Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 07. Juni 2008

Borilacki sportovi

MTS Mondo

Citirano

Pazarci isprebijali Zagrepčane
Subota, 7. jun 2008. 10:34

Ekipa Novog Pazara u "Ultimat fajtu" savladala je tim Zagreba, u meču koji je pred oko 2.000 gledalaca održan u petak uveče na novopazarskom Gradskom stadionu.

Pobede su slavila četvorica domaćih takmičara, dok je jedan duel završen bez pobednika.

Poene timu Novog Pazara doneli su Vladimir Đorđević protiv Stanislava Šakića, Mirsad Bogućanin u duelu sa Darkom Dadovićem, Adnan Buharalija koji je pobedio Igora Barića, i Edin Pulić primoravši na predaju Antu Jovića.

Meč između domaćeg borca Adnana Alića i Roberta Modrića završen je bez pobednika.

Organizatori revije bili su Ultimat fajt savez Srbije i Sportski savez Sandžaka.

Kakvi su bili ti borci iz Zagreba? Kada su prosle godine organizovane borbe izmedju boraca iz Sandzaka i Makedonije, borci iz Makedonije su u vecini slucajeva bili i po 10-15 kg laksi od nasih. Ono je bilo smesno za gledat. Bas me zanima kakva je ovog puta bila situacija.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Subota, 07. Juni 2008

Ja bas zbog toga nisam hteo da odem. mislio sam bice ko prosli put. Bruka bila, ne bruka, nego cista prevara. Mislim da je i ovaj put tako bilo, jer su svi nasi pobedili. Ali opet neznam.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Subota, 07. Juni 2008

Prosle godine je stvarno bilo smesno gledati borbe jer su nasi,kao sto @ef rece,bili tezi za najmanje 20-ak kg,pa su mecevi trajali onoliko koliko su nasi borci hteli da udovolje publici(a to je kao bila reprezentacija Makedonije)

Nadam se da je Zagreb bio bolji i da su borci bili po meri,kako bi nasi borci zaista videli gde su i sta su u odnosu na region...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

4

Subota, 07. Juni 2008

Ja sam cuo da je publika bila skoz nezadovoljna,a iz kojih razloga mozda saznamo od nekog ko je pratio te borbe!
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

5

Subota, 07. Juni 2008

Evo sto je bila nezadovoljna. Zato sto je kao i prosli put, svaki mec bio los. Dovedu neke momke kojima plate po 100 eura(mozda i manje) predstave ih kao neke sampione, i na tu foru dodje 2000 ljudi. Karte su od 5-10 eura. Pa ti izracunaj. A to je bruka kog dovedu. Sa onima bih i ja smeo da udjem u oktagon. 8)
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

6

Subota, 07. Juni 2008

Ovaj put je bilo jos gore nego prosli!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

7

Subota, 21. Juni 2008

Kik tai boks klub Novi Pazar i Kik boks savez Srbije organizuju borilačku reviju ''Veče šampiona K1'', u okviru koje će se publika videti 16 mečeva.

Trener ovog kluba Husein Dupljak, trostruki prvak Evrope u kik boksu, najavljuje spektakl za prisutne gledaoce.

''Publika će videti šest borbi u A klasi, u kojima će se boriti državni prvaci, reprezentativci i osvajači medalja sa velikih svetskih takmičenja'', izjavio je Dupljak za novopazarski radio Sto plus.

Na reviji će učestvovati takmičari iz Niša, Vranja, Kraljeva, Beograda, Mladenovca, Rožaja i Novog Pazara.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 23. Juni 2008

Mislim da ce ovo biti zanimljivo... Jer clanovi Kik tai boks kluba Novi Pazar, su pre mesec-dva na nekom velikom prvensvenom takmicenju poneli dve zlatne i srebrnu medalju, jedan je pobedio cak nekog velikog sampiona drzave... a predsednik kluba je Samir Alomervic ne znam da li je on i trener, sponzor im je Safeti - auto delovi.
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 23. Juni 2008

Vece Sampiona K1... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Ma to je bila ziva bruka , kakvi sampioni, kakvi bakraci... o|
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

natalija

Početnik

(10)

• »natalija« je žensko

Datum registracije: 05.05.2008

• Poruku poslati

10

Utorak, 24. Juni 2008

e

E
moj brate je K1...

znate kako je loš osjećaj biti sestra K1

sve prave su ljubavi tužne

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

11

Srijeda, 25. Juni 2008

E moja Nato, bolje bi bilo da si ti K1,pa da malo izlupaš brata kad neće da sluša sestru... :)) :)) :)) :)) :)) :))
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

12

Utorak, 23. Septembar 2008

evo da ovaj topic malo zazhivi...

jutros je prekinuta borba izmedju Mirka Cro Copa i Alistaira Overeema,opasnog holandjanina...
Borba je bila u organizaciji DREAM,Mirko se vratio u ring posle 6 meseci,ostario je,treba da se povuche,mada tesko mi je to da priznam,al sto jes' jes'...
Overeem ga je udario dva puta kolenom u genitalije i borba je prekinuta,dakle bilo je "no contest",tj. bez pobednika.Steta za Mirka,ovo mu je bila jedinstvena shansa da se vrati na MMA scenu.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

13

Mrka kapa od Mirka vise. Secam se da je prije godinu dana (otprilike) u vrijeme kada ga je drmala najveca kriza u karijeri u jednom mecu trazio od sudije da prekine mec (u korist njegovog rivala), ali da to izgleda kao da je prekinuo mec ne na njegov zahtev, vec na osnovu sudijske procene. Sto je sudija odbio. Rekao mu je da ako zeli moze sam da prekine mec. Uz to je Mirko rekao: "Prestar sam ja za ovo s*anje" :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

14

Cestitam, bas ,mi je drago...
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

15

Overeem je bio bezobrazan,pretio mu je u poslednjih 6 meseci preko medija non-stop,a Mirko je morao na operaciju kolena,6 meseci nije imao mech,inache,Overeem je stena,loshe je krenuo mech po Mirka,dva put ga je udario u genitalije,sto je dovelo da mec bude proglasen "nevazecim",tj. da se zavrsi kao "non contest"...i sad mora doc' do sledeceg meca,verovatno krajem godine.Navijam za Mirka da se vrati,mada je po meni,njegova najveca greska sto je u doba najvece snage napustio K1 i otishao u PRIDE da se bori,iako je tamo postao shampion...

• »nanemaximus« je muško

Datum registracije: 09.12.2008

• Poruku poslati

16

Utorak, 09. Decembar 2008

kakav sampion

taj koga ti nazivas trostrukim sampionom..ne zna ni vrecu da udari a kamoli sta drugo..nego to samo u Pazaru moze da prodje ta prica..on nije trener jer nema trenersku licencu kao ja i moje kolege iz n.pazara ..vec samo pravibiznis,i vodi momke da pojedu batine ..koji ne znaju da se bore...

Social bookmarks