Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

bihoracyug

Početnik

(10)

• »bihoracyug« je muško
  • »bihoracyug« je autor ove teme

Datum registracije: 16.05.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 28. Maj 2007

Bosna - Turska

Ova sedmica imali takmicu Bosna i Turska .Ja zivim u turska.Imam merak koje hoce koje pobedi.Turska ili bosna.Ja znam za Bosna igra srbin i hırvati.A vi kako hteo pobedi Bosna Ili Turska.Molim vas objasniti.

sarajka_

Početnik

(10)

Datum registracije: 06.04.2006

• Poruku poslati

2

Utorak, 09. Oktobar 2007

zasto bi Bosnjaci navijali za Turke pored Bosne???

• »Kako_bilo« je muško

Datum registracije: 06.10.2007

• Poruku poslati

3

Srijeda, 10. Oktobar 2007

najbolje vam je da navijate za pazar :]

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 07. Septembar 2009

Turska reprezentacija zajedno sa Fatihom Terimom kao i cjela turska javnostveć su već upisali tri boda iz Zenice.
Mislim da je to najbolja moguća stvar za nas koja se mogla desiti.

vidim da se sandžaklije ovde cijepaju u dva navijačka tabora, ali zaista je stvar od pojedinca do pojedninca za koga će da navija pa makar to bila i etiopija . . . ja ko bosanac i veliki patriota svoje zemlje moram da kažem da nikada neću zaboraviti dva čovjeka : Vlatka Glavaša i Sergeja Barbareza koji su se pored poziva iz hrvatskog nogomentog saveza i velikih prijetnji od ekstremista iz hercegovine izjasnili da je njihova jedina domovina BIH. Zaista bih poželio onima kojima je krst oko vrata i slične stvari presudan faktor za koga će navijati u ovoj utakmici da se bez ikakve dileme opredjele za Tursku, ali i u budućnosti da him navijačka kuća bude što dalje od Bosne i Hercegovine.

utakmica sa turskom će pokazati mnogo toga - ali mislim da je ona prije svega sudar dva vrhunska svjetska trenera, i da će kao takva biti veoma interesantna nogometnoj evropi
Na vatru odgovori vatrom !

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

5

Pored 2 dobra za koga navijati?

Bosna je u ovim kvalifikacijama ( mogu slobodno reci ) iznenadala ceo Fudbalski Svet, coveku nista ne preostaje nego da o njima govori u Superlativu.

Sa druge strane Turska....Turkye Canim Benim, zemlja koja je pokazala kako i autsajder moze doci do Svetskog odlicja, znaci i o njma se govori u Superlativu.

Lopta je okrugla, pa nek pobedi Bolji (o) (o) (o)
" Bilen alemlere rahmettir "

• »silver04« je muško

Datum registracije: 22.02.2009

• Poruku poslati

6

*

Postavlja se dilema za koga navijati. Za Tursku ili BiH. Moje misljenje je da covjek treba da navija za onu zemlju gdje je rodjen i on i njegova djeca i gdje se nalaze grobovi njegovih predaka.I u kojoj valjda vidi i svoju buducnost.
Znaci, za svoju a ne za susjednu.
Za mene licno dileme nema.Moj izbor je Crna Gora.

šatkar

Učenik

(10)

Datum registracije: 24.07.2008

• Poruku poslati

7

Utorak, 08. Septembar 2009

Pa i za Pazar igraju igrači koji nisu muslimani, pa nikom ništa i dalje navijamo za njega. Ja, naravno, navijam za Bosnu. Turska je već učestvovala na velikim takmičenjima, ovo je Bosni prva velika šansa da se domogne učestvovanja na SP. Dovoljno joj je i nerešen rezultat za drugo mesto u grupi. Samo u baražu da joj ne padne Francuska, to bi već bilo zeznuto.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

8

Bosna- Turska, normalno za Bosnu.

Turska-bilo koja druga reprezentacija na svetu(osim, mozda, MOZDA, Srbija) za Tursku.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

šatkar

Učenik

(10)

• Poruku poslati

9

Nego, đe ćemo to gledat. Dobro bi bilo da nekako regionalna "mahne" od NTV Hajata signal, pa da možemo i mi ovde da navijamo. :D

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

10

Svi:

Utakmica se moze gledati BESPLATNO na http://www.myp2p.eu. Otidjite na Live Sports, i onda na Football.

Trebacete instalirati Sopcast ili neki drugi program naveden na stranici.

Naprijed Bosno!

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

11

Svako ima pravo da navija za koga hoce, sta tu ima ko sta kome da namece? Onako kako ti srce bije u grudima tako nek i navija. Meni je draza Turska i tacka. Sta tu ima iko ista da raspravlja. Kom je draza Bosna nek navija za Bosnu.

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

12

Ja navijam za Tursku, mada ko god pobedio necu biti tuzan, obe reprezentaciju se drage. jah...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

13

što se tiče utakmica reprezentacije HAYAT prenosi gostujuće utakmice a BHT1 domaćinske tako da se utakmica može gledati na BHT1 - s obzirom da je utakmica po mnogo čemu zanimljiva dali će signal preuzeti još neka sportska mreža još nisam provjerio, ali ako šta saznam javit ću vam
za sada je na BHT1 koji se na satelitu ne zaključava inače sve dok ne počne utakmica ili neka emisija za koju oni smatraju da treba zaključati. . .
neki moji prijatelji iz njemačke su mi pričali da su ranije utakmice BIH TURSKA gledali na nekim turskim kanalima pa tko ima neki noviji digitalni resiver vjerovatno će moći naći nešto
u svakom slučaju javit ću ako šta saznam

P.S.

ĆIRO U SVOIM IZJAVAMA PRED UTAKMICU SVE ČEŠĆE IZGOVARA INŠALAH :D VALJDA I TO NEŠTO ZNAČI ;)

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od emir-RA

ĆIRO U SVOIM IZJAVAMA PRED UTAKMICU SVE ČEŠĆE IZGOVARA INŠALAH :D VALJDA I TO NEŠTO ZNAČI ;)

Ciro je showman, cirkuzant, stara kvaka... ja od njega nista ozbiljno ne bih uzimao, a sigurno se ne bih ponosio time sto se igra i sa stvarima koje se ticu vjerskog sentimenta.

šatkar

Učenik

(10)

• Poruku poslati

15

Ja bi najradije hajo da je Bosna prva a Turska u baraž. Al pošto su Turci uprskali stvar, nije red sad da se vade na Bosnu. Dobro je reja reko: ovo je stvar srca! A čini mi se da kod njega kuca velko bošnjačko srce, tako da će on navijat za tursku do prvog sudijinog zvižduka, a onda će mu srce otkazat poslušnost razumu. Haj reja obavesti nas posle utakmice jesam li bio u pravu. ;)
Ako prenosi BHT 1 to bi bilo super, samo ponekad znaju da zakuju signal.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

16

danas je na posljednejm treningu naše reprezentacije pred susret sa turcima na stadionu grbavica boravio i Željko Komšić : došao sam kao obični građanin i kao navijač a ne kao političar ili član predsjedništva izjavio je Komšić
POBJEDA DEFINITIVNO :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

17

Srijeda, 09. Septembar 2009

Turska večeras mora pasti!

Naša odabrana nogometna vrsta večeras u Zenici igra jednu od najvažnijih utakmica od svog postojanja. Suparnik je Turska! Statistički gledano, naša domovina ima stanovnika kao dva istanbulska kvarta. Ipak, mi imamo četiri boda više od njih.

Početni sastav trebao bi izgledati ovako: Supić, Vladavić, Jahić, Nadarević, Spahić, Salihović, Rahimić, Muratović, Ibričić, Misimović i Džeko.

kompletan tekst na
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/…#090909001&id=4

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

šatkar

Učenik

(10)

• Poruku poslati

18

Sudeći po ovom sastavu Bosna će igrati dosta defanzivno sa jednim špicem i verovatno će čekati nešto na kontru da uradi. Ne znam dal je to baš pametno protiv Turaka. Ja sam više za ofanzivnu varijantu sa Ibiševićem i Džekom od starta.
Emire-Ra, šta li je sa onim odličnim golmanom Hasagićem, da nije povređen što ga nema. Ja pomalo cvikam od ovog Supića, čujem da nema angažman u nijednom klubu, već onako rekreativno trenira sa Željom.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

19

Hasagić je duže vremena vukao jednu povredu i tek što je zaliječio skoro je obnovio baš na početku sezone - Supić trenutno nema angažman, trenira na Grbavici sa Željom ali sve se više priča da bi mogao i potpisati za Želju. Asmira Begovića golmana Porsmauta smo u zadnji čas uspeli ukrasti od Kanade jer je svojevremno branio za mladu reprezentaciju Kanade, ali se odlučio za svoju domovinu. Protiv Ermenije je bilo za njega prvo okupljanje ali ga je Ćiro ostavio na klupi zbog toga šro Supić ima stanoviti kredit - - - Supić je u Ermeniji odradio vrhunski i bez obzira što je u bez kluba a Begović u premijeri mislim da Ćiro ne griješi što ga ne mijenja.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

20

LIVE utakmica!

Utakmicu mozete gledati besplatno na http://www.myp2p.eu. Otidjite na Live Sports, i onda na Football.

Bosna, Bosna!

Social bookmarks