Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško
  • »Bosniaco« je autor ove teme

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 04. Oktobar 2005

Bosna vs Srbija - 12. oktobar

Da li iko ide na utakmicu u Beograd? Vidim na jednom drugom forumu da se bosanski navijaci iz BiH i Sandzaka dogovaraju o zajednickom nastupu: http://www.bhfanaticos.com/Forum/viewtopic.php?t=980

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Naravno

Naravno da idem al nisam siguran da ce mo biti na istim navijackim stranama ja idem da slavim a vi ako bog da ce te zalit za neuspelim pokusajem.Napred plavi sokolovi idemo u Nemacku.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

3

Za kog ces ti to navijati bogati? Ako si Bosnjak/Bosnjakinja, onda nek te je stid onih 200 hiljada ubijenih Bosnjaka!

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

4

Ma jok nije to bosnjak to je srbin pravi pravcijati...Usput nemoj ti bosniaco da mislis da su svi ovakvi.
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

• Poruku poslati

5

Tacno

ja sam Srbin pravi pravcati sto rece prethodni i mene je sramota od tih 200000 ubijenih Bosnjaka zato sto su uopste ubijeni od strane Srba u ovom vremenu ali ovo nema veze sa tim ako je ovo moja zemlja ja ne mogu da navijam za drugu. Ako nije moja zemlja onda je to druga stvar onda mu ti dodjes stranac i moras trazit pasos da bi i imao takav status .No ovo nije tema za politiku vec je ovo tema iz sporta.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Vala dako pobedu ovi nasi, (mislim na Plave :])

Bruka bi bilo da izgube protiv Bosanaca, ako ovaj put izgube onda postoji mogucnost da se uopste ne kvalifikuju za svetsko :rolleyes:

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

7

Pa i ja se nadam da će da pobjede naši, neće valjda da izgube od Srba, to bi bila bruka za nas Bošnjake. Vidjet ćemo, inšallah.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Samo da napomenem da je FSSCG u obavezi da ostavi 10% karata od ukupnog kapaciteta a to je nekih 5 000 karata(kapacitet Marakane je 54 000 ali se nece stampat sve karte zbog bezbednosti i pravljenja tampon zone izmedju navijaca BiH I Scg)i oni koji kupe te karte ce bit na jugoistoku,a svi ostali koji kupe karte u maloprodaji a recimo,navijaju za Bh,morace da sede na tim sedistima a ne u kop-u,odn.nece bit zasticeni,pa stoga,pamet u glavu...
Inace tekma se igra na moj rodjendan,12.oktobra. 8)
Ishod utakmice ce mnoogo zavisiti od ishoda utakmica koje se igraju u subotu,8. oktobra a gde se sastaju
Litvanija-Scg
BiH-San Marino
Belgija-Spanija
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od Tashke
Samo da napomenem da je FSSCG u obavezi da ostavi 10% karata od ukupnog kapaciteta a to je nekih 5 000 karata(kapacitet Marakane je 54 000 ali se nece stampat sve karte zbog bezbednosti i pravljenja tampon zone izmedju navijaca BiH I Scg)i oni koji kupe te karte ce bit na jugoistoku,a svi ostali koji kupe karte u maloprodaji a recimo,navijaju za Bh,morace da sede na tim sedistima a ne u kop-u,odn.nece bit zasticeni,pa stoga,pamet u glavu...
Inace tekma se igra na moj rodjendan,12.oktobra. 8)
Ishod utakmice ce mnoogo zavisiti od ishoda utakmica koje se igraju u subotu,8. oktobra a gde se sastaju
Litvanija-Scg
BiH-San Marino
Belgija-Spanija

Da neces na marakanu da slavis?
Rodjendan naravno 8) !
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 06. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od SPAWN
Da neces na marakanu da slavis?
Rodjendan naravno 8) !

Necu,dolaze mi neke drage osobe u Nis iz Pazara,a slavlje cu odlozit za 1.decembar 8) 8) 8)

Navijači fudbalske reprezentacije BiH ipak će doći u Beograd. Njihov Fudbalski savez imaće na raspolaganju 1336 ulaznica za meč u okviru kvalifikacija za SP protiv SCG koji se igra na "Marakani" u sredu 12. oktobra. Oni će biti u sektoru 7 na istočnoj tribini, za koji će imati 653 karte i u sektoru 1 na „jugu“, za koji će dobiti 683. karte. Uz ove ulaznice biće obezbeđen i određen broj besplatnih karata za članove delegacije BIH koji budu doputovali u Beograd.
MALO KARATA!!!

www.soskanal.net
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

11

dovoljno

vise nece ni doc

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

12

Bosna! Bosna!!! (o) (o) (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Citirano

Orginalno od prcenzajn
vise nece ni doc

Nije bitno da li ce doc ili ne,bitno je da po pravilima Uef-e,domacin tekme mora osaviti 10% karata za goste,a znamo koliko Marakana prima gledalaca i ako to znamo,onda je lako izracunati da je 10% Marakane 5400 karata.

• Poruku poslati

14

Tacno

tako ali koliko poznajem Marakanu nema toliko prostora za gostujuce navijace. Mozda su se savezi dogovorili tako.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od prcenzajn
tako ali koliko poznajem Marakanu nema toliko prostora za gostujuce navijace. Mozda su se savezi dogovorili tako.

Ada kako nematoliko mmesta za gostujuce navijace??pa ja ti upravo objasnjavam da gostujuci navijaci dobijaju 10% karata od ukupnog kapaciteta stadiona,pa ako taj stadion prima 10 hiljada gledalaca,onda gostima pripada 1000,a ako stadion prima 54 000 gledalaca(a Marakana prima toliko),onda gostima pripada 5 400 a resto se pusta u slobodnu prodaju za domace navijace.kako moze da nema mesta za gostujuce navijace???moze samo da nema mesta za domace,ako bude velikog interesovanja,a mesta za goste su unapred odredjena(u ovom slucaju to je 5 400 karata).

• Poruku poslati

16

Petak, 07. Oktobar 2005

Koliko znam nema odredjenog i ogradjenog prostora za goste na Marakani za toliki broj .

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

17

Petak, 07. Oktobar 2005

Sto se ogradjenog prostora tice to nije nikakav problem jer se takvi problemi "u hodu" resavaju, tj. prostor se ogradi za takvu priliku i to nije problem. Sto se karata tice, FSSCG je u obavezi svakako da obezbedi oko 5 hiljada karata ali u ovom slucaju, najvaljen je dolazak oko 1300 navijaca iz Bosne + 60 iz Sandzaka i toliko ce dobiti karata. Bice dakle u sektoru izmedju juga i istoka. Tu je inace bila najjaca makljaza u novijoj istoriji derbija. Bio psrisutan i izvuko se na vrijeme :D
Sit Hungry Doesn't Believe

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

18

Petak, 07. Oktobar 2005

Bosna vs Srbija

Imamo 200 hiljada razloga da dobijemo ovu utakmicu - u ime svih sehida, civila, silovanih Bosnjakinja i unistene zemlje bosnjacke - od Bihaca do Foce, od Bukovice, preko Sjeverina, do Strbaca!

NaprIJEd Bosno! Pokazi kanibalima kako se igra fudbal!

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

19

Subota, 08. Oktobar 2005

A sta ako momci izgube Bosniaco, hocemo li ih optuzit za izdaju. Daj smiri se malo, na kraju krajeva ovo je samo sport.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

20

Subota, 08. Oktobar 2005

Rezultati predzadnjeg kola su:

SCG-Litvanija 0:2
BIH- San Marino 3:0
Belgija-Spanija 0:2

Rezultati govore da ce u sredu vece na marakani bit gusto!
SCG sa bodom ima baraz,a BIH samo sa pobedom produzuje nadu.
Kasno su se setili da igraju xx( !
Halo Bing? Kako brat?

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks