Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

21

Subota, 08. Oktobar 2005

Brate

hvala sto si ovo napisao jer sam se ja bas spremao da isto uradim.Nista od tvojih zelja jer realno nemaju sanse na Marakani.Tacno sam mislio da ce se Bosanci nekako izvuc pa da ih mi pustimo ovako nema nista zao mi je ali mi idemo dalje.ja neprocitah prethodnike pa se dopunjavam.Bosniaco sedi u Bosni i ne mlati .Poslusaj Mudzahera bar ovaj put i ne mesaj tikve i paprike. Tacno je da se karte 10% mora obezbediti ali koliko ja poznajem te karte pripadaju nacionalnom fudbalskom savezu Bosne a oni Vas ne priznaju niucem pa ni u fudbalu da ste Vi njihovi sugradjani pa Vam kao takvim karte ne pripadaj, nego bolje bi vam bilo da se zajedno sastanemo i proslavimo sportsku pobedu jednih ili drugih kao normalni ljudi a ne kao psi.Nije tesjko biti fin.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 09. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn
hvala sto si ovo napisao jer sam se ja bas spremao da isto uradim.Nista od tvojih zelja jer realno nemaju sanse na Marakani. Tacno sam mislio da ce se Bosanci nekako izvuc pa da ih mi pustimo ovako nema nista zao mi je ali mi idemo dalje.ja neprocitah prethodnike pa se dopunjavam.Bosniaco sedi u Bosni i ne mlati .Poslusaj Mudzahera bar ovaj put i ne mesaj tikve i paprike. Tacno je da se karte 10% mora obezbediti ali koliko ja poznajem te karte pripadaju nacionalnom fudbalskom savezu Bosne a oni Vas ne priznaju niucem pa ni u fudbalu da ste Vi njihovi sugradjani pa Vam kao takvim karte ne pripadaj, nego bolje bi vam bilo da se zajedno sastanemo i proslavimo sportsku pobedu jednih ili drugih kao normalni ljudi a ne kao psi.Nije tesjko biti fin.

To cemo da vidimo :D
" Bilen alemlere rahmettir "

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

23

esselamu alejkum

Hajmo sad navijaci! Doslo je vrijeme da se malo naplati i duga za sve sto je pocinjeno Bosni i Bosnjackom narodu? Toliko je ruznih zlih djela iz famoznog beograda pocinjeno o| ako Bog da u srijedu vece cemo slaviti jer je pravo i vrijeme i mjesto, marakana SCG-BiH 0 : 1 :] (o)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• Poruku poslati

24

Ako

budu i igraci Bosne tako razmisljali gube sigurno >Veruj da je to tako jer su i nase reprezentacije imale isti problem.Shvati da se nesme mesati politika i sport,

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

25

Cuj ...ne smije se mjesat politika i sport...eee jah.
Pa na svim utakmicama izmedju drzava bivse Jugoslavije najvise se mijesa politika i sport.Takvu utakmicu gledaju i oni koji mrze sport,cak i zene/djevojke koje nikad ne gledaju.Evo ja sam jedna od tih :D Jedva cekam da gledam i da navijam za svoju Bosnu.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

26

Moram se sloziti sa prcenzajn-om,u sredu vece BiH mora imati samo jedan jedini razlog da pobedi Scg a to je>>>plasman na Svetsko prvenstvo naredne godine u Nemackoj!
Ako tako budu razmisljali,imaju velikih sansi da pobede,u suprotnom,sagorece od pogresnih zelja,bice mnogo nervozni,neko ce dobit crveni i na kraju,kao posledica svega toga,izgubice mec i sav trud koji so do sada ulozili!
I moram da naglasim da isto vazi i za Scg!Potpuno isto,i oni su do sada ulozili ogroman trud,tokom celih kvalifikacija bili na prvom/drugom mestu,i ako sada ne budu razmisljali o Bosni kao o jos jednoj stepenici ka Nemackoj vec da "igraju za narod",to ce im se obit o glavu i izgubice.
Koja reprezentacija bude manje razmisljala o nefudbalskim stvarima,ima vece sanse za pobedu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

27

Tashke

slazemo se u svemu mada ja mislim da smo se mi nekoliko puta opekli razmisljajuci na pogresan nacin. Medjutim sad su u pitanju pare i to velike pare a obzirom da su ovi moji profesionalci koji su se vec finansijski obezbedili mislim da su tu u prednosti. Mozda bude presudilo sto Deki Stankovic ne igra, to bi neko pomislio da je tragedija ali ja mislim da je to prednost. Vama Salihamidzic ne igra i za njega nemate zamenu kao sto mi imamo kvalitetne zamene za Dekija. Sve u svemu lose Vam se pise na Marakani.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

28

Iz prve ruke za tebe prijatelju:Salihamidzic igra u srijedu

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od prcenzajn
slazemo se u svemu mada ja mislim da smo se mi nekoliko puta opekli razmisljajuci na pogresan nacin. Medjutim sad su u pitanju pare i to velike pare a obzirom da su ovi moji profesionalci koji su se vec finansijski obezbedili mislim da su tu u prednosti. Mozda bude presudilo sto Deki Stankovic ne igra, to bi neko pomislio da je tragedija ali ja mislim da je to prednost. Vama Salihamidzic ne igra i za njega nemate zamenu kao sto mi imamo kvalitetne zamene za Dekija. Sve u svemu lose Vam se pise na Marakani.

A to je?

I ko sto rece annonimus,prvo skoci. ;)
Mada pih,mnogo me briga ko kod da pobedi...
E nesto mi pade napamet... Sta ce bit ako se CG otcepi na referendumu 2006,a SCG se plasira na mondijal?
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od SPAWN
Sta ce bit ako se CG otcepi na referendumu 2006,a SCG se plasira na mondijal?

Srbija ce kao naslednik SCG otic na Sp a Crna Gora ce svoju sansu trazit na sledecem takmicenju. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

31

Salihamidzic

ne igra ima dva zuta kartona. Drugi je dobio sinoc. Promeni prvu ruku Galakticaru.Spawn ako te ne interesuje ne komentarisi. Mene vise brine kako ce se odvijat navijacka groznica, posle utakmice, u nasem gradu.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

32

Ma nece biti frke u gradu, posto je Ramazan a i takvih situacija je bilo pa se nadam da ce ovog puta biti sprijecene. Neka slavi ko bude imao razloga za to...
Sit Hungry Doesn't Believe

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

33

Selam

Jos jednom Haso igra i iz prve i iz druge ruke 8) . A i bez Hase smo dobili bod u spaniji, Belgiju i Litvaniju a sto nebi i SCG ;) . Ako vec komentarisete da ovo kao nije politika, kako ta sportska politika toliko podize rejting Hrvatskoj poslije osvojenog 3. mjesta na Mundijalu. Ako Bog da slavlje ce biti od Sarajeva do Zenice, i usvim gradovima BiH a sto da ne i Novom Pazaru. (o) (o) (o)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

34

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

Naavno da ima politike,ali u pozitivnom smislu,tj.svaka zemlja koja ode na Sp moze se predstavit u najboljem svetlu,pocinju da vas poznaju,ne samo po ratu,vec po lepim stvarima kao sto je fudbal.pocinje vise da se ulaze u infrastrukturu a cesto to bude i povod da se neka zemlja kandiduje da bude domacin narednog takmicenja.
Kad vec pominjemo Hrvatsku,njeni uspesi na poslednja tri Sp-a,dovelo je do toga da Hrvati i Slovenci pripremaju zajednicku kandidaturu za Ep u fudbalu 2012 godine!
A Bosna ako prodje na Sp,mogla bi da istakne kandidaturu za zimsku Olimpijadu(Sarajevo),o tome je i bilo reci da to bude 2014.,30 godina od prve(1984.)ali neznam dokle se sa time doslo.U svakom slucaju,afirmacija kako fudbala tako i cele drzave ukoliko se plaasiraju na Sp.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

35

Samo da Vas obavijestim da je Torcida Sandzak kao JEDINA PRAVA I PRIHVACHENA NAVIJACHKA GRUPA IZ NOVOG PAZARA dobila 60 karti od NS BIH i Ona ide za beograd!!Svi zainteresovani chlanovi se javljaju na forum TS!!
www.torcida-sandzak.org.yu/forums
HAJMO BOSNO,BOSNO,BOSNO.......... :klanja:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• Poruku poslati

36

Galakticar

izvinjenje. U pravu si za Salihamidzica bila je pogresna vest sa neta. Nego Babarez se nesto povredio . Znas li nesto o tome. Pozdrav za Torcidu. Drago mi je da Vas konacno neko prihvati ali nemojte da uprskate kao sto imate obicaj ovde kod nas. Navijajte kako znate i mozda se malkice budete i culi na Marakani. Napred plavi.

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

37

Mislim da je normalno da ja kao Bosnjak,u srijedu vece navijam za BiH!Kao sto necete naci nijednog srbina iz BiH, koji ce navijati za BiH,tako nebi trebao nijedan Bosnjak da navija za Srbiju!Ja smatram da je to sasvim legitimno!Na Evropskom prvenstvu u kosarci,pozeleo sam sve najgore reprezentaciji Srbije.Zelje su mi se ispunile!Pa neka i u srijedu prodju isto kao kosarkasi!

• Poruku poslati

38

Ono sto sam znao

sada se upravo potvrdilo a to je da ljudska glupost nema granica. Ako je covek rodjen u jednoj zemlji a i otac i majka su mu iz te zemlje normalno je da navija za tu zemlju. Ja neznam da li si ti Joku iz nase zemlje ali ako jesi onda tu nesto nije u redu. Ne mozes da tvrdis da nijedan Srbin ne navija za Bosnu. Ubedjen sam da ih ima kao sto i ne verujem da svi mrze Bosnu. Hajde da malo prestanemo da mrzimo druge a da volimo pomalo i nasu zemlju. Razmisli malo mozda ce ti i zivot biti zdraviji. Meni je bitno da nasa reprezentacija prodje dalje ali dalekood toga da mrzim Bosance. U svakom slucaju ako Bosna pobedi u sta jednostavno ne verujem sa velikim cu zadovoljstvom cu navijati za njih na daljem takmicenju.

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

39

Prcenzajn,Ti kao da zivis na drugoj planeti!Dajem ti za pravo i mozda bih se i zamislio da nema jedna "sitnica"da mi zivimo u zemlji Srbiji!I sam znas kakvo ce biti navijanje i kakve ce parole koristiti srpski "navijaci"!Sto se tice mrznje,ne mrzim nikoga pa ni Srbe jer mrznja je najgore osecanje.Navijanjem za BiH ne navijam samo za bosnjake nego i srbe i hrvate koji igraju za reprezentaciju BiH!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

40

Citirano

Orginalno od prcenzajn
izvinjenje. U pravu si za Salihamidzica bila je pogresna vest sa neta. Nego Babarez se nesto povredio . Znas li nesto o tome. Pozdrav za Torcidu. Drago mi je da Vas konacno neko prihvati ali nemojte da uprskate kao sto imate obicaj ovde kod nas. Navijajte kako znate i mozda se malkice budete i culi na Marakani. Napred plavi.

Prijatelju..ja ti veze nemam o fudbalu i to za Salihamidjica samo sam lupila :D a eto to moje lupetanje ispostavilo se tacnim :D ...za ostale ti nista ne mogu reci jer...neam ti ja pojma ni ko je taj sto me pitas za njeg (prvi put cujem ime) :D :rolleyes:

Social bookmarks