Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

U Svakom

zitu ima kukolja ali ne treba generalizovati stvari.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

42

Citirano

Orginalno od prcenzajn
sada se upravo potvrdilo a to je da ljudska glupost nema granica. Ako je covek rodjen u jednoj zemlji a i otac i majka su mu iz te zemlje normalno je da navija za tu zemlju.

Kada srbi iz Banjaluke (i iz cijele tkz. repiblike srpske)budu navijali za Bosnu, onda mozes traziti od nas da navijamu za Srbiju!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

43

Citirano

Orginalno od Root

Citirano

Orginalno od prcenzajn
sada se upravo potvrdilo a to je da ljudska glupost nema granica. Ako je covek rodjen u jednoj zemlji a i otac i majka su mu iz te zemlje normalno je da navija za tu zemlju.

Kada srbi iz Banjaluke (i iz cijele tkz. repiblike srpske)budu navijali za Bosnu, onda mozes traziti od nas da navijamu za Srbiju!

Eeee,jah...nece se to nikada desiti.Bosanski Srbi jos uvijek ne mogu da shvate da ih Srbija ne prihvata i da ih nikad nece prihvatiti.No,oni i dalje teze da ostvare svoj cilj VELIKE SRBIJE.Na neki nacin oni i zive u mislima kao da su u velikoj Srbiji,a da je nama Bosnjacima zao sto je to tako...pa i nije.Za koga ce navijati Srbi na utakmici BiH-SiCG-to nas stvarno zaboli. :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

44

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Root

Logicno.
Elem,da se vratimo temi,i Bosna i Scg najavljuju pobedu.Bosanci(Barbarez)kaze da treba izdrzati prvih 20 min a posle ce bit lakse i imace vec sanse za pobedu,dok igraci Scg takodje najavljuju da ce biti tesko i pozivaju navijace da im budu 12-ti igrac,sto navijacima i nece tesko bit jer imaju motiva.Najavljen je veliki broj navijaca iz Rs a Milosevic i Koroman su o svom trosku finasirali dolazak 750 navijaca iz Rs(kao i protiv Spanije).
Sutra igraju mlade selekcije u Novom Sadu pred veliku tekmu na dupke punoj Marakani.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 11. Oktobar 2005

Nedavno sam gledao jednu emisiju na OBN-u koju vodi neki MATO.Pa mu je gost bio neki politicar iz RS.I ovaj lik Mato ga pita dali vi uopste navijate za BOSNU ovaj kao iz puske"NE" ali bih navijao za Bosnu samo kad bi igrala sa Turskom.

No Comment
" Bilen alemlere rahmettir "

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 11. Oktobar 2005

Nema sta, spektakl se sprema.Neko ce u Nemacku neko ne ali sto je najvaznije za zapamtiti: zivot ce teci i posle utakmice i fudbal ce se i dalje igrat i. Ipak je ovo (samo) igra...

Hajmo Bosno, hajmo Hercegovino...!!! Imam pravo da navijam? Zar ne? :)
Sit Hungry Doesn't Believe

• Poruku poslati

47

Utorak, 11. Oktobar 2005

Halo

Root kao sto je nenormalno da Muslimani iz Srbije navijaju za Bosnu tako nije ni normalno da Srbi iz Bosne navijaju za Srbiju vise nego za Bosnu. Samo ima tu jedan problem, koliko ja znam u Srbji se nije ratovalo kao u Bosni a i neznam koa Vam je to rekao da mi iz Srbije ne prihvatamo Srbe iz Bosne jer svi dobro znamo da su sve izbeglice iz ranijih republika bezalo pod skute majke Srbije.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

48

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn
Root kao sto je nenormalno da Muslimani iz Srbije navijaju za Bosnu tako nije ni normalno da Srbi iz Bosne navijaju za Srbiju vise nego za Bosnu. Samo ima tu jedan problem, koliko ja znam u Srbji se nije ratovalo kao u Bosni a i neznam koa Vam je to rekao da mi iz Srbije ne prihvatamo Srbe iz Bosne jer svi dobro znamo da su sve izbeglice iz ranijih republika bezalo pod skute majke Srbije.

Da...nije se ratovalo ali prijatelju odakle su nam dosli Beli Orlovi???Arkanovci???Seseljevci???To je jedan dokaz vise da ste VI ucestvovali u ratu...a to odakle mi da bosanski srbi nisu prihvaceni u Srbiji...to mogu da izvucem i iz tvoje recenice...sama rijec IZBJEGLICE dovoljno govori o `prihvatanju` bosanskih srba u Srbiji.Nismo se razumjeli u vrsti ` prihvatanja`.
P.S. Svaka ti cast .Imas tako jake zivce ,e bas ti zavidim :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

49

Utorak, 11. Oktobar 2005

Prcenzajn, na finalnoj utakmici Kupa BiH u Trebinju u kojoj su igrali Leotar i Zeljeznicar dok je intonirana himna Bosne i Hercegovine jedan igrac Leotara, naravno Srbin, podigao tri prsta i prislonio na grudi a drugom rukom se uhvatio, da prostis, dole. Cijeli stadion je zvizdao za vrijeme himne. Sve sami kukolj?

Proci ce jos mnogo vremena dok se izgrade mostovi, izgradi povjerenje ... ako do toga ikada dodje. Ja nesto nisam optimista. Ono sto se desavalo i desava u drzavi Srbiji ne daje nikakve nade u bolje sutra.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• Poruku poslati

50

Utorak, 11. Oktobar 2005

Vas

u Bosni su motkama sastavili da zivite zajedno, zato niko ni ne smatra da mu je Bosna drzava. To sto je uradio taj igrac je cista nekultura koju ja osudjujem.
P.S.Mladi trenutno 1:1
P.P.S. greska 2:1

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

51

Utorak, 11. Oktobar 2005

Naravno da su nas motkama sastavili.A ko bi jos pristao na to da zivi sa gorim od sebe :D :]

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško
  • »Bosniaco« je autor ove teme

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

52

Utorak, 11. Oktobar 2005

Za Prcenzajn

Prcenzajn:

Da te podsjetim, Bosnjaci sjevernog Sandzaka zive u Srbiji u kontinuitetu tek od 1945. godine. Tradicijom i kulturno nemaju ama bas nista zajednicko sa ostatkom Srbije!

Nase porijeklo je iz stare Crne Gore, albanske Malesije i BiH! Nemamo ama bas nijedan razlog osjecati vezanost za Srbiju!

90% danasnjih Srba oba dijela Sandzaka su u stvari etnicki Crnogorci kojima je vremenom isprat mozak!

JEDINSTVO BOSNJAKA OD BARA DO NOVOG PAZARA!

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

53

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn
u Bosni su motkama sastavili da zivite zajedno, zato niko ni ne smatra da mu je Bosna drzava.

Bosnu su srbi pokusali da ociste od muslimana-bosnjaka da bi napravili veliku srbiju. I Bosnu kao drzavu ne priznaju samo srbi-cetnici koji i dalje sanjaju o velikoj srbiji. xx( xx( xx(

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

54

Utorak, 11. Oktobar 2005

Bosanski Srbi

Root:

Na veliku zalost Srbima, oni moraju ostati dio Bosne, i ta njihova genocidna RS postaje sve vise samo umna tvorevina, buduci da ce se sa reformom policije ugasiti sve njene iole vazne funkcije.

Navrh toga, Americki Kongres i Evropski Parlament su ljetos sluzbenim rezolucijama priznali genocid koji su bosanski Srbi i Srbija pocinili nad Bosnjacima u Bosni.

Srbi su se opasno preracunali. Od teznje da stvore Veliku Srbiju, ostadose i bez Kosova. Sve su blize Beogradskom Pasaluku!

• Poruku poslati

55

Utorak, 11. Oktobar 2005

Samo vi mlatite

Mladi [SIZE=4]5:1[/SIZE] . Kucamo se sutra vece.

Fadilj

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.09.2004

• Poruku poslati

56

Utorak, 11. Oktobar 2005

SCG - BIH 5:1 (mladi) ;( ;( ;(

Ako se po jutru dan poznaje nece valjati....

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

57

Utorak, 11. Oktobar 2005

Bosanski Zvanicnici u Beogradu

Jutros je stigla i zvanična potvrda da će meč SCG-BiH pratiti i bh zvaničnici: Predsjedavajući Vijeća Ministara Adnan Terzić i Predsjedavajući Predstavničkog doma Parlamentarne Skupštine BiH Nikola Špirić .

Mladi su svakako davno ispali, a igrali su i sa 10 igraca 65 minuta.

NAPRIJED BOSNO!
POKAZI ONIMA KOJI SU SVE UCINILI DA NESTANES!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

58

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Bosniaco

NAPRIJED BOSNO!
POKAZI ONIMA KOJI SU SVE UCINILI DA NESTANES!

Polako bre :D , nece da se pucaju, samo ce lopte da igraju.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

• Poruku poslati

59

Utorak, 11. Oktobar 2005

Ed

Ed:

Nikad se ne zna sta nam komsije mogu prirediti - od njih se mozes nadati sve zivo!

Neke stvari Bosna i Bosnjaci NIKADA nece zaboraviti!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

60

Utorak, 11. Oktobar 2005

Ada, ja rekoh da se malo opustimo pred tekmu ;)

Social bookmarks