave i svadje medju nama ubijedjen sam da bi svaki od nas stao u odbranu svog brata muslimana ma kojoj strani pripadao. Zar bi mogli gledati kako cifuti ubijaju muslimana i zatvoriti oci samo zato sto je pripadnik ove ili one stranke? Molim Allaha s.w.t. da nas ujedini u borbi protiv nevjernika.

"Allahu, Ti čuješ naše riječi, Ti vidiš naše mjesto i Tebi ništa naše nije skriveno. Upućujemo ti molbu onoga čija pleća su se Tebi ponizila i koji je prepustio sve Tebi. Obraćamo Ti se dovom poniznog i skrušenog roba. Molimo te naš Gospodaru da pomogneš našu braću i sestre u Palestini, od Tvojih i naših neprijatelja!" Amin!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

148

amin na tvoje dove,ali nažalost,samo molim Allaha da se to ne pretvori u politički skup i skup radi lične promocije pojedinih tipova.
to je nešto što mnogo mrzim.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

149

Sutra lepo odemo na skup,radi podrske nasoj braci i sestrama u Palestini, a kad neko pocne da drzi neke govore koji se nama ne svidzaju (ako ih u opste bude jer niko ne zna sta ce ko sutra da prica osim ako im vi niste spremali govore)ode lijepo kuci i ne slusa nikog, to nije moranje,ne idemo mi tamo (mnogi) ni zbog
Muamera ni zbog Adema ,nego radi podrske i solidarnosti nasoj braci u PAlestini,ako neko ide zbog necega drugog ne mora ni da ide na taj skup.Ne moze ni najnormalniji skup da se organizuje a da ne dodze do raspravki o ko toga koje ciji i ko za koga.SRAMOTA braco muslimani SRAMOTA ovo samo dokazuje dokle smo mi dosli.Budimo bar jednom slozni

gothiacup

Početnik

(10)

Datum registracije: 17.07.2008

• Poruku poslati

150

narod ne bi trebao sutra da razmislja ko koga podrzava. trebali bi se svi na kraju okupit i izucit dovu i lijepo izgrlit. to je islamski i to nam treba, jer ce tim gestom i dova bit ojacana, a ne da se kao zamislite hadzije na svetom putu, od straha od ljudi, medjusobno ne selame. nije bitno ko sta kako, sutra nam treba jedinstvo iz kog nesto mozda i naucimo. ruzno je sto se vidi da ovde ima i zagovaraca po sluzbenom zadatku, al sve to sad nije bitno. vazno je da se ujjedinimo sami i tako pokazemo da smo jaci i od onih sto nas razjedinjuju.
a ni meni se nije svidjela ova upadica mesihata. isto kao da neko dete organizuje nesto, a vi kao odrasla osoba skontate da je to dobra ideja pa organizujete to isto, tik pored deteta, i ugusite ga. detetu je mozda krivo, a mozda mu bude i bitno da ce njegova ideja bit organizovana, jer mu je bitno da bude sto bolje sprovedena- ali kakav bi to odrastao covek se poneo tako hladno prema detetu, osim ako ne silnik prema nemocnom. mi zahvalimo Bogu sto ce nesto bit organizovano, i ostavimo se tudjih razloga. dodjimo zbog naroda palestine. ujedinimo se zbog njih i zbog sebe. a prekosutra pravimo analize. i ne plasimo se toga. ima Allah, ON sve vidi i sve zna. tesko si ga silnicima i odraslim osobama bez obraza.

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

151

Zašto toliko mrze Zapad, pitat ćemo se... (Robert Fisk)

Izrael je Palestincima ponovo otvorio vrata pakla. Četrdeset izbjeglica - civila ubijeno je u jednoj UN-ovoj školi, tri u drugoj. To i nije tako loš rezultat za vojsku koja vjeruje u „čistoću oružja“. Ali, zašto smo iznenađeni?

Zar smo zaboravili 17.500 mrtvih – skoro sve civili, većinom žene i djeca – u Izraelovoj invaziji na Liban 1982.; 1.700 mrtvih palestinskih civila u masakru Sabra i Šatila; masakr nad 106 libanskih izbjeglica - civila, većinom djece, u UN-ovoj bazi u Kani 1996.; masakr nad izbjeglicama kojima su Izraelci 2006. naredili da izađu iz kuća, a zatim su ih poklali članovi posade izraelskog helikoptera; 1.000 mrtvih (od kojih su gotovo svi bili civili) u napadu na Liban 2006.?

Nevjerovatna stvar u svemu tome jeste činjenica da toliko zapadnih predsjednika i premijera, a, nažalost, i novinara i urednika, i dalje vjeruje u laž da se Izrael jako trudi da izbjegne civilne žrtve. „Izrael se svim silama trudi da izbjegne civilne žrtve.“, izjavio je još jedan ambasador Izraela samo par sati prije masakra u Gazi. Krv žrtava sinoćnjeg masakra se nalazi na rukama svakog predsjednika i premijera koji ponovi ovu laž tražeći izgovor da se izbjegne primirje. Da je George Bush imao dovoljno hrabrosti da 48 sati ranije zatraži hitno primirje, onih 40 civila, staraca, žena i djece, bi sada bili živi.

Ono što se desilo nije samo sramota. To je bruka. Da li je „ratni zločin“ preteška riječ? Baš tako bismo nazvali ovaj masakr da ga je počinio Hamas. Dakle, bojim se da to ipak jeste bio ratni zločin. Nakon što sam pisao o toliko zlodjela koje su počinile vojske s Bliskog istoka – vojske Sirije, Iraka, Irana, Izraela - pretpostavljam da bi prava reakcija s moje strane bila cinizam. Ali Izrael tvrdi da se bori u istom ratu kao i mi, u ratu protiv „međunarodnog terora“. Izrael tvrdi da se u Gazi bori za nas, za naše zapadne ideale, za našu sigurnost, po našim standardima. To znači da smo mi saučesnici u zločinu koji se dešava u Gazi.

Pisao sam o izgovorima koje je Izrael koristio da opravda ovakva zlodjela. S obzirom na to da će ih, po svoj prilici, ponavljati i u narednim satima, pobrojat ću neke od njih: Palestinci sami ubijaju svoje izbjeglice, Palestinci iskopavaju leševe s groblja i postavljaju ih u ruševine, na kraju krajeva, Palestinci su krivi jer podržavaju Hamas; Palestinci namjerno koriste nevine izbjeglice kao živi štit.

Masakre u Sabri i Šatili počinili su desničarski saveznici Izraela u Libanu, a izraelska vojska je 48 sati posmatrala i stajala po strani, što je otkrio i izraelski istražni vojni sud. Kad je krivica pala na Izrael, vlada Menahema Begina je optužila svijet za klevetu. Kad je izraelska artiljerija granatirala UN-ovu bazu u Kani 1996., Izrael je tvrdio da su se u bazi krili naoružani pripadnici Hezbollaha. Laž. Krivica za više od hiljadu mrtvih u 2006. u ratu koji je počeo kad je Hezbollah na granici zarobio dva izraelska vojnika, jednostavno je podmetnuta Hezbollahu. Izrael je tvrdio da su tijela djece ubijene u drugom masakru u Kani možda izvađena iz već postojećih grobova. Još jedna laž. Za masakr u Mirvahinu nikad nije ni ponuđen izgovor. Ljudima iz sela je naređeneo da bježe, a kad su poslušali naredbu Izraela, napala ih je naoružana posada izraelskog vojnog helikoptera. Izbjeglice su izvele svoju djecu da stanu oko kamiona u kojem su putovali kako bi dokazali da su oni samo nevini civili. Izraelski helikopter ih je pokosio. Samo dvoje je preživjelo. Pravili su se da su mrtvi. Izrael se čak nije ni izvinio.

Dvanaest godina ranije je izraelski helikopter napao ambulantna kola koja su prevozila civile iz susjednog sela – i ovog puta su im Izraelci naredili da bježe. Poginulo je troje djece i dvije žene. Izrael je tvrdio da je u kolima bio pripadnik Hezbollaha. Ni to nije bilo tačno. Pisao sam o svim ovim zlodjelima, izvještavao sam o svima njima, razgovarao s preživjelima. Isto to su radile i neke moje kolege. Naravno, zadesila nas je najgora od svih kleveta – optuženi smo za antisemitizam.

Ovo pišem bez imalo sumnje: još ćemo se naslušati ovih izmišljenih laži. Sigurno ćemo opet slušati o tom kako je Hamas kriv – Bog zna da ih i bez ovog zločina optužuju za svašta – možda će nam ponovo servirati i laž o iskopanim leševima. Gotovo je sigurno da će nam opet lagati kako su u UN-ovoj školi bili pripadnici Hamasa, a u laž o antisemitizmu apsolutno nema sumnje. A naše vođe će bjesnjeti i podsjećati svijet da je Hamas taj koji je prekinuo primirje. A nije. Izrael ga je prekinuo, prvo 4. novembra kad je u bombardiranju Gaze poginulo šest Palestinaca, a zatim i 17. novembra kad je u drugom bombardiranju poginulo njih četvero.

Da, Izrael zaslužuje sigurnost. Dvadeset poginulih Izraelaca u deset godina borbe je zaista zastrašujuća cifra. Ali 600 poginulih Palestinaca u samo jednoj sedmici, hiljade poginulih od 1948. – kad je izraelski napad na Dir Jasin natjerao Palestince da bježe iz dijela Palestine koji će postati Izrael - taj broj pripada nekoj sasvim drugoj ligi. On ne predstavlja samo „uobičajeno“ krvoproliće na Bliskom istoku, već zlodjelo u rangu s ratom na Balkanu. Ali naravno, kad neki Arap plane od bijesa i iskali ga na Zapad, reći ćemo da to nema baš nikakve veze s nama. Pitat ćemo: „Zašto nas mrze?“ Molim vas, nemojmo se praviti da ne znamo odgovor.

Izvor: Independent

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

152

hamas ,ti ocigledno ne poznajes problem palestinaca sagledan u celini, jer da znas, skonto bi sto sam ja nazvao i nasu situaciju palestinskom
-i tamo postoje podeljene skupine u vidu grupacije ciji nik i sam si upotrebio,dakle hamasa i fataha.
nije problem palestinaca jedna od brojnih agresija cionista.
on traje jako dugo i u toj jako tekoj situaciji,agenti mosada su uspeli da podele i oslabe ionako vec oslabljene palestince.
da ne nabrajam ostale uspehe cionista kao npr postavljanje rezima u nekim arapskim zemljama koji rade po diktatu amerike tj izralea itd itd.
i ko pominja nevernike?
opasan si kad sam zakljucujes jer onda ispadne svasta od toga :)
il si podsvesno osetio nesto pa izasao sa tim imputiranjem?
ja sam samo rekao da je to mogao biti JEDINSTVEN skup(pa makar pokusavala grupa gradjana da to uradi) ako se vec ne tice njihovih fotelja,ahmedija,para i sveg drugog sto danas zna da nosi verska "funkcija",nazalost
-ako je grupa gradjana to zakazala za taj petak,onda su ovi mogli za sledeci petak.
ako su dosad i mesihat i rijaset cutali,onda su mogli da odgode i za jos koji dan,il su pomislili da se ne utisa ofanziva daj da se oglasimo (doduse jesu nesto stidljivo,da niko ne cuje)
-bez politickih parola,a nadam se da ih nece biti, siguran sam da ce to bit pristojan skup.

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

153

Petak, 09. Januar 2009

Kako mi pojedini clanovi koji napadaju Mesihata na razne nacine smire srce, i jos mi pokazu da je Mesihat u pravu, a pre toga sam slutio da mozda nisu.

Mesihat je prvi pokrenuo bilo sta oko Palestine. I to prikupljanje novcanih sredstava za pomoc nasoj braci. E hajde sada uzmite pa stavite na dva tasa vage, nas protest protiv toga ili pare koje ce njima pomoci, sta mislite sta ce prevagnuti, sta ce Palestincima biti vaznije i sta ce im vise pomoci. Tacno je da su zakasnili sa organizacijom protesta, ali vi odmah procitaste nijetove tih ljudi i to proglasiste politickim skupom. Ja cu da odem tamo zbog brace Palestinaca, a ne zbog Muamera. I svaki od vas bi to trebao da uradi.

Obijasnite mi kako ce to Mesihat stupiti u kontak sa momcima iz organizacije "Bereket" kada sam trazio po netu, nigde se ne pominju, niko ih ne zna, nemaju kancelariju, niko od njih nije izasao na lokalne medije i pozvao na protest. Svaka im cast za ideju, ali su je decije organizovali, zato su ovi to preuzeli i pokazali kako se to organizuje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

154

Petak, 09. Januar 2009

B92

Citirano

Jerusalim, Tripoli -- Izraleska ofanziva nastavljena je uprkos rezoluciji Saveta bezbednosti UN koja poziva na momentalan prekid vatre. U izraelskom napadu ubijeno 30 civila.

Oni su stradalu u jednoj kuči u Gazi u bombardovanju izraelske vojske, saopštile su Ujedinjene nacije, pozivajući se na izjave očevidaca. U kući se nalazila grupa od ukupno 110 Palestinaca koje je izraelska vojska u nju dovela.

"Prema očevicima, vojska je 4. januara evakuisala oko 110 Palestinaca u jednu kući u Zejtunu (među kojima su polovina bila deca) i naredila im da ostanu unutra", navodi se u saopštenju Kancelarije UN za koordinaciju humantiranih poslova.

Kako se dodaje, samo 24 sata kasnije izraelske snage su u više navrata bombardovale kuću i ubile oko 30 ljudi.

Oni koji su preživeli bombarodvanje morali su da hodaju dva kilometra pre nego što su civilnim vozilima prebačeni u bolnicu, navodi se u saopštenju. Troje dece umrlo je nakon što su primljeni u bolnicu.

Portparol izraelske vojkse je rekao da ne raspolaže informacijama o ovom incidentu.

Prema rečima očevidaca i na osnovu vojnih izvora, izraelska avijacija je i jutros gađala palestinsku teritoriju posle noćašnjih napada u kojima je poginulo 12 ljudi, navodi se iz palestinskih izvora.

Izraelska vojska je saopštila da je šest raketa ispaljeno na Izrael iz pojasa Gaze, kao i da je vojska gađala 50 ciljeva u pojasu Gaze.

Arapske zemlje i države Zapada postigle su sinoć dogovor o nacrtu rezolucije Saveta bezbednosti UN kojom se poziva na hitan prekid vatre u pojasu Gaze o čemu možete čitati u posebnoj vesti.

U napadima izraelske vojske na pojas Gaze do sada je poginulo najmanje 750 ljudi, a više hiljada ih je ranjeno.

O uzrocima sukoba u Gazi, o ciljevima palestinskih i izraelskih političara, o mogućem mirovnom sporazumu, u večerašnjoj emisiji Uvećanje, koja je na programu Info kanala B92 u 20 sati, govore palestinski ambasador Mohamed Nabhan i ambasador Izraela Artur Kol.

Gadafi želi da se Arapi uključe u rat

Libijski vođa Moamer Gadafi pozvao je arapske lidere da dozvole svojim građanima da odu u pojas Gaze kao dobrovoljci kako bi se pridružili palestinskim borcima, preneli su libijski državni mediji.

"Pozivam Arape da otvore vrata dobrovoljcima koji žele da se bore uz Palestince," istakao je Gadafi u kratkom saopštenju koje je prenela državna novinska agencija Džana.

On u saopštenju nije naveo da li će direktno tražiti od Egipta, jedine arapske zemlje koja se graniči sa Gazom, da propusti arapske borce na palestinsku teritoriju, preneo je Rojters.

Gadafi je ranije arapske lidere optužio za "kukavički" odgovor na izraelske napade u pojasu Gaze.

Dan po početku izraelske ofanzive na Gazu, 27. decembra, Gadafi je napao arapske lidere da ne čine ništa da podrže Palestince koji tamo žive sem što nude humanitanu pomoć i razgovoaraju o organizovanju eventualnog samita Arapske lige.

No comment.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

155

Petak, 09. Januar 2009

Skupe je bio za 10!!! Meni se bas svido, i hudba pre toga, i obracanje pojedinaca, i tekbiri koji su se culi i masa koja se odazvala i zastave i poruka koja je poslata.

• »Salahoodin« je muško
  • »Salahoodin« je zabranjen

Datum registracije: 25.01.2008

• Poruku poslati

156

Petak, 09. Januar 2009

Citirano

Orginalno od Jahja
Skupe je bio za 10!!! Meni se bas svido, i hudba pre toga, i obracanje pojedinaca, i tekbiri koji su se culi i masa koja se odazvala i zastave i poruka koja je poslata.

Izvanredan skup!

sister

Početnik

(10)

• »sister« je žensko

Datum registracije: 04.01.2009

• Poruku poslati

157

Petak, 09. Januar 2009

Allahu ekber!!!

Da vas Allah s.w.t. nagradi, braco! Kako bih voljela da mogu nasa braca i sestre u Palestini da vide ove slike, sto su demonstracije sirom svijeta, da znaju da nisu sami, da svakog trena neki mu'min u svijetu moli Allaha za njih... :(

I ako imate jos slika iz NP, postavite.

Evo, postavljene su vec slike na stranici Islamske zajednice: http://islamskazajednica.org/index.php?o…12&article=2038

Allahu ekber, Allahu ekber
toplo mi oko srca kad vas vidim ovako :)

PS: Dzezakellahu khajren, brate Salahoodin.
Nikako ne mogu da shvatim, zašto ljudi ne lete Allahu na krilima čežnje, umjesto da budu gurani do Njega bičevima straha?

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

159

Petak, 09. Januar 2009

Izvanredan skup na korzou.
Hvala humanitarnoj organizaciji "Bereket".

PALESTINE BROTHER YOU ARE NOT ALONE !
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Social bookmarks