Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 11. Novembar 2005

Bond,James Bond

Volite li filmove o ovom Britanskom agentu "007"?
Kog glumca narocito volite od mnogih koji su glumeli u ovim filmovima?
Ko je po vasem misljenju najbolji James Bond?
Inace,pre nekoliko dana u Britaniji je predstavljen novi "James Bond",tacnije glumav koji ce igrati u sledecem filmu,a to je jedan Engleski glumac,koji nije narocito poznat,a i plav je(svi dosadanji Bondovi su bili ili smedji ili crni).
Koji je,po vama,najbolji film u serijalu James Bond?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

2

Petak, 11. Novembar 2005

Naravno da sam gledala filmove tajnog agenta 007.
Moj omiljeni glumac je Pierce Brosnan. Kratko- jer mi je najsimpaticniji. O tome koji od glumaca ja najbolje uspeo da prestavi Bond-a ne bih mogla kompetentno odgovorit.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Petak, 11. Novembar 2005

I meni je omiljeni glumac Pis Brosnan,iz vise razloga.Prvi,jer je nekako "faca",stoji mu da bude agent,a drugi,mozda i jaci razlog je,sto je on ipak savremeni glumac i nekako ga dozivljavam kao iz nase generacije,dok su Koneri,Rodzer Mur...ipak starija generacija i nekako mi nisu pravi!ali starijoj gardi sigurno jesu. :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 12. Novembar 2005

Nemogu da se setim koji od Bondovih filmova nisam gledao.Cek malo setio sam se nema takvog sve sam gledao :)

Naravno sve je u svoje vreme,za nas je P.Brosnan je odlican za takvu ulogu Filma kao i Hali Beri :D

Mada moj favorit je Son Koneri "dasa od coveka" sa onim njegovim Skotskim naglaskom i bojom glasa.
" Bilen alemlere rahmettir "

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

5

Utorak, 03. Juni 2008

MISLIM DA JE SEAN CONERY NAJBOLJE ODIGRAO ULOGU TAJNOG AGENTA 007...NEKAKO MU NAJLEPSE STOJI DA BAS ON BUDE BOND...A OD FILMOVA O BONDU NAJBOLJI JE FROM RUSSIA WITH LOVE
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Social bookmarks