Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

61

Utorak, 11. Oktobar 2005

Ajmo ti i ja ED- e

na Vrelo Bosne da odgledamo utakmicu na miru uz dobru ribu jer koliko se secam imao je jedan dobar restoran ribljih specijaliteta. Doduse nisam bio 15 godina pa sam mozda pogresio. Sve u svemu bice dobra utakmica a mi Srbi smo poznati po gostoljubivosti.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško
  • »Bosniaco« je autor ove teme

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

62

Utorak, 11. Oktobar 2005

Srpska gostoljubivost

Bas me zanima o kojoj gostoljubivosti govoris:
- Jesu li to oni nozevi i kame koje su klale bosnjacke zene, djecu i starce u Bosni '92-'95;
- Jesu li to oni "srpski junaci" sto postrijeljase 10000 Bosnjaka u Srebrenici.

Aferim na takvog gostoljubivosti! To se radilo jedino jos u Kameno doba!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

63

Utorak, 11. Oktobar 2005

Prcenzajn, ja sam jedno 1500 km od Vrela Bosne tako da moram da odbijem poziv ali zahvaljujem na istom.

Inace, iako sam novopazarac Bosnu a samim tim i Vrelo Bosne :) dozivljavam kao svoje. Zato, mogu da kazem da bih, kada bih se kojim cudom sutra obreo tamo ja bio tebi domacin a ne ti meni :D .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

64

Utorak, 11. Oktobar 2005

Dobro de ljdui dajte da spustimo malo loptu. Ipak se sutra igra fudbala a ne rata. I naravno dajte da pricamo o utakmici a ne o vrleu Bosne, kamama...

@ed: U vezi sa ovim fudbalerom Leotara. Tadasnji trener Leotara bio je Mile Jovin koji je doticnog igraca i sam kaznio. Mile Jovin je kasnije jednu polusezonu bio i trener Novog Pazara.

Mladai izgubili danas ali oni nisu imali nikakav motiv. Sutra ce vec biti drugacija situacija. Inace, karata za utakmicu vise nema. Bice puna rupa ovaj, Marakana :)
Sit Hungry Doesn't Believe

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

65

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn
na Vrelo Bosne da odgledamo utakmicu na miru uz dobru ribu jer koliko se secam imao je jedan dobar restoran ribljih specijaliteta. Doduse nisam bio 15 godina pa sam mozda pogresio. Sve u svemu bice dobra utakmica a mi Srbi smo poznati po gostoljubivosti.

Pa i mi Bosnjaci smo gostoljubivi.Hajde dodji da se uvjeris necemo ti nista i ne mozemo ti nista,mi nismo NEBESKI NAROD :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

66

Utorak, 11. Oktobar 2005

selam

Hajmo BOSNO, BOSNO, BOSNO, hajmo HERCEGOVINO.
Pitaju hercegovca , smetali vam sto se Bosna pominje u pjesmi triputa a Hercegovina jednom ?( ?
A on odgovara, bolan Bosancima treba triput ponovit da vole svoju drzavu a Hercegovcu samo jednom. :D
Malo sale da razbijemo dertove za sutra. Svako ko misli da ce sutra lahko dobiti susret je u najmajnu ruku budala. Dusom i srcem navijajmo za Bosnu prouicimo i pokoju Dovu i nadajmo se da ce barem jedan od nasih imati svoje vece. Tipujem na Bolu, a Haso i Gruja ce nabacivati, a Jevric ce je sigurno barem jednom vaditi iz mreze. (o)
A sportski navijajmo moji osjecaji prema srbiji su X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• Poruku poslati

67

Utorak, 11. Oktobar 2005

Prihvatam

poziv Ed-e da ti budes domacin obzirom da domacin placa, kad budes dosao u Novi Pazar ja placam tebi veceru. OK.

• »~Femme Fatale~« je žensko

Datum registracije: 10.10.2004

• Poruku poslati

68

Srijeda, 12. Oktobar 2005

Bravo za mladu repku (o) (o) (o)
Sto rece neko gore, -po jutru se dan poznaje -
Doduse, nije bas da mora 5 golova, 3 je sasvim dovoljno :P :D

inace, "sudije ce biti krive za sve " ---k'o da gledam :] :D

NAPRED PLAVI NAPRED PLAVI NEKA NASA ZEMLJA SLAVIIIIIIII (o) :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

69

Kad vec govorimo o sudijama,Uefa je dan uoci meca promenila glavnu trojku za tekmu Scg-BiH,i umesto Fransukog sudije Sarsa imenovala nekog Grka za glavnog sudiju! :( :( X( xx(
Poznato je da su Srbi i Grci...dan pre tekme....sumnjivo...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

70

pa reko' ja ,tztztz ;) :D
svasta je tu moguce...nego nesto se mislim, da to nije insistirala Bosna da sudi Grk, cisto da bi imali posle na koga da se -vade-
:evil: :))

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

71

objection

Sve sudije sa UEFA liste su profesionalci, tako da to ne mijenja stvar. Uopste nije bitno ko sudi jer gol je gol, a Bosni treba gol jer samo je pobeda vodi na SP. Prema tom Femme, nece si niko zaliti na sudiej, bar se nadam. Neka pobedi onaj ko pobediti mora, opet se nadamo Bosna!!! ;)

• Poruku poslati

72

Dobro de,evo neka bude i 1 gol za Bosnu,kad' vec insistiras ;) znaci 3 : 1 :D
a sudije ce svakako biti samo izgovor,jer brooka bi i bila da nam treba pomoc sudija protiv Bosne :rolleyes: :D
a i to sto kazes,pobedice ko pobediti mora -SCG,a za BiH samo i mogu da se nadaju ;)

A inace svima sutra puuuuno zabave uz utakmicu,bice jako zanimljivo :)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

73

Ruku na SRCE ali mislim da ce Bosna izgubiti.Da je imalo mesta za kalkulaciju onda je imalo nekih sansi.Ali ovako malo teze,jer bodovna razlika to nedozvoljava.
" Bilen alemlere rahmettir "

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

74

Kalkulacija svakako ne moze biti nikakvih jer samo pobeda odogovara Bosni. Posto se pobeda Spanije podrazumeva Bosna bi do SP mogla jedino preko baraza, a da bi se do baraza stiglo opet, treba sutra pobediti. Sto se SCG tice i ona mora igrati na pobedu jer bi ih remi najverovatnije kostao prvog mesta, tako da tu vidim sansu Bosne. Bice tvrda utakmica, verovatno ruzna ali i ulog je izuzetno veliki.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

75

Ako ništa, nadam se da će navijači Bosne i Sandžaka zajedno otpjevati pjesmu "Ne bi sjala vako jako ova naša lijepa avlijaaaa, ja bih svjetlo zvao mrakom da te nije Alijaaaa!!!".

A da će biti navijača iz Sandžaka, biće. (o)

A još ako bi Bog pobjedu dao, to bi bilo perfekt. :)
A što se tiče plasmana na svjetsko prvenstvo to je manje važno od današnje utakmice. Nekako bi meni bila draža pobjeda Bosne u Beogradu nego osvajanje titule svjetskog šampiona.

HAJMO BOSNO, BOSNO, BOSNO, HAJMO HERCEGOVINOOO... (o) (o) (o)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

• Poruku poslati

76

Spain

stvarno si zaslepljen mrznjom. Nemoj se mlatiti nego gledaj utakmicu sportski i tako navijaj pa ces se, veruj mi, osecati mnogo bolje.
[SIZE=4]RUKE GORE SVI JER ZNAM DA NEMA ZBORA SRBIJA I CRNA GORA POBEDITI MORA.[/SIZE]
Do veceras cao.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

77

Ogledalce, ogledalce, ko je ovdje pun mržnje?
Tiiiii. :))

Samo se ti ogledaj. :)

(o) BOSNA!!! BOSNA!!! BOSNA!!! (o)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

78

Jedna zanimljivost:Fudbaleri Scg(Jugoslavije)igrali su do sada 7 tekmi sa bivsim jugoslovenskim republikama i SVE su se zavrsile remijem(nereseno)!
4 protiv Slovenije,2 protiv Hrvatske i jedna protiv Bosne!
Dosao red i da jednu izgube... :D ....a mozda i da pobede X( ;( ...a mozda i nereseno opet :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

79

Nadam se da nece biti frke medju navijacima tj.da nashi nece fasovati jer njih je vishe.Gadno je to kad gladni vukovi navale sa svih strana.Uhhhh bas sam se nasikirala!
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

80

Citirano

Orginalno od Tashke
Jedna zanimljivost:Fudbaleri Scg(Jugoslavije)igrali su do sada 7 tekmi sa bivsim jugoslovenskim republikama i SVE su se zavrsile remijem(nereseno)!
4 protiv Slovenije,2 protiv Hrvatske i jedna protiv Bosne!
Dosao red i da jednu izgube... :D ....a mozda i da pobede X( ;( ...a mozda i nereseno opet :(

@Tashke

Nas si zaboravio MKD izgubismo sa 4:0 ili 5:1 :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks