Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

81

Srijeda, 12. Oktobar 2005

Navijaci bezbedno doputavali i iz Bosne i iz Sandzaka i vec su smesteni na odgovarajucem dijelu tribine. Do pocetka je jos tacno 30 min. HAJMO BOSNOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

82

Upravo javljaju na nasoj tv da su srbi kamenovali nekoliko nasih navijaca koji su tesko povrijedjeni i prebaceni su u bolnicu.Policija ne da pristup hitnoj pomoci X(
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

83

Nazalost, zelja nam se nije ispunila. Bosna i Hercegovina nece igrati na Mondijalu dogodine. Sta reci? Blijeda igra u prvom, dosta bolja u drugom poluvremenu i taj prokleto rani gol odredili su sudbinu nase reprezentacije. Iskreno, vise sam od Braca ocekivao kao i od Barbareza, a pred ocima mi je jos onaj sut Musica. Glavu gore momci, nije bilo sudjeno!

Molimo Allaha da se nasi navijaci zdravo i sretno vrate u BIH i Sandzak. A fudbal ce se igrati..
Sit Hungry Doesn't Believe

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

84

Na dnevniku BiH javljaju da je vec 10 navijaca u bolnici u BG

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

85

To se bese neka utakmica igrala, jel?

Koji je rezultat bio? Ko je dao golove?

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

86

igrala srbija i bosna.
pobedishe ih ovi NASHI (srbija) sa 1:0, dao gol kezman u sedmoj minuti.

srbijoooooo nasa majkoooo srbijoooooo oce i majkooooo... jer mi te volimoooooo ;)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

87

Pih, steta sto izgubise nasi...

Od naseg izvestaca sa novopazarskih ulica upravo je stigao sledeci izvestaj:

"Ima duplo vise ljudi a duplo manje kola, podeljeni su u tri grupe od po 500tinak ljudi. Dobacuju jedni drugima povremeno dok neka budala od njih ne zagalami ili krene na masu."
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

88

Live od specijalnog dopisnika sa ulica NP :) :

"I ulica 28. Novembar je puna do navrh carsije. Sad cuh da svi cekaju da prodje kolona odnekle. Posebno slavlje se ocekuje kad dodje autobus sa 60tak navijaca iz Beograda, nasih navijacha"

"Automobili se vrte u krug bez prestanka iako je 23:20 sto nije bash pravilo za ovaj kraj grada. Nesto se ceka fakat. Neznam da nagadjam shta. Nisam sportash niti ljubitelj sportova ali meni ovo lici na "chikanje" ono ko deca shto rade. Sad za sad. "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

89

23:35 Od istog dopisnika:

"Rulja se povlachi. Odlazi. Moji prijatelji s medija kazu: "ada brate jedno 300 ljudi, nasija, spremnih da odgovore na provociranje. Fakat, nisu doshli organizovano vec su se okupili onako"
Sporadicno pitche kola sa dovikivanjem, nista kriticno, sad gledam na tv, u celoj Srbiji je tako."

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

90

Kao sto sam i mislio,tako je i zavrsilo.
" Bilen alemlere rahmettir "

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

91

Posljednja informacija:

U Beogradu 6 navijaca iz Bosne teze povrdijedjeno. o|

Izvor BK TV
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

92

Jedino sto je Bosna trebala da uradi u ovoj tekmi je da ne prime gol u prvih 20 minuta kada su naleti protinika(i fudbalera i navijaca)najaci,oni to nisu uspeli i izgubili su istu.Salihamidzic je podbacio,kao i Bolic,a od njih sam ocekivao najvise,obzirom da su odigrali sijaset ovakvih utakmica.
Scg kao i obicno,nije igrala nesto maestralno,kao uostalom nijednu utakmicu dosad,ali rezultati su ti koji se pisu i koji ostaju zabelezeni.
od tih incidenata ni glasa!jedino B92 je javio da su najmilitantniji navijaci Scg bili upravo najblizi pa je bilo bitke sa zandarmerijom a izgleda da su i gadjali navijace Bosne nekim kamenjem(tako javise ovi na b92)
Takodje rekose da je navijanje bilo uglavnom(!)korektno i da se nisu pominjala imena Haskih optuzenika.Neznakm koliko je to tacno jer prvo poluvreme nisam gledao(bio u dzamiju)a u drugom sam cuo jedino"Ubij... a i onaj transparent "Bjeljina Srbija,nikad Bh.
Ako nnista drugo,makar oni Spanci koji su mogli Scg da pobede u obe tekme moraju da igraju baraz!Osvetilo im se to sto su kalkulisali i isli na bod u Bg- a mogli su da pobede.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

93

Citirano

Orginalno od Tutinac
Posljednja informacija:

U Beogradu 6 navijaca iz Bosne teze povrdijedjeno. o|

Izvor BK TV

Znala sam ja da ce oni bar pola da slazu.Sto nisu rekli tacno koliki je broj povrijedjenih???? X(

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

94

23:45 Dopisnik iz NP :) :

"sad vec nema puno ljudi na centru. Kola i dalje zuje u krug.

Povremenim pishtanjem. Poneka psovka i pishtaljka u daljini. U grupama od po 5-6 ljudi, iako je hladno ima mozda 30tak ljudi kod pecurke u centru grada.

Pitam se, kad autobus s nasim navijacima dodje odozgo, pitam se, shta ce se desavati... Ako uopste za slavlje ima razloga."
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • 121.jpg

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

95

Vjerovatno i NAZALOST ni ovo nije konacan broj !!!
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

96

Kad je derbi Partizana i Crvene Zvezde,oni se sami olesu izmedju sebe.Sta se drugo moze ocekivat za navijace iz Bosne i Sandzaka.
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 13. Oktobar 2005

Dopisnik iz Bosne :
Ocekuje se izvjestaj o zdravstvenom stanju 10 povrijedjenih navijaca.Trenutno je intermeco na FTV.

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

98

BRACO

ZELIM DA VAM SVIMA CESTITAM ODLAZAK NASE REPREZENTACIJE NA SVETSKO PRVENSTVO 2006.GOD. U NEMACKOJ.Zeleo bi da cestitam reprezentacije BiH na fer i korektnoj igri.Pobedio je bolji.Prvo poluvreme obelezeno primetnim strahom igraca gostiju i boljom igrom domacina.Drugo poluvreme obelezava bolja igra gostiju i neobjasnjivo povlacenje domacina.Na kraju je sve dobro ispalo. Navijaci bili korektni sa povremenim nekorektnim uobicajenim navijanjem.Povredjenih ima manje nego sto sam mislio da ce biti (17) sto Srpskih sto Bosnjackih . Pazarski navijaci ce bezbedno stici u N.P. jer su nebitni u celoj prici. Moj utisak i slika veceri je bila kada su se na kraju na TV snimku pojavili Deki Stankovic i Mateja Kezman u bratskom zagrljaju. Neka tako bude zauvek. Nek nam je sa srecom.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

99

Među ozbiljnije povređenim navijačima je šest osoba iz Bosne i Hercegovine. Povredu levog oka zadobio je Goran Stanković (rođen 1989. godine) sa Pala, bez drugog prsta desne ruke ostao je Sarajko Ajdin (1983) iz Travnika, Izujin Barajić (1967) iz Zenice ima prelom nosa i potres mozga, Veliboru Terziću iz Mostara konstatovana je povreda glave i vratnog dela kičme, Marku Stankoviću (1985) iz Bijeljine povrede čeone regije glave, a Nemanja Vujanić (1985) ima posekotinu temene regije glave.

Posekotine desne šake na šiljcima ograde zadobio je Zoran Marjanović iz Beograda, zvezdastu povredu obraza ima Dušan Bulatović (1957.) iz Zemuna, a posekotinu u predelu čeone regije ima Nemanja Lukić (1988.) iz Beograda.
Ovo im nije trebalo!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »~Femme Fatale~« je žensko

Datum registracije: 10.10.2004

• Poruku poslati

100

BBBRRRAAAVVVOOO PPPLLLAAAVVVIII (o) (o) (o)
I POBEDI KO JE POBEDITI MORAO 8) :D

jel bese 7-minut ??? :))
al mi progutase negde ona 2 preostala prognozirana tztztztz al dobro, 1 ali vredan ,vazno se mi vidimo 2006 :D

ps. idemo, trcimo,kidamo ,jurimo, IDEMO DALJE; IZVINI ZURIMO :P :D

KEZMAN FOR PRESIDENT ! (o) (o) (o)

Social bookmarks